(9 romeyn EH Gratis belangrijke koopinformatie Buys Ballotstraat. (Prof.wijk). Tus senwoning. Ind.: gang, woonkamer met openslaande tuindeuren, uitge bouwde keuken, toilet, houten schuur, 12 m diepe achtertuin met achterom. Ie etage: 2 a 3 slaapka mers. 2e etage: zolder over gehele pand met mogelijkheid voor dakka pellen. In ruil met huurwoning aan trekkelijke prijs. Zeer solide verbouwde woning, waarin hal, keuken, douche, toilet, zeer ruime slaapkamer, alsmede een ruime woonkamer, licht, gas en water zijn goedgekeurd. Vraagprijs 96.000,- k.k. Groenoordstraat geheel ver bouwde tussenwoning, w.i. hal, woonkamer, moderne keuken, dou che, toilet alsmede tuin met schuur tje. 1e et. achterkamer en een slaapkamer. 2e et. zolder/hobby ruimte over het gehele pand. Leeg in overleg. Vraagprijs 129.000.- k.k. Aan de Haven een bijzonder leuke tussenwoning, w.i. vestibule, woonkamer met open trap, open keuken, douche toilet. Op 1 e et. rui me overloop, 2 slaapkamers en een ruime hobby-ruimte. Blijvend vrij uit zicht over de haven! Zeer rustige lig ging. Vraagprijs 129.000,- k.k. Nabij de Groenoordhallen een dubbel woonhuis, waarvan de begane grond is verhuurd en de bovenwoning leeg is te aanvaarden. Ind. hal, woonkamer, een zonnig balkon, open keuken met bar, toilet, voorslaapkamer. 2e et. gang, dou che en veel berging, 3 sl.kamers. Alles in goede staat van onderhoud. Vraagprijs 132.500.- k.k. Zo te bereiken van het Station NS de Paul Krugerstraat, geheel ge renoveerde tussenwoning met dub bele opgang, w.i. beneden, hal, woonkamer met plavuizen, open haard, open keuken, plaats en een schuur. 1 e et. 2 sl.kamers, luxe bad kamer met een ligbad en een aparte douche, 2e toilet, badgeyser en een balkon. 2e et. 2 sl.kamers met 2 dakkapellen, overloop. Licht, gas en riool zijn geheel vernieuws. Vraagprijs 135.000.- k.k. Een verheeld woonhuis in de Bakkerkorfstraat, w.i. hal, woon kamer, serre, tuin met schuur, dou che, toilet en keuken. 1e et. over loop, 2 ruime slaapkamers, 2e toilet en 2e keuken met een balkon. 2e et. hal, 2 slaapkamers, hobbyruimte met tevens nog een aparte douche. Ideaal b.v. voor dubbele bewoning. Vraagprijs 129.000,- k.k. Midden in het Centrum een ruime stadswoning aan de Nieuwstraat, w.i. hal, woonkamer, keuken, bad kamer, toilet, boven overloop, voor en achterkamer. In zeer goede staat van onderhoud. Vraagprijs 119.000,- k.k. Gerenoveerde weverswoning. Beneden hal, woonkamer met open keuken, toilet, douche en plaats achter. Boven 2 slaapkamers. Vraagprijs 129.000.- k.k. In Leiderdorp een vrijstaand land huis met een ruime voor- en achter tuin, alsmede een garage. Ind. hal, woonkamer met serre en erker, zeer ruime eetkeuken, douche met was tafel, toilet, kelderkast, zonneterras in de achtertuin, met vrijstaande garage en schuur. 1e et. ruime overloop, 3 slaapkamers en ruime zolder. CV gas. Zeer fraai gelegen en blijvend vrij uitzicht op de Rijn. Vraagprijs n.o.t.k. <uime hoekwoning te Leiden aan de Haagweg. Ind. voortuin, vesti bule, gang, kelderkast, toilet, woon kamer, voork. met erker 4x6, ach- terk. 4x9 met nis, opensl. tuindeu ren, tuin op Z 8x5 met mogelijkh. voor 2 garages, keul ken, met zij-inganj voorsl.k. met balkon 5x5, vaste kast 2e keuken 2.50x3, badkamer met ligbad, wastafel, aansl. wasm. ach- terk. met eigen keuken, serre 7x4, serre 3x4, eigen ingang, 2e toilet. 