onroerendgoea ONROERE UCDNRC A MENS B Rapthuysbv ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed GOEDHART vastgoed MAKELAARDIJ B.V. leidat o KOOP UW HUIS IN DE NIEUWE WIJK VAN LEIDEN r LANGE MARE (binnenstad) aantrekkelijk verbouwde en leuk gelegen bovenwoning met ondergelegen bedrijfs ruimte. Ind. bovenwoning, woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, royaal en vrij dakterras, CV (qas). Ge heel leeg. Vraagprijs 169.000.- BRONKHORSTSTRAAT, dubbel woonhuis waarvan afz. bovenwoning leeg te aanvaarden, woonkamer, 4 slaapkamers, douche, toilet, balkon en zolder. Vraagprijs 62.000.- Makelaarskantoor Van der Hoogt Met een weids uitzicht over water (de Zijl), boerderijen en landerijen, wordt in de Merenwijk te Leiden te koop aangeboden: Modern hoek-herenhuis (zg. "dubbel-niveauhuis") met garage, c.v.-gas, groot sousterrain. Voorts bijzonder fraaie woon-eetkamer (split-level) en open keuken, 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer. De tuin ligt aan de zijde van het water op het zuiden. Koopsom 425.000,- k.k., incl. zeer goede stoffering, keukenapparatuur e.a. In overleg leeg. Makelaarskantoor Van Kampen, Voorburg Tel. 070-86.43.20/86.33.70 Na kantoortijd 070-8^77.15/87.01.02. NIEUWSTRAAT. Opslagruimte to taal 120 m2, 3 vloeren. Vraagprijs 69.000,- k.k. SOPHIASTRAAT. Beleggingspand met vergunning. Huuropbrengst 18.720 bruto per jaar. Vraagprijs 109.000,- k.k. Nabij OUDE RUN. Geheel gereno veerde stadswoning. Ind.: hal, keu ken, douche, toilet, zeer ruime slp.kamer. 1e et.: woonkamer 32 m2. i.z.g.st.v. onderhoud en smaak vol verbouwd. Vraagprijs 109.000,- k.k. WILLEMSTRAAT. Geheel ver bouwde tussenwoning met cv. Ind.- hal, woonkamer met houten vloer, keuken, toilet, douche, plaats, hard houten trap naar boven, voorslp.kamer met balkon, ach- terslp kamer met dakkapel, nieuwe lichtleidingen, dak is geheel ver nieuwd. Prijs n.o.t.k. MARESINGEL. Eengezinswoning. Ind.: hal, woonkamer, uitgebouwde keuken, toilet, douche, achtertuin. 1e et.: 2 slp.kamers, plat dak. Vraagprijs 123.000,- k.k. LAGE RIJNDIJK. Hoekwoning op 136 m2 grond, voortuin, gang woon kamer met open haard en plavuizen vloer, moderne keuken, achtertuin tje, zijingang, grote houten schuur naast de woning, douche, toilet. 1e et.: ruimte voor 2 3 slp.kamers. Vraagprijs 138.000,- k.k. NIEUWSTRAAT. Grachtenpand i.g.st. Ind.: ruime hal, woonkamer, keuken, douche, toilet. 1e et.: ruime voorslp.kamer met veel bergruimte, achterslp.kamer. Ook geschikt als kamerverhuur-bedrijf. Vraagprijs 139.000,-k.k. ST. JACOBSGRACHT. Geheel gerestaureerde grachtenpand nabij' centrum van Leiden. Ind.: b.g. gara ge met hardhouten deuren en was tafel. achter gelegen kantoorruimte, het geheel heeft fraaie vloertegels. 1e et.: woonkamer met erker, mo derne keuken met div. inbouwapp. ontbijtbar, dakterras, toilet. 2e et.: grote voorslp.kamer met balkon, badkamer met afzonderlijk ligbad en douche, aansl. wasm. en droog- trommel, badgeiser en wastafel, hardhouten trap, ruime slp.kamer, hobbyruimte, dakterras, het dak is geheel geïsoleerd, bij verbouwing veel hardhout en sierpleisterwerk begruikt. CV-gas. I.z.g.st.v. onder houd. Prijs n.o.t.k. DIEFSTEEG. Geheel verbouwde ruime stadswoning. Ind.: gang, voorkamer, zijkamer, achterkamer, keuken, douche, toilet, gewelfkel der. 1e et.: hal, achterkamer met toilet, zijkamer, voorkamer, kabinet. 2e et.: achterkamer, zijkamer, 2e Het pand is geschikt als winkel/ woon/ of kamerverhuurbedrijf. Vraagprijs 197.000,- k.k. DEBUSSYSTRAAT. Ruime tus senwoning gelegen aan park, voor tuin, hal. toilet met wastafel, woon kamer met tuindeur, uitgebouwde moderne aanbouwkeuken met eet- koek, div. inbouwapp., tuin op Z.O. 14 m. diep met stenen schuur en achterom. 