jij hebt mavo of havo, Heineken heeft de banen. service monteur Administratief medewerker DRIEMAN Wil,, Een sleuteltje helpt U Welkom bij Heineken voor Boek&van Eesteren "TnflraYY7nrn_ QBQ^qdceqd LAD AIM zonwering b.v. Opnieuw overtrekken schermen en markiezen Wafel weike jonge dame in L *mllli )k 45} MAKELAARDIJ O.G. een kommercieel administratief medewerker bij Sikkens Houdt u grote opruiming? Toen Hein van de Wiel toevallig zag dat een paar slungels beneden een wachthuisje in mekaar stonden te rammen, was-ie in eerste instantie stomverbaasd. „Wat vinden ze daar nou aan?" Toen hij een paar minuten belang stellend had staan kijken, weid-ie kwaad. „Zijn ze nou helemaal, van mijn belastingcenten!" Nog een paarminuten later werd hij ongerust „Straks gaan ze even dóór met mijn auto? En toën belde hij de politie. Knap aan de late kant van Hein. Want als ie de politie echt wilt helpen, moet je echt metéén bellen. Voorkoming misdrijven: een zaak van de politie èn u. In onze steeds groeiende vestiging te Zoeterwoude bestaan op dit moment verschillende plaatsings mogelijkheden voor jonge mensen met een MAVO- of HAVO-opleiding en enige kantoorervaring. Zo zoeken wij voor het Documentatie Centrum Techniek een assistente, die naast het typen van stencils, brieven en rapporten, tot taak zal krijgen het verzenden van bulletins en het behandelen van telefonische of schriftelijke aanvragen en informatie. Gaat je belangstelling uit naar een funktie waarin je behalve type-werkzaamheden, ook belast wordt met diverse administratieve taken, dan is er plaats binnen de Centrale Personeelsadministratie en een van de Planning Control-afdelingen. Een grote mate van accuratesse en interesse in administratief werk is hiervoor belangrijk. Binnen de groep Planning Control Heineken Technisch Beheer is plaats voor een afdelingssecretaresse. Naast ervaring in een soort gelijke funktie, is het diploma Steno Nederlands een vereiste. Ruime mogelijkheden dus in een bedrijf waar het prettig werken is. In een persoonlijk gesprek willen wij gaarne overleggen welke funktie het meest geschikt Heb je belangstelling voor een funktie binnen ons concern? Richt dan je sollicitatie aan de afdeling Personeelzaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 2382 PH Zoeterwoude, t.a.v. mej. P. Christiaanse of bel (071)814565. De nieuwe funktionaris zal bij de administratie van de opslagplaats in Oegstgeest worden belast met de kontrole van binnenkomende rekeningen en met de bewaking van de in rekening gebrachte huren voor eigen en gehuurd materieel. Boekhoudkundige kennis en ervaring zijn vereist, enig technisch inzicht is gewenst. Kennis van het bouwbedrijf strekt tot aanbeveling. Leeftijd circa 25 jaar. Boele van Eesteren biedt de juiste man een aantrekkelijk salaris en goede sekundaire voorwaarden. Belangstellenden wordt verzocht te schrijven aan de afdeling Personeel en Organisatie van de B.V. Aannemers bedrijf v/h Boele van Eesteren, Riouwstraat 182, 2585 HX 's Gravenhage. U kunt ook bellen: 070 - 61 45 31 Boele van Eesteren, een concern onderneming binnen de Stevin Groep, is een groot aannemersbedrijf met aktiviteiten in de utiliteits- en woningbouw. ruim 100 jaar vakmanschap gekoppeld aan MARKIEZEN - ROLSCHERMEN - LUXAFLEX en HORREN Molensteeg 12-14 Leiden Tel. 071-121375 Wynmalen Hausmann importeert transportmiddelen en aannemersmaterieel. De Intern Transport- afdeling verkoopt eeri breed programma TCM vorkheftrucks én beschikt overeen eigen service-en onderhoudsdienst met onderdelen- magazijn. Voor de buitendienst van onze service afdeling zoeken wij een zelfstandige leeftijd 24-30 jaar. Voor deze funktie is een opleiding op LTS-niveau, aangevuld met het diploma VAM-monteur motorvoertuigen, nood zakelijk. Enkele jaren ervaring strekken tot aanbeveling; ervaring met elektronische systemen wordt extra op prijs gesteld. Een rijbewijs BE is. voor het besturen van de goed uit geruste servicewagen, vereist. Woonplaats bij voorkeur Leiden of omgeving. Iemand die zelfstandig wil en kan werken en die dit, na een opleiding in ons bedrijf, in onze buitendienst kan bewijzen, bieden wij een interessante, maar ook veeleisende betrekking, waar een aantrekkelijk salaris tegenover staat. Indien u denkt onze man te zijn, verzoeken wij u snel te solliciteren. Wilt u eerst inlichtingen, belt u dan met onze heer J. Morre; tel. 03405 - 33 44, na 19.00 uur 03402 - 3 20 56. Wynmalen Hausmann BV Vrumonaweg 7,3981 HT Bunnik(U) Telefoon 03405-33 44. (vanaf ca. 20 jaar) wil ons komen helpen? Wij vragen: - Havo-diploma - liefst aangevuld met secretaresse-opleiding - minimaal type-diploma en Steno nederlands - volledige inzet - enige jaren praktijkervaring Wij bieden: - een prettige werksfeer in een klein team - goed salaris - 8% vakantiegeld en tantième - 22 vakantiedagen Haar werk: - administratie bijhouden - onze relaties telefonisch te woord staan - verwerken van correspondentie Met de handgeschreven sollicitaties voorzien van een recente pasfoto te rich ten aan de direktie van: Voorschoten Schoolstraat 74 Of 717-5933 Papendrecht Adm. de Ruyterweg 13 078-50663 draagt op de afdeling verkoop automative coatings van Sikkens de dagelijkse verant woording voor de orderbehandeling van enkele grote Europese automobielindus trieën, staat telefonisch en per telex in kontakt met deze afnemers, werkt in nauw overleg met buitendienst, produktieplanning en technische service- groep, waarbij hij toe ziet op een stipte uit levering van de orders. correspondeert en administreert. Een afwisselende baan voor een jongeman van zo'n 25 jaar, die een opleiding op middelbaar niveau heeft gevolgd en zich behoorlijk weet uit te drukken in de moderne talen. Zijn schriftelijke sollici tatie richt hij aan: mevr. E. Warning, Sikkens b.v. afdeling personeelszaken. Postbus 3, Sassenheim. (01711) 8 20 88 Bel 071-123256 VOORKOMING MISDRIJVEN

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20