Voor üw werbgenegenheid weten wij een passende werkgelegenheid S PERSONEEL corrector/ correctrice Produktievakman blokvormengieterij soneel PERSONEEL tk Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel DOCENT(E) PSYCHIATRISCHE VERPLEEGKUNDE stichting centrum stbavo noordwijkerhout leiden HOOGOVENS IJMUIDEN v Dat is gewoon ons vak. Een brug getje slaan tussen mensen die een goed stuk werk kunnen leveren, en mensen die daarvoor graag een stoel aanbieden Zó blijft de bonte wereld van de mens en zijn werk draaiende. Want via ons krijgt de sekretaris zijn notuliste; de hoogleraar zijn sekre- taresse; de notaris zijn dokumentaliste En een heleboel mensen krijgen niemand Want de vraag overtreft steeds het aan bod. Dat ligt ook een beetje aan ons zelf Wij hebben in de loop der jaren de naam gekregen, dat wij vooral wer ken met hooggekwalificeerde mensen En zoiets raakt al gauw bekend bij de opdrachtgevers. Zij passen hun eisen daarbij aan, en betalen graag iets meer voor eerste klas krachten. Wel, en die zoeken wij dus. Admi nistratieve medewerkers in de ruimste zin, van typistes tot hoofdboekhouders van archiefmedewerkers tot computer operators. Maak uw opwachting bij De Koning en vraag gewoon naar Hans Willemse of Loes Berbée Kent Leiden als haar beauty case. Was laren bij de N E M, Personeelszaken, en hield daar grote voorliefde voor personeels ijgrondstollen bu de lluitend op kantoor aangetrofler de koning b.v. WILMA DEN HAAG B.V. Ten behoeve van onze onderhoudsdienst vragen wij voor rayon Den Haag een: ervaren onderhouds- timmerman en een ervaren onderhouds- metselaar Schriftelijke sollicitaties bij de afd. Personeels zaken, Binckhorstlaan 309, Den Haag. Telefonische sollicitaties bij Dhr. L. Magdelijns op het projekt te Capelle a/d IJssel, tel. 010-513092. - werken in groepen als opleidingsmodel - persoonlijkheidsvorming - integratie van theorie en praktijk. Wij zoeken kontakt met een verpleegkundige, die zich in teamverband wil inzetten voor dit opleidingsmodel. Wij vragen iemand met een docenten- of hogere opleiding. Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen reageren. Op verzoek kan vooraf uitgebreide schriftelijke informatie toegezonden worden. U kunt daarvoor telefonisch kontakt opnemen met de heer J. Mulder koördinator van de opleiding. Salarisgrenzen: 2.811,10 - 3.634.29 bruto per maand. te houden dat St. Bavo niet in9 huisvesting kan voorzien. 3 kunt u i de afdeling t vermelding r 78.63.53. ^Organisatie ter bevordering van de Qoostolljke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 Jk Het bureau Centrale Inkoop en Huisdrukkerij van de afdeling Interne Zaken van de Gemeentesecretarie zoekt een medewer ker voor de functie van die tezamen met nog een medewerker tot taak heeft te zorgen voor de correctie van brieven, circulaires, nota's, rapporten en raadsvoor stellen op zowel spelling- als taalkundige fouten. Verzorging van de ondertekening en verzending van deze stukken behoort ook tot de taak. Het meedenken met het secretarie-gebeuren is noodzakelijk om het werk goed te kunnen doen, o.a. om te kunnen bepalen welke stukken prioriteit hebben. Tevens zal de te benoemen functionaris(esse) de bibliothecaresse van de Stadhuisbibliotheek bij haar afwezigheid vervangen. Voor de functie is dan ook vereist: - tenminste het bezit van het Mulo/HAVO-diploma - goede kennis van de Nederlandse taal - accuratesse - zo mogelijk ervaring met soortgelijke werkzaamheden, bij voorkeur een gemeentelijke- of andere overheidsorganisatie - leeftijd boven de 25 jaar Het salaris is afhankelijk van leeftijd en er varing en kan maximaal f 2.401,— bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan een on derdeel zijn van de selectie-procedure. In formatie omtrent de functie kan worden in gewonnen bij de heer P. Loekenbach (tele foon 071 -145344, toestel 434) Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100 2300 PC LEI DEN, onder vacaturenummer 78069. r (in 2-ploegendienst) Werk waarvoor Hoogovens u opleidt. Blokvormen worden gebruikt bij de produktie van staal. Als het staal nog vloeibaar is, wordt het in deze vormen gegoten om tot vaste en verwerkbare blokken staal af te koelen. Hoogovens maakt zijn blokvormen zelf in een moderne gieterij. Hier is plaats voor mannen van 18 tot 45 jaar, die opgeleid willen worden tot produktievakman. Een vooropleiding zoals LTS of daarmee vergelijkbaar is gewenst. Ca. f 2.225,- bruto per maand Goede sociale voorzieningen Dit bedrag kunt u meteen al (vanaf 21 jaar) verdienen tijdens de praktijkopleiding tot produktie vakman. De verschillende toeslagen zijn hierin al opgenomen, maar het vakantiegeld (8%) en een uitkering van in ieder geval 2% aan het eind van het jaar komen er nog bij. In 2'/2 jaar kan het inkomen bij gebleken geschiktheid tot ca. 2.400,- bruto pér maand oplopen. Afwisselend werk De werkzaamheden in de blok vormengieterij worden in een zogenaamd rouleersysteem verricht. Dit betekent dat de produktievakman alle taken moet aanleren en kunnen verrichten, zoals samenbouwen van de vormen, gieten, afwerken, kraan- drijven enz. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over' een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot produktievakman blokvormen gieterij? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel) Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langs komen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk) op werkdagen van 9.00-16.00 uur en elke maandagavond van 19.00-21.00 u Ik wil vrijblijvend meer weten ovpr de functie „produktievakman blokvormengieterij". Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26