H fisï/rK 'Voorkomen dat groene hart wordt aangetast' 0 eidse agenda BenW Voorschoten en winkeliers liggen met elkaar overhoop Commissaris Vrolijk in Zoeterwoude: Brand bij Leiderdorps houtvezelbedrijf Olifanten krijgen nieuw huis Stapt Wassenaar uit Regionale Brandweer? VOORSCHOTEN - De winkeliers en het gemeentebestuur van Voor schoten zijn nog Weinig nader tot elkaar gekomenWas vorige week de bestemmingsverandering van het industrieterrein Rouwkoop laan onderwerp van de discussie, nu is het de Schoolstraat. Het gemeentebestuur wil deze win kelstraat afsluiten, zoals blijkt uit het beleidsplan, en parkeren tussen de bomen van de Voor straat onmogelijk maken. Vol gens Van Wees, voorzitter van de centrumwinkeliers, getuigt dit plan van de zoveelste kortsluiting tussen gemeentebestuur en win keliers. Volgens hem heeft het ge meentebestuur geen begrip voor de functie van het Voorschotense koopcentrum. Bezoekers komen hier niet om gezellig te winkelen, maar om gericht te kopen. Dat be tekent auto parkeren, snel inko pen doen en dan weer huis waarts. Verwacht mag worden dat de raad de door het gemeentebestuur DINSDAG 14 NOVEMBER 1978 voorgestelde verkeersmaatrege len in de Voorstraat en de School straat zal overnemen, meent di recteur algemene zaken Adriaanse. Al is niet te voorspel len wanneer dat zal gebeuren. Maar vanzelfsprekend zullen de middenstanders in de gelegen heid worden gesteld via de geëi gende kanalen hun mening aan het gemeentebestuur kenbaar te maken". Maar daar wringt hem voor de middenstanders de schoen. Vol gens wethouder Van Dalen is de voor middenstand saangelegenheden niet meer bij een te roepen omdat de consumen ten er niet meer in vertegenwoor digd zijn. "Wij worden van het kastje naar de muur gestuurd", meent Schooneveldt, voorzitter van de Ondernemersvereniging Voorschoten. Een situatie die zich, naar zijn overtuigingook voordoet ten aanzien van de markt in de Voorstraat. "Een dwaze toestand", noemt Schooneveldt die markt. Omdat de marktkooplieden wordt toege staan hun wagens achter de kra men te plaatsen worden de aan de Voorstraat gevestigde winkels aan het zicht onttrokken. We heb ben al eens een plan ingediend om de kramen met de ruggen tegen elkaar te plaatsen en een looppad langs de zijkanten te maken, waardoor de winkels weer zicht baar worden. Maar dat plan is zonder meer afgewezen." "Het ontbreekt gewoon aan over- legmogelijkheden. Nu is ons toe gezegd dat we in de commissie voor algemene zaken onze wensen kenbaar kunnen maken. We ver moeden dat de drie wethouders de moeilijkheden op de burgemees ter willen afschuiven. Voorstellen van het gemeentebestuur die ons betreffen horen echter thuis in de commissie voor middenstand saangelegenheden", aldus Schooneveldt. "Maar de oude commissie wordt opgeheven, over een nieuwe wordt nog gestudeerd. Met als gevolg dat er nu geen overlegorgaan is". Klaverjaswedstrijd Protéstantenbond In het dienstverleningscentrum aan de Lijtweg in Oégstgeest is vanavond een klaverjaswed strijd. Aanvang rond 20.00 uur. Verkoopdag Vanavond kunt u nog tot 21.00 uur terecht in het Nederlands Her vormd Psychiatrisch Centrum "Schakenbosch" in Leidschen- dam waar door de patiënten gemaakte goederen tentoonge steld en verkocht worden. Er zijn handwerken, geborduurde baby- en kinderkleding, schilde rijen, kunstvoorwerpen, enzo voorts. LEIDERDORP - Bij het Houtve- zelbedrijf Van der Zwan aan de Achthovenerweg in Leiderdorp is gisterochtend rond 11.15 uur Welzij nsnota Warmond nadert voltooiing WARMOND - Na een zeer lange weg te hebben afgelegd, lijkt de Warmondse welzijnsnota einde lijk zijn voltooiing te naderen. De bevolking heeft op een