Goedhart Bouwhuis (para)medisch werk! TAXI Rabobank B \foor iedereen dezelfde hypotheek? huis en keuken ideeën medewerkster administratie stijl, bimbam. moderne. KLOKKEN VERHEUL Opnieuw overtrekken schermen en markiezen Westland Utrecht Hypotheekbank LAD AIM zonwering b.v. ruim 100 jaar vakmanschap gekoppeld aan kwaliteit en service sinds 1873 Is uw badkamer aan vernieuwing toe? Bij Goedhart Bouwhuis treft u een serie bad kamers en badkameraccessoires aan waarmee u van uw badkamer een klein paradijsje maakt. Naar hartelust kunnen kombineren en een degelijke materiaalkeuze gaan hand in hand bij Goedhart Bouwhuis. Een uitgekiende kollektie keukens die u herkent aan de degelijke afwerking. Elke uitvoering van de eenvoudigste tot de meest luxueuze is perfekt afgewerkt. De kombinatiemogelijkheden zijn legio; uw smaak, beschikbare ruimte en budget bepalen uw keuze. Kwaliteit van top tot teen, praktisch in gebruik en sfeervol om te zien. Welke serie of prijsklasse u ook kiest, de kwaliteit blijft achter de deuren dezelfde. Dus geen onderscheid tussen goedkopere en duurdere series wat betreft scharnieren, indeling en ladegeleiding. Neem uw keukenmaten mee als u komt kijken. Tegels op de vloer en aan de wand Een vloer of wand die tegen een stootje kan en gekombineerd kan worden met vele materialen. Goedhart Bouwhuis heeft meer dan vierkante tegels alleen. Ze zijn er in velerlei maten en vormen, effen tinten of gedecoreerd, glad of met structuur. Voor in de keuken, badkamer, gang of huiskamer. Onze kollektie omvat veel exklusieve tegels; dus tegels die u ergens anders niet vindt. En Goedhart Bouwhuis is niet van steen als het aankomt op het geven van advies en service. Hoom 126 a, (tegenover Avifauna) Alphen a/d Rijn, Tel. 01720- 22100* geopend van ma. t/m vr. van 8.30-12.30 en van 14.00-17.30 uur, 's zaterdags van 10.00-16.00 l Bouwkundig Aannemersbedrijf Ouwehand en Zn. B.V. zoekt door toenemende aktiviteiten in de woning- en utili teitsbouw kontakt met enthousiaste medewerkers in de funktie van A. Zelfstandige uitvoerder met ruime ervaring in zowel traditionele als gietbouwprojekten, goede beheersing van de moderne bouw en organisatie-methoden is een vereiste. B. Jong bouwkundig medewerker met enkele jaren op M.T.S. bouwkunde niveau, ervarinq in kalkulatie en/of werkvoorbereiding in de B en U sektor. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Bouwkundig Aannemingsbedrijf Ouwehand en Zn. B.V. Postbus 528, Katwijk aan Zee, tel. 01718-73241. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u kon- takt opnemen met D. H. J. P. v. Kampen na 19.00 uur 01717-5271. Haarlemmerstraat 86 - LEIDEN Postzegelmarkt in Leiden Op dinsdag 7 november a.s. wordt in „Het Parle ment", Nieuwstraat 45 een Super Postzegelmarkt georganiseerd. Op deze markt zal een ruime sortering postzegels uit alle landen aanwezig zijn tegen redelijke prijzen (Ned. en Overzee vanaf 50%, wereld vanaf 25% v/d kat.waarde). Iedere verzamelaar is van harte welkom van 19.30 tot 22.00 uur. BET0NGARAGES 4.80 m bij 3.20 m 1875,- 6.30 m bij 3.20 m 2025,- BETON TUINSCHUREN 3.20 m bij 2.00 m 975- 4 OOm bij 2.00 m1175,— BETONSCHUTTINGEN 2 meter hoog en geplaatst per strekkende meter 56,- Beneden 10 m en 15% extra. Alle prijzen excl. 18% BTW. Ook leveren wij grotere en kleinere gebouwen, lagere of hogere schuttingen. Zorgen voor gratis tekeningen en helpen u waar mogelijk. Vraagt u vrijblijvend inlichtingen. BRAAT BETONBOUW Kruisstraat 163, Eindhoven - Tel. 040-442493 (Tel. ook na 18.00 uur 040-442493). Telex 59286. MARKIEZEN - ROLSCHERMEN - LUXAFLEX en HORREN Molensteeg 12-14 Leiden Tel. 071-121375 Leiden, Turfmarkt 11 Tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19 Tel. 079-311515 Gouda, Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 LubapQ Uitzend hU lluro-J Rabobank Valkenburg (Z.H.) De Rabobank Valkenburg (Z.H.) vraagt een De afdeling Administratie