onroerendgoed ON V J ONROERE □NRC INTERHUIS De Leeutv onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed UI II IW mak dev makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP KATWIJK TE KOOP ONROERENDGOED onroerendgoed g ONROERENDGOED SB 1 onroer onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen e verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Schutterstraat 17. Gerenoveerde benedenwoning met e douche, keuken, bijkeuken en plaats. n grote woon-slaapkamer met bar, toilet, betegelde Vraagprijs f 69.000,- k.k. Schutterstraat 17a. Ruime bovenwoning met woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, toilet, douche, vaste trap naar grote bergzolder. Vraagprijs 79.000,- k.k. Clarensteeg 30. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind. beg. gr.: ruime woonkr., keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Vrouwenweg. Landelijk gelegen, gemoderniseerde voor- en zeer diepe achtertuin (Z), schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: hal, toilet, keuken.^-^OfCOVner. 1e verd.: 3 slaapkamers, geheel betegelde douchekamer balkon (Z). Spoedig leeg te 9 TToarden. Vraagprijs 165.000.- k.k. Trompstraat 42. Hoekwoning met binnenplaats, qrote stenen schuur, aparte berging en zonneterr. Ind. beg: gr: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 165.000.- k.k. Buys Ballotstraat 14 (Prof. wijk). Goed onderhouden mooie tussenwoning met vrije achtert., achterom, sch. en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, douche- en toiletruimte. 1 e verd.: dakterras, een grote en een kleinere slaapkamer met wastafels en vaste kasten. 2e verd.: L-vormige slaapka mer met dakkapel, bergruimte op de vliering. Vraagprijs 179.000.- k.k. Hoge Rijndijk 66. Zeer ruim geheel verbouwd herenh. met binnenplaats, voor- en achtertuin. Ind.: hal, grote woonkamer, zeer grote slaapkamer met erker, keuken, badkamer met douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 4 grote slaapkamers. 2e verd.: grote zolder (mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Kan door 2 gezinnen bewoond worden, aparte ingang aanwezig, ook zeer geschikt voor studerenden. Vraagprijs 273.000.- k.k. Vliervlinder 1. Modern gestoft., geschakeld patio-bungalow met apart staande garage en tuin (grondopp. 284 m2). Indeling: grote living met eiken parketvloer, toilet, hal, gang, open keuken met app., bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, allen uitkomende op geheel besloten binnentuin. Vraagprijs f 279.000.- k.k. Oude Singel 142. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenpl. en schuur. Ind. begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 298.000,- k.k. Weegbreetuin 1. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitz., zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal. toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs f 395.000,- k.k. Krefeldlaan 36 (Waardeiland). Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne qesch. villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie. Ind. beg.gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. div. extra's 470.000.- k.k. fmakelaardij de vliétstede b.v Brengt u geen advertentie- of kantoorkosten in rekening VOORSCHOTEN Papelaan 53. Mooi klassiek halfvrijst. herenhuis met grote garage, voor-, zij- en zeer grote vrije achtertuin op het zuiden totaal 355 m2. Indeling begane grond: entree, hal, grote mooie woonkamer met origineel balkenpla- fond en open haard, keuken (de gehele parterre is voorzien van plavuizen). 