hoorzit ting in juni van dit jaar haar steentje aan de nota bijgedragen. Na de verwerking van de op- en aanmerkingen zou de nota nog aan de "oude" gemeenteraad worden voorgelegd. Maar tijdens de augustusvergade- ring lag er geen welzijnsnota op tafel. Het college van burg|mees- ter en wethouders was op het laatste moment tot de conclusie gekomen dat "de nota niet vol deed aan daaraan te stellen eisen en nadere bestudering en for mulering van beleidsaanbevelin gen behoefde." Aan het "scherper formuleren" van de beleidsaanbevelingen is de laatste maanden gewerkt. Bo vendien moest de inventarisatie (met betrekking tot de opbouw van de bevolking, het aantal leer lingen, de woonsituatie en noem maar op) weer worden aangepast aan de huidige situatie. Gisteravond legde de commissie maatschappelijk welzijn de laat ste hand aan de nota en als alles meezit, ligt deze misschien over een paar weken bij de ge meenteraad. Drank gestolen uit sexclub LEIDEN - Een sexclub is er om be paalde behoeften te bevredigen. Dat deze behoeften nogal eens verschillend van aard kunnen zijn bleek het afgelopen week einde weer eens overduidelijk in Leiden. De aan de Rijnstraat ge vestigde "Bunny club" heeft namelijk de behoefte aan drank van éen of meer onbekenden zonder enige twijfel bevredigd. Uit de "Bunny club", die in het weekeinde gesloten is, verdwe nen vier flesjes bier en vier do zen met diverse dranksoorten waaronder een doos champag ne. AI deze drank stond opgesla gen in de toiletruimte met de bedoeling een en ander een beetje koel te houden. Kennelijk om de ergste honger te stillen ging men ook nog met een tosti ijzer aan de haal... brand uitgebroken in een van de hallen waarin de licht brandbare ruwe houtvezels worden ver werkt. De brandweer van Leiderdorp was na vijf minuten ter plekke met twee wagens en dacht aanvanke lijk de brand zelf te kunnen be strijden. Toen echter de vlammen door de op het dak geplaatste luchtkokers sloegen moest ij lings de hulp van de brandweer in Leiden worden ingeroepen. Die kwamen daarop nog eens met twee wagens, waaronder een hoogwerker om de brand vanuit de lucht te kunnen bestrijden. Na korte tijd was de brandweer de brand toen meester. Van de kant van het bedrijf was er na afloop van het gebeuren kri tiek op het optreden van de brandweer. Men vroeg zich af waarom niet meteen Leiden was ingeschakeld, omdat het hierbij ging om een bedrijf dat met brandbare stoffen werkt en waar al eens eerder een brand is ge weest. Volgens een woordvoer der van het Houtvezelbedrijf is de schade nu veel hoger dan bij de vorige brand in 1975. Toen was er een schade van 300.000 gulden. Persoonlijke ongelukken hebben zich gisteren niet voorgedaan. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Wel hebben de deskun digen opgemaakt dat het niet om broei óf een technische of electri- sche storing gaat. Twee honden: dan ook twee keer dokken LEIDERDORP - Eigenaren van twee honden moeten een dub bele boete betalen als de dieren niet voor hondenbelasting zijn aangegeven. Dit besloot gister avond de commissie voor be stuurszaken in Leiderdorp. De vraag was voorgelegd door een andere raadscommissie, die van beroep- en bezwaarschriften. De ze vond het zelf onjuist een dub bele boete te laten betalen als slechts één handeling - het aan geven van de honden - was na gelaten. PPR-raadslid Mommaas oordeelde deze regeling gisteravond echter als volkomen terecht. "Fout is fout. Wie twee honden heeft moet voor allebei belasting betalen. Wie dat nalaat moet dubbel boete betalen." Wel vond Mommaas de aanslag (114 gulden extra) erg hoog. "Als het onbillijk wordt moet de hoogte van de boete dan ook minder