2e et. 3e toilet, hal met wastafel, ach- terk. 9x3, mogelijkheid voor keuken, eigen opgang, vaste kast, achterk. 7x3 met veel berging, kabinet 2.50x3, voork. 4.50x4.50, kabinet 2.50x3, plat dak, nieuwe lichtl. elke kamer eigen gaskachel. Vraagprijs 269.000.- k.k. In Leiderdorp aan de Fred. Hen driklaan, een zeer ruime 3 kamerflat op 2e etage. Ind. Vestibule, hal, woonkamer, achterslaapkamer, slaapkamer met balkon, keuken, douche, toilet. Dubbele beglazing, CV gqs. Nabij Winkelcentrum. Vraagprijs 149.000.- k.k. Aan de Zijlsingel een tussenwo ning, waarin beneden woonkamer met keuken, toilet en plaats en bo ven 2 slaapkamers met dakkapel, alsmede douche en wastafel. Vraagprijs 109.00Ó,- k.k. Nabij centrum Leiden, luxe 2 k.flat, zeer gunstig gelegen, eigen par keerterrein en fraai aangelegde tui nen. 1 e etage: ind.: vestibule, woon kamer met groot balkon op Z. open keuken, ruime slaapkamer, douche met wastafel, bij behorende berging, c.v. blok. In goede staat van onder houd. Vraagprijs 129.000,- k.k. Ruime historische stadswoning met gewelfkelder Ind. gang, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, toilet. 1e et. 4 slaapkamers. 2e et. 2 slaapkamers en 2e keuken. Het pand is uitermate geschikt voor kamerverhuurbedrijf of winkel-woonpand. Vraagprijs 197.000.- k.k. Goed verbouwde hoekwoning. Begane grond verhuurd, bo venwoning leeg te aanvaarden, ind.: hal, woonkamer 5x5 m., met parket, 2 slaapkamers, keuken, toilet, dou che, 2e et.: woonkamer met dakka pel aan achterzijde, keuken, toilet, 3e et.: zolder over geh. pand. Riool vernieuwd. Ideaal voor dubbele bewoning. Vraagprijs 135.000.- k.k. Nabij Professorenwijk. Indeling: hal. gang, woonkamer met erker en openslaande tuindeuren, toilet, keuken, tuin met schuur en zij-in gang. 1e et. ruime overloop, voor- en achterslaapkamer met balkon, zij-slaapkamer, douche met wasta fel, 2e et. hobbyruimte alsmede 2 slaapkamers met dakvensters. CV Bouwjaar 1935. Hoge financiering mogelijk. Vraagprijs 209.000,- k.k. Aan een park gelegen tussenwoning in Leiden Z.W. ind. voortuin, hal, toilet, ruime woonkamer, uitge bouwde keuken, tuin op ZO met ste nen schuur en achterom. 1e et. 3 slaapkamers, douche met wastafel, 2e et. zolderkamer. De prijs is incl. diverse achterblijvende roerende Vraagprijs 225.000.- k.k. Koudekerk a/d Rijn, Europa»m- gel. Zeer rustig gelegen woonhuis. Ind. voortuin, woonkamer 7.80x3.70, keuken, diepe kast, tuin op z 9x5.50 met stenen schuur en achterom, hal, toilet, kast. 1e et. 3 slp.kamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel, geyser. 2e et zol derkamer met dakkapel, hobbyka mer, berging, vliering zeer veel vaste kastruimte, CV gas. Het ge heel is zeer centraal gelegen t.o.v sportvelden, zwembad, scholen, winkels, enz. Vraagprijs 229.000.- k.k. Leiderdorp, een hoekwoning met garage op 225 m2 grond. Ind. hal, toilet, L-vormige woonkamer met aluminium pui, open keuken, tuin op het zuiden. 1e et. hal, voorsl.kamer, 2 achterslaapkrs., badkamer met 2e toilet, ligbad en douche. 2e et. voorsl.kamer met dakvenster, ach terkamer, hobbyruimte. Veel hard houten kozijnen, aluminium ramen, boiler. CV gas. Mogelijkheid tot uit bouw. Alles geïsoleerd. Vraagprijs 338.000.