onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed TE KOOP De LeeuMM FLATS LEIDEN TE KOOP PROPER KOK MAKELAARDIJ BV GAAT HET SLECHT MET DE VERKOOP VAN DE WONINGEN? Hoogmade, De Bruynlaan. Tussenh.h. met voor- en achtertuin, c.v.-gas, schuur, geh. gestoft., voorz. van luxaflex. Ind.: woonkamer, keuken, gang, toilet. 1e et.: 3 slaapkrs., ruime douche, vaste trap, 2e et.: grote zolder met mogelijkheid tot 4e slp.kr. Vraagprijs 210.000,- k.k. Leiden, Apollolaan. 3 kr. flat op 1e et. met kelderbox, c.v.-blok, lift, hor. eigendom. Incl. zonnescherm, luxaflex, geh. gestoft. Ind.: zit-eetkr., 2 slp.krs., keuken, gang, balkon. Vraagprijs 185.000,- k.k. Leiden, Driemasterwai. Mod. hoekh.h. met voor- en achtertuin, garage, eigen insteekhaven met open verbinding met vaarwater naar de Kager- plassen. Ind.: hal, toilet, garderobe, woonkr. met open haard, open keuken met app. groot terras, 1 e et.: 4 slp.krs., balkon, badkr, douche, 2 toiletten, 2e et.: 2 slp.krs., dakterras, vide, berging met c.v.-ketel en boiler. Vraagprijs 495.000,- k.k. Leiden, Fagelstraat. Hoekh.h. met voor- en achtertuin (z.o.), garage, voorz. van c.v.-gas en nieuwe bedrading. Ind.: woon-eetkr., mod. keuken, hal, toilet, 1 e et.: 3 slp.krs., mod.-adkr., aparte douche, 2e et.: zolderkr. en royale zolder. Vraagprijs 280.000,- k.k. Leiden, Herensingel. Woonark met stalen casco, in perfekte staat van onderhoud. Het schip wordt door de huidige eigenaar nog gehellingd. Woonkr. is voorz. van parket, c.v.-olie en plavuizen. Ind.: woonkr. open keuken, 3 slp.krs., balkon, berging, hal. Vraagprijs 85.000,- k.k. Leiden, Merelstraat. Herenh. met achtertuin op het zuiden, c.v.-gas, geh. gestoff., gemod. keuken, veel granolwerk, voorz. van keuken- en badgeiser, alle leidingen zijn pas vernieuwd. Ind.: kamer en suite, keuken, gang, toilet, kelderkast, 1e et.: woonkr., keuken, badkr. met ligbad, 2e toilet, 2e et.: 3 slp.krs., berg/c.v.-ruimte, dakterras met schuifwand. Vraagprijs 275.000,- k.k. Leiden, Stokroos. Gesch. tussenh.h. met achtertuin (z.o.) met uitz. over de Zijl, perfect onderhouden met i-cl. stoff., verwarmde plavuizenvloeren, ther mopane begl., keukenapp. Ind.: hal, toilet, open keuken, zit-eetkr. met open haard, studeerkamer, 1e etage: 3 slp.krs, t.v.-kr., 3 balkons, badkamer, douchekamer, 2e et.: grote zolderkamer, zolderberging. Vraagprijs 645.000,- k.k. Leiderdorp, Nijenrode. Hoekh.h. met 3 zijden tuin, grote garage, carport, voorz. van c.v.-gas, geh. gestoff., zonwering, goede staat van onderhoud. Ind.: zit-eetkamer met open haard, keuken, gang, toilet, kelderkast, 1 e et.: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, achterbalkon, 2e et.: grote zolderka mer en zijkamer met dakkapellen en zolderberging. Vraagprijs 349.000,- k.k. Leiderdorp, Rosenburg. Tussenwoning met voor- en achtertuin, c.v.-ketel is vernieuwd. Voorz. van geiser en electr. boiler. Ind.: woonkr. met parket en open haard, hal, toilet, open keuken, 1e et.: 3 slp.krs., badkr. met ligbad, 2e toilet, 2e et.: kamer en berging. Vraagprijs 230.000,- k.k. Leiderdorp, Vronkenlaan. Tussenh.h. met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas. Incl. parketvloer in zitkr., alle vaste vloerbedekkingen, luxaflex, glas- en overgordijnen. Ind.: zit-eetkamer met open haard, keuken, gang, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., voorbalkon, douche, toilet, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel, zolderberging met c.v.