1e et.: 3 slaapkamers, douche met wastafel. 2e et. vaste trap, zolderkamer. Vraagprijs 225.000.- k.k. incl. stoff. MOLENSTRAAT. Geheel gemoderniseerde hoek woning, beg.gr. verhuurd, 1e, 2e en 3e etage leeg. Ind.: 1 e etage hal, woonkamer met parket, ruime voorslaapkamer, keuken, toilet, douche, slaapkamer, 2e etage, woonkamer met dakkapel, ruime slaapkamer, keuken, toilet, 3e eta ge: ruime zolder over het gehele pand. Pand is aan buitenzijde ge heel opnieuw geschilderd, riool ver nieuwd. Ideaal voor dubbele bewoning. Vraagprijs slechts 135.000.- k.k. PIETERSKERKSTRAAT. In het centrum van Leiden, nabij Pieters kerk en academie een geheel ge restaureerd grachtenpand met fraaie klokgevel en met authentiek glas in lood, nabij parkeerruimte. Ind.: vestibule, woonkamer met par ket, open moderne aanbouwkeu ken, toilet, binnenplaats met zij-in gang. 1e et.: 2 ruime slp.kamers, badkamer met w.a. balkon, 2e et. ruime voorslp.kamer en veel ber ging, grote achterslp.kamer met bal kon, c.v.-gas, leidingen alsmede riool zijn geheel vernieuwd. Prijs n.o.Lk. JAN VAN HOUTKADE. Herenhuis. Ind.: souterrain: keuken, woonka mer, toilet, badkamer met ligbad en aparte douche, wastafel, aansl. wasm. 2 slp.kamers. b.g. voortuin 5x6, gang, toilet, gangkast moder ne aanbouwkeuken, achterkamer met uitzicht over Garenmarkt, tus- senkamer met wastafel en vaste kastenwand, voorkamer. 2e en 3e etage zijn verhuurd aan oudere mensen. Het pand is aan achterzijde geheel voorzien van hardhouten ko zijnen. In zeer goede staat van on derhoud. Vraagprijs n.o.Lk. UTRECHTSE VEER. Historisch grachtenpand met winkel. Ind.: win kel, woonkamer, keuken. 1e et.- badkamer, toilet, 2 slp.kamers. 2e et.: 2 slp.kamers, vliering. Vraagprijs 149.000,- k.k. UNIEKE AANBIEDING. 1725 m2 bedrijfsbouwgrond met vrijstaand woonhuis, gunstig gelegen t.o.v. autowegen en vaanwater, maximale bebouwing 80%, 12 m. hoog. Vraagprijs n.o.Lk. HAVENKADE. Geh. gerenoveerde tussenwoning, ind.: vestibule, woonkamer met open trap. open keuken met lichtkoepel, douche, toilet, 1e et.: ruime overloop, 2 slaapkamers, ruime zolder over ge hele pand. Vrij uitzicht over haven en zeer rustig gelegen. Vraagprijs 129.000.- k.k. Nabij Centrum Leiden. Geheel gerenoveerde tussenwoning met achtertuin. Ind.: ruime ontvangsthal met open hardhouten trap, toilet met wastafel, woonk. met fraaie schouw, uitgebouwde keuken met eiken in- bouwkeuken, tuin c,/ Z.W. met ach terom, uitkomend op speelweide en houten schuur. 1e Etage: ruime overloop, voorslaapk.. achter- slaapk., dakterras, zeer fraaie bad kamer met ligbad, afzonderlijke douche, wastafel, aansl. w.a., licht, gas, water en riool, geheel ver nieuwd. In- en uitwendig geheel nieuw geschilderd. Vraagprijs f 169.000,- k.k. Omgeving WILLEM DE ZWIJ GERLAAN. Dubbel woonhuis, beg. grond verhuurd, bovenhuis leeg te aanvaarden. Ind.: eigen opgang, hal, ruime doorzon-woonkamer, zonnebalkon, open keuken met fraaie bar, toilet, voorslaapk., 2e etage: hal. douche, berging, 3 slaapk. Leeg i.o. Vraagprijs f 132.500,- k.k. Nieuw te bouwen 2- a 3-ka- merflats in centrum van Leiden, ruime indeling, luxe afwerking. Koopprijs v.a. 115.000 - 130.000 v.o.n. Max. rijksbijdrage 22.000, waarvan 1 e jaar 4.000. Oplevering medio juni '79. Economische bin ding met gemeente Leiden is ver eist. ^ULSINGEL. Geheel gerenoveer de tussenwoning aan plantsoen, gezellige indeling: hal, doorzonka mer, uitgebouwde keuken met toilet, plaats, 1e et.: douche met wastafel, 2 slaapkamers, waarvan 1 met dak kapél. Vraagprijs f 118.000.- k.k. NABIJ MORSWEG. Geheel gere noveerde tussenwoning, ruime in deling: hal, woonkamer met plavui zen, open haard, moderne open keuken met ontbijtbar, plaats 5x4 m, met schuur, toilet. 