„De Burcht" langzaam in verval eidsi agendc Woningen in Rijksdorp Kans op fietspad langs Nieuweweg toegenomen Oegstgeest betwist Leiderdorp functie in energiebedrijf Burgerlijke stand Actiegroep verzet zich tegen brug Haas wijk Statenleden naar Leiden VRIJDAG 29 SEPTEMBER 19^5. Vrijdag Fred. Hendrikplantsoen 25, Leiderdo informatieavond Baha'i gem., 20.15 ui 't Parlement, Nieuwe Rijn 52, club v. leenstaanden, 20 uur; ledenvergaden PvdA, 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, scholiereni fé, 15-17.30 uur; ledenvergadering Pv< 20 uur. 't Breehuys, Breestraat 19, scholieren# fé, 15-17 uur; soos Mirakel, film "Crei last concert", 21 uur; gehandicapt® soos, 21-24 uur; eethuis Repelsteeltl 18-19.30 uur. Troef, Turkse avond, 20 uur. Shebeen, Vrouwekerkstraat 17, d|| Masterson-Cormacullen, 22 ut Holiday Inn, receptie K G, 19-21 uii Ons Huis, Zoeterwoude, veiling, 20 ui Gemeentehuis Voorschoten, gemeenl raad, 19.45 uur. LAK-Theater, Onafhankelijk Tone| Rotterdam met "De Rhinestone Que< very Juliana, 20.30 uur. Leidse Schouwburg "Lipstick", kom die met o.a. Pleuni Touw en Hugo ft" sers, 20.15 uur Zaterdag Pieterskerk, Antiekmarkt 9.30-171 Breehuys, Breestraat 19, swingavoi voor middelbare scholieren, 20-24 l Groenoordhal, Beestenspul '78, 10-| Antonius Clubhuis, ruilbeurs, 10-17 ui Vrijetijdscentrum, Breestraat kampioenschap vanaf 11 uur. Don boscohuis Zoeterwoude, optredt Payback, 21 uur. Deylercentrum, Wassenaar jazzc; 20.30 uur. LAK-Theater, Pentatheater mi en touche" en "Trevira rood", 20.30 ui Leidse schouwburg, "Lipstick", koi die met o.a. Pleuni Touw en Hugo M« sers, 20.15 uur. De Lakenhal, film "Salciht Leyden over de geschiedenis van Leiden, elk van 10.15 tot 16.15 uur. ARTSEN Leiden - Voor spoedgevallen wordt d weekenddienst van zaterdag 10 uur vm tol zondag 24 uur, waargenomen door d volgende artsen: Wijk I (Morswegkwaij tier, noord-binnenstad, Noorderkwaï tier en Groenoord): Nieuwenhuis, te 768918, b.g.g. 767185; Wijk II (Kooi e Merenwijk); R. van Leeuwen, Hoo gracht 48a, tel. 140734; Wijk III (Waart Professorenwijk, Tuinstadwijk en zuid binnenstad): G.D. de Jong, Hoge Rijn dijk 15, tel. 132877; Wijk IV (Zuid-Wes I en Haagwegkwartier): van zaterdag 1 tot zondag 8 uur vm: W. Schellekens Paganinistraat 24, tel. 764035; van zon dag 8 tot 24 uur: F. Lahr, Zoeterwoudse singel 11, tel. 120347. Leiderdorp - De weekenddienst word waargenomen door H.B. van Wijk, v.rij Valk Boumanweg 198, tel. 890529 (zater dag); F. Kemme, Grotiuslaan 12, 893139. Zaterdag en zondag spreekuu van 12.30-13 uur op Merelstraat. Di dienst op 3 oktober wordt waargenomei door O. Du Ry van Beest Hollen ei Pennink, Vlaskamp 16, tel. 891100 Spreekuur van 12.30-30 uur. Oegstgeest - De weekenddienst v terdag 10 tot maandag 7 uur vm., word waargenomen door: H.A. Reterink Terweeweg 152, tel. 150394. De dienst o; 3 oktober wordt waargenomen door E.J. Roelants, Frans Halslaan 10, tel 153747. Voorschoten - J.H. Vrijenhoek, Oyelaan 38, tel. 2356 (zaterdag); S.M Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6 tel.5417 (zondag). Warmond - L.J.H. Lempers, Churchu laan 13, Voorhout, tel. 02522-10140. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagdienst dei apotheken in de regio Leiden wordt* waargenomen van 29 sept. tot 6 okt. (incll 3 okt.) door Apotheek Voorschoten' Leidseweg 66, Voorschoten. Tel. 2525 Apotheek Breest Smallenburg, Loevej stein 6, Leiderdorp, tel. 890000; ApotheL ker Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, te# .155482. Indien het na 11 uur 's avondsf met meer mogelijk is met het openbaart vervoer naar de apotheek te komen kan, men, uitsluitend voor spoedreceptenl van een taxi, tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel! 