vendoplan. Eindelijk duidelijkheid in keukens. MOOIE MEEVALLER Tïkje-te-grote blousons.Da's nieuw! ARROW SNELDIENST WIERINGA MODE vendoplan Duidelijk vendoplon vendoplan vendoplon vendoplan Dan krijgt u uw keuken eerst duidelijk op schaal. VROOIVm DREESMANN biedt u misschien DE OPLOSSING voor uw haastwerk. Voor al uw kleinstukgoederen bieden wij: 24 uurs service, 7 dagen in de week in binnen- en buitenland •k billijke prijzen voor elke opdracht rijdt apart een snelle, luxe wagen, die uw bestelling terstond uitvoert. Wilt u méér weten, bel dan gerust even naar: ARROW SNELDIENST Hazerswoude 01728-8564 Kijkt u svp eens goed naar dit hedendaagse coatje. En kijkt u nu svp eens goed naai ons prijsje. Hoe bestaat 't hè? Diverse tinten en stollen. Maten 36-44. Normaal 159.- Links: Visgraat jack van wollen tweed. Tricot boord, manchetten en kraag. ,75_ Midden: Warm gevoerd jack. 100% Katoen. Corduroy stukken op elle boog en kraag. Beige. Rechts: Corduroy jack.88% Katoen/ 12% polyester. Im. schapebontvoering Army, camel, zwart ofleverbruin. I- Vendopion Duidelijk een grote keuze. Vendoplan heeft genoeg modellen en kleuren voor een keuken zoals 'm wilt. Kunststof, hout, klassiek, modern(1 kiest maar, uit vele soorten. En uit vele maten. Want dank zij een uitgekiend maatsysteem past een Vendoplan-keuken altijd. Natuurlijk zijn er ook hoekkasten, caroussel- kasten, en pas- en vulstukken. Want Vendoplan is realistisch, vindt er dan ook géén keukens met de grootte van een balzaal, géén buitenissige accessoires, maar keukens die passen in uw ruimte. En in uw smaak. En in uw budget. Vendopkwi Duidelijk een lage prijs. Vendoplan is een zelfstandige keuken specialist in Vroom Dreesmann. Is dus groot In keukens. En daardoor duidelijk laag in prijs. Ga 't Waar u wilt. een betere kwaliteit. Hout, kunststofScharnieren, ladegeleiders, aanrechtbakken, spoelbakken, kranen, inbouwapparatuur, alles is bijkans onverwoestbaar. En perfekt afgewerkt, het kleinste detail. Mooi, sterk en goed. Dat is Vendoplan. Een duidelijke, ijzeren garantie. Twee volle jaren. Zeer uitgebreid. Op de héle keuken. En vooraf hebt u al de garantie dat u exakt op tijd geleverd krijgt, tegen de afgesproken prijs. Duidelijk een makkelijke betaling. Vendoplan biedt de mogelijkheid van gespreide betaling via Vendopolis b.v Dus u betaalt gewoon op de manier die u 't beste uitkomt. Duidelijkheid voor doe-het-zelvers. Voordoe-het-zelvers heeft Vendoplan een keukenhandboek waarin duidelijk wordt gemaakt, hoe de keuken stap voor stap te monteren. Alles staat erin, kompleet met werktekeningen en verdere gegevens. Vraag uw Vendoplan-expert naar de mogelijkheden. i, Omdat elke keukenruimte anders is, en omdat iedereen z'n eigen specifieke eisen heeft, bouwt Vendoplan uw keuken eerst op schaal. Waar u bijstaat En nog gratis ook. brengt de maten van uw keukenruimte mee en samen met de Vendoplan-expert maakt u de indeling. Kompleet met aanrechtblad, spoelbakken, koelkast en noem maar op. Precies zoals het in werkelijkheid wordt. En van het resultaat krijgt u een Polaroid kleurenfoto mee. Dan ziet u wat u koopt. Deze maand de ROYAL OAK hoek- keuken, in antiek eiken landhuisstijl. 180x270 cm. Helemaal kompleet. Met elektrische oven. inbouwkoelkast, gaskookplaat, inbouw- wasemkap, spoelbak, aanrechtblad, hoek- wandkastmet alles. En heel belangrijk... deze keuken kan worden uitgebreid naar uw speciale situatie. Dus een rasechte aan- bouwkeuken. Normaal betaalt u voor deze keukenenkele duizenden guldens meer. Geldig t/m 9 november V. keukens

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26