1e et.: luxe bad kamer met ligbad, aparte douche, wastafel, 2e toilet, badgeiser, aansl. w.a., 2 ruime slaapk., balkon, 2e et.: hobbyruimte, 2 ruime slaapk. met 2 dakkapellen. Licht-, gas- en rioollei dingen zijn geheel vernieuwd. Vraagprijs f 135.000.- k.k. BAKKERKORFSTRAAT. Geheel verheeld woonhuis, ruime ind.: beg.gr.: hal. woonkamer 10x4 m, serre, tuin met houten schuur, keu ken, toilet, douche met wastafel, aansl. w.a., 1 e et.: overloop, 2 ruime slaapk., 2e toilet, 2e keuken, balkon 3x4 m, 2e et.: 2 slaapk., hobbyruim te, 2e douche. Ideaal voor dubbele bewoning. Vraagprijs f 136.000.- k.k. LEIDERDORP. Ruime 3 kamerflat (hoek) met CV-gas en dubbele beglazing op 2e et. Ind.: vestibule, hal, woonkamer met fraai uitzicht, 2 slp.kamers. keuken, douche, toilet, nabij winkelcentrum, vrije vestiging. Vraagprijs 149.000,- k.k. LEIDERDORP. Vrijstaande villa met voor- en achtertuin en garage, hal, woonkamer met serre en erker 13x4.20, zeer ruime eetkeuken, douche met wastafel, toilet, kelder kast. zonneterras, achtertuin 18x8 met houten garage en schuur. 1 e et.: mime overloop, 3 slp.kamers, zol der, CV-gas, zeer fraai gelegen, vrij uitzicht over de Rijn. Vraagprijs 545.000,- k.k. LEIDERDORP. Vrijstaande villa met garage. Ind.: mime hal met plavui zen, eiken trap, toilet met wastafel, woonkamer met achter een verho ging en serre geheel met plavuizen 14x5.50, open keuken met bar, moderne aanbouwkeuken met div. inbouwapp. eetkeuken, zonneter ras, tuin 20 x 15, garage met zolder en mimte voor hobby, 1e et. over loop, badkamer met 2e toilet, ligbad, aparte douche, geheel betegeld, voorslp.kamer 6 x 5,2 vaste kasten, achgerslp.kamer 5 x 5. 2e et: grote zolderkamer via hardhouten trap, veel schrootjes. Het huis is geïso leerd, CV-gas, stijlvol verbouwd met veel glas in lood. I.z.g.st.v. onder houd, licht, gas en water geheel ver nieuwd. Vraagprijs n.o.Lk. LEIDERDORP. Moderne hoek woning met garage op 225 m2 eigen grond zeer rustig gelegen, ind.: hal, toilet met wasta fel, L-vormige woonkamer met alu minium schuifpui, moderne open keuken, tuin op Z, met zonnemar- kiezen, 1e et.: overloop, ruime voorslaapk., 2 achterslaapk., bad kamer met ligbad en douche, 2e toi let, wastafel, 2e et.: zeer ruime voorslaapkamer met wastafel met Velux dakvenster, achterslaapka mer, hobbyruimte, boiler-gas, c.v. gas, bij de bouw is veel hardhout en alluminium ramen verwerkt. Geheel geïsoleerd, mogelijkheid voor uit bouw. Prijs n.o.Lk. BOSKOOP. WINKEL/WOON- PAND. Indeling begane grond: Winkel, achtergelegen werk ruimte, kelder 4x5 m, terras aan het water, 1e et.: grote voorkamer met balkon, keuken, toilet, 2e et.: 3 ruime slaapkamers met 2 balkons, badkamer met ligbad en douche en badgeiser, 2e toilet, 3e et.: 2 ruime slaapkamers met veel berging, c.v. gas. Pand met veel mogelijkheden. Hoge hypotheek mogelijk. Vraagprijs f272.000.- k.k. OUDE WATER. Zeer groot bedrijfs pand in het centrum gelegen, mo menteel in gebruik als horecapand cq. zalenverhuur-bar. Ook geschikt voor één of meerdere winkels. Te kening op ons kantoor aanwezig. Eventueel ook te huur. Vraagprijs f 585.000.- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3-2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak. Grachtweg 73 Lisse. Telefoon 02521-10050 SASSENHEIM Lijsterlaan 26. Ruim herenhuis in de Vogelenbuurt, ind.: entree, toilet, luxe houten keuken met veel apparatuur, grote woonkamer 4 m. breed, met thermopane voor en mogelijkheid voor open haard, 1e et.: 3 flinke slaapka mers, badkamer met douche en toilet, 2e et.: grote zol derkamer en berging. Inklusief luxaflex, cv. en gasgeiser. Vraagprijs 272.000,- k.k. Friezenhorst 16. Moderne middenwoning met c.v. gas. Tuin en 2 schuren. Indeling: entree met luxe hardhouten voordeur, keuken, toilet en woonkamer met parketvloer. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, gehele 1e etage par ketvloer, vaste trap naar 2e etage, grote zolderkamer met dakkapel en verdere berging. Vraagprijs 208.000,- k.k. VOORHOUT Rooseveltlaan 3. Bungalow in rustige omgeving met vrij uitzicht, ind.: entree, living met open eiken keuken van 60 m2, 2 slaapkamers, luxe douche, garage en vrije patio. Om in deze advertentie een juiste indruk te geven van dit pand o.a. grote keukenkuil is teveel om op te noemen. Dit pand moet U van binnen zien. Prijsidee 410.000,- k.k. NOORDWIJK Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in-woning. Ind.: entree, gróte hal met plavuizen vloer, toilet/douche, 2 kamers, garage. 1e etage: grote L-kamer, grenzend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w., open keuken, toilet, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter. Vraagprijs 339.000,- k.k. Heereweg 462. Centraal in de bollenstreek gelegen vrij staande villa op grens van Lisse en Sassenheim gesi tueerd op groot perceel ca. 1120 m2, met daarop vrij staande bedrijfsruimtes, welke geschikt zijn voor klein bedrijf of praktijk maar ook ideaal voor aanleg van grote tuin. De indeling van deze wat bouwstijl betreft origineel gelaten villa: vestibule, hal, toilet, kamer en suite, grote keuken met kelderkast. 1 e etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: zolderberging, c.v.-gas. Vraagprijs 469.000,- k.k. Van Speykstraat 14. Fraai verbouwde moderne hoek woning met ruime zonnige achtertuin, cv-gas en vrij staande stenen schuur. Ind.: entree, hal, kelderkast, woonkamer m. open haard en parketvloer. Zeer complete luxe eiken keuken, waarin o.a. koel- en vrieskastcombi natie, eiken eetbar. 1e etage: 2 ruime sl.kamers, badka mer met douche en plaats voor wasautomaat, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e etage ruime zolderkamer met dakkapel, parketvloer en bergingen. Vraagprijs 229.000,- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met cv- gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en achter tuin. Indeling: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woon kamer, half open, zeer complete keuken en eetbar, 1 e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers. 2e et.: grote zol derkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs 265.000,- k.k. HILLEGOM I, begane zorgd hoekwoonnuis grond bestaat uit: grote woonkamer, keuken en douche/toilet, terras achter het huis. 1e et.: 3 slaapkamers. Vraagprijs 169.000,- k.k. Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schit terend punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen en vijver. Indeling: hal. gang, toilet en exclusieve luxe keu ken, overal fraaie plavuizen, flinke woonkamer met par ketvloer en open haard. 1 e etage: 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmerde 2e etage, alwaar 2 slaapkamers en diverse bergruimte, cen trale verwarming-gas en 115 liter gasboiler, extra's o.a. thermopane op parterre, tegelwerk, gekleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis. Perfect verzorg de woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs 419.000,- k.k. BEINSDORP - (Gem. Haarlemmermeer) Hillegommerdijk 335/337. 4 nieuw te bouwen luxe he renhuizen met garage of berging. Ind.: ingang gesitueerd aan zijkant met hardhouten deur en luifel, hal, toilet, L- kamer met open haard en aluminium schuifpui naar ter ras, keuken, bijkeuken, open hardhouten trap naar 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, open hard houten trap naar 2e etage: slaapkamer en berging. Diepe tuin, percelen ca. 300 m2. Uitzicht op het water met open verbinding naar De Kaag. Vraagprijzen v.a. 365.000,- v.o.n. ZWAANSHOEK (Haarlemmermeer) Bennebroekerweg 930. Vrijstaand herenhuis met gara ge op 400 m2 eigen grond, gelegen op ca. 150 m. van de Ringvaart. Ind.: entree, hal, toilet, grote living met ruime open keuken en eetbar, kelder en bijkeuken. 