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leider dorp, Berkenkade, tel. 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum1 v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond - zr. T. Miedema- de Jong Kagerplein 307Sassenheim, tel 02522-10542. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren. Dag en nacht bereikbaar Vertrouwelijk. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten. Vrees voor vandalisme als in Warmundastraat GS keuren plan Spinbaan goed WASSENAAR - Het bestem mingsplan "Spinbaan", dat ver leden jaar april door de gemeen teraad werd vastgesteld, is op twee formele punten na door Ge dupeerde Staten goedgekeurd. Het ligt nu voor eenieder ter visie. GS hadden bezwaar tegen opname in het bestemmingsplan van voorschriften ter bescherming van één der waterwingebieden, omdat de provinciale verorde ning de waterwinbelangen vol doende beschermt. Voorts kon men zich niet verenigingen met het voorstel van B en W om tot een bepaald percentage van het plan te mogen afwijken. GS wil len de eventuele afwijkingen van het plan liever uitgedrukt zien in meters. WARMOND - "Onze fractie is bevreesd dat "De Burcht" hetzelfde lot dreigt te ondergaan als de huizen in de War mundastraat. De toestand is des te zorgelijker omdat er met het gebouw eerst plannen waren die onze fractie wel aanspraken". Dit zei de heer Timmerman Pro gressief Warmond) gisteravond in de Warmondse gemeenteraad. Zijn opmerking, die later nog mondeling gesteund werd door de WD, had betrekking op het langzaam in verval raken van het leegstaande gebouw aan de He renweg in Warmond dat tot voor kort nog verenigingen en groe pen heeft gehuisvest. Na hun verhuizing naar onder andere het grote nieuwe verenigingsgebouw is de Burcht leeg gekomen. Timmerman toonde zich bevreesd dat dit gebouw een geschikt ob ject zou kunnen worden voor vandalen, zoals dat met de wo ningen in de Warmundastraat het geval was en nog steeds is. Burgemeester De Vreeze ant woordde dat eind oktober een ge sprek op de agenda staat met een stedebouwkundige en de nieuwe eigenaar van de Burcht, de heer Paardekooper. Deze laatste had al in een eerder stadium, na de aankoop van het gebouw van de katholieke kerk, een schetsont werp ontwikkeld en dit bij de gemeente ingediend. Paarde kooper schijnt echter niet op de hoogte te zijn geweest van be paalde uitgangspunten van de gemeente. Zo had hij in zijn plan een appartementenblok bij De Burcht verwerkt. "Dat was voor ons een onverteerba re zaak. Het had een schaal die totaal niet paste in het dorpska rakter op die plek. Het was te hoog, te massaal" aldus De Vree- ze, die er verder nog op wees dat ook geen rekening was gehouden met parkeergelegenheid Het schetsontwerp werd dan ook te ruggestuurd naar Paardekooper. De gemeente stelt zich op het standpunt dat in de Burcht zelf in een bepaald gedeelte wooneen heden kunnen worden ingericht. Het "openbare gebouw dat de Burcht jarenlang geweest is kan naar de mening van de gemeente een woonbestemming krijgen mits aan een aantal voorwaarden, zoals onder andere het handha ven van de monumentale gevel, wordt voldaan. De Vreeze zegt toe Paardekooper er op te wyzen het gebouw voorlo