Tekoop bij Home Centre I .VAN HET FEEST: ■NOG GOEDKOPER Shgfa Begin de week vers bij AH! "jsr. 4®? 95 KLEURKIJKEN.H VWO~ers Inde winkel vol winkeltjes van AH automatiseringsmedewerker &L 365dagen service per jaar. 071-131141 X Zirkzeei [FmnNMiE-mFm 'n Meubelprimeur in wildleder Di/ Wo Versvoordeel htsa* 89 9ÜS4E Harmonie in karakter en komfort. Een zitkomfort van wildleder die zich onderscheidt door stijlvolle belijning en kwaliteitsmaterialen. Een rustgevend karakter en perfekte 'zit'. 2- en 3-zits bank f 2.995,- Tot 15 oktober. Skala 5 jaar in Nederland. Een groots feest met een grootse aanbieding. Luxe kleuren-TV met véél extra's! tiptoetsen 67 cm precision-in-line beeldbuis, voor een briljant beeld. u huurt dit nü met f 3,26 voordeel per week, mooi zo'n f 170,- per jaar. u huurt voor slechts 6 maanden, daarna beslist u opnieuw. Primeur! Als eerste in Nederland: demonstratie teletext-uitzendingen van de NOS in de Skala-winkels. Bel nu: Haarlemmerstraat 168 Leiden met aambeien: i kalmeert, jeuk stoi Er is een middel dat de eigenschap heeft de hinderlijke last van aambeien te verlichten. De pijn verdwijnt en de jeuk stopt. Dat middel heet Sperti preparation H.* Spcrti preparation H is een snel, direkt en afdoend middel bij de behandeling van aambeien. Het bevat bovendien wcefselvernieuwende bestanddelen. Last van aambeien? Gebruik Sperti en vergeet ze. Sperti zalf en zetpillen Uitsluitend bij drogist of apotheek. met een aanvullende studie kunnen in aanmerking komen voor de opleiding Fokker-VFW houdt zich ondermeer bezig met ruimtevaartprojekten en het ontwikkelen en produceren van vliegtuigen. Het spreekt voor zich, dat hierbij op talloze werkterreinen hoogwaardige technieken en geavanceerde produktiemethoden gehanteerd worden. Dat geldt ook zeker voor het veelomvattende trajekt van informatieverwerking; een vakgebied met toekomst waar nog veel ontwikkelingen in te verwachten zijn. Gedegen theoretische en praktische opleidingen. De opleiding tot automatiserings medewerker begint met een drie maanden durende, algemene kursus programmeren. Het praktische gedeelte duurt twee tot drie jaar. Men is dan daadwerkelijk met programmeren bezig en onder intensieve coaching wordt men voorbereid op de uitbreiding van het takenpakket; veelal in de richting van het systeemontwerp. Werkmogelijkheden Automatiseringsmedewerker is een overkoepelend begrip voor tal van specialismen. Men krijgt te maken met allerlei facetten van het bedrijf: konstruktie, planning, materiaalvoorziening, produktie, financiële administratie, personeelsbeheer etc. Het konkrete werkterrein van de nieuwe automatiseringsmedewerkers is afhankelijk van kapaciteiten en persoonlijke interesses. Er wordt gewerkt met de modernste systemen en apparatuur. Voor hen die dat al enigszins kunnen beoordelen vermelden we, dat nu gewerkt wordt met een IBM system/370 model 158 en een DEC system-1080 computer met datatransmissie faciliteiten en data bases. Kandidaten. Zij die in bezit zijn van diploma gymnasium-B of atheneum-B en enkele jaren akademisch onderwijs gevolgd hebben, kunnen voor deze opleiding in aanmerking komen. Leeftijd tot ca. 28 jaar. Sollicitatie. Serieuze kandidaten verzoeken wij schriftelijke reakties te richten aan Fokker-VFW, Personeelszaken nr. 086/78/LD., Postbus 7600. 1117 ZJ Schiphol-Oost. Voer telefonische informatie: 020-5443820.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8