-ketel. Vraagprijs 249.000,- k.k. Noordwijk, Susanna van Ettenstraat. Tussenh.h. met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas, spouwmuur-isolatie, Incl. alle vaste vloerbedekkingen. Ind.: zit-eetkamer, keuken, gang, toilet, kelderkast, 1e et.: 3 slp.krs., badkr., 2e toilet, 2e et.: grote zolderkamer, zolderberging met c.v.-ketel en boiler. Vraagprijs 270.000,- k.k. Noordwijk, Herenweg. Vrijst. semi-bungalow op 22.40 are, garage, kan toorruimte, geheel vrij gelegen met uitzicht op de duinen. Voorz. van c.v.-gas. Ind.: L-vormige woonkr. met open haard, eetkeuken, bijkeuken, hal, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., badkr. met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs 565.000,- k.k. Noordwijk, v. d. Mortelstraat. Drive-in woning met voor- en achtertuin. Voorz. van c.v.-gas en gestoff. Ind.: garage, hal, toilet, 2 krs. 1 e et.: L-vormi ge woonkr., keuken, toilet, groot balkon op het.zuiden, 2e et.: 3 slp.krs., badkr. met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs 319.000,- k.k. Oegstgeest, Vincent van Goghlaan. Mod. tussenwoning met voor- en ach tertuin, schuur, geh. gestoff. Voorz. van c.v.-gas. Ind.: woonkamer, keuken, hal, toilet, kelderkast, 1e et.: 4 slaapkamers, douchekamer, vaste trap, balkon, 2e et.: zolderkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 250.000,- k.k. Oegstgeest, Rhijnzichtweg. Tussenwoning met 3 voortuinen en achter plaats, schuur met achterom, c.v.-gas. Ind.: hal, entree met bergkast, grote woonkamer met open haard en parketvloer, mod. keukentoilet en nog 2 tot 3 slp.krs., 1e et.: grote ouderslp.kr en badkr, berging. Vraagprijs 225.000,- k.k Oegstgeest, Schoutenburgstraat. Mod. tussenh.h. met voor- en achter tuin, c.v.-gas, schuur, open haard, markiezen, vaste vloerbedekkingen, luxaflex, ind.: zit-eetkr., open keuken, toilet, gang, 1e et.: 3 slp.krs., badkr. met ligbad, 2e toilet en balkon, 2e et.: zolderkr. met grote dakkapel, zolder berging, douchekr. Vraagprijs 248.000,- k.k. Rijnsburg, Graaf Florislaan. 4 kamer appartement op 2e et. In perfecte staat van onderhoud. Mod. open keuken. Voorz. van c.v.-gas. Ind.: woonkr., keuken, 3 slp.krs., hal, douchekrtoilet, balkon op het zuiden. Vraagprijs 187.500,- k.k. Rijnsburg, Merschpad. Tussenwoning in perfecte staat van onderhoud, voorz. van c.v.-gas en thermopane begl., geh. gestoff. Ind.: Z-vormige living met parketvloer, keuken, hal, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., douchekr. 2e toilet, 2e et.: grote zolderkr., was- en drooggelegenheid. Vraagprijs 260.000,- k.k. Rijnsburg, Oegstgeesterweg. 4 kamer appartement op 2e woonlaag, voorz. van lift. Ind.: L-vormige living met parketvloer, hal, 3 slp.krs., keuken, groot balkon (zuid). Verwarmd d.m.v. gaskachels. Vraagprijs 153.000,- k.k. Warmond, Sweilandstraat. Vrijst. semi-bungalow met erf en tuin, carport, c.v.