rQSPn j zi MENS mÉFmL W de vli MAKELAARDIJ B.V. ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED OPEN HUIS Haarlemmer straat 36 95 m2 IM make makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521 -10050 LEIDEN Waldeck Pyrmontstraat 9. Naoorlogse hoekwoning met voor- en achtertuin, waarin houten berging. Ind.: entree, ruime hal, toilet, grote woonkamer en keuken. 1e et.: grote overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e et.: ruime vliering, incl. alle stofferingen en gashaarden. Vraagprijs 129.000.- k.k. NOORDWIJK Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in woning. Ind.: entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/douche 2 kamers, garage. 1e etage: grote L-kamer, grenzend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w., open keuken, toilet, 2e etage: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naai garage achter. Vraagprijs 298.000.- k.k. NOORDWIJKERHOUT Kerkstraat 60. Leuke hoekwoning met vrijstaande ste nen schuur in redelijke staat van onderhoud. Ind.: en tree, toilet, L-woonkamer, ca. 35 m2, keuken met berg- kast, studeerkamer. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad en 2e toilet. Vliering div. extra's o.a. gasgeiser, gaskachels, houten plafonds. Vraagprijs 176.000.- k.k. Pastinaakvoorde 5. Aan waterpartij gelegen modern hoekherenhuis op 270 m2 grond met grote tuin rondom (achter Z-O) met ruime stenen berging. Ind.: hal, toilet, L-vormige living met plavuizen vloer, gesitueerd rond open haard met vrijhangende kapkonstruktie, keuken met div. apparatuur. 1e et.: 3 slaapkamers en ruime badkamer met ligbad. Wastafel en 2e toilet. 2e et.: zolderkamer en ruime berging. Div. extra's o.a. vertikale luxaflex en stoffering. Vraagprijs 295.000.- k.k. Westei nde 34a. 9 jaar oude vrijstaande semi-bungalow op ca 800 m2 eigen grond gelegen tussen de bloem- bollenvelden, ind.: entree, hal, L-vormige woonkamer, keuken, 2 slaapkamers met vaste wastafels en kasten, badkamer met douche, toilet, 1 e et.: mogelijkheid voor 2 slaapkamers en berging. In de tuin een 70 m2 grote kas, geschikt voor hobby of auto. Vraagprijs 310.000.- k.k. WARMOND Kloosterwei 126. Moderne eengezinswoning bj. 1974, c.v. gas. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met alum, schuifpui naar de tuin, open keuken. 1 e etage: 4 slaap kamers, badkamer met douche, toilet en wastafel (ruimte voor ligbad). 2e etage: 1 kamer en zolderber ging. Woonkamer gedeeltelijk thermopane, hardhouten kozijnen. Voor- en achtertuin, stenen schuur. Vraagprijs 225.000.- k.k. LISSE Jan Steenlaan 3. Prachtige meanderwoning met cv- gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en ach tertuin. Indeling: entree, toilet, garderobe. Z-vormige woonkamer, half open zeer complete keuken en eetbar. 1 e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs 265.000.- k.k. Mesdagstraat 29. Moderne eengezinswoning met cv- gas en uitzicht op plantsoen. Indeling: entree, kelder kast, toilet, woonkamer met mogelijkheid voor open haard, schrootjestoepassingen en granol, open keu ken. 1e etage: slaapkamers, ruime badkamers, badka mer met douche en 2e toilet. 2e etage: slaapkamer met dakkapel, donkere kamer en berging. Vraagprijs 210.000.- k.k. V. Speykstraat 14. Fraai verbouwde moderne hoek-! woning met ruime zonnige achtertuin, cv-gas en vrij-j woonkamer met open haard en parketvloer. Zeer com plete luxe eiken keuken, waarin o.a. koel- en vrieskast combinatie, eiken eetbar. 1e etage: 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche en plaats voor wasauto maat, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met dakkapel, parketvloer en bergingen. Vraagprijs 219.000.- k.k. Barentszstraat 48. Goed onderhouden woonhuis met stenen schuur en tuin op het zuiden. Indeling: entree, toilet, keuken, kelderkast en woonkamer met par ketvloer. 1 e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: grote zolderkamer en bergruimte, cv-gas, gedeeltelijk dubbele beglazing. Vraagprijs 205.000.