Alsjemdeluaeii van je leven bent en houdt van je gezin,dandehk ie niei graag over de dood m ardanta mededelingen gemeentebestuur iflf leiden 23tm27okt.'78 Msjj leiden SLEUTELTJES Toch heb je misschien de plicht om dat wèl eens te doen, om wèl eens na te denken over al die pijnlijke bijkomstigheden waar een gezin bij een sterfgeval doorheen moet. Je zou ze daar nu - bij leven en welzijn-tegen moeten beschermen. Want een sterfgeval is op zichzelf al droevig genoeg. voot alle informatie over de Ardanta J| jl M uitvaartverzekering en de Ardanta begrafenis- en krematiediensten. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon Opsturen in open envelop naar: Ardanta B.V., Noord Esmarkerrond- weg 372, 7533 BH Enschede Antwoordnummer 311,7500 WB Enschede. Een postzegel plakken hoeft niet. lDS verzekert èn verzorgt de uitvaart OPEN HUIS in Voorhout: Aart de Prins Clausstraat 1 is via onze bemiddeling te koop een "plaatje" van een ruim hoekhuis (voorzien van c.v.-gas), garage en schuur. Grondoppervlakte 261 m2. Zonnige vrije achtertuin. Deze uitstekend onderhouden woning bevat o.m. een L-vormige huiskamer van 40 m2 met open haard, ruime eetkeuken, 5 slaapkamers. Veel extra's o.m. dubbele beglazing, spouwisolatie, prima stoffering, nieuwe c.v. installatie. Gevraagde koopsom 325.000.- In overleg leeg te aanvaarden. Op zaterdag 21 okto ber van 2 tot 4 uur bent U welkom voor een vrijblij vende bezichtiging. Deze woning moet U van binnen zien om een juist idee te krijgen, wat deze woning allemaal biedt! Bem. Zwaan Makelaardij o/g Hoofdstraat 89, Sassenheim. Telefoon 02522-15050. Gevraagd: ERVAREN MEDEWERKER op bloemenlijn in Duitsland. In bezit van groot rijbewijs D. VAN EGMOND Collegiantenstraat 55, Rijnsburg. Tel. 01718-22056. Schildersbedrijf H.P. Jansen b.v. Lammermarkt 17 - Leiden - 071-122271 zoekt voor diverse werken in Leiden en omgeving: 0NDERH0UDSSCHILDERS en LEERLING SCHILDERS Goede beloning. Aanmelden dagelijks op bovenstaand adres. Gemeenteraad Commissie vergaderingen. Agenda: Herstemming over het voorstel van B en W over de vertegenwoordiging van de gemeente als aan deelhoudster in de N.V. E.Z.H. Vertegenwoordiging van de gemeente als aan deelhoudster in de N.V. L.D.M. In erfpacht nemen van een perceel grond nabij de Kooilaan. Uitgifte in erfpacht van een perceel grond op de hoek van het Stationsplein-Schuttersveldweg aan Interproject b.v. Voorbereiding bestemmingsplan voor een ter rein aan de Paulus Buysstraat, hoek Rijnsbur- gerweg en ermee in te stemmen, dat toepassing wordt gegeven aan de artikelen 42a en 48a van de Bouwverordening voor wat betreft de oprichting van 32 tweekamerwoningen. Voorstel om Burgemeester en Wethouders te machtigen om by de uitvoering van het plan tot revisie van het gemeenteblad de tekst van de daarvoor in aanmerking komende oude verorde ningen en andere regelingen in de nieuwe voor keurspelling om te zetten. Interpellatie van het raadslid, de heer J. van Zijp naar aanleiding van een B. en W. besluit over her- bestrating van het stadhuisplein. Procedure by de benoeming van personeel aan de scholen voor openbaar onderwijs. Toekenning van een vergoeding als bedoeld in artikel 126 van de Kleuteronderwyswet aan de besturen van bijzondere kleuterscholen over de jaren 1968 tot en met 1973. Vaststelling van de exploitatievergoeding, waar op de besturen van de bijzondere kleuterscholen over het jaar 1977 aanspraak hebben. Vaststelling van de exploitatiekostenvergoeding over het jaar 1977, waarop de besturen van de bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs aanspraak hebben. Vaststelling van het bedrag per leerling ter be strijding van de exploitatiekosten en het bedrag van de vergoeding per leerling voor administra tiekosten en het voorschot op de exploitatiever goeding ten behoeve van de bijzondere school voor buitengewoon onderwijs aan zieke kinderen voor het jaar 1978. Aankoop van opstallen en erf aan de Maredijk 94 Aankoop van panden van adspirant-kopers van een woning op het Spoortje. Voorstel om goed te keuren dat door de N.V Leicische Duinwater Maatschappij nieuwe geld leningen worden aangegaan. Wijzigen van de begroting van de algemene dienst en van de begroting van de Dienst voor de Reiniging, Havens en Warenmarkten voor het dienstjaar 1978. Beschikbaar stellen vj sing en verbetering vai de noord- en zuidzijde v Huigpark. Commissie voor Financiën. Dinsdag 24 oktober 1978 te 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering komen voorstellen aan de orde welke onlangs in diverse vergaderingen van andere commissies zijn behandeld en waarvan nu in hoofd zaak de financiële aspecten worden bezien. En verder: Huur gedeelte Krantz-complex door de Dienst Gemeentewerken. Subsidiëring Centraal Genootschap voor Kin derhersteloorden, afd. Leiden en Oegstgeest Voorbereidingskosten afvoer autowrakken. Telefooninstallatie Schooladviesdienst. Vervanging en aanschaf apparatuur voor de Huisdrukkerij en Fotokamer Commissie voor Onderwijs, Recreatie, Sport en Samenlevingsopbouw. Donderdag 26 oktober a.s. om 21.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Kennismaking met de heer A.H. v.d. Wolf, con rector aan de Louise de Coligny-sgs. van 21.00-21.20 uur. Mutaties onderwijzend personeel openbaar lager- en voortgezet onderwijs. Vaststelling exploitatievergoeding bijzondere scholen voor buitengewoon onderwijs over 1977 Verslag leerplichtambtenaar. Introductie van raadsleden a. Keuze en volgorde gespreksthema's; b. bezoeken aan scholen en schooladviesdienst. c. gesprekken met ambtenaren over onderwijs- wetgeving. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behande len agendapunten, kan daarover infor matie vragen in het informatie-centrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Grofvuil ophaaldienst n gelden voor de aanpas- de oeververdediging aan in de Maresingel nabij het Volgende week zijn aan de beurt: wijk 25 en 27 maandag 23 oktober wijk 24 en 28 woensdag 25 oktober wijk 32 donderdag 26 oktober wijk 29, 30 en 31 vrijdag 27 oktober iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. DOEN WONDEREN Bel 071-123256

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24