Rabobank Q AUTO VERKOPEN AUTOPAGINA Miele ADVERTEERT OP DE VERSCHIJNT ELKE VRIJDAG Want tijdens de Spaarweek van 23 t/m 27oktober ligt weer de prachtige Rabobank kalender voor u klaar. Kado! er is geen betere f Moeder Noor is op weg naar de\ 'Rabobank, zoon Dirk van 11 fietst al vooruit, hij gaat Grijp-5 sparen, het ispaarplan met 5% extra premie over V het gespaarde bedrag WQftMMdj Nèn de bijgeschreven T rente. Jan Teske Herenhaarverzorgers vraagt twee 1e Heren kappers 1000 gulden beloning voor de eerste potentiële sollicitant Voorstraat 26, Voorschoten, tel. 01717-3352. miele-schoon Pluspunten: kapaciteit 12 standaardcouverts, eenvoudige bediening, diverse keuze-mogelijkheden, roestvrijstalen spoelruimte. speciale warmte- en geluidsisolatie, automatische dosering van afwas- glansmiddel, drie roterende sproeiers, uitstekend droogeffekt d.m.v. inwendigé dampkondensatie. geëmailleerde ommanteling, geschikt voor inbouw, sokkel- en frontkleuraanpassinq moqeliik automatische waterontharding. ingebouwde terughevelbeveiliging. Modern en klassiek BEHANG Uitgebreide kollektie in alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toegezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN Kooilaan 15 - Leiden - Telefoon 122641 Spaarweek is spaarfeest bij de Rabobank! En dat betekent niet alleen dat de bekende kalender klaar ligt, maar ook dat er leuke attenties zijn voor de kleintjes, de wat rijpere jeugd, de ouderen, kortom voor iedereen die tijdens de Spaarweek komt sparen of dan een spaarrekening bij ons opent. En zoals er voor iedereen een attentie is, zo heeft de persoonlijke bank ook voor iedereen de best passende spaar vorm. Op naar de Rabo-| bank dus, spaar u die kleine moeite niet! geld en goede raad Broer Barend is 'op hoge poten' op weg naar de Rabobank. Hij wil een spaar-extra-premie boekje openen; dat is de voordeligste spaarvorm als niet vaak geld opgenomen hoeft te worden. Oom Karei en tante Eugenie sparen al jaren op lange termijn, dat brengt ze mooi een extra hoge rente op. Nu zijn ze onderweg naar de Rabobank met neef Geurt. Hij wil Agent Bart regelt behalve het verkeer, ook zijn spaarzaakjes goed. Hij heeft met de bank afgesproken, dat die elke maand Zilvervloot gaan sparen, datleverjAen vasf be'drag van zijn privérekening/üe populaire Rabobank naar zijn--f kalender, dit jaar gewijd aan\ extra spaarprem.e opj 7 spaarrekening 1 "Ons Water" met grandioze boekt. J foto's van de bekende fotograaf Kees Scherer. Miele - schoon is meer dan schoon alleen schoon Een Miele afwasmachine maakt korte metten met alle vuil. Drie roterende sproeiers en een uitstekend drogingssysteem zorgen altijd voor een schitterend schoon en droog servies. Afwas- en glansmiddel worden automatisch gedoseerd, zodat u nooit teveel gebruikt. zeker Niet voor niets heeft Miele zo'n naam opgebouwd van het hoogst bereikbare op het gebied van afwasmachines. Miele is meer dan schoon alleen. Miele is veilig en betrouwbaar. Noem het Miele - schoon. Als begrip voor totale perfektie. Maar waarom zou u ons geloven? Vraag het liever aan iemand die er al één heeft. veilig Een kostbaar servies of wat meer alledaags eetgerei: Miele wast alles even grondig als veilig af. Kalkaanslag is voltooid verleden tijd dankzij de automatische waterontharder. Natuurlijk heeft elke Miele afwasmachine het KEMA-keür voor optimale elektrische veiligheid. perfekt Miele is bijzonder degelijk. Van de speciale warmte- en geluidsisolatie tot en met het roestvrij edelstalen interieur en de geëmailleerde stalen ommanteling. Die niet kan bladderen of verkleuren. De machine is geschikt voor inbouw, sokkel- en frontkleuraanpassing is mogelijk.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20