worden. Bijvoorbeeld als een hond een nest jongen heeft. Het zou onrechtvaardig zijn dan met een een tienvoudige boete te hef fen." ZOETERWOUDE - "Men betrekking tot de problemen rond het recreatieschap 's-Gravenwoude ben ik het eens met het CDA, dat we moeten voorkomen dat er een te sterke recreatiedruk op de omgeving wordt uitgeoefend. De provincie is van mening dat ervoor het recreatieschap een goedkope oplossing moet worden gezocht. Het land schap is op zich al recratief genoeg en wij zien geen reden Tesamen met de Leidse brandweer bestrijdt het brandweerkorps uit Leiderdorp de brand bij het Houtvezelbedrijf Van der Zwan. er iets aan te veranderen" Aldus commissaris van de konin gin in de provincie Zuid-Hol land, mr. M. Vrolijk, gisteren een de speciale raadsbijeenkomst ter gelegenheid van zijn periodieke werkbezoek aan Zoeterwoude Vrolijk ging daarbij in op een aantal problemen die hem wer den voorgelegd door de drie par tijen in de Zoeterwoudse raad: CDA, Progressief Zoeterwoude en de VVD. Wat betreft de aanleg van wegen deelde Vrolijk de mening van Straver (PZ), dat er voor moet worden gewaakt dat de auto niet te veel aandacht krijgt: "Er is een eind aan de mogelijkheden van uitbreiding van het particuliere Bewoners: geen disco in Hoofdstraat LEIDERDORP - Enkele bewoners van de Leiderdorpse Hoofdstraat hebben het gemeentebestuur een brief geschreven waarin zij hun verontrusting uitspreken over de eventuele toekomstige bestem ming van het pand Hoofdstraat 230. Volgens de bewoners is al een vergunning aangevraagd om in het pand een zogenaamde dis co-bar te vestigen. De briefschrijvers wijzen het ge meentebestuur van Leiderdorp op het feit dat het Doeskwartier geen behoefte heeft aan zo'n "cul tureel centrum". Bovendien voorzien zij een grote mate van geluidshinder en van andere overlast die dergelijke gelegen heden met zich brengen. Wethouder Verdier voorziet even eens moeilijkheden wanneer de vestiging van de bar door zou gaan: "Het is moeilijk de aan vraag zonder meer af te wijzen, omdat in dit geval de drank- en horecawet van toepassing is. In het bestemmingsplan Doeskwar tier is waarschijnlijk wel ruimte voor een disco-bar. Als het echter meer wordt dan alleen een tent om in te dansen kunnen we er wat tegen doen". verkeer. De voorzieningen die daarvoor nodig zijn betekenen een ontstellende aanslag op de ruimte in dit gebied. Het is nood zakelijk dat wij ons beperkingen opleggen om te voorkomen dat het groene hart van Nederland wordt aangetast" Eveneens in verband met de vrees voor aantasting van het groene hart uitte de raad zijn bezorgd heid over de plannen van Zoe- termeer om uit te breiden in de richting van Zoeterwoude. Het CDA drong er bij de commissaris op aan alles in het werk te stellen om te voorkomen dat Zoetermeer in noordelijke richting gaat uit breiden. Met betrekking tot de huisvesting asen die economisch zijn gebonden aan Zoeterwoude was de Commissaris van mening dat de gemeente Leiden voor een ge deelte van de opvang moet zor gen. De WD wees in dit licht op het feit dat Zoeterwoude onlangs een zestigtal huizen voor deze mensen beschikbaar heeft ge steld, maar dat er op korte ter mijn een groeiend tekort te ver wachten valt in verband met uit breiding van het aantal vestigin gen op het industriegebied. Voorafgaande aan de raadsbijeen komst had Vrolijk een rondrit door het dorp gemaakt, langs een aantal voorzieningen, die sinds zijn vorige bezoek, in 1975, tot stand waren gebracht. De tocht voerde onder meer langs de drie nieuwe voetbalvelden, de zes tennisbanen, het nieuwe vere- ningsgebouw "De Eendenkooi", het persgemaal in de Louthe en het nieuwe rijwielpad door de