1e et.: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 in verbinding met badka mer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e et.: zolder met mogelijkheid voor meerdere kamers, c.v.-olie, fraaie tuin achter op ZW. Het geheel is zeer goed onderhouden. Vraagprijs 345.000,- k.k. NIEUW VENNEP Kinlozen 11Prachtige drive-in-woning met flinke tuin op zuiden, aan grote vijver. Ind.: parterre: garage, hobby/ studeerkamer, bijkeuken, entree, toilet. 1e etage: mooie woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbalkon. 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 3e etage: grote slaapkamer en bergruimte, c.v.-gas en 1151.-boiler. Prijs n.o.Lk. Kalslagering 68. Nagenoeg nieuwe schakelbungalow met flinke tuin op zuiden, ruime hal, 3 slaapkamers, stu deerkamer, luxe badkamer met ligbad en douche, grote L-kamer met open haard, schuifpui en luxe open keuken met eetbar, verder inpandige garage, veel luxe o.a. pla vuizen en gedeeltelijk dubbele beglazing. Deze bungalow moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs 459.000,- k.k. HEEMSTEDE Prinsenlaan 58. In natuurgebied gelegen portierswo ninkje op totaal ca. 2800 m2 grond. Vraagprijs 395.000,- k.k. DEVELOPMENT CONSULTANTS VAN RIJN Nieuwe bestemmingsplannen c.q. voorbereidingsbesluiten van de plaatselijke of re gionale overheden betekenen vaak voor U als EIGENAAR VAN ONROEREND GOED nieuwe of gewijzigde bebouwingsmogelijkheden, hetgeen vaak kan leiden tot waarde vermeerdering/vermindering van Uw onroerend goed. n dat voor U na te gaan in overleg met de daartoe bevoegde Voorbeelden: - Uw huis/hotel/bedrijf te vervangen c.q. te verbouwen tot appartementen - Uw huis tuin te verkavelen in meerdere "dure" bouwterreinen - Uw "oude" belegging kan intussen zeer veel waard geworden zijn. DEVELOPMENT CONSULTANTS VAN RIJN adviseert met inschakeling van: - erkende makelaars - Advocaten - Notarissen - Architekten Advisering vindt plaats door middel van rapportage op basis van vaste tarieven U kunt ons bellen voor een vrijblijvende afspraak DEVELOPMENT CONSULTANTS VAN RIJN Bezuidenhoutseweg 213 - Den Haag. Tel. 070-859877. Rijnsburg, Petronella van Saksenstraat 105 Fraaie maisonettewoning met ruime berging Ind.: 1e ver.: woonkamer, toilet, keuken, gang, 2e verd.: ruime overloop, 3 slaapka mers, douchecel, 3e verd.: betimmerde vliering met mogelijkheid van dakkapel. Deze woning is zeer goed onderhouden. Oplevering eind november 1978. Vraagprijs incl. div. roerende goederen f 145.000.- k.k. Rijnsburg, Brouwerstraat 90 Mooi verbouwd woonhuis met zeer grote schuur en tuin. Dit huis heeft de volgende indeling: Begane grond: entree, woonk. open keuken, toilet. 1 e verd.: 3 slaapkamers en douchecel (bereikbaar vanuit de slaaDkamcr en overloop), 2e verd.: vliering. Deze woning is onlangs verbouwd waarbij goede materialen gebruikt zijn, o.a. hardhout en plavuizen. De open keuken is voorzien van inbouwapp. en plavuizen. Opl. eind nov. 1978. Vraagprijs incl. keukenapparatuur en stoffering 170.000,- k.k. Wij hanteren het eenzijdige courtagesysteem, zodat de koper bij ons geen courtage Hoofdstraat 70, Valkenburg Z.H. Tel. (01718)-72333/72257. Een groot gedeelte van de Merenwijk (ca. 3 jaar oud) is bij velen nog niet bekend. Hier staan diverse typen woningen van een eengezinswoning tot een vrijstaande bungalow. Er Is een groot park in het centrum van de wijk met een kinderboerderij, verder een winkelcentrum en kleuter- en lagere scholen op loopafstand. Deze wijk is gebouwd volgens de eisen van deze tijd met woon erven, veel parkeergelegenheid, etc. Onderstaande woningen zijn een greep uit ons woningaanbod in de Merenwijk. Gaarne maken wij een afspraak om u de diverse woningen te laten zien en geven u alle verdere inlichtingen. Westlanderwerf 19, zeer luxe herenhuis met cv-gas, voor--en achtertuin en schuur aan voor- en achterzijde. Indeling: hal met plavuizen, moderne ruime keuken, royale woonkamer voorzien van plavuizen. 