MENS HUIZENWINKEL MAKELAARDIJ B.V. TE KOOP TE KOOP ra ra MET SPOED TE KOOP GEVRAAGD Van der Voort en Van Beek TE KOOP rQSPn Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 LEIDEN Waldeck Pyrmontstraat 9. Naoorlogse hoekwoning met voor- en achtertuin, waarin houten berging. Ind.: entree, ruime hal. toilet, grote woonkamer en keuken. 1e et.: grote overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e et.: ruime vliering, incl. alle stofferingen en Vraagprijs 129.000.- k.k. SASSENHEIM Kagerdreef 118. Moderne drive-in woning met grote garage en flinke tuinkamer. 1e et.: ruime woonkamer en keuken, alsmede toilet, 2e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, c.v.-gas, diepe tuin op Z, grenzend aan water. Vraagprijs 269.000.- k.k. Lijsterlaan 25. Ruim herenhuis in Vogelenbuurt. Ind.: entree, toilet, luxe houten keuken met veel appara tuur, grote woonkamer 4 m. breed, met thermopane voor en mogelijkheid voor open haard. 1 e et.: 3 flinke slaapkamers, badkamer met douche en toilet. 2e et.: grote zolderkamer en berging, inclusief luxaflex, c.v. Vraagprijs 253.000.- k.k. NOORDWiJK Prins Willem Alexanderpark. Grote nieuwe scha kelvilla in het Duinpark Hoog, op 324 m2 grond, inh. '930 m3 met onderhuis waarin: garage voor 2 auto's, berging en hobbyruimte, op parterre ruime entree, grote leefruimte met entresol, open haard, eethoek met super luxe keuken, schuifpui naar de zonneter rassen, verder 2 slaapvleugels met totaal 3 slaapka mers en 2 badkamers. 4e slaapkamer in het onder huis. Zeer luxe afwerking, veel thermopane, schrootjes, luxe tegelwerk, natuurstenen vloer, isola tie e Vraagprijs 615.000.- Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in woning. Ind.: entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/dou che 2 kamers, garage. 1 e etage: grote L-kamer, gren zend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w., open keuken, toilet, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter. Vraagprijs 320.000.- k.k. Dobbelmanduin 39. Op aantrekkelijk punt, bungalow met souterrain waarin grote garage en volledig ap partement met grote woonkamer, slaapkamer, keu ken, douche en toilet, op parterre grote woonkamer met plavuizen vloer en open haard, open keuken, 3 slaapkamers, badkamer en toilet, c.v.-olie, flinke tuin. Vraagprijs 495.000.- k.k. Huis ter Duin "Martima". Schitterende flat op 2e et. met riant uitzicht over de landzijde en veel zon op het balkon. Totale oppervlakte van deze flat 180 m2 met grote L-vormige woonkamer van 57 m2. Erg luxe massieve houten keuken met apparatuur, 3 slaapka mers, studeerkamer, 2 badkamers met luxe sanitair •en tegelwerk, c.v., aparte berginq. Vraagprijs 465.000.- k.k. VOORHOUT Jan Steenlaan 21. Mooie grote tussenwoning aan vijver op goed punt in Voorhout, nd.: entree, woon keuken, toilet, kelderkast, ruime woonkamer met thermopane, verzonken radiatoren, open haard en luxaflex, 1e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer, 2e toilet en balkon, 2e et.: 2 slaapkamers en berging, c.v.-gas, zonnige tuin en stenen schuur. Vraagprijs 265.000.- k.k. BUITENKAAG (GEM. HAARLEMMERMEER) Leidsemeerstraat 67. Gezellig ruim hoekwoonhuis type 2 onder 1 kap met grote garage, voor- en achter tuin (Z, ca 18 m diep). Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer (55 m2) met geïntegreerde woonkeuken, open haard en parketvloer, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met bad en toilet. 2e verd.: 1 flinke werk kamer, dakkapel en zolderberging, c.v.-olie ver warmd, elektrische boiler, ged. thermopane, veel ap paratuur in de luxe keuken. Vrij uitzicht. Vraagprijs 339.000.- k.k. LISSERBROEK Lisserdijk 446. Dijkhuisje met dubbele garage en flinke bergruimten. Ind.: entree, bijkeuken, toilet, dou che, woonkeuken, woonkamer met thermopane. 