1e Verdieping: 2 grote en 2 kleine slaapkamers met vaste kasten en wastafel, douchecel en balkons aan voor- en achterzijde. Vraagprijs f 390.000,- k.k. Leidseweg 507. Half vrijst. herenhuis met voor- en prachtige achtertuin (ZW), garage en schuur. Indeling begane grond: hal. gang en toilet, kelderkast, grote woonkamer met open haard, moderne luxe keuken met apparatuur. 1e Verdieping: 3 slaapkamers (1 met balkon), compleet luxe badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e Verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel. Vraagprijs incl. vele extra's f 365.000,- k.k. Karei Doormanlaan 6. Ruim hoekherenh. met c.v.-gas, gelegen aan groot plantsoen met schuur en aparte grote garage (24 m2) met voor-, zij- en grote achtertuin. Indeling begane grond: hal, toilet, grote woonkamer, keuken. 1 e Verdieping: 2 ruime slaapkamers, kinderkamer, badkamer, 2e toilet. 2e Verdieping: ruime zolder kamer met dakkapel, veel berging. Vraagprijs f 365.000,- k.k. Van den Rijnplantsoen 4. Fraai aan plantsoen gelegen herenh. met voor- en zonnige achtertuin (Z), schuur, c.v.-gas, gasbag en achterom. Ind. beg. gr.: hal, kelderkast, toilet en fontein, keuken, ruime woonkamer. 1 e Verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met wastafel), badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel, 2e verd.: wasruimte met wastafel, 4e slaapkamer met dakkapel (voor en achter), veel bergruimte. Vraagprijs f 295.000,- k.k. J. P. Coenstraat 17 (Krimwijk). Rustig gelegen hoekherenh. met garage, voor- en achtertuin, goed geïsoleerd en voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: L-vormige woonkamer, keuken, gang en toilet, kelderkast. 1 e Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, badkamer met douche, 2e verdieping: vliering. Vraagprijs f 285.000,- k.k. Papelaan 36. Half vrijst. herenhuis met schuur, achter- en grote voortuin. Totale oppervlakte 325 m2 met mogelijkheid voor bouw van garage. Indeling begane grond: hal, toilet, woonkamer, studeerkamer, keuken, 1e verdieping: 3 slaapkamers met vaste wastafels, badkamer met douche, c.v.-gas aansluiting aanwezig. Vraagprijs f295.000,- k.k. B. J. Gemmekelaan 39. Goed onderhouden herenh. met voor- en achtertuin, schuur en achterom, voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: hal. toilet, keuken, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badka mer met douche en vaste wastafel, 2e toilet, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel. Blijvend vrij uitzicht. Vraagprijs f 285.000,- k.k. Ferd. Bollaan 20. Mooi gelegen hoekherenh. met verwarmde garage, voor-, zij- en achtertuin (vrij) op het Z. en voorzien van c.v.-gas. Indeling begane grond: entree, gang met toilet, ruime woonkamer en keuken, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, 2e verdieping: vliering met vlizotrap. Vraagprijs f 245.000,- k.k. Leidseweg 373. Hoekherenh. met grote nwe. garage annex berging, voor- en achtertuin. Indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad en toilet, 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, zolder met veel bergruimte. Vraagprijs f235.000,- k.k. Alb. Schweitzerplantsoen 11Aan plantsoen en waterpartij gelegen tussenherenh. in uitstekende staat van onderhoud met voor- en achtertuin, schuur en c.v.