- k.k. HILLEGOM Pr. Marijkestraat 95. Prachtig nieuwbouw herenhuis aan vijver op mooie centrale ligging. Inpandige garage. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, open keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers, waarvan 2 met deur naar balkon en 1 in verbinding met ruime badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met ruime slaapkamers, berging, cv-gas en boiler. Vraagprijs 375.000.- k.k. BENNEBROEK Service-flat Binnenweg 6 no. 201Flat op 2e woon laag op schitterend punt in Bennebroek. Ind.: lift, ruime hal, toilet, woonkamer 7x4 m., slaapkamer 3.50x5.60 m. keuken ruime luxe badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. Tevens flink balkon op Z, aparte bergruimte op parterre. De service-flat ligt op 10 min. ten Z van Haarlem. Voor 1 of 2 personen. Er is een bushalte voor de deur. Vraagprijs 220.000.- k.k. BEINSDORP (GEM. HAARLEMMERMEER) Hillegommerdijk 335/337. 4 luxe herenhuizen met garage of berging. Ind.: ingang gesitueerd aan zijkant met hardhouten deur en luifel, hal, toilet, L-kamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, keuken, bijkeuken, open hardhouten trap naar 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, open hardhouten trap naar 2e etage: slaapkamer en berging. Diepe tuin. percelen ca. 300 m2. Uitzicht op het water met open verbinding naar de Kaag. Vraagprijzen v.a. 365.000.- v.o.n. Oplevering ca. eind oktober 1978. ZWAANSHOEK (HAARLEMMERMEER) Bennebroekerweg 930. Vrijstaand herenhuis met ga rage op 400 m2 eigen grond, gel. op ca. 150 m. van de Ringvaart. Ind.: entree, hal, toilet, grote living met ruime keuken en eetbar, kelder en bijkeuken. 1e et.: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 in verbinding met badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e et.: zolder met moge lijkheid voor meerdere kamers, c.v.-olie fraaie tuin achter op ZW. Het geheel is zeer goed onderhouden. Vraagprijs 319.000.- k.k. onroerendgoed 1 op zo. 12 nov. van 14.30-16.30 uur Heuvelroos 3, Leiden tel. 122439. HELAAS zijn wij ge dwongen ons huis te verkopen. Het is rustig gelegen aan plant soentje. Ind. entree, ioilet. li ving 54 m2 met open Bulthaup keuken gemetseld barmeubel, parket, open haard. 1e verd. 3 ruime slaapk., balkon, grote badk. m. bad, douche, wasta fel, toilet. 2e verd. grote kamer m. dakraam veel bergruimte. Aangebouwde stenen berging. Tuin op z. 295.000,- Van part. te koop in Prof. wijk. Goed onderh. MAISONNETTE op de 3e en 4e etage met c.v. Ind.: hal, toilet m. fontein, ruime U-woonk. plm. 37 m2 met zonnig balkon, nw. keuken met r.v.s.-aanrecht, met in- bouwgasforn., met elektr. oven en grill, koelkast, diepvriezer, 3 ruime slaapkamers waarvan 1 kamer v.z.v. ligbad en wast., aparte dou che, grote zolder m. wast. Bijzon- derh.: grotend. dubb. beglazing, bergkelder onder flat, werkbalkon en bijkeuken. Vraagprijs 165.000 k.k. Tel. 071-122257. STOK BIEDT AAN: LEIDEN Mozartstraat 71, ruir k.app. op de 1e verd. met gezellig uitzicht over vij ver. Details: woonkamer met schuifwand naar stu deerkamer, 2 slaapkamers, badkamer met douche er; wastafel, toilet (leuk bete geld) eenvoudige keuken (Bruynzeel) tevens be schikt de woning over een grote berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs 127.000.- k.k. Economisch gebonden aan en/of woonachtig zijn in Leiden is wel een voorwaarde. Alphen aan den Rijn Cederstraat 87. Een knus 2 kamerapp., oorspronke lijk 3 kamers, op de 2e verd. met blijvend vrij uitzicht over kilometers weiland en door het feit dat dit app. doorgebroken is, bijzonder ruim van indeling. Enige details: hal, woonkamer van bijna 10 m., grote eet- keuken, 2 balkons, waar van 1 pal op Z.grote slaap kamer, douche, een ere leuk app. voor mensen die pas beginnen. Opl. in over leg. Vraagprijs 129.000.