1e et.: 2 slaapkamers en grote overloop, c.v.-gas. Le vendig uitzicht o.a. op Lissese Jachthaven. Vraagprijs 202.000.- k.k. HILLEGOM Jozef Israëlslaan 18. Goed onderhouden moderne hoekwoning met dubbele garage, voor-, zij- en ach tertuin, bouwjaar 1970. Ind.: entree, hal. toilet, kelder kast, woonkamer met open haard en schoonmetsel- werk, keuken, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met bad, 2e et.: grote zolder met dakkapel, c.v.-gas en 115 I. gasboiler. Woonkamer met parketvloer, div. granol- en schoonmetselwerktoepassingen. Vraagprijs 245.000.- k.k. Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schitterend punt in Elsbroek met uitzicht over plant soen en vijver. Indeling: hal, gang, toilet en exclusieve luxe keuken, overal fraaie plavuizen, flinke woonka- met met parketvloer en open haard. 1 e etage:: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmerde 2e etage, alwaar 2 slaapkamers en di verse bergruimte, centrale verwarming, gas en 115 Itr. gasboiler, extra's o.a. thermopane op parterre, tegel werk, gekleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis. Perfect verzorgde woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs 419.000.- k.k. Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwo ning met achtertuin op Z en voor vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en eetbar, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met dou che, vaste trap naar tweede etage met mogelijkheden voor 4e slaapkamer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v.-ketel. Parterre gedeeltelijk pla- Koopprijs 199.000.- k.k. BENNEBROEK Van Ittersumlaan 36. Half vrijstaande villa met gara ge aan rustige laan met veel groen. Ind.: hal, toilet, grote L-kamer met open haard, schoonmetselwerk- wanden en balkenplafond. verlaagde open houten keuken met alle apparatuur (Miele en Neff) met mo- zaiek tegelvloer, 1e et 2 ruime slaapkamers waarvan 1 grote ouderslaapkamer met verbinding naar bad- kamer en douche en 2e toilet, grote waskamer. 2e et. 1 grote kamer met dakkapel en 2 bergkamertjes Grote tuin voor- zij- en achter (ZW). Incl. alle stofferin gen, w.o. wollen vloerbedekkingen en luxaflex. Vraagprijs 460.C" LEIDEN Berylstraat 12. Middenwoning met voor- en achtertuin, achteruitgang, schuur, c.v.-gas. begane grond: L-woon- kamer met open keuken, plavuizenvloer. open haard, hal, toilet, 1 e etage.: 3 kamers, badkamer, toilet, overloop, 2e etage: 1 kamer doka-zolderruimte, i.g.st. van onderhoud, incl. div. roerende goederen. 255.000.- k.k. Driemasterwal 1. Luxe geschakelde hoekwoning, nieuwbouw aan open vaarwater met verbinding naar de Kagerplassen, voor uitzicht op tennisbanen met garage, c.v. 3 zijden tuin, gunstige zonligging. Begane grond: woonkamer met open haard, luxe open keuken, hal met toilet en garderobe. 1 e etage: ouderslaapkamer met bad kamer, ligbad en toilet, 3 slaapkamers, douchekamer met douche en toilet, groot balkon. 2e etage: 2 slaapkamers waarvan 1 met vide en zonneterras, wasruimte. Koopsom 495.000.- v.o.n. Maredijk 95. Gerenoveerd hoekhuis. Begane grond: woonkamer met open haard, open keuken, ruime hal, toilet met open trap naar 1e etage: 2 kamers, doucheka mer, groot dakterras. 135.000.- k.k. Lingestraat 15. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas, woonkamer met open haard en par ketvloer, keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e et: 3 kamers, douchecel, 2e et.: 2 kamers, zolderberging. 225.000.- k.k. Kagerstraat 8-8a. Vrijstaande beneden- en bovenwo ning. De benedenwoning leeg te aanvaarden. De boven woning in verhuurde staat, voor- en achtertuin, achteruit gang, schuur en gaskachels. Ind. beneden: 2 kamers en suite, keuken, gang, toilet, kelderkast, slaapkamer. 