- k.k. Nabij Levendaal. Ruime tussen woning, ind.: gang, woonkamer 10 m. diep, keuken, toilet, ruime plaats met mogelijkheid voor ach teruitgang, 1e et.: 2 slaapkamers ruime overloop. Vraagprijs 109.000.- k.k. Haarlemmerweg. Hoekwoning met garage. Ind.: beg.gr.: hal, woonka mer met openslaande tuindeuren, tuin 9x4 m. met houten schuur, klei ne garage met zij-ingang, badkamer met douche en wastafel, aansl. w.a., keuken, toilet, ruime slaapkamer. Nieuwe lichtleidingen. 1e etage is verhuurd. Hoge hypotheek mogelijk bij voldoende inkomen. Vraagprijs slechts 109.000.- k.k. Omgeving Maresingel. Zeer fraai verbouwde parterrewoning met veel hardhout. Ind.: hal, woonkamer met verhoogde eethoek, vloer van fraaie Kerkdriel plavuizen, bintenplafond, fraaie schouw. De woonkamer heeft openslaande tuindeuren en is 10x4.80 m. moderne keuken, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet, wastafel, aansl. w.a., zeer fraai be tegeld, slaapkamer, tuin 10x3 m. met veranda. Licht-, gas- en water leidingen en riool zijn vernieuwd. Veel berging, fraai afgetimmerd Vraagprijs 119.000.- k.k. Magd. Moonsstraat. Dubbel woon huis: beg.gr. verhuurd en bovenwo ning leeg op te leveren. Is geheel verbouwd en gemoderniseerd. Ind.: eigen opgang, woonkamer 10x3.20 n.., 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, keuken, toilet, balkon, nieuwe lichtleidingen. Vraagprijs 139.000.- k.k. GOEDHART vastgoed bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3 - 2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. te verkrijgen, of maak ALPHEN A/D RIJN VIVALDIHOF 79. Nabij winkels en scholen gelegen modern herenhuis met voor- en zonnige achtertuin (Z) en stenen schuur. Indeling: gang, toilet, Z-vormige woonkamer met par ket, c.v.-gas, moderne keuken. 1e etage: 3 slaapka mers, royale badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: royale slaapkamer ca. 26 m2 met dakkapel. Veel berging. Incl. zonwering en luxaflex. Koopsom 199.000.- k.k. LEIDERDORP ANNA VAN SAKSENSTRAAT 16. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (Z), ca. 15 m. diep met stenen schuur. Indeling: en tree, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer met open haard, schoonmetselwerk en granolwanden; hard houten ramen door het gehele huis. 1 e etage: 3 slaap kamers, badkamer. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel. Veel bergruimte. Incl. stoffering en vloerbe dekking. Het geheel is voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs 232.000.- k.k. Event, te huur Incl. stoffering voor 1.400.- per maand. LEIDEN DECIMASTRAAT 18. Vooroorlogse tussenwoning met ca. 13 m. diepe achtertuin; verwarming d.m.v. gashaarden. Indeling: hal, gezellige, inwendig geheel verbouwde woonka mer, afm. 9.50x4.00x3.10 m., moderne keuken, ge- heel compleet met Öiv. app., douche, en toilet. 1e' AR verdieping: overloop, 3 kamers, luxe afgewerkt met ir schrootjesplafond en wanden. Electrische bedrading, (3 gas- en waterleiding en de riolering geheel vernieuwd, g Vraagprijs 155.000.-k.k. Sj LEIDEN WOLMARANSSTRAAT 1. Goed onderhouden vooroorlogse woning in rustige ffi straat voorzien van c.v.-gas. Indeling: gang, woon- kamer, geheel vernieuwde keuken, douche, toilet. 1 e B etage: 2 slaapkamers, nieuw dakkapel, balkon, g Vraagprijs: 92.000.