We zijnuitonze krachten gegroeid PERS part-time verpleegkundigen verkoper/ adviseur soneel PI personeel perjw PERSONEELptRSWEa I perse persont afdelingschef plaatwerkerij/spuiterij boekhoudkundig medewerk(st)er HET UITERJOON ÖVASPA personed roBota personeel PERSONEEL personeel r> P h Datsun Nederland is do importeur van de bekende A/1 s e Ons bedrijf importeert de Japanse Datsun automobielen. En niet zonder succes, zoals u aan het straatbeeld kunt aflezen. Wij hebben een vakature voor een: Hij gaat die afdeling zelfstandig runnen. Dat houdt in de planning, de werkinstruktie,kontrole op uitvoering, outillage- en hulpmiddelenbewaking, het personeelsbeleid etc. Een verantwoordelijke taak waarvoor een ruime ervaring een eerste vereiste is, en voor de juiste man een goed salaris met sekundaire arbeidsvoorwaarden klaarligt. Sollicitaties richt u aan: Datsun Nederland BV, Vennestraat 13-15, Lisse. T.a.v. de heer F.A. Bussen, afdeling Personeelszaken. Telefoon 02521 - 1 90 20 Datsun Nederland BV OOSTHOEK BETON B.V. wil op korte termijn een jeugdige MTS-ER BOUWKUNDE opleiden tot kwaliteitscontroleur. Leeftijd vanf 21 jaar. Zijn taak zal o.a. worden: - De nieuw in produktie genomen orders begeleiden en controleren op maatvoering en kwaliteitseisen. - De langlopende series regelmatig steekproefgewijs controleren Gedacht wordt aan kandidaten die onlangs het examen met goed gevolg hebben afgelegd, en de militaire dienstplicht niet meer behoeven te vervullen. Geboden wordt een behoorlijke honorering en goede sociale voorzieningen. Zij, die geïnteresseerd zijn en aan bovengestelde eisen voldoen, kunnen hun schriftelij ke sollicitatie richten aan onze afdeling Personeelszaken, Hoge Rijndijk 267 te Zoeter- woude. Voor telefonische inlichtingen: 071 -899362. y Ingenieursbureau voor Geotechnieken Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojekten (te land en op zeel verzamelen wij gegevens over de bodem- struktuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdracht gevers in staat te bouwen met ZEKERHEID. Op ons hoofdkantoor te Leidschendam kan geplaatst worden, een: voor de Centrale Administratie. Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd van 22-30 jaar, in het bezit van een MULO/MAVO-diploma en met kennis op het niveau van het Praktijkdiploma Boekhouden. Salaris overeenkomstig leeftijd en ervaring. Wij bieden goede secundaire voorwaarden, waaronder een gunstige studiekostenregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Kantoren te Arnhem Eindhoven, Groningen. Brazilië. Curacao. Cngeland. Hong Kong. Indonesië, Singapore. Suriname. USA. Ver Arabische Emiraten. West Ouitsland FUGRO* CESCO B.V. - Veurse Achterweg 10 2264 SG LEIDSCHENDAM - Tel. 070-209250 Een gezonde kwaal, eigen aan veel wat springlevend is. In ons geval betekent het, dat wij nog beter bekend zijn bij de opdrachtgevers, dan bij men sen die een part-time-baan zoeken. Praktisch iedereen die van onze organisatie gebruik maakt, raakt meteen aan het werk, zodat wij dikwijls Neen moeten verkopen. Wij zijn dan weer eens, om zo te zeggen, uit onze uitzend krachten gegroeid. Daarom vragen wij het u maar gewoon op de vrouw of de man af. Hebt u, als uitzendkracht, al gevonden wat u zocht? Zo niet, kom dan eens buurten, en kijken wat er bij ons openstaat. Wij zenden uit in de hele admini stratieve sektor, in de ruimste zin. Onze uitzendkrachten kunt u vooral aantref fen bij notarissen, advokaten, hoogle raren, makelaars, accountants, en natuurlijk ook bij alle mogelijke soorten ondernemingen en instellingen. Onze opdrachtgevers vragen nooit „zomaar iemand". Dat doen wij dus ook niet. Neen, wij zoeken u, met uw ervaring en diploma's. Dankzij u moeten wij de stijgende vraag weer kunnen bij benen. Groei mee met ons. Wat daarvoor nodig is, hoort u allemaal van Hans Willemse of Loes Berbée. de koning b.v. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel Verzorgingstehuis Prot. Chr. Stichting Bejaardenhuisvesting Scheveningen 'Het Uiterjoon' is een Prot. Chr. Bejaarden centrum, dat 190 verzorgingsappartementen en 37 flatwoningen bevat. Het complex ligt aan de boulevard van Scheveningen en zal begin '79 in gebruik worden genomen. Gevraagd worden De taak van de verpleegkundige omvat o.m.. meedenken in de opzet van de organisatie van de afdeling verzorging en verpleging het begeleiden van ca. 30 medewerkers bij de uitvoering van hun taak. De vereisten voor deze funktie zijn: diploma verpleegkunde A en/of B belangstelling voor de leef- en denkwijze van de bewoners goede kontaktuele, organisatorische en leidinggevende eigenschappen. De salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn beschreven in de C.A.O. Bejaardentehuizen (max. salaris: f 2881, p.m. excl. ORT.) Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Mocht u nadere informatie over deze funktie op prijs stellen dan kunt u telefonisch kontakt op nemen met de direktrice, 070-549055/831237 Schriftelijke sollicitaties worden gaarne voor 27 oktober tegemoet gezien door het bestuur van de stichting, secretariaat Stadzijde 5, 2543 VZ 's GRAVENHAGE. Wij maken deel uit van ASPA BV, een divisie van de SAMAS-groep, en zijn gesprekspartners voor komplete kantoor- en bedrijfsinrichtingen. Wij adviseren vanuit een zeer uitgebreid leverings programma op het gebied van tekstverwerking cijfer verwerking reprografie kommunikatie-apparatuur meubelen, stoffering en verlichting systemen tekenkamerinrichting kantoorartikelen. Voor onze afdeling Kantoormachines zoeken wij een voor de verkoop van Nashua en Sharpfax kopieer machines. Voor deze funktie zijn nodig: middelbare opleiding kommerciële instelling leeftijd vanaf 23 jaar Wij bieden u: zelfstandige funktie in een prettig team uitstekende arbeidsvoorwaarden bedrijfsauto Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met onze heer J. Huisman. Telefoon (071134641 Schriftelijke sollicitaties graag aan: Willem barentszstraat 23 postbus 343 2300 AH Leiden

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 40