-gas, volledig gestoff. In perfecte staat van onderhoud, ind.: grote zit-eet kamer met plavuizenvloer en open haard, openslaande deuren naar terras, hal met eetbaren open keuken met app., ouderslaapkamer, compl. badka mer, kelder, toilet, 1e et.: 3/4 slaapkamers en overloop. Vraagprijs 840.000,- k.k. In onze fotohal vindt u een dagelijkse expositie van ruim 450 huizen in de regio. Allen voorzien van foto en gesorteerd op prijsklasse. Komt u even langs? Er is voldoende parkeergelegenheid. makelaardij bv. Schubertlaan 177.4 kr. flat, 1e et. Ind.: royale woonkr., 3 slaapkrs., keuken, badkr. met ligbad, toilet, zonnig bal kon, c.v.-blok. Vraagprijs 137.500,- Schubertlaan 203.4 kr. flat, 6e et. Ind.: royale woonkr., 3 slaapkrs., keuken, badkr. met ligbad, toilet, zonnig bal kon, c.v.-blok. Schitterend vrij uitzicht over Korte Vliet. Vraagprijs 137.500,- Van Vollenhwenplein 68. 3 kr. flat 6e et. Ind.: woon/ eetkr., royale slpkr., keuken, badkr. met douche, toilet, zonnig balkon. Prachtig uitzicht over sportvelden. C.v.-blok. Vraagprijs f 125.000,- LEIDEN Noordeindsplein. Groot hoekherenhuis met voor-, zij- en zeer grote achtertuin gelegen aan het water met eigen aanlegsteiger. Riant uitzicht over Singel en Oude Rijn. Begane grond: vestibule, gang, toilet, kelder, kamer met serre, opkamer, voorkamer, keuken, bijkeuken, schuur, berging, plantenkas. 1e etage: 2 kamers en suite, zijka mer, overloop, toilet, balkon, 2e etage: 4 kamers, badka mer, overloop, 3e etage: 5 kamers, overloop, bergruimte, incl. complete stoffering en gaskachels. 750.000.- k.k. Verdamstraat 56. (Prof.Wijk). Goed onderhouden royaal woonhuis met voor- en 25m diepe achtertuin, achteruit gang, c.v. gas, schuur. Begane grond: woonkamer met parket, keuken, hal, toilet en kelderkast. 1e etage: slaap- studeerkamer, 1 kamer, badkamer, toilet. 2e etage: 4 kamers, entresol. 295.000.- k.k. Merelstraat 22. Middenwoning met zonnige achtertuin, schuur, c.v. gas, begane grond: woonkamer met open haard, keuken, gang, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 ka mers, badkamer toilet, balkon. 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte, geschikt voor een extra kamer. f 250.000.- k.k. Kagerstraat 8-8a. Vrijstaande beneden- en bovenwo ning. De benedenwoning leeg te aanvaarden. De boven woning in verhuurde staat, voor- en achtertuin, achteruit gang, schuur en gaskachels. Ind. beneden: 2 kamers en suite, keuken, gang, toilet, kelderkast, slaapkamer. 1e etage: 1 kamer met douchegelegenheid. Ind. bovenwo ning: 1 e etage 2 kamers en suite, keuken, toilet en gang. 2e etage: 3 kamers, badkamer, zolderberging. 240.000.- k.k. LEIDERDORP Heemraadlaan 8. Middenwoning met voor- en achter tuin, achteruitgang, schuur, c.v. olie. Begane grond: woonkamer, keuken, gang, toilet, c.v. ruimte. 1e etage: 3 kamers, badkamer. 2e etage: 1 kamer, zonneterras, ber- ging- 240.000.- k.k. OEGSTGEEST Pres. Kennedylaan 84. Hoek drive-in-woning, 3 zijden tuin, inpandige garage, c.v. gas. Begane grond: entree met garderobekast, hal, c.v. ruimte, toilet, tuin/studeer kamer, terras. 1e etage: L-woonkamer met open haard en plavuizenvloer, keuken, balkon, hal. 2e etage: 3 ka mers, badkamer, overloop, toilet. In uitstekende staat van onderhoud. 450.000.