-gas. Indeling begane grond: gang, toilet, mooie woonkamer met balkenplafond en betimmeringen, moderne keuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers met vaste kasten en wastafel, badkamer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Vraagprijs f 198.000,- k.k. Rembrandtlaan 220. Tussenherenh. met voor- en achtertuin en schuur. Ind. beg. gr.: gang, toilet, keuken, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet, 2e verdieping: grote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs f 198.000,- k.k. Schoolstraat 216. In centrum gelegen, goed onderhouden hoekmaisonnette. Ind.: 1e woonlaag: hal, ruime woonkamer met balkon, keuken, toilet, slaapkamer, 2e woonlaag: 2 ruime slaapkamers, douche, veel berg ruimte. Voorzien vfiüi'u- c.v.-gas en kelderbox. Vraagprijs inclusief stoffering f 168.000,- k.k. UW MAKELAARS NIEUWE STIJL Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684" BOSHÜ1SERLAAN 12 - LEIDEN Hoek herenhuis met garage. Ind.: grote woon/eet kamer met halfopen moderne keuken, toilet. 1 e eta ge: 2 royale slaapkamers, 1 kleine slaapkamer, luxe badkamer met relaxbad. 2e etage: 2 ruime zolder kamers met dakkapel, berging, cv.-gas, royale voor-, zij- en achtertuin. In prima staat van onder houd. Vraagprijs f 310.000,-k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN LUPINESINGEL 600: Herenhuis, CV, berging, Z-kamer, open keuken, 4 slaapk., badkamer, zolderk. met dakka pel over volle breedte 237.500,- k.k. Inlichtingen: Makelaarskantoor DEERENBERG VAN LEEUWEN i den Rijn, telefoon De Vereen. Ned. Makelaat*bureaux OEGSTGEEST Warmonderweg 82. Royaal hoekheren- huis met garage voor 2 auto's, schuur, 3 zijden tuin. Volledig vrij uitzicht over Leidse Hout, 20 m achtertuin. Ind. L-vormige woonkamer met blank eiken parketvloer, serre, keuken, bij keuken, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et. grote ka mer en 2 kleine kamertjes, CV-gas. f 498.000,- H i Geversstraat 63. Oegstgeest, tel. Ü71-152540' Direktie: JJSi. Lancel. makelaar i.ogj. Overdrachtsbelasting op huizen binnenkort fors ho ger. Koop NU uw woning LEIDERDORP Groot, 8 jaar oud, kantoorgebouw, woning, grote bedrijfs hal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. 850.000.- k.k. KOUDEKERK a/d RIJN Beneluxstraat. Groot, modem hoek herenhuis met aan 3 zijden tuin, grote garage. Grote woonkamer, 3 slaapka mers, badkamer, grote zolder, CV-gas. Prijs n.o.t.k. LEIDERDORP/LEIDEN Hier hebben.wij nog enige geschakelde semi-bungaloWs te koop, bij de Rijn gelegen. Gelegenheid om boot te meren, directe verbinding met Kager- en Braassemer- plassen. Vanaf 355.000.- te huur Leiderdorp Charmante in perfecte staat verkerende boerderij met grote bijgebouwen, aan de Rijn gelegen, ideaal voorzelf- bewoning of verkoopruimte voor praktisch alle branches Huur 45.000.- per jaar. Eventueel ook te koop. Op de meeste woningen is 108% financiering mogelijk. B.V. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551. Willy Sluyterstraat. Uitstekend onderhouden i nette met uitzicht over oud Katwijk. De ind. van dit pand is als volgt: 1 e etage woonkamer met balkon, ruime keuken en toilet. 2e etage 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet, aansl. voor w a. veel bergruimte, totaal c v. gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 168.000.