Kom eerst eens rustig kijken. Beslis pas daarna. Siï)sLzt HÜÜGÜVENSv Bmm <3 VERKOPER Uitnodiging voor een bezoek. Afgesproken. Ikkomkijken. PERSONEEL PERSONEElP"5®"®*' looninspekteur mijnders Werken bij Hoogovens? Bijvoorbeeld in één van onze walserijen. zaterdag 18 november en donderdag 23 november soneel PERSOIMEELI MEUBELMAKERS Hoogovens biedt goed werk in ver schillende produktie-afdelingen.Bijvoorbeeld in de walserijen, waar plaats is voor bedieningsmensen. In deze advertentie vindt u informatie over de verschillende 'uncties. Maar u krijgt natuurlijk een veel beter beeld als u zeff eens op de werkplek komt kijken. En dat is zeker de moeite waard. Daarom nodigen wij u geheel vrijblijvend uit om op zaterdagochtend of op donderdag avond een kijkje te komen nemen bij Hoogovens. zijn de twee dagen waaruit u voorlopig kunt kiezen. Op zaterdag 18 november, s morgens om 9.30 uur, of donderdagavond 23 november om 19.00 uur vangen wij u op bij het station Beverwijk. We gaan dan naar het bedrijf waar de koffie klaar staat. Daarna gaan wij met u naar één van de walserijen, waar we u zoveel mogelijk zullen laten zien. Kortom: u kunt uitvoerig uw licht opsteken over bedrijf en werk, zonder dat het u tot iets verplicht. Stuurt u wel de bon even op, zodat we weten welke dag we op u kunnen rekenen Dan zenden wij u vooraf nog nadere informatie over het programma en over wat u te zien krijgt. In een walserij wordt staai op ver schillende manieren bewerkt. Daarvoor zijn er o.a. walsinstallaties, richtmachines knipbanen en kranen. Deze installaties worden in 4-ploegendienst bediend door vakmensen. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 45 jaar op tot vakman. Aanvangssalaris vanaf ca. f 28.000,- bruto per jaar, incl. verschillende toeslagen Daarboven komt nog 8% vakantiegeld en ten minste 2% uitkering aan het eind van het jaar. De salarissen gelden voor 21-jariger en ouder. Voor 18 - 20-jarigen gelden jeugdlonen. Ik wil vrijblijvend kennismaken met Hoogovens en het werk in de walserijen Ik kom op zaterdag 18 november, 9.30 uur donderdag 23 november, 19.00 uur Naam: Adres: Postcode. Telefoon: Plaats: Opsturen aan: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000 (geen postzegel), 1970 WB IJmuiden Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern. SB Bedrijfsvereniging voor de Gezöndheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WA O, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca700.000. In onze buitendienst is er voor het rayon Den Haag een vakature voor de funktie van Funktie-informatie De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. Funktie-eisen bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in Den Haag of di- rekte omgeving woonachtig te zijn. Wij bieden: naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.305,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie ver zoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. iedereen leest de krant altijd en overal. WK Koekbakkerij is niet groot Waar wij aardigheid in hebben is het maken van friese kruidkoeken van eerste kwaliteit. Die willen wij afzetten bij de verkooppunten in Nederland, waar detaillist e^ consument er wat in zien. Dat is geen selectieve distributie. Onze drie verkopers hebben daar kijk op. Zij werken naar eigen inzicht en in harmonie met het daaraan gekoppelde beleid. Willen zij dat zo blijven doen, dan hebben zij twee collega's nodig. Dus vragen wij u, als u onze mening over verkopen deelt, te solliciteren naar een van de twee plaatsen van bij de grote handelsondernemingen in de levensmiddelen- en zoetwarenbranche in het westen Onze mening over verkopen: Het op geregelde tijden bezoeken van voor de verkoop van onze producten geëigende inkoopadressen, het aanbieden op elk adres van de voor dat adres belangwekkende artikelen, het met de inkoper zoeken van de motieven, waarop hij ons product kan kopen, het metterdaad afsluiten van de daaruit voort spruitend? order in de voor de klant juiste grootte. U zult bij ons een vast salaris krijgen, een kosten vergoeding, ook voor een auto. Als dat voor u en voor van belang is, kan in alle openheid overwogen om u een psychologische test te laten doen. Wij zagen u het liefst in de leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Uw brief kunt u adresseren aan de directie van WK Koekbakkerij, postbus 115, 8440 AC Heerenveen. WK Koekbakkerij staat in Johannesga. Het is een van de modern ingerichte bakkerijen in ons land. De friese koeken, die wij bakken, zijn gevuld met tal van kruiden en zuidvruchten, door en door. Elke koek heeft een eigen smaak. Wij bakken er 12. Het zijn specialiteiten, die zich slechts laten vergelijken met de kruidkoeken, die enkele luxe bakkers zo hier en daar in Friesland nog maken. Ze worden in heel Nederland gegeten. het snelst groeiend meubelbedrijf in Nederland, vraagt voor spoedige indiensttreding Ervaring in de meubelbranche is een pré. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, reiskostenvergoeding en een prima salaris. MIJNDERS MEUBELEN in Lisse, 02521-14642 of schrijf naar Mijnders Meu belen b.v. - Kanaalstraat 1 - Lisse, t.a.v. de heer H. J. van Eijgen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18