- k.k. Rijnzichtweg 61Vrijstaande villa onder architectuur ge bouwd, rondom tuin. Begane grond: royale hal met gar derobe, toilet en berging. L-woonkamer met open haard eetkamer, luxe keuken, stookkelder, provisiekelder, ga rage met daaronder hobby/studeerkamer, groot terras 1 e etage: 3 kamers, badkamer, overloop, 2 balkons. In goe de staat van onderhoud. 875.000.- k.k. makelaardij o.g Lid Makelaars Computer Centrum LEIDEN KOKGROEP Rapenburg 62. Bijzonder smaakvol, geheel gerestau reerd grachtenpand aan een der mooiste grachten van Leiden. Ind. beg. gr.: kamer-ensuite 12x5 m. met par ketvloer, open haard, authentieke plafonds, luxe eiken keuken met div. apparatuuron antieke schouw en pomp- installatie, ruime hal met marmeren vloer en toilet, 1e verd.: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en 2e toilet, 2e verd.: 2 kamers en doucheruimte, 3e verd.: hobbykamer met dakkapel. Voor vele doelein- den geschikt. Alle kamers zijn v.v. c.v., gekleurd sanitair in gehele woning, inhoud ruim 1100 m3. Aanvaarding i.o. Vraagprijs f 540.000,- k.k. Inlichtingen: Vestiging Leiden Stationsplein 22 - Tel. 071-143441 Buiten kantooruren: 01720-21926 Uw hulp in huizen. Ai M Onderstaand een kleine greep uit de door ons verkochte woningen van de laatste 2 weken: In Leiden: Waardstraatvraagprijs: 100.000.- k.k. KernstraatVraagprijs: 110.000.- k.k. LeeuwkenstraatVraagprijs: 155.000.- k.k. Zoeterwoudseweg Vraagprijs: 249.000.- k.k. De Mey van StreefkerkstraatVraagprijs: 310.000.- k.k. In Leiderdorp: MeyelaanVraagprijs: 185.000.- k.k. SpiegeldreefVraagprijs: 293.000.- k.k. 'n Zoeterwoude: ZonnegaardeVraagprijs: 450.000.- k.k. in Koudekerk a/d Rijn: Dr. Vlaanderenlaan Vraagprijs: 187.000.- k.k. Witt u ook uw woning in verkoop geven, maak dan vrijblijvend een telefonische afspraak met ons kantoor. Burggravenlaan 1vrijstaande villa op 530 m2 grond, inhoud 1300 m3, totaal 8 slaapkamers, magnifieke living van 60 m2 met terras op het zuiden. Vraagprijs 790.000.- k.k. Klaproos 44, luxe herenhuis met groot dakterras, c.v.-gas, mooi aangelegde tuin, garage. Ind.: hall, zeer royale L-vormige woonkamer met 2 zitgedeelten, open haard, schuifdeuren naar terras via trapje naar verhoogd eetgedeelte met bar en volledige apparatuur, toilet met fontein, 1e etage: ruime overloop, 1 slaapkamer met direkte verbinding naar de badkamer waarin douche en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 kamer met dakterras, 2e etage: grote L-vormige kamer met balkon en 1 kamer met dakterras. 3e etage: grote L-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte met aparte c.v.-ruimte. Op schitterende stand gelegen. Keuken en eetgedeelte met prachtige tegelvloer, woonkamer met parketvloer. Vraagprijs 465.000.- k.k. Nieuwbouw Kruisbes 31/33, herenhuis met voor- en achtertuin, c.v. gas, rustig gelegen. Indeling: entree, •fraaie ronde hal met spiltrap, grote L-vormige woonkamer 55 m2) met open haard, open keuken, schuifdeur naar terras. 1 e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e toilet. 2e et.: ruime zolderkamer met groot dakterras. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs: v.a. 360.000.