Uw auto gaat ons «Mn het hart Kom ook werken bij de schade-afdeling van Het Motorhuis Autoplaatwerkers en spuiters Ook graag mensen die het vak willen leren MHet Motorhuis De schade-afdeling is slechts een onderdeel van Het Motorhuis Toch is Er wordt bij Het Motorhuis in elk opzicht echt veel aandacht aan reparatie weer 100% veilig moet funktioneren. uw auto besteed. Daarom beschikt Het Motorhuis over de meest moderne appa- Dat geldt zeker voor de schade-afdeling. Uit niets mag immers ratuur en de allernieuwste gereedschappen om de meest inge- blijken dat er schade aan uw auto geweest is, terwijl de auto na de wikkelde schades onzichtbaar te herstellen. Zoals u gezien hebt, wordt er op onze schade-afdeling zeer serieus maar uiterst plezierig gewerkt Met zo'n groot garage-bedrijf als Het Motorhuis met haar vele autoplaatwerkers en autospuiters gebruiken. Naast het plezierige honderden klanten, is er ook werk genoeg. werk is er een uitstekende honorering en natuurlijk de goede so- Daarom kan onze schade-afdeling nog best een paar hele goede ciale voorzieningen van Het Motorhuis. Ook jongeren die dit vak willen leren, nodigen wij uit te sollicite- Kies voor Het Motorhuis. ren. Wij hebben een uitstekende interne opleiding volgens het Maak telefonisch even een afspraak met de heer J.H.C. Laman, V.A.M. leerlingenstelsel. Kies voor een vak met toekomst bij een telefoon071 -769313. goede baas Vondellaan 80, 2300 AA Leiden, telefoon 071-769313. Uw gerenommeerde Opel-dealer Het Motorhuis Leiden is een totaal autobedrijf, dat opgebouwd is uit vele gespecialiseerde afdelingen. Eén van die onderdelen is de zeer uitgebreid opgezette en goed geoutilleerde schade-afdeling. De schade-afdeling bij Het Motorhuis zorgt ervoor, dat wanneei er "spijtig genoeg" schade aan uw auto ontstaat, deze weer snel en voor een zeer redelijk bedrag onzichtbaar hersteld wordt. Hi voor zijn dagelijks ruim 20 mensen met de meest moderne appa ratuur in de weer. Jaarlijks worden ruim 3000 schadegevallen door onze afdeling behandeld. Enthousiaste jonge jongens, die dit gespecialiseerde vak willen leren, worden opgeleid in een aparte afdeling die onder leiding van een leermeester volgens het V.A.M. opleidingssysteem met elke techniek vertrouwd worden gemaakt. 1 Celette richtbank Met dit speciale hydraulische apparaat kunnen verwrongen chassis weer uiterst kri tisch gericht worden. Dit is zeer belangrijk voor de veiligheid van de auto s 2 spuitkabines In speciale spuitkabines wor den de gerepareerde wagens volkomen stofvrij van een kleurechte laklaag voorzien. Speciale daglichtverlichting sluit kleurverschil uit 2 Krimp apparatuur Bij het uitdeuken zet het metaal iets uit. Er is dan een fraktio- neel verschil met de oorspron kelijke vorm. Speciale krimp- apparatuur brengt de gerepa reerde schade volkomen in de originele staat terug. 4 Las apparatuur Met CO; lasapparatuur en mo derne puntlasmachines, wor den de nieuwe onderdelen ge monteerd. Deze apparatuur is gelijk aan die welke in de Opel fabrieken gebruikt wordt 6 Moffelkabines In speciale moffelkabines wordt de vers gespoten lak tot 60° verhit en daardoor uiter mate goed, strak, hard en sterk. 7 Stofafvoer Goed schuren, polijsten en spuiten gaat met een hoop stof en nevel gepaard. De schuur-, polijst-, spuit- en moffelruimtes bij Het Motor- huis zijn voorzien van een mo dern gekanaliseerd stofafvoer systeem, geen stof dus. Ideaal om in te werken. Niet meer bukken De spuiters en polijsters heb ben allemaal een eigen auto- brug, zodat ze de te bewerken plek op de auto op werkhoogte brengen voordat ze aan de gang gaan. Dat vermoeiende bukken hoeft dus niet meer. 3Trekapparatuur Kleine deukjes waar van oin- nen uit niet aan gewerkt kan worden, worden met een inge nieus apparaat naar buiten ge trokken en weggewerkt

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8