NAC-PSV: alleen voetbal ontbrak Van Engelen bekogeld België bezorgt biljartteam Europese titel SENSATIE OP OLYMPIADE Karin Abma en Joke enige „blik"-vangers Dierdorp; Oranje Nederlands mgbyteam matig tegen Zweden Roeiers zonder medailles naar huis na WK REVANCHE PER STILETTO NA DAMESVOETBALDUEL X X X X X X X X X X 1 r MAANDAG 6 NOVEMBER 1978 SPORT BREDA (GPD) - NAC en PSV hebben zaterdagavond in Breda in de Brabantse derby alles aangedragen om het publiek (een wat tegenvallende opkomst van 12.000 man) een spectaculair duel voor te schotelen. Alleen het voetbal ontbrak. Zowel bij de Bredanaars (maar dat dateert niet van de laatste weken) als merkwaardig genoeg ook bij landskampioen PSV, dat zich kennelijk in deze moeilijke periode alleen nog maar staande kan houden door kei- en keihard veldwerk te verrichten. Het werd uiteindelijk een wat geflatteerde 2-0-zege voor de Eindhovenaren, die vrijwel de gehele wedstrijd door een oppor tunistisch NAC aan banden wer den gelegd. Het royale veldover- wicht van de Bredanaars, voor namelijk gecreëerd door Martin Vreysen en Bertus Quaars, lever de geen rendement op, omdat NAC zich te vaak voorbijliep in het chaotische aanvalswerk. PSV, dat in normale doen defen sief met dergelijke ongecontro leerde stormlopen niet al te veel moeite heeft, wankelde echter toch voortdurend en moest niet minder dan 18 hóekschoppen toestaan. Een bewijs dus dat het bij de Ne derlandse landskampioen lang niet naar wens marcheert. Die constatering had oefenmeester Kees Rijvers enkele dagen gele den, na de voor PSV toch wel onthutsende Europa-Cupneder- laag tegen Glasgow Rangers, al gedaan. Kees Rijvers: „De ploeg is fysiek op dit moment niet vast gelopen, maar wel in het mentale vlak. In fysiek opzicht kunnen de spelers echt nog wel het een en ander aan. Dat werd vanavond tegen NAC wel bewezen. Hoewel BREDA (GPD) De zaterdag avond in Breda gespeelde eredivisiewedstrijd NAC- PSV moest in de tweede helft voor een achttal minuten worden gestaakt, omdat en kele (jeugdige) toeschouwers PSV-doelman Ton van Enge len met bierglazen bekogel den. Ook werden enkele dart-pijltjes naar de Eind- hovense doelman gegooid. De uitstekend leidende scheidsrechter Henk van Et- tekoven besloot terecht af te fluiten. Van Ettekoven: „Het gooien van closetrollen is hier in Breda kennelijk een heel normaal verschijnsel geworden. Het werpen van stukgeslagen bierflessen en -glazen kan echter niet wor den getolereerd. En het gooi en van dartpijltjes is hele maal een trieste zaak. Ik kon geen andere beslissing ne men dan de wedstrijd te on derbreken". Terwijl Van Ettekoven en de spelers het veld van het NAC-stadion verlieten, toog trainer Hans Dorjee naar de groep supporters om hen tot kalmte te manen. Intussen werd ook het doelgebied van Van Engelen van scherven gezuiverd. Van Ettekoven: „Ik wilde de wedstrijd alleen maar vervolgen wanneer er geen glasscherven meer op het veld lagen. Bij de eerste de beste keer dat er weer met iets gegooid zou worden, zou ik de wedstrijd definitief hebben gestaakt. Hoe jam mer het ook geweest zou zijn om die duizenden toeschou wers te moeten benadelen door het gedrag van enkele raddraaiers". Later in de wedstrijd werd er opnieuw met bierglazen naar Van Engelen gegooid. Voordat Van Ettekoven ech ter kon ingrijpen, had de Eindhovense goalie de scherven al achter de doel lijn gedeponeerd. Van Enge len: „Dat gooien met die bierglazen en pijltjes heeft me nauwelijks uit mijn con centratie gebracht. Toen er na dat incident opnieuw