- k.k. Emmalaan 121. Schitte rend verbouwde vooroor logse middenwoning met betegelde tuin op het Z. Details: entree, voorzien van plavuizen en fraaie garderobe, grote woonka- (4x7 m) met aaneen- i grote uit gebouwde keuken, voor zien van inbouwapp., en leuke eetbar. Het geheel is met gebeitst hout afge werkt. De begane grond wordt gecompleteerd door een fraai betegelde dou checel en apart toilet. De slaapverd. bestaat uit een 4 slaapkamers, ieder :ien van een grote dakkapel. Kortom een pri ma onderhouden sfeervolle woning op een goed punt gelegen (dicht bij het cen trum) met een vraagprijs van 147.500.- k.k. Maakt u beslist eens een vrijblijvende afspraak tot bezichtiging Stationsstraat 28, Alphen aan den Rijn telefoon 01720-94541 privé zaterdag dhr. J.C.D. Wijling 01720-21287. KATWIJK Boulevard. Herenhuis met 2 garages, blijvend vrij uitzicht op zee. Ind.: souterrain: 3 kamers, douche. Parterre: entree, grote woonk., eetkeuken. 1e verd.: 2 zeer royale sl.k., roy. badk. met ligbad, 2e toilet en 2 wastafl, 2e verd.: 3e toilet, 3 ruime slaapk met wast., douche. Te aanv. okt/november 1978. Vraagprijs 675.000,- k.k. NOORDWIJK Herenweg 116. Uniek gelegen temidden van de bollenvelden met voor- en achter weids uitzicht bieden wij U aan een 2 onder 1 kap woning op 1200 m2 grond. Deze in 1976 gebouwde woning is zeer solide en heeft een ruime L-vormige woonka mer met open haard en volledig ingerichte open keuken met eetbar op de parterre, verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douchekamer, zolderet.: slaapk. met ber ging. Het ruime souterrain is uitstekend geschikt als praktijk ruimte. Het heeft ook nog een garage en groot zonneterras. Grote tuin opZ.O. met groente- en moestuin. Al met al een huis met zeer veel mogelijkheden. Tegen aantrekkelijke prijs. Voor meer informatie kunt u zich vrijblijvend tot ons kantoor wenden. VOORSCHOTEN Richard Wagnerlaan. Herenhuis met tussenliggende garage, bj. plm. 1964. Met magnifiek uitzicht over vijverpartij. Ind.: gang met toilet, doorzonkamer 36 m2, keuken met kast. Verd.: overloop en toilet 3 ruime sl.kamers met kasten, badkamer met ligbad. Zolderkamer met berging en dakkapel. Direkt te aanv. Prijs n.o.t.k. NIEUWBOUW 2 luxe geschakelde villa's te Waddinxveen Landelijk gelegen in aanbouw zijnde villa's met inpandige ga rage en hobbykamer met doorgang binnendoor naar begane grond. Vrij en beschutte ligging, perfecte bouw, goede geluid en warmteisolatie o.a. door dubbele beglazing rondom. Ver dere indeling: L-woonkamer ca. 55 m2 met open haardpartij, luxe gedeeltelijk open keuken royale hal met spiltrap naar 1 etage waarop 4 slaapkamers, 2 balkons, luxe badkamer met ligbad, dubb. wastafel, 2e toilet, aparte douche degelijk tradi tioneel gebouwd met gebruik van hardhout, aluminium schuif pui, handvorm baksteen etc. Opleveringen begin 1979. Prijs 650.000,- v.o.n. excl. courtage Tekeningen en bestek op ons kantoor ter inzage. Voor meer informatie of afspraken kunt u vrijblijvend kontakt opnemen Makelaardij o.g. süb n' van der Plas B.V. SKI Princestraat 32. Katwijk aan Zee Tel. 01718-73641- 74433 Turfmarkt 10/hoek Rijnstraat, Kat wijk aan den Rijn. Telefoon (01718) 74547. LEIDEN Nic. Beetsstraat 8. Apart verbouwd hoekhuis met voor- en diepe achter tuin. Ind. entree, toilet, L-vormige woonkamer, uitgebouwde zeer mo derne houten keuken met apparatuur eetbar, le et. grote (doorzon)kamer, zijkamer, douche, 2e et. ruime kamer met dakkapel. f215.000,- Te koop van particulier WOONHUIS IN DE ZAANSTRAAT Ind.: woonk. 7.20x3.85, mod. eiken keuken met app., gang, toilet, kelderkast, zonneschermen. 1e etage: 3 sl.kamers, douche, 2 v.w., luxaflex, grote hangkast. 2e etage: 2 sl.kamers, 1 v.w., luxaflex, berging, volaut. c.v., het gehele huis is voorzien van vaste vloerbedekking. Voor- en mooie besloten achtertuin met terras van grint- tegels. Vraagprijs 250.000,- TE HUUR LEIDEN WINKEL MET OPSLAGRUIMTE TE KOOP BEDRIJFS-OPSLAGRUIMTE MET KANTOORTJE Resedastraat 2a, Leiden. Vraagprijs 80.000.- k.k. MAKELAARDIJ B.V. Rijnsburgersingel 56. Leiden, telefoon 071-122205. in onroeren in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen ei verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Weegbreetuin 1. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitz., zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden Vraagprijs 380.000,- k.k. Krefeldlaan 36 (Waardeiland). Ideaal voor watersDOrter. Zeer mooie moderne qesch. villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie. Ind. beg.gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschij en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. div. extra's 448.000.- k.k. Schutterstraat 17. Gerenoveerde benedenwoning met een grote woon-slaapkamer met bar, toilet, betegelde douche, keuken, bijkeuken en plaats. Vraagprijs 79.000,- k.k. Magdalena Moonsstraat 82. Tussenwoning met achtertuin en schuur. Ind. beg.gr.: woonkamer en suite", keuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers met vaste wastafels, douche en veel bergruimte. Vraagprijs 132.500,- k.k. Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind. beg. gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Trompstraat 62. Hoekwoning met binnenplaats, qrote stenen schuur, aparte berging en zonneterrInd. beg. gr: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs f 165.000.- k.k. Vliervlinder 1. Modern gestoff., geschakeld patio-bungalow met apart staande garage en tuin (grondopp. 284 m2). Indeling: grote living met eiken parketvloer, toilet, hal, gang, open keuken met app., bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, allen uitkomende op geheel besloten binnentuin. Vraagprijs f 279.000,- k.k. Oude Singel 142. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenpl. en schuur. Ind. begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 298.000,- k.k. Saffraantuin 7. Mooie moderne geschakelde, geheel gestoffeerde bungalow, met vrije achtertuin (Z) en c.v.-gas. Ind. entree, ruime L-vormige woonkamer met open haard en parket, moderne open keuken met app., 2 ruime slaapkamers, toilet, ruime betegelde badkamer met ligbad, bijkeuken annex berging. Incl. vele extra's. Vraagprijs 295.000.- k.k. Joseph Haydnlaan 102. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind.beg.gr.: hal, keuken, woonkamer met open haard, kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad, apart 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers met dakkapel, vliering en veel berging. Vraagprijs 325.000,- k.k. makelac mW de vliets Brengt u geen advertentie- of kantoorkosten in rekening VOORSCHOTEN Leidseweg 132. Ruim hoekherenhuis met garage, voor- en grote achtertuin. Ind. beg.gr.: hal, grote woonkamer en suite, toilet, kelderkast, keuken. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met balkon), badkamer met wastafel, 2e toilet. 2e verd.: grote zolder, kamer met dakkapel en berging. Prils n.o.t.k. Papelaan 53. Mooi klassiek halfvrijst. herenhuis met grote garage, voor-, zij- en zeer grote vrije achtertuin op het zuiden totaal 355 m2. Indeling begane grond: entree, hal. grote mooie woonkamer met origineel balkenpla- fond en open haard, keuken (de gehele parterre is voorzien van plavuizen). 1e Verdieping: 2 grote en 2 kleine slaapkamers met vaste kasten en wastafel, douchecel en balkons aan voor- en achterzijde. Vraagprijs f 390.000,- k.k. Leidseweg 507. Half vrijst. herenhuis met voor- en prachtige achtertuin (ZW), garage en schuur. Indeling begane grond: hal, gang en toilet, kelderkast, grote woonkamer met open haard, moderne luxe keuken met apparatuur. 1e Verdieping: 3 slaapkamers (1 met balkon), compleet luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e Verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel. Vraagprijs incl. vele extra's 345.000.- k.k. Karei Doormanlaan 6. Ruim hoekherenh. met c.v.-gas, gelegen aan groot plantsoen met schuur en aparte grote garage (24 m2) met voor-, zij- en grote achtertuin. Indeling begane grond: hal, toilet, grote woonkamer, keuken. 1e Verdieping: 2 ruime slaapkamers, kinderkamer, badkamer, 2e toilet. 2e Verdieping: ruime zolder kamer met dakkapel, veel berging. Vraagprijs f 365.000,- k.k. Veurseweg 116. Royaal herenhuis in goede staat van onderhoud met voor- en grote achtertuin, achterom, c.v.