Opleiding melaallnm vliegtuigwelen 7^ ■X n meao er met goede kennis van de duitse en engelse taal voor handige mensen (tot 45 jaar) 0 0 w FOBZIXEnS-WIFmm tv vanOrieken melk; Welkombij HEINEKEN VERKOPER/STER ELECTRICIEN SEKRETARESSE Verrijn Stuartlaan 18 - Postbus 15 - 2280 AA Rijswijk ZH Telefoon (070) 98 53 50 - Telex 32025 Wij zijn een dynamisch, modern consumptiemelk- bedrijf, met meer dan 180 medewerkers, gespe cialiseerd in de pro ductie en verkoop van dagverse melk en melk producten. In minder dan 5 jaar verdubbelde de omzet en bedraagt thans meer dan 50 miljoen Met onze afnemers hebben wij door de aard van ons dagverse assortiment een intensief, dagelijks kontakt. Daarnaast is het noodzakelijk dat onze afnemers regelmatig worden bezocht door één van onze vertegenwoordigers. Ter versterking van ons verkoop-team, zoeken wij op korte termijn voor verschillende rayons Kwaliteit en service staan bij ons, al meer dan 75 jaar hoog genoteerd Ons leveringsgebied omvat West Nederland met als zwaartepunt de Randstad. De man voor deze boeiende job woont in de Randstad, of is bereid zich daar te vestigen en heeft: een opleiding op MULO/MAVO niveau een leeftijd van ca 25 jaar zo mogelijk enige ervaring als vertegenwoordiger/ merchandiser in de levensmiddelenbranche t voldoende souplesse om met een zeer gevarieerde klantenkring goede kontakten te onderhouden. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht hun met de hand geschreven sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto te richten aan ons bedrijf. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met onze verkoopleider, K.Vogelzang, tel. 01856 - 2514 (na 19.00 uur/. De afdeling Emballage Inkoop van de groep Centrale Inkoop, gevestigd in ons kantoor te Zoeterwoude heeft een plaatsingsmogelijkheid voor een jonge, enthousiaste MEAO'er. Hij wordt belast met de administratieve voorbereiding van orders voor alle soorten emballage en met het afroepen daarvan op lopende kontrakten. Deze orders worden geplaatst bij binnen- en buitenlandse leveranciers. Daarnaast zorgt hij voor het opstellen van gedetailleerde maandleverings- schema's en neemt hij de wekelijkse en maandelijkse rapportage, betreffende de stand van de bestelde emballage- materialen voor zijn rekening. Laatstgenoemde taken vormen een ondersteuning bij het bepalen van de inkoopstrategie. Voor deze funktie zoeken wij een MEAO'er met als vooropleiding HAVO, die over een grote mate van akkuratesse en administratief inzicht beschikt. Spreekvaardigheid in de engelse en duitse taal is een vereiste Als u voor bovengenoemde funktie belangstelling hebt, neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met mej. P. Christiaanse, Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 te Zoeterwouae Telefoon (071) 81 45 65. Houdt grote opruiming? Een sleuteltje helpt u. 0 Heiwerk. Belangrijke konstruküedelen van een vliegtuig zoals vleugels romp en vloeren worden opgebouwd uit verschillende lagen plaatdelen. Om die verbajdmgen zo sterk mogelijk te maken en het oppervlak glad te houden worden de delen vaak gelijmd en niet geklonken. En dat is de taak van de afdeling metaallijm. Op speciale mallen worden de benodigde plaat- delen gelegd. Vervolgens wordt door het boren van centreer- gaatjes precies aangegeven waar welk deel gelijmd moet worden. Dan gaat alles weer uit elkaar en worden de delen stuk voor stuk, na een grondige ..chemische vopr- r behandeling, van een lijmfüm voorzien en weer op mallen geplaatst. Daarna wordt het geheel afge dekt en in de autoclaaf onder hoge druk en temperatuur samengelijmd. Voor dit nauwkeunge werk zoeken wij enkele handige, medewerkers, die goed met techniek "uit de voeten kunnen" en bereid zijn een interne opleiding te volgen. Interne opleiding. De opleiding duurt maximaal drie maanden. Het theoretische gedeelte kent onderwerpen als algemene vliegtuigkennis, veiligheidsvoorschriften, tekening lezen, meten, materiaal- en gereedschaps kennis. In het praktische gedeelte krijgt men zoveel mogelijk met de produktie zelf te maken - in dit geval dus met de afdeling metaallijm. Al meteen tijdens de opleiding krijgt men volledig uitbetaald. Sollicitatie. Wij willen graag m kontakt komen met LTS-ers (metaal of hout en kunststoffen). Ook MAVO-ers die graag technisch werk doen komen in aanmer king - eigenlijk iedereen die handig is in techniek, akkuraat kan werken en niet ouder is dan 45 jaar. Prettig is het verder te weten, dat Fokker personeelsvervoer heeft op Amsterdam, Haarlem en omliggende gemeentes. Belangstellenden kunnen de antwoordbon invullen en zonder postzegel opsturen aan Fokker- VFW, Personeelszaken, Antwoordnummer 1496, 1117 ZJ Schiphol-Oost. U kunt ook opbellen: 020-5443820. 0 0 D BON Ik heb interesse m "metaal lijm vliegtuigdelen" en ik verzoek u mij een sollicita tieformulier toe te zenden. straat en nr.: woonplaats: Voor onze lektuurkiosk op het station te Leiden vragen wij met spoed een Leeftijd tot ca. 45 jaar. Er wordt in wisseldiensten gewerkt. De openingstijden van de kiosk zijn: maandag t/m vrijdag van 6.00-21.00 uur zaterdag van 7.00-21.00 uur zondag van 9.00-21.00 uur. Wij bieden u een vijfdaagse wisselende werkweek van 40 uur, een vast salaris, 7'/4% vakantietoeslag, 4% kerstgratifikatie en een onregelmatigheidstoeslag. Indien u interesse hebt in deze zelfstandige funktie dan ver zoeken wij u telefonisch of schriftelijk kontakt op te nemen met onze afdeling Personeelszaken. Ons adres is: AKO B.V. Jk Oostelijke Handelskade 111019 BL AMSTERDAM. Telefoon m 020-252145. Nederlandse Adier Fabrieken B.V. Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfort gevestigde Adlerwerke A.G en produceren schrijfmachines h onze onderhoudsdienst komt binnenkort vakant de functi&van Deze medewerker, die bij voorkeur in het bezit is van het V.E.V. diploma, zal worden belast met het opsporen en verhelpen van storingen en het verrichten van onder houd aan onze machines en installaties Sollicitaties aan onze personeelsafdeling, Rooseveltstraat 70, Leiden (tel. 071-769232 tst. 237). AIILEItEB Wegens vertrek van één van onze medewerksters hebben wij in de sektor akute psychiatrie een vakature (volledige dagtaak) voor een Tot haar taken behoren o.m.: - het verslaan van patiëntenbespre kingen - het beheer van de medische dos siers - het typen van korrespondentie en rapportage. Wij vragen iemand met een opleiding op middelbaar niveau, steno- en type diploma en administratieve ervaring. Salarisgrenzen: 1.621,93 - ƒ2.164,93 bruto per maand. De heer M. J. G.Hoogervorst, hoofd medische administratie, geeft graag telefonisch nadere inlichtingen over de funktie (toestel 2020). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.90.55 stichting centrum stbavo noordwijkerhout Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 10