pig dicht te spijkeren om vanda lisme te voorkomen. "Maar we kunnen hem daartoe niet som meren omdat het behoud van het gebouw nu in de eerste plaats het risico van de eigenaar zelf is", al dus de burgemeester. Geluidshinder Wat de geluidwerende maatregelen rond de Schiphollijn betreft is het college van plan overleg te gaan voeren met de bewoners die waarschijnlijk het meest onder de geluidshinder te lijden zullen krijgen. De directeur van ge meentewerken en een technisch medewerker van Articon, het be drijf dat de Schiphollijn ontwik kelt, zijn thans het gebied aan het afbakenen waarin geluidoverlast zou kunnen optreden. Daarnaast is Articon gevraagd na te gaan hoe veel een eventuele tunnel onder de Schiphollijn door zou kosten. n bepaalde voorwaarden wordt voldaan kan het gebouw een woonbestem- r OEGSTGEEST - Het gemeentebe stuur van Oegstgeest zal "als de gesmeerde bliksem" met de col lega's in Leiderdorp bespreken wie zitting zal nemen in het colle ge van beheer van het Streeke- nergiebedrijf Rijnland. De afge lopen raadsperiode heeft de ZOETERWOUDE - Bij de slui ting van de veiling ten behoeve van de Zoeterwoudse missionarissen, vannacht om 1.10 uur, bleek een be drag van 13.758 gulden te zijn bin nengekomen. Vanavond wordt de veiling in ons huis voortgezet van af 20 uur. LEIDERDORP - Geboren: Evelien, dv H.M. Swaaken A.J.S. Seffelaar (Leiden); Bastiaan, zv W. van der Heide en A.AC Groen (Leiden); Michiel, zv A.H. van Kaam en A.F.T. van den Berg (Leiden); Hendrika N.E., dv B.D.M. Schadler en N. de Ridder; Ramona, dv W. Mets en G.E. van Wageningen (Benthuizen); Monique C.. dv J.E.G.M. Lap en C.G.M. van Dui venvoorde (Leiden); Ilona W.H., dv W.H. Chin en S. Jongeleen(Leiden); Ronald P zv A.C. DE Geus en A.T.M. van Arkes- teijn (Leiden); Ward, zv A A.H.M. Ren nen en L. Frayman (Leiden); Misha S., zv P.S. van den Wijngaard en L.M. Jansen, Esther, dv E.R. Hartman en M.A. van der Harst (Leiden); Eline E., dv M.M. Wit kam en J. van der Hoek (Leiden); Frank, zv W.A. Roeland en M.A. de Vries (Lei den); Nathalie F., dv A. de Bonte en E. Hesselink (Leiden); Thomas, zv T.C Mosselman en H.M.K. de Roode (Lei den); Xander R„ zv J.A. Kooter en C.C.M. Nibbering; Priscilla R., dv A. Keppel en K. Taal (Leiden); Marleen, dv J.G.M. van Hofwegen en T.W van Haa strecht (Leiden); Maurice J., zv B.J. van der Voort en J.M.E. Krol; Richard H.C., zvA.F. Klijnhouten J.G.C. van der Vorst (Zoeterwoude). Overleden: A.B. van Toll (81), geh. gew met C. Visser (Leiden);I.Baart (56), geh met C.J. van HaÉfctrecht (Leiden); W. Flanderhijn (89), geh. gew met J.J. Kok- kedee (Leiden); W.H. Philippo (78), geh gew met M. Hillebrand; F.J. van Eg- mond (89) geh gew met E.J. VAN DER Linden (Leiden; T.C. Verbeek (88), geh gew met J. Beumer (Leiden); M.P. Schouten (66), geh gew met J. van Al phen (Leiden); Rudolph A.W. (96), geh gew met T.C.F. van Kamp; C.W. Rijn hout (71), geh gew W. Onink; G. Kaptijn (84), geh gew met A.M.B. Berg (Leiden); J. Lagerman (48) Leiden. Getrouwd: C.L.J. Akerboom en B.T.M. van Kuijk; Muradin J.A.B. en M. Szwey- kowska; R. Seriieren J.J.W. van Trooij- LEIDEN - Erwin, zv L.F. van der Aart en G.V. Koelwijn; Maurits, zv M. J. de Groot en M.C. de Gans; Janine J.M., dv H.J.A. Randsdorp en M.T.R. Biegstraten; Eva, dv R.B. Schenk en A.E. Lefering, Merijn zv F.O. de Smit en A.S.M. Fijnaut; Ro- bertus, zv W.M. Juffermans en A.E.M. van der Plas. Overleden: W. du Mortier (1914); N G. Spaargaren (1881); M. Nater(1898); F A. Arrachart (1921;; A F. Gysbertha (1949); N. van der Hoogt (1905); A. van der Meij (1912); D. Stelma (1919). Afnemend tekort van 'Kruiswerk' WASSENAAR - "Het Wassenaarse Kruiswerk" verwacht dat in 1979 verlies wordt geleden op de wijk verpleging, de exploitatie van gebouwen en de kinderhygiëne. Al met al wordt echter verwacht dat het tekort een paar duizend gulden minder zal zijn dan in 1978. Uit het gisteravond gepresenteerde financiële verslag over 1977 bleek dat ook dat jaar een tekort werd geleden, ruim 300.000 gulden. Dit is echter minder dan het bedrag dat de gemeente maximaal aan het kruiswerk als subsidie wilde geven. Het vermogen van de vereniging steeg in 1977 met 1,3 miljoen gul den vanwege de verkoop van een appartement aan de Ter Weer- laan. Oegstgeester wethouder Van Belle deze uitvoerende functie bekleed. Ook de komende perio de zou hij dat graag doen. Aan de Algemene Raad van het Streeke- nergiebedrijf heeft hij dan ook al toegezegd alles in het werk te stellen om ook de komende pe riode zitting te nemen in het col lege van beheer. Dit doorkruist echter eerder gemaakte afspra ken met Leiderdorp dat eerst Oegstgeest een raadsperiode in dit college zitting zou hebben en vervolgens Leiderdorp. In die gemeente is inmiddels al beslo ten wethouder Bezemer voor de nu vrijkomende functie voor te dragen. Van Belle wil Leiderdorp echter in overweging geven meer belang te hechten aan kennis en ervaring die voor deze post nodig is dan aan andere zaken als eerder ge maakte afspraken. In de statuten van de algemene regeling voor Het streekenergiebedrijf staat bovendien dat de gemeenten worden vrijgelaten in wie ze wil len afvaardigen. In de raadsvergadering van gister avond drong Kohlbeck (PvdA) er op aan de zaak met Leiderdorp te bespreken. "Dat zou eigenlijk nog voor maandagavond moeten gebeuren. Want dan vergadert de Leiderdorpse raad en kan deze zich nog over de voordracht voor de afvaardiging naar het Stree kenergiebedrijf uitspreken" Voorlopig besloot de Oegstgeester gemeenteraad Van Belle alleen naar de Algemene Raad af te vaardigen. Mutaties in politiekorps Wassenaar WASSENAAR - Dezer dagen zal het Wassenaarse politiekorps worden aangevuld met een acht tal nieuwe leden, als zij althans het laatste deel van het examen voor het politiediploma met goed gevolg afleggen. Zes van hen zijn jonge adspiranten. die zijn opge leid aan de opleidingsschool; twee nieuwe leden van het korps hebben eerder dienst gedaan bij de Koninklijke Marechaussee. Per 1 oktober zal hoofdagent J Hollema het Wassenaars korps verlaten. Hy is benoemd bij het nieuwe gemeentelijke politie korps voor de zuidelijke IJssel- meerpolders. Hollema heeft 13 jaar bij het Wassenaarse korps gewerkt, de laatste twee jaar op de afdeling verkeerspolitie. Ook agent J. Siersema zal het korps verlaten in verband met een be noeming in Zoetermeer. Hij heeft ruim drie jaar deel uitgemaakt van de Wassenaarse politie. De hoofdagent R.H. van den Bom is bevorderd tot brigadier en aan gewezen als wachtcommandant. Ook hoofdagent Van Winsen is toegetreden tot de groep wacht commandanten, belast met de waarneming van de functie van brigadier-wachtcommandant. Auto geslipt OEGSTGEEST - Ten gevolge van de regenval is gisteravond op de Rijnsburgerweg in Oegstgeest een auto geslipt en tegen een ver keerslichtinstallatie terecht ge komen. De auto werd geheel ver nield. De bestuurster, de 20-jari- ge N.F.B.B. uit Den Haag, is