De inkomsten van een uitgeverij •4c systeemprogrammeur FORD RIJNLAND inspecteur bouwtoezicht SWETS ZEITLINGER B.V. ra SINT ELISABETH GASTHUISHOF nc HUISHOUDASSISTENTE subhoofd maatschappelijk werker 'Midden-Rijnland' TELEFONISTE RIJNLAND B.V. Bij de hoofdafdeling Bouw- en Woningtoezicht van de Dienst van Gemeentewerken is plaatsingsmogelijkheid voor een Zijn taak zal bestaan uit het behandelen van bouwaanvragen, het controleren van bouwwerken aan de hand van de geldende voor schriften, het geven van inlichtingen etc. Vereist: - diploma HTS bouwkunde of een gelijkwaardige opleiding - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid - goede contactuele eigenschappen. Salaris: aanstelling zal plaatsvinden in een der opzichters- of tech nisch ambtenarenrangen met een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal f 3428,— bruto per maand. Prbmotiemogelijkheid is niet uitgesloten Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie te richten aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vacaturenummer GW 78019 op brief en envelop. V Swets Zeitlinger B.V. is een sterk internationaal gerichte onderneming en legt zich toe op service verlening aan wetenschappelijke bibliotheken. Ten behoeve van deze serviceveriening beschikt ons rekencentrum over een IBM 370/138 1024K OS/VS1 Shadow, IDMS. Voor onze groep systeemprogrammering vragen wij een Onze toekomstige medewerker zal onder meer tot taak krijgen: - implementatie, onderhoud en begeleiding van operating-systemen - beoordeling en selektie van programmapakketten - bewaking van efficiënt gebruik van apparatuur Voor deze funktie vragen wij: - ruime ervaring in systeemprogrammering - ervaring met on-line toepassingen en werken met een data-base systeem - goede beheersing van de Engelse taal Voor deze funktie bieden wij uitstekende arbeids voorwaarden. Belangstellenden voor deze funktie kunnen informatie inwinnen bij de heer L. Tilburgs en hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken Heereweg 347-b 2161 CA Lisse telefoon 02521 - 19113 i'ratirafif Caeciliastraat 16, 2312 XB Leiden In ons verpleeghuis kan worden aangesteld eerr voor de Centrale Afwaskeuken en andere huishoudelijke werkzaamheden. 40-urige werkweek, per 14 dagen 1 weekenddienst. Salaris volgens richtlijnen CAO-ziekenhuiswezen. „Mariënhaven" verpleeghuis voor bijzondere verzorging en verplegingbehoevende bejaarden, Mgr. Aengenentlaan 1, 2361 GB Warmond. Binnenkort komt in ons verpleeghuis de vakature vrij voor ziekenver zorgende - liefst met voortgezette opleiding - in de funktie van op een afdeling voor begeleiding en verpleging van psycho-geriatrische gedeeltelijk ambulante patiënten. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden geschieden volgens het C.A.O. ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleging, tel.: 01711-19300. Schriftelijke sollcitaties te richten aan de direktie. Op korte termijn is bij onze stichting plaats voor een (mnl. of vrl.) PART-TIME. Het subteam Alphen zoekt een kollega, die gedurende een half jaar het team komt versterken voor drie dagen per week. Van deze kollega wordt verwacht dat hij in het bezit is van het diploma Sociale Akademie en beslist werkervaring heeft in het algemeen maat schappelijk werk. Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten Alphen aan den Rijn, Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn, Leiderdorp en Zoeterwoude. Wij bieden: salariëring volgens C.O.A.M.-regeling, reiskostenvergoeding (C.O.A.M.-regeling), werkbegeleiding. Nadere inlichtingen over deze funktie kunt u verkrijgen bij de staffunktio- naris, Rob Jüch, telefoon (01714) 9111. Sollicitatiebrieven - bij voorkeur binnen 14 dagen - te richten aan de heer F. J. M. van Rossum, direkteur van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening rrpntjjn::_iirr UU&J mra POSTBUS 116 - 2394 ZG HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Ford Rijnland de Ford dealer met vestigingen in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Katwijk en Noordwijk vraagt voor de funktie van een jonge vrouw: Haar taak zal zijn: - bedienen van de telefooncentrale, - cliënten te woord staan. - verrichten van administratief werk. Staat deze funktie V aan? Automobielbedrijf Postbus 67, 2350 AB Leiderdorp. Of bel: 071-899301 Die moeten natuurlijk ook geboekt worden. Want hoe meer er uitgegeven wordt, des te hoger zijn de inkomsten. Een unieke branche, wat dat be treft. Maar'met een heel nuchtere, realistische boekhouding. Zoals overal bemand met deskun digen. Boekhoudkundige krachten. Mensen die, net als iedereen, op hun tijd een welverdiende vakantie genieten en die helaas ook wel eens ziek zijn. En dan is het weer goed dat er een uitzend bureau als De Koning is, een bureau dat bemiddelt tussen veeleisende opdrachtgevers en hooggekwa lificeerde werkers. Dat vanzelfsprekend ook HEAO-ers en mensen met SPD I en II onder zijn uitzendkrachten telt. Dat een tamelijk klein en gezellig uitzendbureau is, met een persoonlijke relatie tot alle uitzendkrachten. Dat weten ook onze opdrachtgevers, zodat de vraag als regel het aanbod overtreft. Wij moeten dikwijls neen verkopen. Maar gelukkig bent u er ook nog, met uw ervaring en diploma's. En met uw bereidheid die om te zetten in een goed stuk werk. En dus ook in een behoorlijk inkomen, al dan niet via een uit geverij. Duik eens in onze boeken en laat u daarbij wegwijs maken door Hans Willemse of Loes Berbée. Zij vertellen u alles over de debet- en kreditkanten van werken bij De Koning. de koning b.v. 2311 JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30