Wij vinden dat thee lekkerder wordt met 2 zakjes in de pot. Wit vindt u? Ik vond dat: Een derde van alle Nederlandse theedrinkers zal het bij voorbaat met ons eens zijn. Eenvoudig omdat ze hun dagelijkse kopje thee altijd al met twee zakjes zetten. En we hebben bovendien gemerkt (vooral tijdens smaakproeven), dat het grootste deel van de andere theedrinkers i eigenlijk ook de voorkeur geeft aan thee gezet met 2 zakjes. Zodra ze 't tenminste één keer geproefd hebben. En daar willen wij u nu toe overhalen. Zet de volgende pot nou'ns meteen extra zakje. Waarom één zo'n theezakje niet genoeg is? Dat kunnen we uitleggen: in elk zakje Pickwick zit 4 gram thee. Precies goed voor 4 kopjes thee. Maar niet voldoende voor een volle pot. Op die hoeveelheid water (ongeveer een liter) heb je zeker 8 gram thee nodig. En dus: 2 zakjes. Pas dan mik je en proef je ten volle wat Pickwick thee zo lekker maakt. Pas dan haal'je 't uiterste uit die met zoveel zorg samengestelde melange van vele theesoorten. Overtuig uzelf met't gratis, extra theezakje van Pickwick. Een keer proberen. Dat is natuurlijk de beste manier om te weten te komen of u 't verschil ook constateert. Speciaal voor dit doel stoppen we tijde lijk een gratis, extra zakje in elk doosje Pickwick (d.w.z. bij theezakjes van 4 gram). Doe dat zakje nou 'ns bij dat ene zakje waarmee u normaal thee zet. Verder kunt u uw thee precies zo zetten als u gewend bent.'t Water even Hink laten doorkoken. De thee 3 a 5 minuten laten trekken. M De zakjes even op en neer bewegen en uit ■Wh de pot halen. Dan is uw Pickwick thee precies op smaak Dan proeft u vanzelf wel hoeveel beter uw vertrouwde kop thee kan smaken. Wij - op onze beurt - zijn uiteraard benieuwd naar uw bevindingen. Schrijf ons dus even wat u vond. Ook als u 't onverhoopt niet met ons eens bent. Naam_ I .Postcode. .Plaats Adres In een enveloppe zonder postzegel opsturen naar: Douwe Egberts, Antwoordnummer 1269,3500 VB, Utrecht

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26