Kremriborg VROOMS DREESMANN ra«rlee,299- Als u de mode goed aanvoelt, kiest unü mohair. het halve skiën is. 1 Lorenz ski-jack Met 3 steekzakken met rits en binnenzak. In alle maten Bijpassende Lorenz salopette In beige, rood of blauw. Met elastische inzetstukken en afsluitende enkelvoering. In alle maten Nylon ciré ski-overall met nylon vestje Kleuren van de overall: beige met rode of blauwe pepita- voering. Maten 36 t/m 42 Benna Brok renpak Gemaakt van 100% polyamide, elastisch aansluitend, met schuimplastic gevoerd en voorzien van ritsen, doorstikte knie- en elleboogstukken, sluitende enkelvoering en 2 steekzakken met rits. In marineblauw met witte kontrastbiezen, in alle maten Driedelig antigliss skipak Bestaat uit jack, afrltsbare pantalon en los mouwloos vestje. In geel of rood met blauwe garnering. Maten 36 t/m 42 Pulli Van 100% katoen, in 1x1 rib, met col. In 4 kleuren. Zonder rits vanaf 15.90. Met rits vanaf 27.50 Interlock Pulli Van 100% katoen, met col. In dlvèrse kleuren. Zonder rits vanaf 32.50. Met rits vanaf 39.75 Baby skipakje Gemaakt van nylon, met capuchon en lekker warm gewatteerd. In marine, rood of wit. Maten 74^80-86 Blizzard Compact Saturne ski's Prima ski s met polyethyleen loop- vlak, aluminium bovenvlak en pu-kern, in een model dat exclusief is voor Vroom Dreesmann. Maten 160-170-175-180-185-190. Met Tyrolia standaard-binding en Condor skistokken met veiligheids- Tyrolia Quick Stop Senior Behoort bij de Tyrolia standaard binding en voorkomt wegglijden van een losgeschoten ski Tecnica skischoenen Buitenwand gemaakt van thermo- plast, binnenschoen geïsoleerd met gepolsterde wand. Sluiting met 3 kabelklemmen. In blauwQ^^ De ski-shop van Vroom Dreesmann heeft alles in huis om uw ski-uitrusting kompleet te maken. Allemaal artikelen van naam. van gegarandeerde kwaliteit en met verrassend sportieve prijzen. Als u bijtijds komt hebt u nog alle keus! De Tramper-lijn van Van Harbn. Robuuste loafers, molières en boots. Van puur leer. Met de bekende zool die het lopen aangenaam maakt. Trampers van Van Haren geven u de natuurlijke vrije loop! Links: Zachte colpullover van Acryl Ton-sür-ton streep. 5 Kleuren, o.a. bordeaux camel en groen. S.M.L.XL. 45.- Rechts: Zachte V-hals pullover van Acryl mohaii Ton-sür-ton streep. Veel kleuren, o.abordeaux, camel en groen. S.M.L.XL. 45.- Draag daarbij 'n wijdvallende tweed rok. Fil-a-fil polyesterAvol.Knoopceintuur. Bordeaux of bruin. Mt 34-42. 59

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18