- k.k. Inlichtingen: Makelaardij o/g 3itC0t# Dir. D. DE JAGER Zeeweg 165 2224 CE KATWIJK a/d RIJN 1 TEL. 01718-16545-14315 5 Zaterdags geopend Alphen a/d Rijn, Bilderdijkstr. Tussenwoning met voor- en achtertuin, schuur, c.v. gas en boiler. Tot. grondopp. 155m2. Ind.: woon-eetkr., mod. keuken, bijkeuken, toilet, hal, 1e et.: 3 sip. krs., mod. badkr. met douche en ligbad, 2e toilet, 2e et.: vaste trap naar grote zolder. Vraagprijs 169.000,- k.k. Leiden, Fagelstraat. Hoekh. h. met voor- en achtertuin, garage, voorz. van c.v.-gas en nieuwe bedrading. Gunstige ligging t.o.v. station, rijkswegen, universiteit e.d. Ind.: woon-eetkr., mod. keuken, hal, toilet, 1 e et.: 3 sip. krs., mod. badkr. en aparte douche, 2e et.: zolderkr. met vaste wastafel en royale zolder. Vraagprijs 280.000,- k.k. Leiden, Javastraat. Tussenwoning mef achtertuin geh. gemoderniseerd, voorz. van c.v.-gas en goede vloerbedekking. Ind.: woonkr., gemod. keuken, gang, toilet, 1e et.: 3 sip. krs., luxe badkr. met ligbad, 2e et.: zolder met dakkapel. Vraagprijs 159.000,-. k.k. Leiden, Merelstraat. Herenhuis met achtertuin (Z), c.v.-gas met thermosta- tische kranen, geh. gestoff., gemod. keuken, nieuwe badkr. veel granolwerk, voorz. van keuken- en badgeijser. Alle leidingen zijn pas vernieuwd. Ind.: kamer en suite, keuken, gang, toilet, kelderkast, 1e et.: woonkr., keuken, badkr. met ligbad, 2e toilet. 2e et.: 3 slp.krs. berg/c.v.-ruimte, dakterras met schuifwand. Vraagprijs 275.000,- k.k. Leiden, Punterwerf. Tussenh. h. met voor- en achfertuin, stenen schuur, c.v.-gas, carport. Tot. grondopp. 115 m2. Goede staat van onderhoud. Ind.: zit-eétkr. met open keuken, hal, toilet, 1 e et.: 3 sip. krs., badkr. met 2e toilet, 2e et.: zolderkr. met bergzolder en c.v.-kachel. Vraagprijs 220.000,- k.k. Leiden, Valkenburgseweg. Vrijst. huis met tuin (tot ca. 350m2), schuur, carport, c.v.-gas, open haard, plavuizenvloer in living, schoonmetselwerk, nieuwe bedrading, nieuw dak, mod. keuken met app., luxaflex en thermopa ne begl. Ind.: woonkr. met serre, eetkeuken, gang, hal, toilet, bijkeuken, kelderkast, 1 e et.: 3 sip. krs., badkr. met ligbad, 2e toilet, groot balkon, 2e et.: grote zolder. Vraagprijs 395.000,- k.k. Leiderdorp, Camphuysendreef. Hoekh. h. met 3 zijden tuin, garage, c.v.-gas, geh. gestoff. en voorz. van thermopane aan de voorzijde. Incl. afzuigkap en gasfornuis. Ind.: woonkr. met parket, hal, keuken, toilet, 1 e et.: 3 sip. krs., badkr. met ligbad en 2e toilet, 2e et.: zolderkr. en veel bergruimte. Vraagprijs 200.000,-. k.k. Leiderdorp, Rosenburg. Tussenwoning met voor- en achtertuin (ZW), c.v.-ketel is vernieuwd. Voorz. van geijser en electr. boiler. Ind.: woonkr. met parket en open haard, hal, toilet, mod. keuken, 1e et.: 3 sip. krs. balkon, badkr. met ligbad en 2e toilet, 2 et.: kamer en berging. Vraagprijs 230.000,-. k.k. Noordwijk aan Zee, v.d. Mortelstraat. Drive-inwoning met voor- en ach tertuin in zeer goede staat van onderhoud. Voorz. van c.v.-gas en stoffering. Ind.: garage, hal, douche, toilet, 2 krs., 1e et.: L-vormige woonkr. keuken, toilet, groot balkon op het zuiden, 2 et.: 3 sip. krs. badkr. met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs 319.000,-. k.k. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan. Tussenh. h. met voor- en achtertuin, c.v.-gas, stenen schuur, Ind.: woon-eetkr. met parketvloer, keuken, hal, toilet, 1e et.: 3 sip. krs., badkr. met ligbad, 2e et.: grote zolderkr. met dakkapel en zolderberging. Vraagprijs 239.