1e etage: 1 kamer met douchegelegenheid. Ind. bovenwo ning: 2 kamers en suite, keuken, toilet en gang, 2e etage: 3 kamers, badkamer, zolderberging. 240.000.- k.k. Stokroos 53. Moderne middenwoning met blijvend vrij uitzicht over de Zijl, inpandige garage, voor- en achter tuin, c.v. gas. Begane grond: royale woonkamer met ni veauverschil, open haard, open keuken, hal, toilet. 1e etage: 4 kamers, badkamer, douchekamer, 2 balkons en zonneterras. 2e etage: 1 kamer, royale zolderberging, c.v. ruimte. In goede staat van onderhoud 450.000.- k.k. OEGSTGEEST Rijngeesterstraatweg 90. Royale middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas. Begane grond: 2 kamers en suite, keuken, vestibule, gang, toilet en kel derkast. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, balkon. 2e etage: 2 kamers, zolderberging. Incl. stoffering. In goede staat van onderhoud. 350.000.- k.k. Dahlialaan 88. Hoekwoning met voor- en achtertuin, achteruitgang, garage, c.v. gas Begane grond: woonka mer met parketvloer, gang, toilet, keuken. 1e etage. 3 kamers, badkamer, balkon. 2e etage: 1 kamer. 295.000.- k.k. Pres. Kennedylaan 84. Hoek drive-in-woning. 3 zijden tuin, inpandige garage, c.v. gas. Begane grond: entree met garderobekast, hal, c.v. ruimte, toilet, tuin/studeer kamer, terras. 1e etage: L-woonkamer met open haard en plavuizenvloer, keuken, balkon, hal. 2e etage: 3 ka mers, badkamer, overloop, toilet. In uitstekende staat van onderhoud. 450.000.- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum Leiden. Hominelveld. Luxe tussenwoning, split-level, garage, CV-gas, voor- en achtertuin aan watertje. Indeling: L-vormige woonkamer met open haard, woonkeuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, bad kamer, 2e toilet. Inl. tel. 071-211611 f. 412.500,- K.K. Leiden. Alöelaan. Tussenwoning met zeer diepe tuin op het grote woonkamer, open keuken. 1e verdic kamer, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e kamers. Zuiden. Hal, toilet, ping: 1 grote slaap verdieping: 3 slaap- Inl. tel. 071-211611 f. 169.000,-- K.K. Leiden. Boeierwerf. Hoekherenhuis met vergrote hal, voor- en achtertuin, CV gas. Carport, 2 schuren. Indeling: Doorzonkamer, open keuken, toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer. 2e ver dieping: Zolderkamer. Inl. tel. 071-211611 f. 247.500,- K.K. Leiden. Teunisbloem. Uitstekend onderhouden woning met voor- en zonnige achtertuin. CV gas, carport. Indeling: Doorzonkamer, open keuken (massief eiken), parket, leverdieping: 3 slaapkamers, badkamer. 2e verdieping: zolderkamer. Diverse extra's Inl. tel. 071 -211611 f. 262.500,-- K.K. Leiden. Korenbloem. Goed onderhouden tussenwoning met carport. CV gas, voor- en achtertuin. Doorzonkamer met plavuizen, open keuken. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet. 2e verdie ping: zolderkamer met dakkapel en berging. Inl. tel. 071-211611 Zoeterwoude. Vijf Meilaan. Goed onderhouden eengezinsw achtertuin, schuur. Indeling: wo mers, doucheruimte. Oplevering: Inl. tel. 071-890300 f. 255.000,-- K.K. f. 215.000,-- K.K. Zoeterwoude. Bernhardstraat. Rustig gelegen eengezinswoning v.v. CV-gas, voor- en achter tuin, schuur. Indeling: woonkamer, 4 slaapkamers, douche ruimte, keuken. Oplevering: terstond. Inl. tel. 071-890300 f. 209.000,-- K.K. r LEUVENSTRAAT 45, Leiden. 1 Geheel in stijl gerenoveerd. Bezichtiging: vandaag en zondag Vaste prijs 165.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR VAN DER DRIFT "■mn oa ''V CT HYPOTHEKEN SNELLE EN KORREKTE AFWIKKELING EN ALTIJD NET IETS VOORDELIGER! tf^/Joordcmo RIJNSBURGERWEG 135 TELËF. 156844* (071) LEIDEN. STOK BIEDT AAN: In Alphen aan den Rijn, centraal gelegen in de vier hoek Amsterdam, Rotter dam, Den Haag en Utrecht met een geheel vrije vesti ging een PERFECT AFGEWERKT HERENHUIS aan de Groenoord 112, met de volgende ind.: entree, hal met keurig betegeld toilet, ruime studeerkamer, tuinkamer. 