W oningen Haaswijk verloten...? PW met moeite overstag [L eidse agenda Plannen voor Buitenhof voorlopig in de ijskast jllscpm. Dorpsstraat Benthuizen wordt meer 'leefgebied' Modeshow !n.spra!k PvdA Wassenaar wijst beleidsprogramma af 'Klein Duimpje' op laatste benen DINSDAG 5 SEPTEMBER 1971 LEIDERDORP - Het plan dat de begelei dingscommissie Buitenhof voor deze nieuwe Leiderdorpse wijk heeft uitge werkt zal nog tenminste een halfjaar in de kast blijven liggen. De hoeveelheid woningen die de commissie in Buiten hof Oost wil neerzetten komt namelijk niet overeen met de ideeën daarover van de inspecteur van volkshuisvesting. Deze inspecteur maakt deel uit van de Provinciale Planologische Commissie (PPC) die gedeputeerde staten, het da gelijks bestuur van de provincie, moet adviseren of het bestemmingsplan voor Buitenhof al dan niet moet worden goedgekeurd. De inspecteur voor volkshuisvesting wil 40 tot 50 woningen per hectare laten bouwen in Buitenhof Oost. Dit zou bete kenen dat in dit gedeelte van Buitenhof tussen 900 en 1100 woningen moeten verrijzen. De begeleidingscommissie vindt dat aantal onaanvaardbaar groot. Zij wil niet meer dan 572 woningen in Buitenhof Oost. Alleen met dit aantal zou een goede inspraakmogelijkheid voor de toekomstige bewoners bestaan. "Met meer woningen per hectare is het niet mogelijk veel verschillende typen hui zen neer te zetten. Dan kan je alleen nog maar hoogbouw plegen. De inspraak die wij voor Buitenhof garanderen dient dan nergens voor, je kan geen kant meer uit," aldus wethouder Drenth. Volgens Drenth zijn dat argumenten die sterk genoeg zijn om het reeds ontworpen be stemmingsplan te handhaven. "In spraak is belangrijker dan woningdicht heid, dat vergeet de Provinciale Plano logische Commissie nogal eens." Een en ander heeft tot "gevolg dat het bouwrijp maken van het Buitenhofter rein nog wel even op zich zal laten wach ten. "Onze plannen moeten eerst worden goedgekeurd. Als de PPC en gedepu teerde staten onze argumenten naast zich neerleggen en toch een hogere wo ningdichtheid willen kan de begelei dingscommissie weer van voren af aan beginnen. Die procedure kan een half jaar duren, maar het kan ook uitlopen tot anderhalf jaar. Hoe dan ook, we zullen het tot bij de Kroon uitvechten," zo zei wethouder Drenth gisteravond in de vergadering van de begeleidingscom- Opheffen Nu deze commissie het ontwerp-bestem- mingsplan heeft voltooid zal zij, over eenkomstig de ideeën daarover bij bur gemeester en wethouders, worden op geheven. Niet alle leden van de begelei dingscommissie Buitenhof waren het daarmee eens. Eén van de architecten die de ontwerpen voor Buitenhof heeft gemaakt vreesde, dat het ontworpen plan na opheffing van de commissie te veel veranderingen zou ondergaan. Vol gens Drenth is het wel mogelijk dat aan passingen worden aangebracht. Deze zullen de doelstellingen echter niet schaden. "En zodra het plan uitgevoerd kan worden zal opnieuw een commissie worden ingesteld, die zich met de ver dere detaillering van het plan zal bezig houden." Overweldigende belangstelling voor koopwoningen in Oegstgeester nieuwbouwwijk OEGSTGEEST - "Hoe we uit de tweeduizend ingeschre ven belangstellenden voor een koopwoning in nieuw bouwwijk Haaswijk in Oegstgeest moeten gaan kiezen voor toewijzing is een heel lastig probleem." Dat is de conclusie van Visser, medewerker van het Bouwfonds der Nederlandse Gemeenten, dat de lijst van ingeschre venen voor Haaswijk voor de gemeente Oegstgeest be