werd gegooid, heb ik maar snel de scherven opgeruimd. Van Ettekoven nad ons ge vraagd niet provocerend op te treden. Daar heb ik me maar aan gehouden". er toch nogal wat van de spelers werd gevraagd, is er niemand echt werkelijk onderdoor ge gaan. Mentaal moet er evenwel heel wat reparatiewerk verricht worden". Dat reparatiewerk houdt in dat PSV tot aan de winterpauze geen enkele vriendschappelijke wed strijd meer zal spelen, en de wed strijd tegen NAC heeft Kees Rij vers zijn selectie tot woensdag vrijaf gegeven. Er moet duidelijk stoom worden afgeblazen bij de Eindhovenaren, die tegen de Bredase equipe opnieuw demon streerden dat alle rust uit het elf tal verdwenen is. Alleen de weer voortreffelijk keepende Ton van Engelen houdt achterin kalm de zaak onder controle; de rest van het elftal loopt meer tegen zich zelf dan tegen de tegenstander te voetballen. „Juist daarom ook", vond NAC- trainer Hans Dorjee, „hadden we van dit PSV twee punten moeten pakken. Dat lukte niet. Deykers en René v. d. Kerkhof zorgden er voor dat de winst naar Eindhoven ging. PSV had zelfs tegen dit NAC de stand nog kunnen op voeren tot 3-0, maar de lat ver hinderde dat bij een schot van Gerrie Deykers. NAC kreeg in die hele tweede helft overigens maar èèn kans, toen Poortvliet de bal verspeelde aan zijn directe opponent Vreysen. De Bredase verzekeringsinspec teur stuitte echter op Ton van Engelen, die met zijn uitstekend optreden mogelijk wel eens de poorten voor Jan Beveren naar een buitenlandse club wagen wijd zou kunnen openzetten. AMERSFOORT (ANP) - Het was tenslotte Ludo Dielis, die de be slissende stoot gaf. In de vijfen twintigste beurt maakte de Belg zijn zege op Dieter Muller tot een feit en zette daarmee West- Duitsland op een onoverbrugba re achterstand in het duel tegen de Belgen. Dit betekende, dat de Europese titel vijfkamp voor lan denteams in Nederlands bezit bleef. Het zevende toernooi om de Trop- hee European Penthathlon in Amersfoort heeft een ongekende spannend slot gekregen. Aan het begin van de laatste ronde van gisteren leidden West-Duitsland en de Nederlandse A-ploeg met zes punten. Nadat in de vroege middaguren Frankrijk definitief was uitgeschakeld door een re mise tegen Oostenrijk slaagde ook Nederlands eerste keus er niet in meer dan een halve-winst te bewerkstelligen. Het strui kelblok was de B-ploeg. Alleen Vet en Van der Smissen verover den de twee punten, terwijl Ha- vermans voor het vijfde zorgde. BUENOS AIRES (ANP) - Tot de belangrijkste nieuwsfeiten van de 23ste schaakolympiade in Buenos Aires behoorden dit weekeinde de onverwachte ne derlaag van de S o wj et-Unie tegen West-Duitsland de opnieuw ma gere resultaten van het Neder lands herenteam tegen de Volks republiek China en Paraguay en de nogal onverwachte terugkeer van organisator Rodolfo Zanlun- go. Deze hooggeplaatste functionaris in het Argentijnse militair be wind werd achttien dagen gele den - 24 uur voor de officiële ope ning - als vermist opgegeven. Volgens zijn vrouw zou hij in een auto zijn ontvoerd. Tien dagen la ter verschenen berichten in de Argentijnse kranten, dat er een 'gat' van één miljoen dollar in de begroting van het schaaktoer nooi was gevonden. De plaats vervanger van Zanlungo, Ale jandro Nogues haastte zich te verklaren, dat hij de mogelijk heid uitsloot dat zijn chef fraude zou hebben gepleegd. Deze meldde zich zaterdagmorgen bij een politiepost in San Jenaro Norte, op een afstand van 550 km van Buenos Aires. Hij zou aan zijn ontvoerders zijn ontkomen, toen