Grote Polder. Aan het eind van de middag volgde een bezichtiging van de onlangs gerestaureerde Nederlands-Hervormde kerk. - Het dierenpark Wassenaar gaat een nieuw huis bouwen voor vier olifanten. De directie hoopt dat het nieuwe gebouw voor het vol gend seizoen gereed zal zijn. Een nieuwigheid in de dierentuinwe reld worden de radiografisch be stuurde deuren van het nieuw te bouwen olifantenhuis. Tot nu toe zijn twee oppassers nodig om de zware deuren te openen of te slui ten. De betonnen vloer van het nieuwe verblijf zal extra worden verste vigd, want de olifanten wegen ongeveer 4000 kilo per stuk. De dieren krijgen bodemverwar ming om ze te beschermen tegen reumatiek. WASSENAAR - De raad van de gemeente Wassenaar moet zich komende maandag uitspreken over verdere deelneming van de gemeente Wassenaar in de "Re gionale Brandweer Rijnland" Burgemeester en wethouders schrijven aan de raad dat op het ogenblik de toekomstige organi satie van de brandweer in studie In dat kader wordt mede onder ogen gezien de vraag of Wasse naar lid moet blijven van de re gionale brandweer Rijnland. De ze regeling blijkt niet aan alle verwachtingen die het gemeen tebestuur hiervan destijds had te beantwoorden. Verder biedt het lidmaatschap niet alle mogelijk heden die Wassenaar voor de toekomst meende te kunnen be nutten. Definitieve conclusies zijn door het college verder nog niet getrok ken, maar de opzegging moet een jaar van tevoren gebeuren. In drie achtereenvolgende jaren is Was senaar dan nog een schadever goeding verschuldigd. Opzeg ging nu betekent uittreden per 1 januari 1980. Op dit moment willen burgemees ter en wethouders de opzegging van de gemeenschappelijke re geling nog als een formele zaak beschouwen. In de loop van '79 zal met de raad nog worden overlegd welke verdere stappen wenselijk moeten worden geno men. De voorzitter van de regio nale brandweer Rijnland en de Brandweerinspectie hebben meegedeeld voor deze voorlopige stap van de gemeente Wassenaar begrip te hebben. Hofwijck Mr. Vrolijk (tweede van links) tijdens de openingswoorden van burge meester Detmers van Zoeterwoude in de gisteren gehouden raadsvergade ring. Raad beslist over verdere deelneming De afdeling Wassenaar van de Ne derlandse Protestantenbond houdt vanavond de jaarverga dering in het eigen gebouw aan dc Lange Kerkdam. De aanvang is 20.00 uur. Uit het jaarverslag blijkt onder andere dat de ver eniging 582 leden telt. Voor de activiteiten van het afgelopen jaar is er een goede belangstel ling geweest. Ook het kerkbe zoek vertoonde een bevredigend beeld, aldus het verslag. Tijdens de vergadering zal na de pauze nog aandacht worden besteed aan het dubbele jubileum van ds. Werner, 25 jaar predikant en 15 jaar bezig in Wassenaar. Dinsdag Het mag nu wel bekend zijn dat het bejaardencentrum Hofwijck in Oegstgeest 20 jaar bestaat. Morgenavond hebben de be jaarden een feestavond in ver band met dit jubileum. Het "Re vue Residentie Gezelschap" komt om 20.00 uur naar Hof wijck toe en zal daar een afwis selend optreden verzorgen. Zang en show va "de Residentie Singers", sketches door "de Co medians", zang door Vera Rovers, jazz-ballet door "de Maddies" en "Act Dancers" en een super-finale staan op het programma. Tuinenkeuring Vijftig tuinen hebben in Leider dorp van de tuinkeuringscom- missie "Mooi Leiderdorp" prij zen gekregen. De namen van de prijswinnaars worden donder dag in gebouw Irene aan de Hoofdstraat 82 bekend gemaakt. Burgemeester Van der Have zal daar ook de wisselbeker uitrei ken en wel aan de bezitter van de mooiste kleine voortuin. De ge meente Leiderdorp is door de keuringscommissie in 11 wijken verdeeld. Hierin zijn