heert. "Natuurlijk vallen alle aanvragen voor een koopwoning onder de selectienorm, die door de ge meente is vastgesteld," verdui delijkt hij, "maar dan nog zullen er velen als gelijkwaardig uit de bus kunnen komen. Misschien dat loting, hoewel onsympatiek, een oplossing biedt." Nu toch nog, vrij onverwacht, snel kan worden begonnen met de aanleg van een brug over het Oegstgeester kanaal, zijn alle voorbereidende werkzaamheden om de nieuwe wijk tot stand te brengen weer in gang gezet. Het Oegstgeester kanaal zal de voor naamste verbinding vormen om Haaswijk te bereiken. In totaal zal het acht tot tien jaar duren voordat de hele wijk ge bouwd zal zijn. Daarmee zal een bedrag van ongeveer 250 miljoen gulden zijn gemoeid. OEGSTGEEST - Het is weer üjd om een blik te werpen op de nieuwe herfst- en wintermode. Voor ouderen kan dat morgen ochtend van tien uur tot half elf in het Dienstverleningscentrum, Lijtweg 9 in Oegstgeest. Na de show kan in het Dienstverle ningscentrum worden gegeten, terwijl 's middags de geshowde en nog veel andere kleding beke ken en gepast kan worden. Het is duidelijk, het Dienstverle ningscentrum draait weer op volle toeren. De cursussen engels en frans voor beginners en gevorderden zijn alweer begon nen. De naaimachine wordt vol gende week maandag vooade dag gehaald en ook met bridge en bloemschikken wordt binnen kort weer gestart. Hetzelfde geldt voor de bejaardengymnastiek, zwemmen in het sportfondsen- bad in Wassenaar en de hob byclubs. Vaste activiteiten het komende seizoen zijn verder mah yong, Elke maandagmiddag van twee uur tot half vijf, de repetities van het muziekensemble Repri se, elke donderdagmorgen van 10 tot 12 uur en de dansclub. Deze laatste is gisteren alweer begon nen met een ontmoetingsdag voor oude en nieuwe deelnemers. De handwerkclub werkt al elke maandagmiddag en donderdag ochtend toe naar de verkoopdag op 7 november. Verder is het elke eerste en derde maandag van de maand vanaf 14.30 uur mogelijk postzegels te ruilen. Elke tweede vrijdagmid dag van de maand wordt weer een ontspanningsmiddag geor ganiseerd, te beginnen op 8 sep tember. Dan komt de Oegstgees- tenaar D. Harms vertellen over zijn bezoek aan Israël. Ook het zangkoor 'Viva la Musica' is weer aan het repeteren geslagen, en wel op woensdagmorgen van 10.15 tot 11.15 uur. Elke dinsdag en donderdag is er tenslotte van half twee tot vijf uur sociëteit in het dienstverlenings centrum. Wie een curses wil volgen of aan een club wil meedoen kan zich het best met het Dienstverle ningscentrum in verbinding stellen, telefoonnummer 071-152568. Het Dienstencen trum kan ook nog vrijwilligers gebruiken, vooral om deelne mers aan activiteiten van het cen trum zo nu en dan eens met de auto ergens heen te brengen. Meestal gaat het hierbij om ver voer in Oegstgeest van huis naar het Dienstverleningscentrum en terug. Ju 1980 wordt begonnen met de bouw van de eerste 152 woningen in Haaswijk, ten westen van de weg noord-zuid in het verlengde van de brug aan de Irislaan .De wijk met A aangegeven zal het eerst worden bebouwd. De eerste 152 van de 1230 woningen in Haaswijk zullen gebouwd worden ten westen van de weg in het verlengde van de brug aan de Irislaan. Het gaat om 48 woning wetwoningen, 54 premiekoop woningen en 32 woningen in de vrije sector. Woningbouwvereniging 'Buiten- lust' zal de woningwetwoningen verdelen, het Bouwfonds de premiekoopwoningen en de ge meente Oegstgeest de huizen in de vrije sector. Verder kunnen in deze wijk