hij per auto naar een nieuwe schuilplaats werd gebracht. Vol gens het politiecommuniqué, dat in Buenos Aires werd uitgege ven, verkeerde hij in goede ge zondheid. Van het Nederlands team maakte Jan Timman over-uren. Hij moest ten koste van alles het ver lies van Donner compenseren, wilde Nederland tegen de debu terende Volksrepubliek wegko men met een onbeslist. Ook ech ter in tweede zitting liet Chi Ching Hsuan zich niet onderui thalen. Er staat nu echter een to reneindspel op het bord, dat ge wonnen is voor Timman. In de negende ronde werd een ma gere 2 1/2-1 1/2 overwinning op Paraguay behaald. Gezien het spelverloop mochten de Neder landers daar nog blij mee zijn. Timman was de enige, die won. Het was voor hem een gemakke lijke partij. De meest opmerkelijke gebeurte nis van de negende ronde was de kleine (1 1/2 - 2 1/2) nederlaag van de Sowjet-Unie tegen West- Duitsland. Bij drie remises for ceerde Pfleger de winst door een aardige taktische partij tegen Poloegajewski. Desondanks be hielden de Russen de leiding op een half punt gevolgd door West- Duitsland. De Nederlandse dames speelden achtereenvolgens tegen Frank rijk en Zweden. Tegen Frankrijk werd met 2-1 gewonnen. Belle won in eerste zitting van Ruck Petit. In tweede zitting voegde Van der Mije daar tegen Merlini nog een punt aan toe. Vreeken verloor van Tagnon. De partij te gen Zweden leverde een voorlo pige 1-0 achterstand op. Daarmee kwam het lot van de A- ploeg in handen van het zater dagavond verslagen België, dat in het slot-duel tegen West- Duitsland moest aantreden. Voor de Belgen ook een prestigezaak, want in geval van verlies eindig den zij op de gedeelde vierde plaats. Wirtz bracht de Duitsers op voorsprong, wat even later door Ceulemans ongedaan werd gemaakt. Corin, die verrassend weinig moeite had met Hose, deed de balans naar de andere kant doorslaan. Aangezien Wild- förster al duidelijk afstand had genomen van Schrauwen, rustte de taak om de zaak te klaren op de schouders van Ludo Dielis. Die won. De titel bleef dus in Neder land, bij de ploeg, die in dezelfde samenstelling begon als twee jaar geleden. De onverwachte ver vanging van Van Bracht, die na de tweede ronde naar huis ging/ (waar hij enige uren later vader werd van een tweede zoon), door Popeyus heeft geen nadelige in vloeden gehad. De beste man in het A-team was Piet Vet. Hy was de enige speler die alle vijf zijn partijen won (evenals twee jaar geleden, toen hij de titel definitief in Neder landse handen bracht). Ondanks alle trammelant vooraf over de samenstelling heeft de B-ploeg zich in Amersfoort goed gepre senteerd met een score van 50. Daarbij moet echter één uitzon dering worden gemaakt en wel voor degene, die in eerste aanleg verantwoordelijk was voor de onenigheid tussen spelers en bond: Hans Sundquest. Die bleef ver onder de maat. Eindstand (achtereenvolgens aan- tal matchpunten, gewonnen en verloren paltijen). Nederland A 7 29-21 2. West-Duitsland 6 31-19 3. België 6 28-22 4. Nederland B. 5 25-25 5. Frankrijk 5 23-27 6. Oostenrijk 1 14-36 LAKE KARAPIRO - De Wereld kampioenschappen roeien zijn weer voorbij en de Nederlandse roeibond kan de balans op gaan maken van een zeer lang seizoen dat bekroond werd met eeii bron zen medaille, behaald door Joke Dierdorp en Karin Abma in de ongestuurde twee in een enerve rende race op het Lake€Carapiro in het verre Nieuw-Zeeland. De herenequipe ging "blikloos" naar huis, hoewel slechts éénhon derdste seconde scheelde of Bosman en Horstink hadden het brons in