de 11 mooi ste tuinen uitgezocht en de eige naars krijgen allemaal een prijs. Uit de 11 zal dan nog eens de al lermooiste gekozen worden en de eigenaar daarvan ontvangt dan de wisselbeker. Burgemeester Tieken installeert nieuwe prins LEIDERDORP - De 58-jarige oud- Leiderdorper Gerard Schooten is de nieuwe carnavalsprins van Leiderdorp geworden. De nieu we prins, die officieel Gérard I gaat heten, zal de komende maanden heersen over het rijk der "Rijnschuimers", de carna valsvereniging die zich vorig jaar voor het eerst presenteerde met prins Ronald I (Véeren). Bij de wisseling van de wacht (of beter gezegd van de macht) zorg de Joop Tieken, "nestor" van de Leiderdorpse gemeenteraad nog voor een bijzonder tintje. Het was oorspronkelijk de bedoeling van de Leiderdorpse carnavalsvere- ninging om burgemeester Van der Have de installatie te laten doen. Deze was echter door ziekte ver hinderd en ook de andere wet houders waren door verplichtin gen elders niet in staat naar sportzaal "Op Dreef' te komen, waar zo'n 140 aanwezigen er een gezellige carnavalsavond van maakten. Voor het eerst in de geschiedenis van Leiderdorp verscheen daar op een raadslid (Tieken) met de echte ambtsketen van de burge meester om zijn nek, om een offi ciële daad te doep. Tieken, zelf een carnavalsvierder bij uitstek, liet de aanwezigen we ten datje carnaval niet moet vie ren "maar je moet het onder gaan". Hierop nam hij de nieuwe prins een uit papier-maché ver vaardigde stierekop af en Gerard Schooten, die nu in Zoeterwoude woont en daar directeur is van de Weipoort, een tehuis voor gehan dicapten kinderen kwam als nieuwe prins carnaval 1979 te voorschijn. In de recensie van het concert dat het Toonkunst-Orkest in de Groene Kerk gaf is de naam van de muziekmedewerker Kees Verhoef door een abuis wegge vallen. Wat betreft de recensie van het pia norecital door Alwin Bar dat stond vermeld de hoesters en proesters onder het publiek meestal degene zijn die niet het meest "geconfronteerd" zijn. Dit moest zijn: geconcentreerd. Breehuys, ingang Schoolsteeg. Werklo zen Adviescentrum, woe. van 10-12uur, tel. 130983. Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 21 uur. Troef, Noordeinde 2a, talencursussen, cabaret, 20-22 uur. Vrijetijdscentrum. Breestraat 66, publi- citeitsgroep; jazzballet, zelf kleren ma ken; tekenen en schilderen, 20 uur; in formatie- en discussie-avond over de huidige situatie in Vietnam, 20 uur. LAK-Theater, Japanse filmweek, 19, 21 en 23 uur. Korte Mare 4, lezing Rozekruisers Gen., 20 uur. Stadsgehoorzaal, foto-demonstratie- show. 20 uur. Stadhuis, cie. volkshuisvesting, 20 uur. Bejaardencentrum, De Parelvisser, Bi- zetpad, bazaar, woe. van 10-12 en 14-21 Dienstencentrum, Tuinstadwijk, He renstraat bazaar, woe. 14 uur. Witte Huis, Oegstgeest, ledenvergade ring zwemver. Poelmeer, 20 uur. Gemeentehuis, Leiderdorp cie. onder wijs, sport en recreatie, 20 uur. KWJ, Beweging Werkende Jongeren, Noordeinde 2a, (ma. t/m vr. geopend van 10-17 uur), klachtenspreekuur, 17-20 Woensdag Nieuwe Rijm 20a, vrouwencafé, 21-24 Troef, Noordeinde 2a, "Meidengroep", 20-22 uur; sport, 18.30 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, volks dansen, 19.30 uur; etsen, jazzballet; te kenen en schilderen, gitaar, pottenbak ken 20 uur. Breehuys, Breestraat 19, scholieren- sportcafé, 15-17.30 uur; eethuis Repel steeltje, 18-19.30 uur. Hoge Rijndijk 28, spreekuur rechtskun dige dienst leden van het CNV Leiden, 19.30-20.30 uur. Gebouw Irene, Hoofdstraat 82, Leider dorp, bijeenkomst werklozen, do. van 14-16 uur, tel. 146586. Antonius Clubhuis, jubilarisavond NVV, 20 uur. Stadhuis cie. openbare werken, 19 uur. Bejaardencentrum Hofwijck, Oegst geest residentie-revue gezelschap, 20 Wassenaar, open-dag Adelbert-College 17-20 uur. Gemeentehuis Zoeterwoude, gemeente raad, 19.30 uur; begrotingscie. 