naar het Academisch Ziekenhuis ge bracht waar haar wonden werden gehecht. Na de behandeling kon zij naar huis. WASSENAAR - De heer A.P.J. Notenboom uit Wassenaar heeft de zilveren medaille behaald bij het jaarlijkse Nederlandse Nationale Kaaskeurconcours. Hij bereikte deze gedeelde tweede plaats met vier punten verschil op nummer éen, de Hilversummer Ph. Burg graaf. Het concours werd georganiseerd door de Katholieke Nederlandse Boeren en Tuinders Bond. WASSENAAR - De gemeenteraad van Wassenaar ontvangt binnen kort een voorstel van B en W om het zogenaamde bunkercomplex Rijksdorp te kopen. Men is van mening dat het gebied, dat niet langer wordt gebruikt voor de fensiedoeleinden naast natuur gebied zeer geschikt is voor uit breiding van de villawijk Rijks- dorp. De door het rijk gevraagd prijs van ruim 2,5 mihoen gulden, die vol gens de gemeente aan de hoge kant is wanneer het terrein alleen een functie als natuurgebied zou hebben, vormt geen beletsel wanneer ter plaatse huizen ge bouwd kunnen worden; men acht een sluitende exploitatie dan verzekerd. Het ruim vier hectare grote terrein bevindt zich tussen de Wasse naarse slag en de Van der Does laan. Er staan bunkers op. waarin zich telefoonkabels bevinden die buiten gebruik zullen worden ge steld zodra er een nieuwe verbin ding is gelegd, die gaat lopen langs de Vleysmanlaan. Op het terrein bevindt zich ook een dienstwoning. Het Rijk heeft be dongen dat de bewoners na ver koop van het gebied van deze woning gebruik mogen blijven maken. B en W zijn van mening dat het ter rein, gezien de natuurlijke be groeiing, zorgvuldig verkaveld moet worden. Met name de af graving langs de Wassenaarse Slag zou moeten blijven gehand haafd, terwijl eveneens de be langrijkste bomen op het terrein bewaard dienen te blijven. Men vindt dat het behoudt van het ka rakter van het terrein het beste gewaarborgd kan worden als de gemeente de exploitatie in han den neemt, reden van het ter tafel liggende voorstal van de raad, dat eerst nog door de commissie technische diensten en Financiën behandeld moet worden. OEGSTGEEST - De milieu werkgroep Oegstgeest heeft bij de Raad van State een ver zoek ingediend om de bouw van de brug voor het toekom stige Haaswijk op te schorten. De werkgroep had al eerder een bezwaarschrift ingediend tegen het gehele plan Haas- wijk, dat echter door Provin ciale Staten van Zuid-Hol land werd afgewezen. Daarop ging de actiegroep bij de kroon tegen deze beslissing in beroep. Juist deze maand gaven Gede puteerde Staten Oegstgeest toestemming om ondanks dit kroonberoep wel alsvast met de aanleg van de brug te be ginnen. "De actiegroep vreest dat de uiteindelijke beslissing over het kroonberoep zal worden beinvloed als de brug er eenmaal ligt", aldus woordvoerdster De Groot. Vanmiddag werden vertegen woordigers van de actiegroep en van de gemeente Oegst geest voor de behandeling van de zaak door de Raad van State gehoord. I De onlangs in Wassenaar gehou den collecte voor de gezamelijke thuisfronten, namelijk het Pro testants Interkerkelijk Thuis front en het Nationaal Katholiek Thuisfront heeft een bedrag van 5100 gulden opgeleverd. Dat is 1300 gulden meer dan verleden jaar. Dankzij actie vrouwengilde in Zoeterwoude ZOETERWOUDE - De actie van het vrouwengilde voor een fiets pad langs de Nieuweweg heeft succes gehad. Gisteravond deel de het gemeentebestuur van Zoe terwoude mee dat de provincie om financiële steun hiervoor is verzocht. Onlangs