de twee zonder te pak ken gehad. De finishfoto moest beslissen of de Fransen, dan wel de Nederlandse twee het eremetaal omgehangen zou krijgen. De Fransen waren de gelukkigen en de Phocas-boys stonden met lege handen, na een toch wel uitstekende prestatie. De DDR (de broers Landvoigt na tuurlijk!) won overigens dit nummer, zoals zij nog vier andere herennummers zou winnen. Na een tamelijk zwakke start in dit toernooi handhaafden de Oost duitsers zich op het niveau van vorig jaar, toen ze eveneens vijf gouden medailles grepen. Toch wel zeer verrassend was het ver lies van de Oostduitse Brietzke- vier zonder. De Russische vier wist de veelvoudige kampioen net te beteugelen. In de skiff moest de Oostduitse afgevaar digde het hoofd buigen voor de wereldkampioen van 1975, de Westduitser Kolbe, die na een jaar rust volledig terug is. Kolbe was de geruchten over doping- gebruik na de dramatisch verlo ren finale in Montreal beu en had zich teruggetrokken. Dit jaar ver scheen hij opeens weer, o.a. op de Skiffhead in Amsterdam, die hij magistraal won. Nu zegevierde hij eveneens schitterend in een ij- zersterk veld. Alleen de dubbeltwee leverde, net als vorig jaar, een Westerse over winning op. Nu waren het de ge broeders Hansen, die eerder dit jaar ieder apart in de skiff acteer den (Alf Hansen won de Hol landbeker) maar nu met vereen de krachten de winnaars van vo rig jaar, de Britten Hart en Bail- lieu, aftroefden. Het zgn. koninginnenummer, de acht. werd maar net gewonnen door de Oostduitsers. De West duitsers kwamen slechts negen tiende sekonde tekort. Wat Nederland betreft: de twee zonder voldeed aan de verwach tingen, de vier zonder ook. Aegir Nereus heeft de uitzending geen moment waar kunnen maken. De lange reis werd bepaald niet ge rechtvaardigd door twee vierde plaatsen in voorronde en herkan sing. Wat Bosman en Horstink net niet lukte, lukte de dames Abma en Dierdorp wél. De nationale da- mestroeven waren niet vergeefs voor het roeien van slechts één enkele kilometer naar Nieuw- Zeeland gekomen. De zilveren dames van Amsterdam (WK 1977) moesten het weliswaar met een wat minder hoogwaardig metaal, brons, stellen, maar de wijze, waarop zij dit veroverden dwong alle respekt af. Na een voortva rend begin roeide het Nereusduo een groot deel van hun race pal achter de DDR, Canada en Bul garije. De Oostduitse meisjes piepten er na 250 meter tussenuit en de achterblijvers streden fel om de resterende medailles. Ca nada, dat zelfs de DDR nog een paar benauwde ogenblikken be zorgde, ging uiteindelijk met het zilver naar huis en de Nederland se meisjes, die er op het allerlaatst een fenomenale spurt uitpersten, drukten de Bulgaarsen van de derde plaats, aldus Nederlands enige medaille op deze WK zeker stellend. Karin Abma en Joke Dierdorp bewezen daarmee dat hun vorm uiteindelijk toch niet zo was teruggelopen als menige "kenner" gedacht had. De jeugdige dubbelvier (Compaan, Hellemans, Meeuwisse, Jorissen) reikte nu één plaats hoger dan de vier, die vorig jaar de kleine finale won (en zesde werd). De meisjes van coach Jan Wienese benader de zaterdag in de grote finale de DDR zelfs tot op tweetiende se konde en belandden daarmee op de vijfde plaats in een gesloten veld, slechts een ruime bootleng te achter de gouden Bulgaarse dames. Skiffeuze Sytske Boomstra, gemotiveerd na de minne presta tie van donderdag, herhaalde de verrichting van Liesbeth Vos- maer in Amsterdam door de klei- HILVERSUM (GPD) - In tegen stelling tót de verwachtingen heeft het