- k.k. g LEIDERDORP HEEMRAADLAAN 11. B Tussenwoning met voor- en achtertuin en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, ruime keuken met B aansl. w/a; woonkamer met mog. open haard; c.v. gas. 1 e etage: 3 slaapkamers, douche. 2e etage: zol- Bder. Vraagprijs 189.000.- k.k. B BAan hen, die een goedkope huurflat of -woning ach terlaten in gem. Leiderdorp, kan een speciale korting g worden verleend. OB HILLEGOM JACOB MARISLAAN 18. J—» In rustige omgeving gelegen herenhuis voorzien van B gaskachels en stenen schuur. Indeling: hal, toilet, L- Bvormige woonkamer met open trap, moderne houten keuken met inbouw koelkast en afzuigkap. 1 e etage: 3 B slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel en kas- tenwand; douchekamer met vaste wastafel en 2e toi- ffi let. 2e etage: overloop en 4e grote slaapkamer met S dakkapel en veel bergruimte. In deze woning blijft diverse stoffering achter. Oplevering: direct. Vraagprijs: 224.000,- k.k. HILLEGOM SINGEL 45. Rustig gelegen herenhuis voorzien van C.V. gas grote voor en achtertuin, stenen schuur. Indeling: entree, hal, toilet, moderne keuken, ruime T-vormige woon kamervan 37 m2 met open haard en hardhouten trap naar de 1 e verdieping waar zich 3 slaapkamers be- vinden waarvan 1 met vaste wastafel en balkon, bad kamer met ligbad en 2e toilet. 2e verdieping: 4e grote slaapkamer, berging en aansl. w/a. Het geheel ver keert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 265.000.- k.k. HILLEGOM JOSEPH ISRAËLSLAAN 36. Moderne ruime hoekwoning met C.V. en dubbele ga rage welke voorzien is van verwarming, electra en water. Indeling: entree, toilet, kelderkast, ruime keu ken en ruime woonkamer met mogelijkheid voor open haard. 1e etage: 3 slaapkamers en grote douche ruimte. Via een' vaste trap naar de 2e etage waarop overloop met dakkapel; CV-ruimte alsmede vierde slaapkamer met dakkapel en veel berging. Het gehele huis is uitstekend onderhouden en is zeer rustig en mooi gelegen. Vraagprijs 267.000.- k.k. NIEUW VENNEP BINDERSTRAAT 32. Wij bieden aan een rustig gelegen hoekhuis met gas c.v. en flinke zonnige tuin. Oppervlakte 226 m2. De woonkamer is 32 m2. en heeft een moderne open haard. De keuken is modern ingericht met div. app. en veel kastruimte. Boven bevinden zich 3 grote-, 2 klei ne slaapkamers en een moderne badkamer met zit bad en vaste wastafel. Een ieder die de woning van binnen wil bezichtigen is van harte welkom. Vraagprijs 229.500.- k.k. LISSE POELPOLDER. Diverse luxe herenhuizen in rustige nieuwbouwwijk. Ind.: grote woonkamer, 4 ruime slaapkamers, dou chekamer en/of badkamer. Vraagprijzen vanaf: 228.000.- k.k. Voor verdere informatie, zie onze woninggids. M makelaardij Steenstraat 43 te Leiden. Tel. 071 -140845" b.g.g. 071 -891630 Of 01719-15395. AANGEBODEN DOOR PARTIKULIER gunstig aan plantsoen gelegen HOEKHERENHUIS met veel extra's zoals thermopane beglazing, par ketvloer, open haard, vaatwasser, dakkapel, 4 slaapka mers, c.v. gas enz. Vraagprijs 229.000.- k.k. Event, losse garage 16.000.- k.k. SASSENHEIM Bijdorpstraat 9. Uitstekend onderhouden en geheel ge moderniseerd vooroorlogs middenwoonhuis, voorzien van c.v. gas, achtertuin 12 m diep, met grote schuur. Ind.: entree, huiskamer 13m. diep met open haard, mo derne uitgebouwde keuken met afzuigkap, badkamer met zitbad, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafel, balkon, grote vliering. Oplevering in over- leg. Vraagprijs 189.000.