- k.k. Kruisbes 31 is tevens te huur voor 1500,- per maand Leedewijk, Porceleinvlinder 1, z.g.a.n. patiobungalow, met garage en c.v. waarop 100% hypotheek verstrekt kan worden. Ind.: hall met toilet en garderobe, royale woonkamer (50 m2) met semi open keuken, geheel v.z.v. plavuizenvloer, moderne badkamer met ligbad en wastafel, bijkeuken met wasgelegenheid, grote ouderslaapkamer (5x3) en 2 slaapkamers van 3.70 x 2.50 w.v. 1 met wastafel. Bijzonderheden: mooi aange legde patiotuin op het zuiden met veel privacy, zeer goede isolatie w.o. thermopane beglazing, gekleurd sanitair hoekhuis. Vraagprijs 298.000.- k.k. Vuurbloem 7, splitlevel woning met voor- en achtertuin met c.v. gas, aangebouwde schuur en oprit. Nabij prachtig park, indeling: hal met plavuizen en garderoberuimte, toilet met fontein, woonkamer met hoek open haard, verhoogde woon/eetkeuken met plavuizen en verzonken verwarming, bijkeuken, via open trap en tussendeur naar 1e etage: ouderslaapkamer met wastafel en grote kast, 2 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche en aansluiting wasautomaat, vaste kast op de overloop, 2e etage: zeer grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Vraagprijs 298.000.- k.k. Hooglandsekerkgracht, mooi monumentenpand wat uitermate geschikt is voor bar, café of woonhuis. Vraagprijs 298.000.- k.k. Hogewoerd 83, fraai 17e eeuws voor- en achterhuis met binnenplaats. Ind.: entree, lange gang, royale woonkamer (9.60x3.10), ruime keuken, toilet, douche en apart studeervertrek. 1e et.: voorzijde 2 ruime slaapkamers, toilet en zeer ruime zolderkamer met keuken. Achterzijde: grote kamer met zonneterras en ruime zolder. Vraagprijs 285.000.- k.k. Johan de Wittstraat 40, goed onderhouden (hoek) woon-winkelpand met c.v., zonnige achtertuin, houten schuur en achterom. Ind.: gang, toilet, royale woonkamer (9.50x4.20/ged. 3.50), gedeeltelijk verzon ken verwarming, ruime keuken. 1 e et.: overloop, slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: 2 royale slaapkamers, apart zoldergedeelte. Vraagprijs 275.000.- k.k. Levendaal 89, grotendeels mooi verbouwde woning met zonnig plaatsje. Ind.: brede, mooie gang met tegelvloer en schrootjeswand, grote woonkamer met bar en gedeeltelijk met oude balken, zitgedeelte met plavuizenvloer en open haard en openslaande deuren naar plaatsje, moderne luxe keuken, bijkeuken, mooi toilet met fontein. 1 e et.: 1 (vernieuwde) slaapkamer 5x4.50 m, 1 kamer met mogelijkheid voor het maken van een badkamer. 2e et.: 2 slaapkamers waarvan 1 kamer met dakkapel. Vraagprijs 220.000.- k.k. Spaarnestraat 22, goed onderhouden tussenwoning met voor- en diepe achtertuin, C.V., gas, stenen schuur en achterom. Ind.: parterre: gang, toilet met fontein, kelderkast, ruime woonkamer, parketvloer, keuken met doorgeefluik naar kamer, vaste kast, geyser 1 e etage: overloop, 1 slaapkamer met kast, 1 slaapkamer met parket, ouderslaapkamer, ruime douche met wastafel en diepe gangkast. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel, werkkamer met C.V.ketel. Vraagprijs 198.000.- k.k. Scholtenstraat 6 (Prof.wijk). Grote goed onderh. maisonnette op 3e en 4e etage met C.V. Indeling: hal, toilet met fontein, douche met wastafel, ruime U-woonkamer plm. 37 m2 met zonnig balkon, gemoderniseerde mosgroene keuken met r.v.s. aanrecht met inbouw gasfornuis met electr. oven en grill, koelkast, diepvriezer, 3 ruime slaapkamers waarvan 1 kamer v.z.v. ligbad en wastafel, grote zolder met wastafel. Bijzonderh.: 1 grotendeels dubbele beglazing, 2 ruime berging onder flat, 3. werkbalkon keuken. Vraagprijs 175.000.