Bata weet alles van komfort Bata weet alle van pasvorm Bata weet alles van mode %Bata weet alles !T van vrije tijd Bata weet alles van kwaliteit ...en Bata weet alles van voordeel Weet alles van schoenen. Bata weet alles van schoenen Dus vindt u bij Bata voor de komende kille dagen een kollektie komfortabele dameslaarzen: geklede en sportieve modellen, zoals het type hiernaast in soepel leer, met crêpezolen waarmee u plezierig de winter doorwandelt, ^Prijzen van 89,90 tot 169,90) Dat blijkt vooral uit onze speciale kollektie kinderen en opgroeiende jeugd. Voor hen is een ,^|§8 goed passende schoen immers enorm belangrijk. Neem bijvoorbeeld deze stoere jongensstapper: stevig en tegelijk flexibel natuurlijk van leer, met brede voorvoet en voetbed voor een perfekte pasvorm (Prijzen van 49,90 tot 69,90). Elke modetrend volgen wij letterlijk op de voet. Daarom heeft Bata ook vooronder uw allernieuwste japon een passend schoentje. Het hoogstmodieuze modelletje hiernaast, verkrijgbaar in verschillende leersoorten, is een elegant voorbeeld uit die fraaie Batakollektie t internationale mode-allure. (Prijzen van 59,90 tot 89,90). Van sporten rekreatie, van wandelen, springen rennen, van ongedwongen op je eigen manier gekleed gaan en Bata heeft er de geschikte schoenerv voor gemaakt. Zoals die snelle sportschoenen (van 19,95 tot 49,90) en de eigentijdse schoen met nullijn (van 49,90 tot 79,90), ,nb'"'ne"L Let maar eens op de afwerking, de details van de stiksels 'en de materialen. U herkent die hog kwaliteit Ook Pij deze lederen herénbboties. Ën omdat smakenverschillen worden ze uitgevoerd in verschillende kleuren en leersoorten, met of zonder modieuze koperen plaatjes,. (Prijzen van 89,90 tot 149,90). Een reden temeer om bij Bata binnen te stappen; u hoeft er veel minder diep ii uw beurs te tasten. De kombinatie van kwaliteit en voordeel heeft Bata nu eenmaal van oudsher waar gemaakt. iyjee* a Er is altijd een Bata-zaak bij u in de buurt, ons land telt er maar liefst 100. U ontmoet er kundige mensen, die alles weten van komfort, kwaliteit en pasvorm, van mode en vrije tijd, die u graag en goed adviseren, met plezierde service geven die u toekomt. Bij Bata binnenstappen is het beste.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14