Dag olie-en kolenhaard, dag straalkacheltje. ar m! rama We nemen C.V. Voorde ondernemer: f{1l Nederlandse Credietbank BOODSCHAPPENMARKT Overal behaaglijk warm, met één kachel. Als het zo behaaglijk mogelijk moet is CV de aangewezen verwarmingsbron. Totale warmte van woonkamer tot zolder. Zonder bijverwarmingskacheltjes. Maar ook: warm water a la minute in keuken en badkamer. Met CV benut u uw huis ten volle. Neem een betrouwbare installateur in de arm. Kies voor Cévé Leiden. Dè verwarmingsspecialist bij uitstek. Verstrekt waardevolle, objektieve adviezen. Weet van snel, vakkundig installeren, zonder hak- of breekwerk. Plezierig is dat. Nog iets: Cévé Leiden staat elke dag, elke nacht', 24 uur lang klaar met een slagvaardige servicedienst, ook in het weekend. Om u te dienen. Stap nu over op CV. Na telefonische afspraak komt één onzer verwarmingsadviseurs bij u thuis om u volledig te informeren. Offerte a la minute: hij rekent u exakt voor wat de kosten zijn, zo weet u direkt waar u aan toe bent. En dat zal zeker meevallen. Alles geheel vrijblijvend, dat spreekt vanzelf. SS? LEIDEN Cévé Leidenvoor warmte om'U'tegen te zeggen. Be! 071-765500voor alle informatie. Landelijk erkend gas- en c.v. installatiebedrijf Gerrit van der Veenstraat 59-65 Leiden-Z (achter Vijf Meipiein) Tel 071-765500 iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. staat de Nederlandse Credietbank dagelijks haar clienten klaar. Als vierde grootste handelsbank van Nederland kunnen wij u. via 118 vestigingen, alle bankdiensten leve- u als ondernemer behoefte aan heeft Ook in het buitenland Door de hechte samenwerking met een van 's werelds meest gerenommeerde banken - The Chase Manhattan Bank - beschikt u via de Nederlandse Credietbank over een kompleet pakket van internatibnale bankdiensten. Maar wat wij nog belangrijker vinden, is dat wij als middelgrote organisatie snel en slag vaardig op uw wensen kunnen reageren, vlot beslissen en graag een persoonlijk kontakt met u onderhouden Over wat onze filosofie en werkwijze voo kan betekenen, hebben wij een brochure gemaakt. Deze kunt u middels bijgaande coupon aan- mwamm Coupon |j Stuur mij de nieuwe brochure "De Bank op Maat" Firma Ter attentie van Straat Postcode/Plaats Gelieerd met The Chase Manhattan Bank. Haarlemmerweg 41a, Leiden iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18