-gas. Ind.beg.gr: ruime woonkamer met open haard en parket, keuken, toilet en kelderkast. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd zolderkamer met dakkapel, aparte waskamer en berging. Vraagprijs 335.000,- k.k. Abel Tasmanplantsoen 12. Rustig aan plantsoen gelegen, goed onderhouden tussenherenhuis met blijvend vrij uitzicht voor- en achtertuin, achterom, schuur, c.v.-gas en 2 eigen parkeerplaatsen. Ind.beg.gr.: hal, toilet, T-vormige woonkamer met open haard en parket, keuken met app., 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aparte douche. 2e verd.: 2 slaapkamers met dakkapel, c.v.-ruimte, vliering en veel berging. Prijs n.o.t.k. Van den Rijnplantsoen 4. Fraai aan plantsoen gelegen herenh. met voor- en zonnige achtertuin (Z), schuur, c.v.-gas, gasboiler en achterom. Ind. beg. grhal, kelderkast, toilet en fontein, keuken, ruime woonkamer. 1e Verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met wastafel), badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel, 2e verd:: wasruimte met wastafel, 4e slaapkamer met dakkapel (voor en achter), veel bergruimte. Vraagprijs f 295.000,- k.k. B. J. Gemmekelaan 39. Goed onderhouden herenh. met voor- en achtertuin, schuur en achterom, voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: hal, toilet, keuken, ruime woonkamer, 1 e verdieping: 3 slaapkamers, badka mer met douche en vaste wastafel, 2e toilet, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel. Blijvend vrij uitzicht. Vraagprijs 285.000,- k.k. J P Coenstraat 17 (Krimwijk). Rustig gelegen hoekherenh. met garage, voor- en achtertuin, goed geïsoleerd i en voorzien van c.v.-gas. Indeling begare grond: L-vormige woonkamer, keuken, gang en toilet, kelderkast. 1 e Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met douche, 2e verdieping: vliering. Vraagprijs 275.000.- k.k. Jan van Gelderdreef 13. Goed onderhouden tussenherenhuis met voor- en achtertuin (Z) en achterom. Ind. beg.gr.: entree, toilet, kelderkast, woonkamer met open haard. Ruime keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel, 2e verd.: ruime zolderkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 255.000.- k.k. Papelaan 202. Klassiek woonhuis met voor- en grote achtertuin en 2 schuren. Ind. beg.gr.: entree, hal, ruime woonkamer en suite, moderne keuken (alles geheel betimmerd). 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en douche, wastafel. Vraagprijs 230.000.- k.k. Ferd. Bollaan 20. Mooi gelegen hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin (vrij) .op het Z. en voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: entree, gang met toilet, ruime woonkamer en keuken, ie verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, 2e verdieping: vliering met vlizotrap. Vraagprijs 230.000.- k.k. Alb. Schweitzerplantsoen 11. Aan plantsoen en waterpartij gelegen tussenherenh. in uitstekende staat van onderhoud met voor- en achtertuin, schuur en c.v -gas. Indeling begane grond: gang, toilet, mooie woonxamer met balkenplafond en betimmeringen, moderne keuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers met vaste kasten en wastafel, badkamer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Vraagprijs f 198.000,- k.k. Rembrandtlaan 220. Tussenherenh. met voor- en achtertuin en schuur. Ind. beg. gr.: gang, toilet, keuken, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, 2e verdieping: qrote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs! 198.000,-k.k. Schoolstraat 216. In centrum gelegen, goed onderhouden hoekmaisonnette. Ind.: 1e woonlaag: hal, ruime woonkamer met balkon, keuken, toilet, slaapkamer, 2e woonlaag: 2 ruime slaapkamers, douche, veel berg ruimte. Voorzien van nieuwe c.v.-gas en kelderbox. Vraagprijs inclusief stoffering 159.000.- k.k. makela de vliet Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684*

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 38