- k.k. Bem. Zwaan Makelaardij o/g Hoofdstr. 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. TE KOOP Riante 4-kamerflat Schubertlaan 29, Leiden Gelegen aan water, vrijblijvend uitzicht over Voorschoten en Leiden. 7e woonlaag met c.v., lift, berging, eigen parkeerplaats. Inde ling: woonkamer, hal, ruime betimmerde keu ken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, balkon op het zuiden. Direct te aan vaarden. Koopsom 138.000,- k.k. Geen makelaarskosten. Voor tel. afspraak bellen tussen 15.00 en 20.00 uur. Tel. 071-762341. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstaat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: JN. Lancel, makelaar i.og. bouwen Gelegen in de' onmiddellijke ving van de Nederlandse grens (12 villa. Krachtstroom, water, etc. aan wezig. Koopsom n.o.t.k. HAZERSWOUDE Busken Huetstraat 20. Woonhuis met voor- en achtertuin, schuur en ach terom. Z-vormige 40 m2 woonkamer met open haard, keuken, open trap 2e et.: grote hobby/slaap kamer met dakkapel en veel berg ruimte.. CV-aardgas. Dak is geïso leerd. f 229.000,- Fred. v.Edenplein 14. 3-kamer-appar- tement (oorspr. 4 kamers) gelegen op centraal punt. Uitzicht op de Oude Rijn. 2e etage. Indeling: entree, rui me hall, ruime keuken, badkamer met douche, werkbalkon, 2 slaapka mers, diepe woonkamer (10.10 m), balkon aan de voorzijde, toilet. Ber ging onder de flat. C V-blok verwar ming. Incl. alle vloerbedekkingen. f 157.000,- H. Avercampplantsoen 6. Woonhuis met voor- en achtertuin, mooi ge legen aan groenstrook met vijver. Woonkamer over de breedte van het huis, met hout betimmerde wand, keuken, le et. 3 slaapkamers, ruime douchecel, 2e toilet, 2e et.: vaste trap, flinke kamer met dakkapel. CV-gas. Incl. volledige stoffering, zonnescherm, etc. f 198.000,- DEN HAAG Te koop in Résidence Chateau Bleu de Leidsestraatweg 15 e bouw, alle voorzieningen aanwezig, zoals restaurant, supermarkt, recre atieruimten. logeerkamer. Direkt te aanvaarden. f 188.000,- LEIDEN Apollolaan. 3-kamer-appartement op de 2e etage met schitterend uitzicht. Ind. grote woonkamer, zitbalkon, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, berging onder het gebouw. CV-blok. Incl. volledige stoffering, ijskast, etc. f 162.000,- Boerhaavelaan 35. Zeer ruim heren huis met achtertuin. Zeer centrale ligging t.o.v. universiteit, Acad. Zie kenhuis, NS-station en scholen.'Ind. gang, kamer en suite (13x Clarensteeg 6. Gerenoveerd stadshuis eventueel in 2-en te bewonen. Part.: 1 kamer, keuken, douche, toilet, le etage eigen opgang, woonkamer-keu ken, luxe badkamer, toilet, 2e et. woon-slaapkamer met slaapvide. Het huis is inwendig geheel vernieuwd. f 154.000,- de 7e etage met riant uitzicht i stad en polders. Ind. 4 grote ka mers, keuken met kastruimte, bad kamer met douche, groot zitbalkon op de zonzijde, ruime berging onder schuur. CV-gas. Woonkamer r tuurstenen vloer en thermopane be glazing, nieuwe Siématic keuken, le et. 