nog op drie plaatsen villa's of bungalows worden neergezet. In de zomer van 1980 hoopt men met de bouw van de woningen te kunnen beginnen. Een jaar later kunnen deze wor den betrokken. Architect Hopman uit Delft is in middels door de gemeente en het Bouwfonds uitgekozen om de gehele eerste wyk voor zijn reke ning te nemen. Het ligt in de bedoeling de toekom stige bewoners van de huizen in Haaswijk inspraak te geven ten aanzien van de vorm van hun woonwijk. "Maar bij deze eerste wijk en in dit stadium is dat nog niet mogelijk," aldus Visser. "Wel zullen de mensen die in deze wijk komen te wonen in een later sta dium bij de bouw worden be trokken. Maar bij de aanzet tot deze eerste wijk halen wij de woonwensen van de bewoners uit de computer. Wij hebben na melijk zoveel ervaring met de aanleg van woonwijken en zo vaak een inspraakprocedure ge houden dat we gewoon een be paald gemiddelde nemen van de gegevens, die we toch al in huis hebben," verduidelijkt Visser. Bij de indeling van de eerste wijk zal de Morsebelpolder zoveel mogelijk gespaard blijven. Zo zullen de singel en houtwal, die oorspronkelijk nog bij het oude landgoed Haaswijk behoorden, worden opgeknapt en in de groenvoorziening ingepast. "Het is vooral onze bedoeling er een echt mooie wijk van te maken waar het de volgende eeuw ook nog goed wonen is," aldus bur gemeester Van Eijzinga. De wijk zal worden verdeeld door een noord-zuid weg, aansluitend op de Irislaanbrug en een oost west verbinding die aansluit op de Haarlemmerstraatweg. Op de ze wegen zullen de straten van en naar de verschillende buurten uitkomen. Bewonerspot Zoals het Boy wfonds al op meerde re plaatsen in ons land gedaan heeft zal zij ook voor Haaswijk een zogenaamde bewonerspot vormen. Van elk verkocht huis houdt het fonds een bepaald be drag in eigen beheer dat later, als de wijk voor het grootste deel ge reed is, aan de bewoners zal wor den overgedragen. Meestal kie zen de bewoners een stichtings vorm om dit bedrag, dat bedoeld is om extra voorzieningen in de wijk te realiseren, te beheren. "Maar we bedoelen hiermee wel echt een 'extra' voorziening," al dus -Visser. "Dus de gemeente kan niet als ze soms mocht den ken dat bepaalde voorzieningen wel uit die pot kunnen worden betaald iets nalaten wat ze anders wel zou doen. We leveren met z'n allen een kant en klare wijk op waar van alles in is en daarbove nop kunnen de mensen dan nog eens, helemaal in overeenstem ming met hun eigen wensen, iets extra van de grond krijgen met behulp van deze bewonerspot." Sportcaroussel Zaterdag wordt in Voorscho ten een zogenaamde "sport caroussel" gehouden Waar aan tien sportverenigingen hun medewerking verlenen. Iedere deelnemer krijgt de kans op diverse plaatsen in Voorschoten een "sportieve" opdracht uit te voeren, va riërend van balletje trappen tot tennissen, de dorpstoren beklimmen en kogelstoten. De weg van opdracht naar opdracht mag worden afge legd per auto, fiets ofte voet. Om in aanmerking te komen voor een oorkonde moeten van de tien opdrachten in elk geval acht worden uitge voerd. De start is tussen elf uur en half twaalf bij sporthal "De Vliethorst". De caroussel eindigt om half vijf. Reform Ineke van der Duyn-Schouten komt donderdagochtend om 9.45 uur een praatje houden over reformprodukten. Dat gebeurt in het Gemeentecen trum aan de Lijtweg in Oegstgeest en wordt georga niseerd door de Nederlandse Vereniging van Huisvrou wen afdeling Leiden/Oegst- geest. Ontmoeting Diezelfde Vereniging van