Nederlandse rugby- team een vrij matige prestatie geleverd in het duel met het 15-tal van Zweden, dat gisteren op het Hilversumse Sportpark in het kader van de FIRA B-kampioen schappen moest worden afge werkt. De equipe van bonds coach Denis Power won de ont moeting weliswaar, maar de sco re bleef beperkt tot 4-0. Deson danks heeft Oranje op 3 decem ber, de dag waarop de tweede en laatste wedstrijd in de groep A plaatsvindt, in Osijek tegen Joe goslavië genoeg aan een gelijk spel om door te dringen tot de fi nale. De Joegoslaven wezen namelijk drie weken geleden al de Zweed se formatie in Stockholm met 7-4 terug, zodat Nederland momen teel met een punt verschil aan de leiding gaat. Nederland had gisteren erg veel moeite met de Zweedse oppo nent, vooral omdat de gasten het accent op dé verdediging hadden gelegd en Oranje erg vroeg atta queerde. Tot groot ongenoegen van de Nederlandse maakte de Zweedse equipe grif gebruik van de onoplettendheid van de West- duitse arbiter Ponnaz, dat was overigens niet de enige fout van de scheidsrechter. Met zijn zwakke optreden deed hij duide lijk afbreuk aan de partij. De Hagenaar Jan Schaap zorgde voor de enige score. EREDIVISIE MVV-AZ'67 1-3 (0-1). 16. Kist 0-1; 67. Van Hanegem 0-2; 72. Pe ters 0-3; 89. Kowalik 1-3. Scheidsrechter: Beek. Toe schouwers: 12.000. FC Utrecht-Haarlem 4-0 (2-0). 15. Van Staa 1-0; 17. Cabo 2-0; 50. Van Staa 3-0; 87. Van der Ham 4-0. Scheidsrechter: Keizer. Toe schouwers: 3000. PEC/Zwolle-Go Ahead Eagles 1-1 (0-0). 59. Van 't Land 1-0; 85. Schneider 1-1. Scheidsrechter: Van Dijken. Toeschouwers: 13.000. NAC-PSV 0-2 (0-1). 35. Deijkers 0-1; 80. René van de Kerkhof 0-2. Scheidsrechter: Van Ettekoven. Toeschouwers: 12.000. FC Twente-FC WV 2-0(1-0). 34. Van der Vall (strafschop) 1-0; 72. Gritter 2-0. Scheidsrechter: Mul der. Toeschouwers: 7.500. Roda JC-Feyenoord 1-1 (1-1). 12. Van Til 0-1, 21. De Jong 1-1. Scheidsrechter: Geurts. Toe schouwers: 24.000. NEC-FC Den Haag 0-2 (0-2), 2. Wetzel 0-1, 23. Hoekema 0-2. Scheidsrechter: Bosman. Toe schouwers: 5000. Sparta-Ajax 1-0 (1-0). 15. Ver beek 1-0. Scheidsrechten Jon ker. 18.000 toeschouwers. Volendam-Vitesse 2-2 (1-2). 6. Das 0-1, 29. Bosveld 0-2 (straf schop). 33. Molenaar 1-2 (straf schop), 64. Tuyp 2-2. Scheids rechter: Weering. Toeschouwers: 4000. EERSTE DIVISIE FC Groningen-FC Dordrecht 6-1 (2-0). Scheidsrechten Jansen. Toeschouwers: 6.000. 22. Romein 1-0, 30. Bloemberg 2-0, 56. en 62. Bakker 3-0 en 4-0,67. Bloemberg 5—0, 73. Mijnhard van Schoor 5-1, 79. Bakker 6-1. FC Wageningen-Heerenveen 1-3 (1-0). Scheidsrechter: Draaisma. Toeschouwers 4600. 22. Van Pelt 1-0, 54. Bosman 1-1, 77. De Blaauw 1-2, 81. Schulting 1-3. FC Vlaardingen-FSC 0-2 (0-2). Scheidsrechter: Manuel. Toe schouwers 1700. 21 en 37 Hut ting 1-0 en 2-0. Eindhoven-Heracles 1-1 (0-1). Scheidsrechter: Ram. Toe schouwers: 3700.16. Poell 0-1,76. Peepels 1-1. Telstar-De Graafschap 0-2 (0-1). Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 1100. 26. Jacobs 0-1, 61. Wanders 0-2. Helmond Sport-SVV 2-1 (2-0). Scheidsrechter: Bakker. 2500 toeschouwers. 26. Van Melis 1-0, 41. Van der Ven (penalty) 2-0, 71. Peitsman 2-1. FC Amsterdam-SC Amersfoort 4-1 (3-0). Scheidsrechter: Klin kers. Toeschoüwes 760. 5. Kam- phues 1-0, 8. Stout 2-0, 67. Stout (strafschop) 3-0,71. Staats 3-1,87. Slemmer. SC Cambuur-SC Veendam 4-1 (3-0). Scheidsrechten Severijn. Toeschouwers 4100. 15 en 20 De Jonge 1-0 en 2-0. 24. Peltzer 3-0, 81. Korte 3-1, 87. Roosenburg (strafschop) 4-1. Den Bosch-Willem II 4-1 (1-1). Scheidsrechter: Gans. Toe schouwers: 7.000. 