lokten ■J De winnende bankrekeningnummers presenteren zich: westeinde ziekenhuis f AIILEItm beeldende kunst rijksuniversiteit te Leiden SPERZIE BOONTJES w MACHINIST/ ONDERHOUDSMONTEUR Maak ook van üw bankrekeningnummer een lotnummer Uwbank-rekening-nummer isUwLotnummer TEKENKAMERARTIKELEN MEDEWERKERS (MNL.) HOOFDLEIDSTER INTERMEDIAIRE KLEUTERLEIDSTER INTERMEDIAIRE ONDERWIJZER(ES) Door de rijksuniversiteit te Leiden zal ten behoeve van de nieuwbouw voor het zogenaamde Witte-Singel- Doelenplan de percentage regeling beeldende kunsten worden toegepast. Het complex zal bestaan uit: Cluster 1 (westerse talen, godgeleerdheid, centrale interfaculteit, nederlands instituut voor het nabije oosten). Architect J. van Stigt, Amsterdam. Netto oppervlak: 8.00,0 m2. Cluster 2 (universiteitsbibliotheek). Architectenbureau B.V. Bart van Kasteel, Amsterdam. Netto oppervlak: 17.000 m2. Cluster 3 (niet westerse talen, koninklijk instituut voor taal-, land en volkenkunde, archeologisch centrum) Architect Tj. Dijkstra, Amsterdam Netto oppervlak: 3.300 m2 (nieuwbouw) 2.200 m2 (arsenaal) Cluster 4 (klassieke talen, kunstwetenschappen, geschiedenis) Architectenbureau Hans Bosch, Amsterdam. Netto oppervlak: 3.000 m2. Cluster 5 (algemene faciliteiten, audio-visueel centrum, talenla boratorium, Leids Academisch Kunstcentrum) Architectenbureau Ahrens en Kleijer, Oosterbeek. Netto oppervlak: 6.000 m2. Door de rijksuniversiteit te Leiden is een commissie samengesteld, die tot taak heeft de toepassing van deze regeling te begeleiden. In de werkgroep hebben zitting: de rijksbouwmeester W. G. Quist (voorzitter); de architecten; de vertegenwoordigers van de gebruikers prof. T. H. Lunsingh Scheurleer, prof. dr. G. H. M. Posthumus Meyjes, mr. J. R. de Groot en drs. C. M. Rehorst, de adviseur voor inbreng beeldende kunst dr. R. W. D. Oxenaar. De definitieve ontwerpen voor het complex zijn gereed. Het project wordt thans besteksgereed gemaakt. Er wordt naar toe gewerkt dat de bouw van Cluster 1 en 2 eind 1978 en de andere drie mei 1979 aanvangt. De opdracht-omschrijving voor de verschillende ge bouwen luidt als volgt: Cluster 1 Gevraagd wordt een specifieke behandeling van de borstweringen die deel uitmaken van de gevels rondom de vier binnenhoven. Deze behandeling zou zich eventueel kunnen voortzetten in de dertien trappenhui zen. Het gaat daarbij om een ingehouden, naar vorm noch kleur nadrukkelijk systeem van verbijzondering en identificatie zonder dat daarbij van direct herkenbare symbolen of tekens gebruik gemaakt wordt. De vormgeving moet puur abstract zijn, de kleur moet zich voegen in de tonaliteit van de voor het gebouw toegepaste materialen. Als techniek wordt gedacht aan relief, inkerving, scrafitto of een andere, nader te bepa len. gelijksoortige methode. Voor deze opdracht is een bedrag van ca. 180.000,- excl. btw beschikbaar. Cluster 2: De verschillende wijzen waarop in het gebouw het daglicht kan binnen treden dient door een juiste kunst licht-toepassing te worden ondersteund. Daartoe wordt medewerking gezocht van een kunste naar die ruime ervaring heeft in de toepassing van kunstlicht, in het bijzonder de ruimtelijke beïnvloeding door de verschillen van licht en donker. Er wordt van de kunstenaar in eerste instantie niet venvacht dat hij eigen lichtobjecten toevoegt. Er wordt hem vooral gevraagd om in nauw overleg met de architect en de adviseur, uitgaande van de gegeven, normale middelen tot nieu we oplossingen te komen. Voor deze opdracht is een bedrag van ca. 205.000,- excl. btw beschikbaar. Cluster 3 (nieuwbouw): Gevraagd wordt een bijzondere behandeling van de vier hoge, gesloten wanden, elk 6 meter hoog en 3 meter breed in de vides tussen de 1 e en 2e verdieping. Deze moeten worden voorzien van 'wandkleden' over de volle hoogte en breedte, uit te voeren in eenvoudige