Huisvrouwen organiseert ook een ontmoeting na de vakantie waarbij vakantie ervaringen kunnen worden uitgewisseld. Dat gebeurt op 13 september in het vereni gingsgebouw "In 't Want", Noordeinde 2a in Leiden. Dan kan men zich ook in schrijven voor cursu inlichtingen krijgen vereniging. Deylknotsen Als start van het nieuwe car navalsseizoen gaat de Was- senaarse carnavalsvereni ging "De Deylknotsen" 25.000 gulden verdelen onder diverse Wassenaarse vereni gingen. Dat gebeurt cnder het genot van een drankje in taverne "Deylzicht" aan de Rijksstraatweg 348 in Was senaar, zaterdag 9 september WASSENAAR - De Partij van de Arbeid heeft het beleidspro gramma voor het Wassenaarse gemeentebestuur in de periode 1978-1982 unaniem afgewezen. Dit gebeurde tijdens een algeme ne ledenvergadering. De afwij zing is het gevolg van het ontbre ken in het beleidsprogramma van .duidelijke actiepunten met ter mijnen voor de sociale woning bouw en de verbetering van ver keersveiligheid en leefbaarheid in de woonwijken. Een door de PvdA ingediend voorstel om jaarlijks ongeveer 150 woningen, met name voor jongeren en be jaarden, te bouwen werd tijdens het overleg tussen de lijstaan voerders niet aanvaard.. De PvdA heeft verder als bezwaar punten tegen het beleidspro gramma dat de burgerij geen spreekrecht krijgt bij raadsver gaderingen. Ook met de verde ling van de welzij nstaken over twee wethouders van verschil lende politieke partijen is de le denvergadering van de PvdA het niet eens. Deze opsplitsing vormt volgens de PvdA een belemme ring voor de hoogstnodige coör dinatie van het welzijnsbeleid. Wel beoordeelde de PvdA het als positief, dat althans een eerste aanzet is gemaakt om tot een be leidsprogramma voor het ge meentebestuur te komen. Vol gens deze partij is dat voor Was senaarse verhoudingen in elk ge val 'een stapje vooruit'. LEIDERDORP - Kleuter school "Klein Duimpje" zal waarschijnlijk nog maar één jaar blijven bestaan. De afge lopen drie jaar is het aantal bij deze Leiderdorpse school in geschreven leerlingen steeds lager geweest dan het minis terie van onderwijs vereist. De school kan alleen bij de gratie van de gemeenteraad nog een jaar blijven bestaan. De raad moet dan besluiten de school nog een leerjaar te willen handhaven. Het aantal nieuwe aanmeldingen voor deze school is de afgelopen ja ren sterk teruggelopen. Pater Van Gendt overleden LEIDEN - Vanochtend is plotse ling overleden pater L. van Gendt. Hij werd dood aangetrof fen in de pastorie van de Harte- brugkerk, waar hij sinds driejaar kapelaan was. Daarvoor was pa ter Van Gendt verscheidene jaren kapelaan bij de Willibrorduskerk in Oegstgeest. Hij overleed op 65- jarige leeftijd. BENTHUIZEN - De Dorpsstraat in Benthuizen gaat een sterkere centrumfunctie krijgen. Boven dien zal de verkeersveiligheid in deze straat worden verhoogd, met name voor het langzame ver keer. Deze voorstellen zijn afkomstig van stedebouwkundig bureau Zand- voort. Dit bureau heeft de wen sen van de gemeente en bewo ners ten aanzien van de Dorps straat in een plan voor deze weg vertaald. Bureau Zandvliet denkt de ver keersveiligheid in de Dorpsstraat te kunnen verhogen door het in stellen van snelheidsbeperkende maatregelen. Automobilisten moeten aan dé vormgeving en de inrichting van de omgeving zien dat zij in een verblijfsgebied te recht kome.n en daardoor snel heid matigen. De weg wordt plaatselijk versmald, er komen paaltjes, fietsenrekken, straat verlichting en bomen. Een versterking van de