36. Brouwer 0-1, 39. Van den Dungen 1-1, 55. Aichorn 2-1,71. Van den Dungen 3-1, 85. Kamps (strafschop) 4-1. SPORTTOTO hoort niet op een sportvereniging thuis. Ook al heeft ze een nogal pijnlijke blessure opgelopen; zoiets mag natuurlijk nooit ge beuren. Dat geeft het damesvoet- Karin Abma (r) en Joke Dierdorp: enige "blik"-vangers voor Oranje ne finale gedecideerd op haar naam te schrijven, waardoor zij zich zevende skiffeuze van de we reld mocht noemen. Alleen de vier met stuurvrouw van Nereus kon op de finaledag niet werkelijk een vuist maken en moest zich behelpen met een kansloze tweede plaats in de troostronde. De Nederlandse damesequipe, zo kan nu na afloop van deze WK gesteld worden, beantwoordde geheel aan de gestelde verwach tingen: een sterke twee, een veel belovende dubbelvier, een be hoorlijke skiffeuze en een matige vier met, vertrokken drie weken geleden naar het verre Lake Ka- rapiro en komen ook zo gekwali ficeerd terug. Het damesroeien werd ook dit jaar weer beheersd door de Oosteuropese landen. Met dit verschil echter, dat ook hier de DDR haar absolute heer schappij verloor. Vorig jaar won nen de "Gretchen" uit de DDR nog alle nummers en ditmaal slechts drie keer (in vier met, twee zonder en skiff), de overige titels waren voor Bulgarije (dub belvier en dubbeltwee) terwijl Rusland in de acht het hardste trok. KEES DE RUIJTER UTRECHT (GPD) - Een 25-jarige speelster van de Utrechtse da mesvoetbalvereniging DWS '71 heeft gistermiddag geprobeerd met een stiletto revanche te nemen voor een vingerblessure, die zij in de uitwedstrijd had opgelopen tegen Unitas '48 uit Veenendaal. Eerst probeerde zij in de kantine van deze club klappen uit te delen aan de 15-jarige Jeanette van Hardeveld van Unitas, die haar destijds de blessure zou hebben bezorgd, daarna ging ze haar met een stiletto te lijf. Snel ingrijpen van enkele be stuursleden en speelsters van bei de clubs voorkwam dat ze haar voornemen ten uitvoer kon bren gen. DWS-secretaris Zijdeveld: „Vooral teamgenoten hebben door alert reageren erger kunnen voorkomen. Natuurlijk hebben we deze dame meteen voor de rest van haar leven geroyeerd. Ie mand die meent dat ze op deze manier haar gram kan halen, bal i aan deze affaire is gegeven". Namens Unitas is gisteravond al een uitgebreid rapport van het gebeuren naar de KNVB ge stuurd. Woordvoerder Witler: Jn de wedstrijd zelf tussen DWS en Unitas, die we met 2-1 verloren, is niets ernstigs gebeurd. De bewus te dame speelde niet mee. Ze was als supportster aanwezig. Daar om waren we in het geheel niet op zo'n incident voorbereid. Ik heb van DWS begrepen dat ze meteen een royement hebben uitgespro ken. Daarom zullen wij afzien van juridische stappen tegen de dame die met de stiletto dreig de". Toto 1 2 3 Sparta-Ajax NEC-Den Haag MVV-AZ'67 Utrecht-Haarlem PEC-Eagles NAC-PSV Twente-VW Volendam-Vitesse Roda JC-Feyenoord Vlaarding -Fortuna SC Eindhoven-Heracles Cambuur-Veendam Den Bosch-Willem II LOTTO De winnende getallen van de lotto zijn: 5-6-10-14-21-34. Reservege tal: 20. WEST-DUITSLAND De winnende getallen van de Duit se lotto zijn: 13- 18-31 -45-46 -49. Reservegetal: 8. Uitslag Spiel 77: 6 - 6-1-0-5-9-9. SUPERTRIO De Oostereng-prijs gelopen in Hil versum: 1. nummer 3 (Nesion Kit ty); 2. nummer 10 (Oppy Fortuna); 3. nummer 13 (Never Lost). Uitbe taling: 447,10. cams zys&z- S//SOV X SAVfASZoaS AC (S£- gcy/A/S <G.szuroA xrr-. _4 Jp

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12