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2e toilet, balkon, 2e et. 2 Ha- r21lX: heid. t dakkapellen e een tuinarchitect aangelegd. Grot- woonkamer over de gehele breedte van het huis, open keuken, badka mer met ligbad en 2e toilet, 4 slaap kamers, etc. Diverse extra's. ren vloer, 3 kamers, le et. voorkamer met parket en open haard, woonkeu ken, achterkamer met balkon, 2e et. 3 kamers met kookgelegenheid, 3e et. 3 kamers met kookgelegenheid. Gas- en lichtleidingen zijn vernieuwd, etc. f388.000,- Enkele kamers blijven verhuurd. De Sitterlaan 71. Herenhuis met gro te achtertuin, achterom en schuur. Ind. grote woonkamer met balken- plafond, zonneterras, moderne uitge bouwde mahoniehouten keuken, le et. 2 grote kamers, badkamer met douche, 2e et. 2 kamers, doka en 2e keuken, 3e et. bevloerde zolder. f315.000,- kamers, keuken, badkamer i o bad, toilet, balkon. CV-blokverwar- ming. f 129.000,- Zeem uilaan 8a. Bovenwoning met eigen opgang en stenen fietsenber ging achter het huis. Ind. grote door zonkamer 10.10x3,5 m, keuken met balkon, toilet, 2e et. 3 grote en 1 kleine kamer, 3e et. vliering, niet hevloerd, wel geschikt om kamer te maken, le klas onderhouden. Incl. volledige stoffering, gasgeiser, gas- L f 152.000,- Govert Flincklaan 28. Woonhuis met voor- en op het zuiden gelegen ach tertuin, volledig vrij uitzicht voor en achter. Schuur en achterom. Ind. woonkamer, keuken, Te et. 2 a 3 ka mers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e et. flinke kamer met dakkapel "n wastafel. f 295.000,- Kennedylaan 216. Drive-in-hoekwo- ning met grote tuin en vijver. Ro mantisch tuinhuisje. Vrij uitzicht over Oegstgeesterkanaal. Parterre: studeerkamer, bergkamer/kantoortje, toilet, zonneterras, le et. L-vormige woonkamer met zitbalkon, open haard (40 m2), keuken, balkon, 2e et. 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2e toilet op de gang. CV-gas f458.000, kamer met parket en open haard keuken, le et. 3 kamers, badkamer 2e toilet, 2e et. grote en kleine ka mer met dakkapellen. f 285 ROELOFARENDSVEEN P. v. d. Veldenstraat 19. Modern woonhuis met voor- en zonnige ach tertuin, gelegen aan plantsoen. CV (warme lucht-basis), woonkamer met open haard en plavuizen vloer, keu ken m. ingeb. apparatuur, bijkeuken, le et. 3 kamers, badkamer, 2e et. grote kamer met dakkapel. In on berispelijke staat. f 230.000,- grote garage: f 15.000,- RIJNSBURG haard. Licht huis. OEGSTGEEST met ligbad, 2e toilet op de groot balkon, 2e et. 2 behoorlijke Collegiantenstraat 121. Mooi ver bouwde drive-in-wonirtg met grote hoge garage, woonkamer met open haard en open keuken, geheel met plavuizen belegd, eiken keuken met diverse apparatuur, 4 slaapkamers, badkamer met douche. f 225.000,- VOORHOUT schuur. CV-gas. Ind. woonkamer i open haard en moderne open keuken terrras, le et. badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 kamers, veel kasten, VOORSCHOTEN Richard Wagnerlaan 21. Groot hoek- herenhuis met 3 zijden tuin, garage, CV-gas in perfecte staat van onder houd. Bijzonder goede ligging aan breed plantsoen. Royale woonka mer, grote moderne keuken, le et. 3 kamers, badkamer, 2e toilet, 2e et. grote kamer met dakkapel. <af3é5.000,* ZOETERWOUDE Ambachtsherenweg 80. Royaal heren huis met voor- en besloten achtertuin achterom. CV-gas. Woonkamer met open haard, keuken, alles met vuizen, le et. 3 slaapkamers, bat mer met ligbad, 2e toilet, 2e grote slaapkamer met dakkapel, don Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie .Lid Makelaars Computer Centrum MCC In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30