verwerkt de financiële handelingen van de cliënten en ondersteunt met relevante overzichten en verslagen het beleid van de bank. In een klein team worden de verschillende admini stratieve handelingen verricht. Deze medewerkster zal zich speciaal bezighouden met het verwerken van de uitgaande bankgiro opdrachten. Van kandidaten voor de functie vragen wij het bezit van een MAVO-opleiding (bij voorkeur met handels vakken) en goede type vaardigheid. Leeftijd ca. 18 jaar. De Rabobank biedt u naast een goed salaris, prima arbeidsvoorwaarden zoals een studiekostenvergoeding en een premiespaarregeling. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 11, 2235ZG Valkenburg (Z.H.). Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Ook al zijn huizen gelijk.geen hypotheek hoeft hètzelfde te zijn. Iedereen heeft immers andere wensen? De één wil zoveel mogelijk risico's dekken. De ander zoekt een hypotheek die meegroeit met z'n carrière.Talloze varianten en een scala van mogelijkheden zijn denkbaar. Westland/Utrecht Hypotheekbank maakt elke hypotheek pasklaar. Echt maatwerk, zodat geen hypotheek hetzelfde v hoeft te zijn. Dit zijn enkele mogelijkheden. De No-Risk hypotheek. De hypotheek die rekening houdt met uw gezin en helpt risico's uit te sluiten.door kwijtschelding van de schuld bij overlijden of algehele blijvende arbeidsonge schiktheid. De No-Risk 125% tophypotheek. De maximale tophypotheek, die u en uw gezin beschermt tegen onnodige risico's. De No-Risk Spaarhypotheek. Een hypotheek met maximale fiskale voordelen. Door kwijtschelding van de schuld bij overlijden en algehele blijvende arbeidsongeschiktheid stopt niet alleen de premie, maar ook de rentebetaling. Met de uit kering wordt dan ineens afgelost zonder extra kosten. De Groeihypotheek. De hypotheek met lage aanvangslasten die mee groeien met uw carrière, zodat u pas na 6 of 10 jaar de volledige rente plus aflossing gaat betalen. De Standaardhypotheek. De hypotheek met een grote variatie aan aflossings mogelijkheden: per maand of kwartaal; lineair of op basis van annuïteiten of via levensverzekering. De Budgethypotheek. De hypotheek, waarbij u nooit meer betaalt dan de rente van het moment. De hypotheek-leven. De hypotheek waarbij de aflossing wordt vervangen door premiebetaling op een levensverzekering. Een konstruktie die voor u aantrekkelijke fiskale asp.ekten kan hebben. Het Thuis-Best krediet. Het extra krediet ter financiering van verbeteringen aan uw woning. Het Overbruggingskrediet. De soepele tussenfinanciering voor het geval u uw huis al moet betalen vóórdat u uw'oude" huis verkocht hebt. De Tweede hypotheek. De meerwaarde die uw huis na enkele jaren heeft gekregen,kunt u voor een tweede hypotheek benutten. V kunt het geld naar eigen inzicht besteden. Praten met de Westland Utrecht Hypotheekbank. Er zijn veel manieren om in kontakt te komen met èén van onze specialisten .Voor een advies, voor nadere informatie of zelfs voor een konkreet en kompleet financieringsvoorstel. U kunt bijgaande coupon insturen. U ontvangt dan per omgaande nadere informatie. Ook is het mogelijk ons te bellen, te schrijven of een bezoek te brengen aan ons dichtstbijzijnde kantoor. Vraag uw makelaar of assurantieadviseur. Hij kan u over al uw mogelijkheden bij de Westland/Utrecht Hypotheekbank informeren. Voor niemand hetzelfde. 1 Coupon voor informatie. Stuur mij per omgaande nadere.informatie over de door mij aangekruiste financieringsvorm(en) No-Risk hypotheek Budgethypotheek No-Risk 125% Hypotheek-leven No-Risk Spaarhypotheek Thuis-Best krediet Groeihypotheek Overbruggingskrediet Standaardhypotheek Tweede hypotheek Naam Adres Postcode Woonplaats- Tel Invullen en ongefrankeerd opsturen aan Westland/Utrecht Hypotheekbank N.V. Antwoordnummer 7738,1000 RA Amsterdam. Leiden. Botermarkt 28/Hoek 't Gangetje, 071-13 2645 l_i!

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18