woonfunc tie van de Dorpsstraat wil men bereiken dóór de ruimtes de bei dé kerken en naar het winkelcen trum opnieuw inrichten. Deze nieuwe indeling van de Dorpsstraat is mogelijk, sinds de functie van deze straat voor het doorgaande verkeer grotendeels is overgenomen door de Omlei- dingsweg. Recente tellingen hebben uitgewezen dat het door gaande verkeer in de Dorpsstraat is te verwaarlozen. De totale kosten van dit project worden geraamd op 700.000 gul den. De gemeente verwacht in to- De Dorpsstraat, volle gang zijn. taal voor anderhalve ton aan sub sidiés van rijk en provincie te kunnen ontvangen. Óm hel reste rende bedrag op te brengen zal de gemeente een jaarlijkse last van 15.000 gulden op zich moeten nemen. Als alles volgens plan verloopt kan in mei volgend jaar met de herin deling vna de Dorpsstraat wor den begonnen. Over anderhalve maand zijn de werkzaamheden aan de riolering, die thans in volle gang zijn, gereed, de riolering nog i nieuwe zand voldoende kans heeft om in te klinken. Deze werkzaamheden vormden trou wens de directe aanleidng om een herindeling voor de Dorpsstraat te ontwerpen. Het ontwerp van het stedebouw kundig bureau wordt op 14 sep tember besproken in de raads commissie voor openbare voor zieningen, verkeer en milieu. Daarna zullen burgemeester en wethouders het ter goedkeuring voorleggen aan de raad. WARMOND - De fractieleider van Progressief Warmond Van der Zalm, had gisteravond al zijn overtuigingskracht nodig om de ledenvergadering akkoord te la ten gaan met deelname aaii het nieuwe college van burgemeester en wethouders. DcledenvanPW wilden van kandidaatwethouder Van der Zalm nu wel eens precies weten waarom hij sinds afgelo pen woensdag weer mogelijkhe den ziet voor een samenwerking met het CDA. Van der Zalm zette uiteen dat het niet zozeer ging om een veran derde opstelling van het CDA alswel om de "bespreekbaarheid van het functioneren van het college van B en W" tijdens de komende raadsperiode. Zoals we eerder meldden, is de PW-leider van mening dat er in de afgelopen 4 jaar nogal wat schortte aan de werkverdeling tussen de 2 wet houders en de burgemeester. Van der Zalm is er na het laatste ge sprek met CDA en WD echter van overtiiigd dat in de toekomst openlijk gepraat kan worden over eventuele moeilijkheden binnen het college. Ook de politieke situatie die vorige week ontstond nadat PW weiger de om deel te nemen aan een col lege heeft een rol gespeeld bij het omzwaaien van de PW-fractie. - Door toenaderingspogingen van CDA en WD dreigde PW in een isolement te raken. Van der Zalm zei er zeker van tc zijn dat de WD een tweede CDA-wethouder zou hebben gesteund. Het gevaar van een eventueel ak koord tussen CDA en WD deed gisteravond ook het fractielid mevrouw Dalhuijsen omzwaai en. Aanvankelijk had zij bezwa ren tegen het alsnog leveren van een wethouder terwijl de test van de fractie afgelopen woensdag al bereid bleek om met het CDA in zee te gaan. Uiteindelijk ging ook de ledenver gadering overstag. Wel werd be sloten om de deelname aan het college voor de jaarwisseling op nieuw ter diskussie te stelien. Auto te water: drie gewonden LEIDERDORP - Op de Achthove- nerweg in Leiderdorp is gister avond een auto in het water ge raakt, doordat de bestuurder, die moest uitwijken voor een tegen ligger, uit de bocht vloog. Alle drie inzittenden werden met verwondingen naar het Acade misch Ziekenhuis in Leiden overgebracht. De bestuurder, de 29-jarige A. van D. uit Leiden, en de 17-jarige