20 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. beroep en bezwaarschriften. 20 uur. Gesprekscentrum, Vrouwenkerkkoor- straat, avond over Boeddha-leer, 20 uur. Leidse Schouwburg, Hoofdstad Operet te met "Eine Nacht in Venedig", 20.15 LAK-theater, Japanse filmweek, 19, 21 Apotheken De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen door. Apotheek Her- dingh en Blanken, Hogewoerd 171, Lei den tel. 120502: Apotheek Beker, Lijt weg 4, Oegstgeest, tel. 155482. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men, uitsluitend voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp-Zoeterwoude-Rd. - Ge zondheidscentrum, Berkenkade, spreekuur ma. t/m do. van 14-15 uur, tel 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7 ,tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidszorg, v.d. Waalslaan tel. 4641. Warmond - Zr. C.J. Koster. Helmstraat 43, Noordwijkerhout, tel. 02523-3137. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren. Dag en nacht bereikbaar Vertrouwelijk. Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. en ,wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur. Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: maandag en woensdag van 10-12.30 uur, dinsdag en donderdag van Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden. Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). Burgerlijke stand A. Vlieland en Q. van Dijk; Tim zv H. de Cler en M. Wetselaar; Johanna Priscillia dv D. Biver en L. M. Ngion; Tim zv C. L. M. Trommelen en C. M. Verdegaal; Mar- tine dv J. van 't Zelfde en M. Hoek; Kyra Egberdina dv F. C. M. Schroder en I. A. M. G. Breukers; Geertje Christina dv J. H. M. M. Polling en F. M. S. van Dam; Cem zv M. N. Senol en B. E. Goor; Bas- tiaan Reijer zv F. Brouwer en A. H. de Koek; Willem Frederik Antonius zv W F. A. Vermond en C. A. W. van der Lin den; Sally Marie dv J. Maher en E. M. P. de Heiden en Y. Verweij; Piet Hein zvF. L. M. van Cleef en M. S. Asperslag; Sjors zv B. A. van Schie en M. C. van Kooij; Dirk zv B. Meijvogel en A. van der Plas; Reinout zv L. J. van den Broek en G. de Vries; Edwin zv R, de Vos en P. A. C. van den Barselaar; Wilhelmus Hen- drikus zv W. C. Moeskops en C. J. P. Peels. Overleden: L, Wielders (1894); L. van der Graaf (1888) gehuwd geweest met H. D. Sierag; P. Elsgeest (1904) gehuwd ge weest met G. de Mooij; A. J. M. van den Hil (1920) echtgenote van J. C. Rijksen; A. J. H. Jansen (1918); B. A. Dobbe (1978); W. van der Kaay (1906) echtgeno te van M. Opdam; W. van der Heijden (1914); C. van der Laan (1918) gehuwd geweest met J. W. van Veen; G. Lemson (1893) gehuwd geweest met P. Noppe; M. G. Sutherland (1934) gehuwd geweest met L. van Meerkerk. Gehuwd: S. Siwpersad en G. Bhanuma- ti; R. Louwrier en D. J. E. de Boer; N. J. van den Berg en P. J. C. Schallenberg; J. Schmidt en M. C. de Meij; J. van Gelde ren en W. A. van Deudekom; M. W. Ketel en S. J. M. Neuteboom; M. T. Otten en C. A. H. M. Vogelaar Ondertrouw: J. G. van Ilees en J. Kage- naar; C. M. Kroon en M. Volbeda; O. R. Riehl en J. Noordermeer; H. C. Wetting en M. J. C. Devilee; C. H. Pouw en A. P. de Cler; H. Kettenis en V. A. de Jong; N. A. van Es en A. B. G. Edman; R. W. J. Buijs en M. C. Zuurmond; J. Brugman en S. S. Hermans; R. H. Botter en M. J. Wareman; A. J. Biesheuvel en M. P. Paulus. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor. Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement fl 55,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2