heeft het rijk de provincies geld gegeven om de aanleg van met name recreatieve fietspaden te bevorderen. B. en W. van Zoeterwoude hebben dan ook goede hoop dat hun ver zoek om subsidie wordt ingewil ligd. De werkzaamheden aan het kruis punt Noordbuurt-Dorpsstraat- LEIDEN - Een aantal provinciale statenleden komt maandag 23 oktober in Leiden praten over het beleid dat de provincie Zuid- Holland de komende vier jaar wil gaan voeren. De bijeenkomst is bestemd voor belangstellenden uit Leiden en naaste omgeving. De politieke partijen hebben de volgende woordvoerders aange wezen: PvdA E. Drenth uit Lei derdorp, CDA P.G.J. Bakker uit Voorschoten. D'66 J. Wessel uit Oegstgeest en PPR C.J. van Kuyen uit Warmond. Bezoekers van de bijeenkomst, die in de Stadsgehoorzaal aan de Bree straat zal worden gehouden, kunnen die avond problemen die zij in hun streek hebben gesig naleerd, aan de statenleden voorleggen. Aanvang acht uur. Watertje zullen in de tweede helft van oktober beginften. Van 16 tot 20 oktober zal een vluchtheuvel worden aangelegd waardoor au to's vanaf de Noordbuurt niet langer linksaf kunnen. Ongeveer tezelfdertijd zal worden begonnen met de bouw van een tweede serie premiekoopwonin gen, veertig in totaal. Doordat ei genlijk al in juni met de bouw van deze woningen zou worden be gonnen dreigden al sommige ko pers met hun hypotheekaan- vraag in moeilijkheden te komen. Moeilijkheden had ook mevrouw Plantinga (CDA) en wel met de bouw van een vierde lokaal voor de kleuterschool "De Kleine Wij zer". Zij vroeg zich af of het niet beter zou zijn een mobiel inplaats van een vast lokaal bij de school te plaatsen Toch stelde de raad zonder problemen de benodigde 118.000 gulden beschikbaar. Het verschil in kosten tussen beide soorten lokalen bleek immers niet groot. Bovendien zou een vierde lokaal toch wel nodig blijven gezien de bebouwing van Hoge Rijndijk oost nu en de Hoge Rijndijk west later. Ook voor de restauratie van de Meerburgkerk werd geld uitge trokken. 97.456 gulden, 30% van de restauratiekosten. Voorwaar de was wel dat ook het rijk en de provincie in deze kosten zouden bijdragen. Voor de huisvestingsnood van de KPJ is nog steeds geen oplossing. Het kerkbestuur, eigenaar van 't Centrum, onderneemt nauwe lijks actie. Terwijl juist deze lo kaliteit herhaaldelijk is genoemd als onderdak voor verschillende verenigingen waaronder de KPJ Gemeentehuis Leiderdorp ter discussie LEIDERDORP - In de begelei dingscommissie Oude Dorp zijn de meningen over wat er met het 'oude Leiderdorpse raadhuis moet gebeuren zijn nogal ver deeld Zo mocht van CDA-ge- meenteraadslid Tieken het hele gemeentehuis tegen de vlakte. Aan de bestaande gevel hechtte hij geen waarde. Andere leden van de begeleidingscommissie willen het uiterlijk van het raad huis daarentegen geheel of ten dele sparen. Nog voordat het nieuwe gemeente huis in Winkelhof in gebruik zal worden genomen hoopt de com missie echter met een eenslui dend advies te komen. Dan zal moeten blijken of de voorkeur wordt gegeven aan een super markt of een cultureel centrum in het oude gemeentehuis of dat het tegen de vlakte moet voor nieuwbouw. WIELRENNEN - De Westduitser Rudi Altig, wereldkampioen op de weg bij de beroepsrenners in 1966. zal tien weken lang de Per zische weg- en baanrenners trai nen en voorbereiden op de Azia tische kampioenschappen, die van 9 tot 22 december in Bangkok worden gehouden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2