1e etage: grote ouderslaapka mer, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers met bergkasten, 2e etage: zolderkamer met wastafel en bergkast. Vraagprijs 239.000.- k.k. Leedewijk, Porceleinvlinder 1, z.g.a.n. patiobungalow, met garage en c.v., waarop 100% hypotheek verstrekt kan worden. Ind.: hall met toilet en garderobe, royale woonkamer (50 m2) met semi open keuken, geheel v.z.v. plavuizenvloer, moderne badkamer met ligbad en wastafel, bijkeuken met wasgelegenheid, grote ouderslaapkamer (5x3) -en 2 slaapkamers van 3.70x2.50 w.v. 1 met wastafel. Bijzonderheden: mooi aangelegde patiotuin op het zuiden met veel privacy, zeer goede isolatie w.o. thermopane beglazing, gekleurd sanitair. Hoekhuis. Vraagprijs 298.000.- k.k. Vuurbloem 7, splitlevel woning met voor- en achtertuin met c.v.-gas, aange bouwde schuur en oprit. Nabij prachtig park, indeling: hal met plavuizen en garderoberuimte, toilet met fontein, woonkamer met hoek open haard, verhoogde woon/eetkeuken met plavuizen en verzonken verwarming, bijkeuken, via open trap en tussendeur naar 1e etage: ouderslaapkamer met wastafel en grote kast, 2 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer met ligbad. 2e toilet, aparte douche en aansluiting wasautomaat, vaste kast op de overloop. 2e etage: zeer grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Vraagprijs ƒ315.000.- k.k. Nieuwbouw, Kruisbes, hoekherenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas, rustig gelegen. Indeling: entree, fraaie ronde hal met spiltrap, grote L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, schuifdeur naar terras. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met groot dakterras, direkt te aanvaarden. Vraagprijs v.a. 400.000.- k.k. Hermelijnvlinder 6. Deze woningen, gebouwd rondom bovengenoemd park en die hierop een blijvend vrij uitzicht hebben, zijn van het moderne fraaie type split-level. De indeling is: grote garage met souterrain, hall met toilet en plavuizen, grote woonkamer met hoek open haard, plavuizenvloer en schuifwand naar zonnige achtertuin met bordes, verhoogd eetgedeelte met prachtige houden keuken, div. inbouwapp., 1e et.: 2 slaapkamers met aparte douche en 2e toilet, wasruimte met aansl. wasmachine, zeer grote ouderslaapkamer (4.60x5.10) met eigen badkamer met ligbad, 2e et.: L-vorige zolderkamer met groot dakterras. Bijzonderheden: goede isolatie w.o. veel thermopane beglazing, oprit voor auto mogelijkheid voor2e souterrain, alles luxe uitgevoerd met hardhouten aluminium. Vraagprijs 428.000.- k.k. Klaproos 44, luxe herenhuis met groot dakterras, c.v.-gas, mooi aangelegde tuin, garage. Ind.: hall, zeer royale L-vormige woonkamer met 2 zitgedeelten, open haard, schuifdeuren naar terras, via trapje naar verhoogd eetgedeelte met bar en volledige apparatuur, toilet, met fontein, 1e etage: ruime overloop, 1 slaapkamer met direkte verbinding naar de badkamer waarin douche en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 kamer met dakterras, 2e etage: grote L-vormige kamer met balkon en 1 kamer met dakterras. 2e etage: grote L-vormige kamer met balkon, zoldergedeelte met aparte c.v.-ruimte. Op schitterende stand gelegen. Keuken en eetgedeelte met prachtige tegelvloer, woonkamer met parketvloer. Vraagprijs 485.000.- k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 34