materialen, liefst in banen van heldere kleuren en een zo eenvoudige vormgeving dat de belemmering van het zicht op het totaal door de verdieping geen bezwaar voor het beleven van het geheel of van een deel ople vert. Voor deze opdracht is een bedrag van ca. 70.000,- excl. btw beschikbaar. Cluster 3 (arsenaal): Gevraagd wordt een bijzondere accentuering van twee wanden terzijde van de overdekte binnenhof (winter tuin) aan de kant van de hoofdingang. Hier kan even eens sprake zijn van wandkleden in eenvoudige mate rialen of wel een relief. Voor deze opdracht is een bedrag van ca. 30.000,- excl. btw beschikbaar. Cluster 4: Gevraagd wordt een project, uit te voeren door een beeldhouwer, dat via een aantal zowel twee- als driedi mensionale accenten verschillende ruimtes, zowel bin nen als buiten, visueel verbindt en doorbreekt. Het pro- jekt kan een aanvang nemen in de centrale ingangshal. Hoofdmoment moet worden de behandeling van de twee hoeken van de patio, liefst via een visuele door breking van de architectuur. Het thema kan tenslotte in de binnentuin een verdere verspreiding en beëindiging krijgen. De toe te passen materialen zouden zowel hard als zacht, zowel weersbestendig als alleen voor binnen geschikt kunnen zijn. Voor deze opdracht is een bedrag van ca. 70.000,- excl. btw beschikbaar. Cluster 5: Gevraagd wordt om in de hoge ruimte van de binnen straat hangende, ruimtelijke objecten met een luchtig, levendig en feestelijk karakter te ontwerpen. Voor deze opdracht is een bedrag van ca. 175.000,- excl. btw beschikbaar. Geïnteresseerde kunstenaars worden uitgenodigd voor een openbare bijeenkomst, waarin de architecten hun plannen zullen toelichten. Deze bijeenkomst wordt ge houden op donderdag 28 september om 14.00 uur in "zaal 2, Stationsplein 12, Leiden. Inschrijvingen, voorzien van documentatie (dia's, foto materiaal e.d. van gerealiseerde projecten) worden daarna tot 14 oktober ingewacht door het college van bestuur der rijksuniversiteit, Stationsweg 46, Leiden, t.a.v. de kunstcommissie w.s.d. Onder voorzitterschap van de rijksbouwmeester zal de commissie een selectie maken op basis van de toege zonden documentatie, eventuele gesprekken en de te verwachten mogelijkheden van samenwerking. De opdrachten zullen namens het college van bestuur der rijksuniversiteit te Leiden door de rijksgebouwen dienst worden gegeven. AUTO- EN TRUCKVERHUUR St. Aagtwtfil 10-14. Lekten. 071-125709.153627 Vanaf 1 september verse te koop gebroken in 4 cm stukjes. Kant en klaar om in te vriezen. 20.- per 10 kilo bij RUITEN TROEF Conservenfabriek b.v. Alkemadelaan 9 - Roelofarendsveen telefoon 01713-9011 Afhalen tussen 14.00-18.00 uur. Ten behoeve van de TECHNISCHE DIENST vragen wij voor het in aanbouw zijnde nieuwe Westeinde Ziekenhuis een Zijn werkzaamheden bestaan uit het controleren van technische installaties, het plegen van onderhoud hieraan en het opheffen van storingen. O Hij moet bereid zijn tot aan het ingebruik- 0 nemen van het nieuwe ziekenhuis in de 0 oudbouw onderhoudswerkzaamheden te q verrichten en bij voorkomende gelegenheid dienst te doen in de continudienst van 7 wachtslieden. Onze gedachten gaan uit naar iemand in de leeftijd van 25-35 jaar, die in het bezit is van het diploma scheepswerktuig- kundige-A of een hieraan gelijkwaardige opleiding heeft genoten. 0 Ook zij, die de opleiding LTS-T stroom 0 hebben gevolgd en enige jaren praktijk- 0 ervaring hebben in de installatie- of 0 luchtbehandelingstechniek, kunnen g, solliciteren. Kandidaten dienen bereid te zijn om zich J door het volgen van cursussen vérder te bekwamen. Nadere informaties over de genoemde 0 vacature kunt u telefonisch inwinnen bij' A de afdeling Personeelszakentel. 070-614081. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Westeinde 132, Den Haag, Postbus 432. 