- k.k. In de buurt van de Singel gelegen gerestaureerd woonhuis met klein tuintje. Ind.: entree^toilet, royale woonkamer en keuken, aparte berging. 1e etage: badkamer met douche, 2e toilet, 2 slaapkamers, 2e et.: grote zolderkamer (alleen in ruil voor huurwoning). Vraagprijs 165.000.- k.k. Van der Waalstraat, bovenwoning met 2 balkons, verkeert in prima staat van onderhoud. Ind.: entree, trappenhuis, ruime L-vormige woonkamer met balkon, moderne keuken met balkon, toilet. 2e et.: 2 royale slaapkamers met kasten, 1 kabinet, ruime badkamer met douche. Vraagprijs 152.000.- k.k. LEIDERDORP Gallaslaan 20, zéér luxe verbouwde tussenwoning met C.V. gas, voor- en achtertuin, terras én schuur. Ind.: hal, toilet, woonkamer met fraaie open keuken waarin div. extra's. 1e etage: 3 royale slaapkamers met hang- en legkasten en wastafel, badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasautomaat. 2e et.: overloop met; dakraam, 1 grote slaapkamer 8.86x3.74 m, berging. Coornhertdreef (Binnenhof) in rustige moderne wijk (1973) gelegen herenhuis met c.v., tuin op Zuid (12 m), ind. parterre: entree met garderobe, bergkast, toilet, ruime L-vormige woonkamer, flinke keuken, 1 e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: grote slaapkamer en ruime berging. Oplevering kan snel plaatsvinden. Vraagprijs inclusief diverse stoff. 265.000.- k.k. Openbare bezichtiging a.s. dinsdagavond 7-8 uur. Heemraadlaan 6, riante tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, toilet, royale woonkamer met moderne keuken, 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en lavet, 2e etage: overloop, grote slaapkamer met dakterras, bergruimte. Vraagprijs 238.000.- k.k. RIJNSBURG Vinkeweg 48, goed onderhouden hoekwoning met schuur en tuin op 360 m2 grond en met blijvend vrij uitzicht. Ind.: grote woonkamer, ruime woon/eetkeuken, 1e et.: 2 tot 3 slaapkamers met ruime vliering. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Willem Kloosstraat, royale 5-kamerflat met c.v.-gas, groot balkon gelegen op 3e woonlaag, lift aan wezig, berging onder het gebouw. Indeling: entree, L-vormige woonkamer met groot balkon, 4 ruime slaap-, kamers, badkamer met ligbad en douche, toilet, ruime keuken. (Vrije vestiging). ALPHEN A/D RIJN Jupiterstraat 12, goed onderhouden hoekherenhuis met C.V. gas, voor en zonnige achtertuin, garage, stenen schuur en achterom. Ind.: vestibule, hal met plavuizenvloer, kelderkast, toilet met fontein, woonkamer met open haard en plavuizenvloer, Bruynzeel keuken 3x2.50 m. 1 e et.: 3 royale slaapkamers waarvan 1 kamer met wastafel en vaste kasten, badkamer met ligbad, ruimte voor 2e toilet aanwezig. 2e et.: 1 slaapkamer van, 5x4 m. Veel bergruimte. Vraagprijs 240.000.- k.k. ROELOFARENDSVEEN Dijkstraat 9, mooi gelegen z.g. onderh. woonhuis met v. en diepe zonnige achtertuin, c.v. Ind.: riante woonk. 1 e etage: 1 grote slaapkamer 6x4, 1 slaapkamer 3x4, douche en vaste trap naar 2e etage: met grote slaapkamer 5x3 (veel bergruimte). Vraagprijs incl. stoffering 225.000.- k.k. nog niet officieel is vastgesteld bedraagt ƒ421.000.- v.o.n. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36