Van Hien-EeAccountants sekretaresse HAGELUNIE ervaren assistent accountants DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: loMfHI psychologisch assistente leraar economie telefoniste/receptioniste De mensen van ASB Uitzendbureau weten veel van tijdelijk werk. Van Dien+Co behoort tot de grote accountantskantoren in Nederland met vestigingen zowel in binnen-als buitenland. Het kantoor beweegt zich behalve op het terrein van de accountantscontrole ook op het gebied van organisatie-advies werk, automatiseringsadviezen en belastingadvieswerk. Van Dien+Co onderhoudt nauwe contacten met één van de grote Amerikaans/Engelse acountantskantoren. Voor ons kantoor te Rijswijk vragen wij ter versterking van onze controleteams enkele Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een gevorderde NIvRA-studie (algemeen deeljen ruime praktijkervaring. Wij bieden u naast het salaris een 13e maand, 8% vakantietoeslag, 100% studiekostenvergoeding, reis- en onkostenvergoeding, een premievrij pensioen. Veel aandacht zal worden besteed aan uw verdere theoretische en praktische vorming. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Heeft u belangstelling voor deze funktie, dan kunt u contact opnemen met De heer R.Verhoeff VAN DIEN+CO, Rijswijk Dr. H. Colijnlaan 341 Tel.: 070-949326 Afdeling Psychiatrie van de Jelgersmakliniek (33 uur per week) vak.nr. 8-37511158 Taak: het afnemen en uitwerken van psycholo gische tests; lichte administratieve werkzaam heden waaronder typewerkzaamheden; assisteren bij projectvoorbereiding (literatuur studie) en bij de uitvoering van research- projecten. Gegadigde dient bij voorkeur in het bezit te zijn van een N.I.P.-diploma. Salaris: maximaal 1.980,83 per maand. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door drs. H. A. Faverey, psycholoog, telefoon 071-148333 toestel 3986/3989. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Het Bestuur van de Leidse school voor Middelbaar Economisch en Administratief Onderwijs vraagt ter vervanging voor de periode van 1 januari t/m 30 juni 1979 Hel aantal uren bedraagt 19. Mogelijkheid tot continueren in het schooljaar 1979/1980 NOB Wegtransport is de leidinggevende werk geversorganisatie in het beroepsgoederenver- voer over de weg. In onze dienstverlening aan de ondernemers neemt de afdeling JURIDISCHE ZAKEN een belangrijke plaats in Voor deze afdeling zoeken wij op korte ter-, mijn contact met een Zij zal naast een middelbare schoolopleiding bij voorkeureen secretaresse-opleiding moeten hebben voltooid. Haar werkzaamheden zullen o.m. inhouden' - het in steno opnemen en uitwerken van brieven in de Nederl. taal en incidenteel in moderne talen; - het verzorgen van het afdelingsarchief en de afdelingsdocumentatie; - het maken van afspraken, het bijhouden van de agenda, het voorbereiden van besprekingen in binnen- en buitenland e.d. Voor deze interessante positie, welke een volledige dagtaak vereist, achten wij een ruime mate van zelfstandigheid, goede contactuele eigenschappen en ervaring in een soortgelijke functie noodzakelijk. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk contact op te nemen met het Hoofd Personeels zaken van de NOB Wegtransport, Huis te Lande- laan 492, Rijswijk Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport 1ste of 2e graads bevoegdheid strekt tot aanbeveling. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de direkteur van de school: C. E. van Oort, tel. 071-769203. Sollicitaties te richten aan Leidse school voor M.E.A.O., Lammenschanspark 4 te Leiden. N.V. Hagelunie is een verzekeringsmaatschappij, die zich speciaal toelegt op het verzekeren van schade aan broeiglas, gewassen onder glas en tuindersverwarmingsinstallaties, alsmede van hagelschade aan te velde staande gewassen en bloembollen. De Hagelunie is een middelgroot modern verzekeringsbedrijf en heeft plaats voor een Tot haar taak behoort tevens de bediening van de telexapparatuur en het verrichten van enig administratief werk. Wij vragen een MAVO/HAVO-opleiding en goede contactuele eigenschappen. Kennis van de moderne talen, in het bijzonder de Franse taal, is noodzakelijk. Leeftijd 20 tot 30 jaar. De Hagelunie heeft een gunstige salarisregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden zijn variabel. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeels zaken van ons kantoor, Scheveningseweg 110, 2584 AD 's-Gravenhage. Inlichtingen kunt u eventueel telefonisch verkrijgen van de heer W. Vergeer, tel. (070) 51 44 21, toestel 40. Uitzendbureau Kantoren in heel Nederland. Een inpakster die tijdelijk werk zoekt, kan rekenen op alle aandacht van ASB. Zij kan er terecht met haar vragen en wensen over tijdelijk werk. De mensen van ASB weten daar veel van af. Kunnen haar misschien wel direkt aan werk helpen. En anders zoeken ze net zo lang tot ze een plezierige job voor haar hebben gevonden. Praat eens met de hulpvaardige mensen van ASB. Ze zitten op 64 kantoren, verspreid over heel Nederland. ASB geeft natuurlijk dezelfde aandacht aan: spoelers, bijrijders, postsorteerders, pompbedienden, glassnijders, receptionistes, kraandrijvers, typistes etc.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 34