P. M. eveneens uit Leiden konden na onderzoek weer naar huis. De 20-jarige V. van H. moest worden opgeno- OEGSTGEEST - Deze week be gint in Oegstgeest het bévol- kihgsonderzoek op baarmoeder halskanker. Alle inwoonsters van die gemeente, geboren in de jaren 1943, 1940, 1937, 1934, 1931, 1928 en 1925 zullen hiervoor worden opgeroepen. Het onderzoek duurt tot 29 september en heeft plaats in het gebouw van de ver eniging Interkruis aan de Lijtweg DINSDAG Gemeentehuis Oegstgeest, raadsverga dering 19.30 uur Gemeentehuis Leiderdorp, raadsverga dering, 20 uur Stadhuis Leiden, gemeenteraadsverga dering 19.30 uur. Rudolf Steinerschool, Cesar Franckstraat 9 inleidingscursus anthroposofie van het Studiecentrum 20.15 uur Gerard Brandtstraat 6, inform, avond Bahai' gem., 20 urn- Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 21-01 uur Troef, Noordeinde 2. talencursussen 20-22 uur, cabaret 20-22 uur WOENSDAG Schouwburg, Oude Vest, publieksthea- ter met "de rechtvaardigen", van Albert Camus, 20.15 uur Rudolf Steinerschool, Cesar Franck straat 9, Jezing "leven en werken van Rudolf Steiner" 20.15 uur Museum van Volkenkunde, Steenstraat 1, lezing transcedente meditatie pro gramma 20 uur De Zevensprong, Bernhardkade 35, voorlichtingsavond vernieuwing riole ring in de wijk, 20 uur Gesprekscentrum, Vrouwenkerkkoor- straat, lezing wijsbegeerte 20 uur Antonius Clubhuis, Mare 43, ledenver gadering Leidse Hengelaarsbond 20 uur Kennedylaan 11. Oegstgeest, in- form.avond Bahai 20 uur Witte Poort-kazerne, Noordeinde 2, ad viescentrum werklozen do. 10.30 uur Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé 14-17 en 21-24 uur Troef, "meidengroep" 20-22 uur, sport 18.30 uur Hoge Ryndljk 28, spreekuur rechtskun dige dienst leden CNV 19.30-20.30 Romanuszaal (achter Hartebrugkerk) Mare, bijeenkomst belangengroep al leenstaanden (met cabaret), 20 uur Gebouw Irene, Hoofdstraat 82, Leider dorp, dond. 2-4 bijeenkomst voor werk lozen, tel. 146586 DONDERDAG Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, film "Los Dias del Agua" 21 uur Troef, Noordeinde 2a, Nieuwe dienst- weigeren, tel. 140866 Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open café avond 21-24 uur Welfare-lokaal, Rode Kruis Leidseweg 33 Voorschoten, spreekuur Alg. Ned. In- validenbond 19-20 uur Architectenwinkel, Pieterskerkhof 19, gratis advies, 20-21 uur Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 1 tot 8 september door apotheek Herdingh en Blanken, Hogewoerd 171, Leiden, tel. 120502 en apotheek Beker, Lijtweg 4, tel. 155482. Indien het 's avonds na 11 uur niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen kan men uitsl. voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v. d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond -T. Miedema, Kagerplein 307. Sassenheim, tel. 02522-10542. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 19.30 tot 8 uur en tijdens het weekend doorlopend van vrijdagavond tot maandagmorgen. Vertrouwelijk. Burgerraadsman Koornbrugsteeg 7, Telefoon 143171 (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur. Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. In de maanden juh en augus tus uitsluitend di. en do. geopend. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en nacht bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden. Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement Per post f 59,60 Jaarabonnement fl55,50 Jaarabonnement Per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2