1e verd.: U- woonkamer met fraaie open haard, semi open keuken. Deze verd.: heeft een mooie plavuizenvloer, 2e verd.: 3 flinke slaapka mers. waarvan 1 met bal kon, badkamer met ligbad. Tevens beschikt deze complete woning over een grote uitpandige berging. Oplevering in overleg. Koopsom 257.500.- k.k. 2 ONDER EEN KAPWONING prachtig gelegen aan re creatiegebied met blijvend vrij uitzicht. Details, ruime hal, woonkamer (60m2) met fraaie open haard en leistenen vloer, aparte eet hoek, keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, 3 royale slaapkamers, complete badkamer en bo vendien een gigantische zolderkamer, veel berg ruimte. Oplevering in over leg Prijs 389.000.- k.k. Stationsstraat 28, Alphen aan den Rijn telefoon 01720-94541, privé zaterdag dhr. J.C.D. Wijling 01720-21287. Leiden. Lage Morsweg. Goed onderhouden voor oorlogse tussenwoning met voor- en achtertuin met schuur en achterom. Ind.: woonkamer, keuken. 3 slaapkamers, grote zolder, c.v. gas. Vraagprijs 198.000.- k.k. Leiden 2e Binnenvest gracht 12/12a. Parterre: grote garage/opslagruimte ca. 72 m2.1 e etage: 2 grote kamers, keuken, toilet, douche, 2e etage: ruime zolder met 2 kamers, voor vele doeleinden geschikt. Vraagprijs 129.000.-k.k. Leiden Merelstraat 9. Goed onderhouden zeer ruim vooroorlogshoekhe- renhuis met voor- en ach tertuin. Ind.: hal, gang, toi let, ruime woonkamer (ca 10 m) keuken, 1e etage: 2 zeer ruime kamers, keuken, douche, toilet, 2e etage: zolder met 2 ruime kamers, veel bergruimte. Vraagprijs 210.000.-k.k. Leiden Magd. Moons- straat 76. Zeer mooi woon huis met ruime achtertuin op Z. stenen schuur. Inde ling: grote woonkamer (ca. 9.50 m), luxe moderne keu ken met koelkast, afzuigkap en oven. 1e etage: 1 grote, 2 kleinere slaapkamers, badkamer met ligbad. In zeer goede staat van on derhoud. Vraagprijs 165.000.- Leiden Sofiastraat. Ge heel verbouwd hoekhuis. L- woonkamer met plavuizen, granol etc. Nieuwe keuken, 3 slaapkamers, het geheel verkeerd in zeer goede staat van onderhoud. Al leen voor hen die een huurflat c.q. huurwoning achterlaat. Vraagprijs ƒ115.000.- k.k. Leiden Maredijk. Leuk verbouwd woonhuis met vrij uitzicht, grote verbouwde woonkamer, keuken, bad kamer met ligbad en toilet 1e etage 2 slaapkamers bergruimte, 2e etage: vlie ring. Vraagprijs/ 125.000.-k.k Leiderdorp royaal voor oorlogs hoekhuis met voor-, zij- en zeer diepe achtertuin op ZW. Woon kamer en suite, openslaan de deuren, 3 grote slaap kamers, douche met 2e toilet, zeer grote zolder. Vraagprijs 210.000.- k.k. Leiden Rijn en Schiekade. Royaal goed onderhouden vooroorlogs herenhuis met ruime voortuin en zonnige achtertuin ca. 15 mtr met zij-ingang. Ind. grote kamer en suite, ruime keuken, douche, nieuwe stenen schuur. 1e etage grote voorkamer met semi open keuken, douche, toilet. 2 slaapkamers, 2e etage vaste trap naar grote zol der. Met mogelijkheid voor meer kamers. Vraagprijs 205.000.-k.k. Leiden Pieterde la Court- straat 9. Goed onderhou den woning met plaats, ruime woonkamer, ca. 9 50 m, keuken, douche, toilet, 1e etage: 2, eventueel 3 Vraagprijs/ 135.000.-k.k. Leiden Vestestraat. Ge heel verbouwd artistiek huisje in centrum. Ind en tree, nieuwe keuken, nieu we douche, toilet, slaapka mer. 1 e etage grote fraaie woonkamer. Vraagprijs 97.000.- k.k. Leiden Korte Hansen straat. Lege verbouwde bovenwoning. Beneden woning verhuurd voor 400,- per maand. Vraagprijs 105.000.-k.k. Leiden Paul Krugerstraat. Tussenwoning, grote woon/slaapkamer, keuken, douche, toilet, plaats. Bo venwoning verhuurd Vraagprijs 75.000.