-Dinsdag-hfoenstfaó-l/omfeel: rama Van oogadvies tot ogenmode rinck brillen\ V BOODSCHAPPENMARKT Gratis computer- ogentest** Snelenakkuraat Dubbelfocus aanbieding Van Dam heeft demooiste mode per meter en dan nog zo voordelig ook... Botermarkt 10, Leiden W. P. Harfwijk Hou ze in de gaten! randstad Voor uw diepvries vers eri voordelig vlees van eigen slachterij tegen groothandels prijzen. 1 hele runder voorbout per kilo 6.90 1 hele runderachterbout per kilo 8.90 1 half varken per kilo 5.90 Het wordt geportioneerd en gratis uitgebeend 1 kilo gehakt rund, varkens 4.98 1 kilo verse braadworst 4.98 10 grote hamburgers pikant 4.98 Cox oranje 2 kilo1.18 Bananen 1e soort 2 kilo 1.49 Kogelharde spruiten per kilo 0.89 Bonne Louise sappige handperen 2 kilo Honingzoete blauwe druiven per kilo Roodkokende stoofperen 2 kilo cTbTb Haarlemmerweg 41a, Leiden. Ook nu weer maakt Rinck Brillen dat waar Met z'n modieus ogende nieuwe kollektie 1978/1979. Met z'n komplete aanbiedingen - brillen inklusief glazen op sterkte* - voor een èxtra lage prijs. Want nog steeds zegt Rinck Brillen „een goede bril hoeft niet duur te zijn". Overtuig uzelf. Kom langs. En laat u adviseren door vakkundige opticiëns. De befaamde service van Rinck Brillen behelst alle facetten van de ogen. Van oog advies tot ogenmode. Inklusief een goede na-service. Het oogadvies begint bij ons met de moderne Dioptron-computer Een instrument dat de kleinste oog afwijking nauwkeurig konstateert. Hij adviseert feilloos de optisch juiste korrektie. En mócht er iets te voorschijn komen dat echt op medisch terrein ligt. dan adviseren wij u een oogarts te raad plegen. Veilig idee! Zonder afspraak kunt u bij ons de ogentest doen - vrijblijvend Onze Dioptron-computer staat in de met eenO gemerkte vestigingen. Rialto 'n Kloeke, op maat gesneden herenbril voor de ongekompliceerde brillendrager die z'n eisen weet te stellen. Daarom plaatsen we daar gratis ontspiegelde glazen in Kompleet 11Q met glazen* J Boutique De Prinz 10x50 Een kijker konr^ pleet uitgerust met tas en riemen. Van 139,-v Nu dus met 50 gulden voordeel. 5 Jaar garantie. 'n Ideale natuurkijker Beeldschone lijn, kristalhelder van kleur en precies de juiste omlijsting voor n iaet een gekleurd glas. ^^=r===^=r- Kompleet met qq p-n 4 4 Koop nu voor de prijs van een leesbril ineens een dubbelfocus bril. Het voorkomt dat hinderlijke op-en afzetten. En om u er aan te doen wennen: -f a fV CTA van f269,- voor 14*/. kompleet met glazen tot +/- 4.00* Voor cilinder-kleur-ontspiegeling- of prisma 10,- toeslag per glas per onderdeel. Corvina Voor dames de charmante, zacht tonende Corvina met als specialiteit de ingebouwde, flexibele klem- die de bril lekker doen zitten. Granavit Voor heren de lichtgewicht en te vens zo stevige Granavit met metalen veren. Botermarkt 1, Ook voor de najaars/winter- mode per meter slaagt u nergens beter dan bij Van Dam.De enorme, aktuele kollektie geeft u een prima beeld van de nieuwste mode. En omdat Van Dam de grootste is van Nederland, met maar liefst 38 filialen, kan er uiterst scherp op de prijs worden gelet. Dus u koopt het mooiste op z'n voordeligst. Zie de mode per meter in veelvoud bij Van Dam. Waar u vriendelijk en vakkundig wordt geadviseerd. Uw budget voor uw eigen mode is bij ons't grootst! |pER^|lë5/ Nwe Beestenmarkt 7-11 tel. 071-126627, Leiden. Noordbuurtseweg 15, tel. 01715-1638, Zoeterwoude. Kinderen zijn kinderen. Vfoarschuwen is niet genoeg. SffiË Riblicane aangeboden door du blad in samenwerking mei de Snchiing ldeele Reclame Verpleegkundige, 30 jaar, zoekt leuke jongeman, tussen 30 en 35 jaar, liefst zittend in het onderwijs. Br.m.foto o.e.r. per adres V. Volle- hovenplein 38, Leiden. Jonge man 34 jr, zoekt ser. vrouw tot 34 jr. om gezellig en gezamelijk alles te ondernemen en die liefst niet overal problemen over maakt. Br. onder nr. 10819 buro v.d. blad. Jonge man 36 jaar slanke ver- scheining, 185 cm. bezit auto en vrije woning. Zoekt kennismaking, vriendschap met jonge vrouw, tot 40 jaar. Discretie verzekerd, br.o.nr. 6653 buro v.d. blad. Weduwnaar 64 zoekt langs deze weg kennismaking met weduwe of alleenstaande vrouw. Leeftijd 55-65 om samen nog iets van het leven te maken. Br.o.nr. 6809 buro v.d. blad. Man van 31 jr. met zoon van 4 jr. zoekt lieve vrouw en moeder. Tot 25 jr. Huidskleur onbelangrijk. Brie ven met foto, op erewoord retour, onder no 10831 buro v.d. blad. Jongeman 27 jaar licht gehandicapt vaste betrekking lengte 1.97 m. zoekt meisje tussen 20 en 30 jaar uit werkende klasse. Br. ond. nr. 6909 bur. v. d. blad. Weduwnaar 63 jaar RK vaste bi trekking zoekt kennismaking m nette vrouw uit werkende stand o maken. Br. ond. nr. 6908 bur. v. blad. Euroboek, verkoopmaat schappij voor ECI voor boeken en grammofoonplaten b.v., vraagt voor direct verkopers (sfers), die in teamverband een belangrijke bijdrage zullen gaan leveren in de verdere uit bouw van ons ledenbestand. Van de sollicitanten wordt ver wacht, dat zij beschikken over doorzettingsvermogen, zelf standig kunnen werken, de wil hebben de geboden promo- tiemogelijkheiden te bereiken en een zeer hoog salaris willen verdienen. Uw leeftijd ligt tussen 18 en 23 jaar? U bent eventueel direct of spoedig beschikbaar, neem dan vanavond tussen 19.00-21.00 uur contact op met tel. 071-132348. EB11 Goed idee voor bont eerst kijken bij de grootste goedkoopste bontzaak v. Ne derland. Duizenden korte en lange bontmantels nu nog zeer 'lage grijzenm. garantie! Desgew. zeer soe pele kredietservice. De Bont koning, Hoogstraat 97, Rot terdam-C, tel. 010-117117. Parkeren v. zaak. Bij koop reis geld v. 2 personen terug (ook benzine). Vrijdag tot 9 uur ge opend. technisch werk voor: BOUWKUNDIG TEKENAARS BETONTEKENAARS ELEKTR0TECHN. TEKENAARS WEG- EN WATERB0UWK. TEKENAARS AUTOMONTEURS ELEKTR0- M0NTEURS C.V. MONTEURS LOODGIETERS KLEIN OFFSET DRUKKERS uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8