0 1100.000,- op bankrekeningnummer 92 f 25.000,- op bankrekeningnummer 10 f10.000,- op bankrekeningnummer 47 f 5.000,- op bankrekeningnummer 34 f1.000,- op bankrekeningnummer 35 f1.000,- op bankrekeningnummer 35 f 1.000,- op bankrekeningnummer 37. f1.000,- op bankrekeningnummer 44 f 1.000,- op bankrekeningnummer 50 f10,- op bankrekeningnummers eindigend op het cijfer 0 160,- op bankrekeningnummers eindigend op het cijfer 38 Prijzen boven f 1.000,- zijn belastbaar met 25% kansspelbelasting. Aan deze loterij hebben deelgenomen 204.757 abonnees. Hebt u een rekening bij een bank of spaarbank (een gewone rekening ofwel betaalrekening, niet een spaarrekening)? Ga meespelen in de loterij voor bankrekeninghouders. Dan speelt u, zolang u dat wilt, iedere twee maanden mee met' uw bankrekeningnummer als lotnummer. Er is een aantrekkelijk prijzenpakket. En wat belangrijk is; als notaris mr. M. J. Meijer te Amsterdam uw bankrekeningnummer trekt, dan wordt uw prijs binnen één week na de bekendmaking overgemaakt. Auto matisch. Op uw bankrekening. Als winnaar hoeft u zich niet te melden, 't Spreekt vanzelf dat alleen deelnemers meeloten. Wat 't kost? Slechts één tientje. Dat bedrag wordt zo'n vijf weken voor iedere trekking automatisch van uw bankreke ning afgeschreven. Kan 't makkelijker? Hak de knoop maar door. Geef u op als deelnemer. Vul de machtiging in. En stuur 'm op. Gewoon in een gesloten envelop zonder postzegel aan: SUFA, Antwoordnummer 4, 3000 VB Rotterdam. Deze loterij werd goedgekeurd door de Minister van Justitie onder nummer L.0.700/088/207 d.d. 9-11- 1971. De baten zijn bestemd voor de Stichting Algemene Loterij Nederland te 's-Gra- venhage ten behoeve van maatschappelijk werk, volksgezondheid en cultuur. Algemene Loterij Nederland Tekentafels, reiss en Rotane* voor professioneel gebruik of voor studiegebruik. Met loopwagen of parallellogrammachine Tekentafels met axiaalgewricht, rechtgeleiding en tekenkop, bordmaat 55x75, compleet 235,- Tekeningenopberging in hang- of legkasten. Ook aan wandrails of staande en verrijdbare standaards (zie afbeelding) met klemboys. Alle Rotring artikelen, zoals de Isograph tekenpennen, tekenplaten op A4 en A3 formaat en bijbehorende tekenkop met 15 verstelling. Passerdozen voor professioneel- en schoolgebruik, fabrikaat Rotring, Kern, Proebster: Rekenmachines voor technische gebruik in zeer concurrerende prijzen fabrikaat National Semi Conductor, Triumph en Citizen NEDERLANDSE ADLER FABRIEKEN B.V. Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfurt gevestigde Adlerwerke A.G. en produceren schrijfmachines. Voor de produktie van onze portable schrijfmachines hebben wij voor direkt plaatsingsmogelijkheden voor voor onze afdelingen: MAGAZIJNEN, MONTAGE, MECHANI SCHE BEWERKINGEN (eventueel 2-ploegendienst) Leeftijd 18-35 jaar Opleiding: Een L.T.S.-diploma of zij, die reeds ervaring hierin heb ben, genieten de voorkeur. Ook diegenen, die in het bedrijf opgeleid wensen te worden, zijn van harte wel kom- Geboden wordt: - een goed maandsalaris - waardevast pensioen - 8% vakantiegeld - kerstgratifikatie - reiskostenvergoeding - studiekostenvergoeding Solliciteren: U bent elke werkdag van 9.00 tot 16.00 uur welkom op onze afdeling Personeelszaken of bel ons even 071-769232, toestel 238. SLEUTELTJES DOEN WONDEREN Bel 071-123256 Voor sleutels, sloten en naamplaten! Auto-en huis sleutels, klaar terwijl i wegens vak. gesloten van4t/m23sept. "DE SLEUTELKONING" Het bestuur van de Stichting Katholiek onderwijs Leiden roept sollicitanten op voor de functie van voor de 3-klassige pacelli kleuterschool met een volledige weektaak, ervaring is noodzakelijk. voor 6 schooltijden (I6V2 uur) per week. Ervaring is niet noodzakelijk. Soil, te richten aan St. Katholiek onderwijs Leiden, Boerhaavelaan 12, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16