- k.k. Leiderdorp Julianastraat 53. Wegens omstandighe den fraai verbouwd woon huis met voor- en achter tuin, schuur en GARAGE, nieuwe CV-installatie. Ind.: nieuw entree met schoon- metselwerk, toilet, T-vor- mige woonkamer met gre nen plafond, open hard houten spiltrap naar 1e et. waarop 3 slaapkamers, ge heel nieuwe badkamer met ligbad, 2e et.: grote slaap kamers met dakkapel. Nieuwe bedrading, maho nie binnendeuren. Aan vaarding direct. Vraagprijs n.o.t.k. voor diverse bij ons ingeschreven cliënten a. woningen van 80.000.- tot 150.000.- k.k. b. bedrijfsruimte eventueel met bovenwoning in iedere prijsklasse Leiden Damloperwerf. Gunstig gelegen nieuw bouwwoning met Carport en grote tuin. Indeling: rui me woonkamer met houten plafonds, open haard, pla vuizen. open keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e etage: grote zolderkamer, CV, gas, VZ.V. thermopane begla zing. Vraagprijs 255.000.- k.k. Leiden Groenoordstraat. Hoekhuis met achterom. Voor- tussen en achterka mer, keuken, douche, toilet, plaatsje. 1e etage 2 ruime gamers, douche, toilet en ruime bergzolder. Vraagprijs 98.00C.- k.k. Leiden Morsweg. Ruime tussenwoning. Ind.: grote woonkamer met parket, grote keuken, bijkeuken, schuur. Tuin met achterom. 1e etage: 2 ruime slaapka mers met parket, luxe bad kamer met ligbad. 2e et zolder met zolderkamer, c.v. gas. open haard, nieu we bedrading. Het geheel in prima staat van onderhoud. Vraagprijs/ 185.000.-k.k. Leiden. Hoge Rijndijk. Zeer groot halfvrijstaand herenhuis met voor- en achtertuin. Ind.. woonka mer. slaapkamer (totaal 14 m. diep), ruime keuken, nieuwe douche, nieuw toi let 1e et. 4 slaapkamers, 2e etgrote zolder Vraagprijs 273.000.-k.k. Oude Vest 55 Tel. 121580- 140745 LEIDEN na kantooruren 768033 of 769823 SEEHORST - NOORDWIJK In het gebouw Seehorst aan de rustige Zuidboulevard van Noordwijk, bieden wij te koop aan een op de 5e woonlaag gelegen appartement met bijbehorende gara ge en berging in het sousterrain. De indeling van dit zeer goed gebouwde appartement is: entree, toilet, badkamer met ligbad, woonkamer met open haard, keuken en bal kon, twee slaapkamers. De vraagprijs voor dit rustig gelegen appartement bedraagt: 400.000.- k.k. AMBTSWONING GEMEENTE NOORDWIJK Aan de Atjehweg (Zuidduinen) bieden wij te koop aan een groot landhuis, staande op 3192 m2 grond. De villa die in 1931 werd gebouwd is zeer zwaar uitge voerd, muren van 40 t/m 66 cm dik. De indeling van deze door bomen omgeven villa met schitterend uitzicht over het achterland is. entree met diepe kast, grote hall, garderobe, toilet, grote eetkamer, grote studeerkamer, kamer en suite met open haard, grote keuken, 1e verd.: zeergrote slaapkamer met balkon en schitterend panorama over het achterland, dubbele wastafel en bad. hobbykamertje, grote slaapkamer, slaapkamer met wastafel, slaapkamer met aparte bad kamer, 2e verd.: 4 slaapkamers, badkamer (donkere ka mer), toilet, grote hobbyzolder, vliering. Basement: 2 grote en 2 kleine kelders, aparte stookkelder (gas), vrijstaande garage voor 2 auto's (met vliering). De vraagprijs van dit object bedraagt 1.350.000.- k.k. (Bezichtiging uitsluitend na afspraak.) NOORDWIJK-BINNEN Aan de Beeklaan een 3-kamerappartement parterre ge legen met garage en berging, C.V. verwarmd en ged. gestoffeerd. Ind.: hall, toilet, woonkamer met open haard en balkon op zuiden, keuken met achterbalkon, 2 slaap kamers en een douchekamer Vraagprijs 225.000.- k.k. NOORDWIJK-BINNEN Een in zeer goede staat van onderhoud verkerende flat woning met garage en berging, staande op een goed punt met riant vrij uitzicht. Indeling: hal-toilet-ruime woonka mer met open haard en balkon op zuiden - 2 slaapkamers - douchekamer - garage en berging. Vraagprijs 275.000.