$7 Lampe Wij bieden alle Peugeot-rijders 'n GRATIS HERFSTCONTROLE. van li t/m 21 oktober. Autobedrijf Den Hollander b.v. autnmalic Hnlland SERVICE-MONTEUR Automatic Holland b.v. t/m4245r 59.- Rundlederen velours jasje Met warme acryl voering en shawlkraag van echt toscaans lam. In leverkleur of grijs. Maten 40 t/m 46 VROOM DREESMANN Lederen split velours jack Geheel met krulteddy gevoerd. In grijs of bruin. Maten 36 t/m 42 Voorbereidingsbesluit voor het perceel Zeestraat 89 P De Burgemeester van Noordwijkerhout maakt bekend, dat ter gemeente-sekre- tarie, afdeling algemene zaken (loket 24), voor een ieder ter inzage ligt: het besluit van de raad van 28 septem ber 1978, no. 72. Bij dit besluit is ver klaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het perceel Zeestraat 89. Noordwijkerhout, 5 oktober 1978. De Burgemeester voornoemd, Heemskerk, loco-burgemeester (Om u veilig te laten rijden door regen, ijzel, storm, mist, sneeuw en alles wat De Bilt nog meer in petto heeft.) In onze werkplaats sporen we met onze speciale apparatuur elk denkbaar mankementje in uw Peugeot op. We controleren o.m. bougies, v-snaar, banden, verlichting, koelsysteem. Niemand biedt u meer veiligheid dan de officiële Peugeot-dealer. Van 11 t/m 21 oktober is deze herfstcontröle GRATIS. Boven dien profiteert u dan van: 1. 'n Pakket onderhouds- en preventiemiddelen (ice free, slot- free, ruitschoon, anti-condens- doek) tegen de gereduceerde aanbiedingsprijs van f 12,75. 2. Set halogeen mistlampen (Marchal, rechthoekig, compleet met beschermkappen,kabelset en relais), nu voor slechts f 139,95. 3. GRATIS boekie "Kentekens". 144 pagina's vol Informatie in woord en beeld over torens in Nederland. Leuk voor als u tochten gaat maken. En de mogelijkheid is er aan verbonden om een Cultureel Jongeren Paspoort (ook gratis) te krijgen of weg te geven. Ons motto is: Rij veilig, rij gecontroleerd. Dus maak even een afspraak, voor alle zekerheid. Kon.Julianalaan, Katwijk aan Zee,Tel. 01718 - 71041* Als vooraanstaande onderneming op het gebied van drankenautomaten en de daar voor benodigde ingrediënten en plastic-bekers hebben wij wegens uitbreiding van onze Technische Dienst plaats voor een Leeftijd 20 tot 30 jaar Parallelweg 1, Krimpen a. d. IJssel, tel. 01807-14S44. Ajour spencer van acryl. In écru, roest en bordeaux. 25.- Tweedrok in ruit. In brique-beige of grijs-beige. Mt. 36tym46.g0_ Ajour V-hals pullover. Materi aal acryl. De kleuren écru, groen, bordeaux en camel. 39.- Corduroy broek met band- plooien. In zwart, bruin, roest, tabac en bordeaux. Mt. 36 Ajour pullover met col. Van acryl. In o.a. bordeaux e Geruite tweedrok. In bruin, blauw en roze. Mt. 36 t/m 46.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16