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijnzichtweg. Tussenwoning met 3 voortuinen en achter plaats met schuur en achterom, c.v.-gas. Ind.: hal. entree met bergkast, grote woonkr. met open haard en parketvloer, mod. keuken, toilet en nog 2 tot 3 krs., 1e et.: grote ouderslaapkr., badkr. berging. Vraagprijs 225.000,- k.k. Rijnsburg, Collegiantstraat. Drive-inwoning in perfecte staat van onder houd en is voorz. van nieuwe keuken met inbouwapp. en nieuw sanitair, geh. gestoff., parketvloer in de woonkr. hardhouten binnendeuren en veel granol werk, c.v.-gas. Ind.: grote garage, berging, achtertuintje, 1e et.: flinke woonkr. met luxe open keuken met inbouwapp., hal, gang, toilet, 2e et.: 3 sip. krs., badkr. met 2e toilet, 3e et.: zolderkr. en berging. Vraagprijs 215.000,- k.k. Rijnsburg, Graaf Florislaan. 4 kamer appartement op 2e et. in perfekte staat van onderhoud. Mod. keuken met eetbar. Voorz. van c.v. gas. Ind.: woonkr., 3 sip. krs. hal, douchekr., toilet-balkon op het zuiden. Vraagprijs 187.500,- k.k. Rijnsburg, Merschpad. Tussenwoning in perfekte staat van onderhoud, voorz. van c.v.-gas en thermopane begl., geh. gestoff. Ind.: Z-vormige living met parketvloer, keuken, hal, toilet, 1 e et.: 3 slp.krs., douchekr. met 2e toilet, 2e et.: grote zolderkr., was- en drooggelegenheid. Vraagprijs f 260.000,- k.k. Rijnsburg, Noordeinde. Hoekwoning in uitstekende staat van onderhoud, voorz. van c.v.-gas, geh. gestoff. Eventueel is het kantoortje met de boven liggende slp.kr. te splitsen in een aparte woning. Ind.: woonkr., keuken, hal, gang, toilet, kantoortje, 1e et.: 4 slp.krs., badkr. met ligbad. Vraagprijs f 295.000,- k.k. Rijnsburg, Oegstgeesterweg. 4-kamer appartement op de 2e woonlaag voorzien van lift. Ind.: L-vormige living met parketvloer, hal, toilet, 3 slp.krs., keuken, douche, groot balkon op het Zuiden. Verwarmd d.m.v. gaskachels. Vraagprijs f 153.000,- k.k. Rijnsburg, Valkenburgerweg. Tussenwoning met uitgebouwde mod. keu-~ ken, voorz. van 4 gaskachels. Ind.: 2 grote krs., keuken, toilet, gang, douche, 1e et.: 3 slp.krs., berging en kastenwand. Vraagprijs f 169.000,- k.k. Voorschoten, Leidseweg. Tussenh.h. met zeer diepe achtertuin (plm. 30 m) voortuin (4.50 m). Ind.: woon-eetkr. met open haard, open keuken, gang, toilet, 1e et.: 2 grote en 1 kleinere slp.kr., douchekr., aparte 2e toilet, 2e et.: vliering. Vraagprijs f 247.500,- k.k. Warmond, Beatrixlaan. Hoekh.h. met 3 zijden tuin, garage, schuur, c.v.-gas, leuke vrijst. open haard, natuurstenenvloer op de gehele part. Veel kastruimte en zeer rustige ligging nabij bos en Kagerplassen. Incl. zonwe ring. Perfekt onderhóuden. Ind.: woonkr. met exclusief vrijhangend plafond, mod. open keuken met vaatwasser, afzuigkap, koelkast, oven, hal, toilet, 1 e et.: 4 slp.krs. met voor- en achterbalkon, ruimte luxe badkr. met aparte douche, 2e toilet en v.w., 2e et.: 1 slp.kr. en zolderruimte. Vraagprijs f 445.000,- k.k. In onze fotohal vindt u een dagelijkse expositie van ruim 450 huizen in de regio. Alle voorzien van foto en gesorteerd op prijsklasse. Komt u even langs? Er is voldoende parkeergelegenheid. s fotohal ook op zaterdag geopend van In onze fotohal vindt u een dagelijkse expositie van ruim 450 huizen in de regio. Allen voorzien van foto en gesorteerd op prijsklasse. Komt u even langs? Er is voldoende parkeergelegenheid. i fotohal ook op zaterdag geopend makelaardij b.v.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26