- k.k. Huurprijs 1250,- per maand, excl. licht- gas en water. NOORDWIJK-BINNEN In de Leeuwenhorstlaan een zeer riant, in een uitsteken de staat van onderhoud verkerend herenhuis van twee onder één kap met dubb. garage, voor- zij- en achtertuin. Dit pand wat geheel op privacy is gebouwd, moet men van binnen aanzien. Indeling: hall 16 m2 met garderobe en toilet, woonkamer 64 m2 met ronde open schouw, balkenplafonds, plavuizen-vloeren en parketvloeren, luxe betegelde keuken van 16 m2 geschikt om in te eten. In de woonkamer is een open hardhouten trap naar de 1 e verd. met 4 royale slaapkamers, allen met gekleurd sani tair alsmede wastafels, badkamer van 12 m2 met ligbad, bidet en toilet, open trap naar 2e verd waar zeer grote kamer is die thans als kantoor wordt gebruikt met veel bergruimten en grote dakkapel. Vraagprijs n.o.t.k. NOORDWIJK AAN ZEE Residence Astrid 19 Uitstekend onderhouden flatwoning op de 3e woonlaag, bestaande uit: hal - woonkamer van 45 m2 met balkons aan de zeezijde en op het zuiden, alsmede een open keuken - twee slaapkamers - badkamer met ligbad en toilet - douchekamer met toilet. Deze hoekflat wordt ge stoffeerd verkocht met 2 garages voor 475.000.- k.k. Servicekosten 180,- per maand. NOORDWIJK AAN ZEE Op Hollandse blonde duinen direct nabij zee en strand, bieden wij aan een 6-jaar oude villa op ongeveer 2400 m2 duinterrein met open verwarmd zwembad van 4.50 m x 9 m. en terrassen op het zuiden. De indeling van deze moderne alleenstaande villa is: hal met garde robe en toilet - moderne eetkeuken met inbouwappara tuur - woonkamer met ongev 70 m2 met entresol en open haard - corridor - 4 éénpersoons-slaapkamers - toilet - douche - grote tweepersoons-slaapkamer met annex luxe badkamer met verzonken bad, douche; onderhuis: trap - studeerkamer - wasruimte - logeerkamer - provi siekelder - trimkamer met sauna - douche - toilet - garage van 70 m2 - hobbyruimte met bar Alle ramen zijn voor zien van thermopane beglazing, iedere slaapkamer heeft een wastafel en er zijn veel plavuizen o.a. in woonkamer, hal en keuken. De vraagprijs voor dit zeer goed gelegen pand is 1.350.000.- k.k. KATWIJK AAN ZEE Aan de Voorstraat bieden wij te koop aan een alleen staand herenhuis met achtertuin en schuur van ong 30 m2. De indeling van dit in het centrum gelegen pand is vestibule met garderobe - toilet - ruime hal - woonkamer met parketvloer, groot 52 m2 - grote keuken - moderne badkamer met ligbad - bijkeuken centr. gasketel - kelder van 7 m2. 1e verd.: overloop - balcon - 4 slaapkamers - douchekamer met dubbele wastafel - toilet. 2e verd.: vaste trap - zolder en 2 kamertjes. Vraagprijs voor dit goed gelegen huis is n.o.Lk. ADMIRAAL DE RUITERLAAN OEGSTGEEST In de zeer rustig gelegen Admiraal de Ruiterlaan bieden wij te koop aan een uitstekend goedgelegen en goed onderhouden, geheel gestoffeerd en gedeeltelijk gemeu bileerd, centraal verwarmd hoek-herenhuis aan, met aan drie zijden tuin, alsmede garage en sauna. Het geheel geïsoleerde en beveiligde huis bevat, entree, hall, L-vor- mige woonkamer met open haard, keuken, 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en balkon, 2e verd.: vaste trap. 2 slaapkamers, alsmede 2 bergingen. Vraagprijs 487.500.- k.k. NOORDWIJK-BINNEN Aan de Duinwetering te koop een luxe gebouwd heren huis van twee onder één kap met dubb garage voor- zij- en achtertuin. Dit geheel centraal verwarmde op 400 m2 grond staande pand heeft als indeling: hall, toilet, grote woonkamer met verlaagd gedeelte, keuken, bijkeuken. C V.-afd. 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en dubb. wastafel, 2e verd.: vaste trap, slaapkamer en zolder Vraagprijs voordit goed gelegen huis 495.000.- k.k. Makelaarskantoor fgg1 DEN HAAN Blli De Grent 2, NOORDWIJK AAN ZEE. Tel.: 01719-19206 Op aanvraag zenden wij u gaarne onze foto- post.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 21