ONROERE UONRC - 0* onroerendgoed ONROERENDGOED mW mak de v makelaardij de vlietstede b.v. ?V leidato ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed LEIDEN Kapitale vrijstaande villa in centrum van Leiden, op totaal 530 m2 grond. Burggravenlaan 1. Deze onder architectuur in 1938 gebouwde villa bevat een royale living van plm. 60 m2 met openslaande deuren naar terras op Z., grote Siematic eetkeuken en aparte praktijkruimte, 8 grote slaapkamers met vaste was tafels en aparte grote badkamer met ligbad, grote vliering met enorme bergruimte. Bijz.: rondom tuin, c.v. met heetwatervoorziening, onderhoudstoestand is perfect. Prijs 830.000,- k.k. Lange Mare 38. Monumentaal winkel/woonhuis met binnenplaats. Ind.: voorhuis, grote winkel met achterkamer, kelder met plavuizen, keuken, achterhuis, ruime kamer met trap naar 1e etage. 1e etage: voorhuis, grote woonkamer met balken- plafond. bedstedekast, eetkamer, keuken en toilet, achterhuis: slaapkamer en veel bergruimte. 2e etage: royale voorkamer met slaapkamer en keuken, 3e etage: grote zolder over woonhuis. Vraagprijs voor dit in het centrum van Leiden gelegen pandje 315.000,- k.k. Herengracht 5. Een op 1e klas stand gelegen monumentenpand in centrum van Leiden met c.v. en patiotuin. Ind.: hal met marmeren vloer, kleine kamer, grote woonkamer met parket en granolwanden, royale keuken, badkamer mei ligbad, toilet. 1e et.: 4 slaapkamers, 2e toilet. 2e et'.: voor- en achterzolder mei aparte ruimte voor C.V. Vraagprijs: f 300.000,- k.k. Nabij de Witte Singel gelegen zeer goed onderhouden groot herenhuls met c.v.-gas, diepe achtertuin op Z, achterom en dubbele stenen schuur. Ind: entree, ruime gang, toilet, royale kamer en suite met serre (11 m) en ruime keuken. 1 e et.: overloop, 2 ruime slaapkamers, kabinet, badkamer met douche en 2e toilet. 2e et: zeer grote zolder met c.v.-ketel Vraagprijs f 280.000,- k.k. Smaragdlaan 9, riante woning met c.v., achtertuin (12 m), stenen schuur, blijvend vrij uitzicht en gelegen nabij de autoweg richting Wassenaar en Den Haag. Ind: entree, royale woonkamer met moderne keuken, 1 e Et: overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer. 2e Et: grote slaapkamer met 2 dakkapellen. Incl.: diverse extra's. f 245.000,- k.k. Thorbeckestraat 29, hoekherenhuis met tuin 10 m. diep. Indeling: entree, hal, kelderkast, toilet, woonkamer 10.50x3.70 m, serre 4x2 m, keuken, 1 e etage: over loop, douchekamer, 3 slaapkamers en alkoof. Aloêiaan 55. Een geheel gerenoveerd woonhuis met grote tuin plm. 25 m diep. Ind: entree, toilet, woonkamer met moderne open eikehouten keuken, 1e etage: over loop, badkamer met bruin gekleurd sanitair, ligbad, aparte douche en toilet en slaapkamer, 2e etage: ruime ovedoop met 3 slaapkan ters waarvan 1 met dakkapel. Magdalena Moonsstraat 56, goed onderhouden woonhuis met tuin op Z. en c.v. gas. Ind.: royale woonkamer (10x4.20m) met open haard, ruime keuken, toilet met douche, bijkeuken. 1e et.: overloop, grote ouderslaapkamer, 2 slaapkamers. Vraagprijs: f 170.000,- k.k. Da Costastraat 88, gemoderniseerd woonhuis met c.v., achtertuin, schuur en achterom. Ind.: hal, toilet met gekleurd sanitair, woonkamer met balkenplafond en parketvloer, open haard, open "keuken v.z.v. plavuizen. 1e Et: grote badkamer met ligbad, 2 slaapkamers, mooie zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs: f 160.000,- k.k. Staalwijkstraat 1. Tussenwoning met tuintje op Z.W. Indeling: entree, woonkamer 10x4 m, keuken 3.50x2.20 m, toilet. 1e etage: overloop, douche met aansluiting wasautomaat, 2 slaapkamers, waarvan 1 kmaer met groot dakterras. Vollenhovenplein 61riant hoekappartement met c.v., lift, op de 6e woonlaag. Deze geheel verbouwde flat bevat: ruime woonkamer met parket en balkon op het Z., luxe keuken, aparte douche en een grote slaapkamer. Vraagprijs f 138.000,- k.k. Mozartstraat 259, riante 4-kamerflat met c.v., voor- en zonnig achterbalkon. Ind: entree, gang, royale keuken, woonkamer met balkon, 3 slaapkamers, badka mer met douche, aparte toilet en ruime berging Vraagprijs f 135.000,- k.k. Cesar Franckstraat 36, goed onderhouden 5 kamerflat op de 4e etage, met c.v. gas, open haard, groot balkon en aparte berging. Ind: entree, hal, grote woon kamer (10x4 m), open keuken, eetbar, ruime douche, 3 royale slaapkamers met vaste kast, aparte eetkamer. Vraagprijs: f 127.000,- k.k. LEIDERDORP Coornhertdreef 25, goed onderhouden en zeer rustig gelegen herenhuis met c.v. gas, voor- en achtertuin op Zuid, stenen schuur Ind.: hal. toilet, L-vormige woonkamer met open keuken, eetbar, open haard en v.z.v. parket en tegelvloer. 1e et.: 3 ruime slaapkamer, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Et.: grote zolderkamer. Vraagprijs: f 265.000,- k.k. Wilhelminastraat 30, gemoderniseerd woonhuis met c.v.-gas, voor- en ach tertuin met achterom Ind: hal, toilet met fontein, moderne keuken met el. fornuis en oven, vaatwasser, 1 e Et: 3 slaapkamers met vaste kasten, 2e et: 1 kamer met dakkapel en wastafel, zoldergedeelte met Doka. Vraagprijs f 245.000,- k.k. Heemraadlaan 6, riante tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, toilet, royale woonkamer en moderne keuken. 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en lavet. 2e Etage: overloop, grote slaapkamer met dakterras, bergruimte. Vraagprijs incl. vloerbedekking, gordijnen en vitrage. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Genestetstraat 3, verbouwd woonhuis met c.v., voor- en achtertuin op Z.W. Ind.: hal. toilet. mod*ne woonkamer (7x3.60) met open haard, ruime keuken. 1eet.: overloop, ruime douche. 3 slaapkamers, 2e et.: royale vliering. (Vrije Vestiging). Vraagprijs: f 182.500,- k.k. Willem Kloosstraat, royale 5-kamerflat met c.v.-gas, groot balkon, gelegen op 3e woonlaag, ligt aanwezig, berging onder het gebouw. Indeling: entree, L-vor mige woonkamer met groot balkon, 4 ruime slaapkamers badkamer met ligbad en douche, toilet, ruime keuken. KOUDEKERK Burg. Verheullaan 7, nabij zwembad en winkelcentrum, een In zeer goede staat verkerend woonhuis met c.v. en garage, mooie tuin (11 m). Indeling: royale woonkamer met open haard, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e toilet, 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel. VALKENBURG Hoofdstraat 42, vrijstaand herenhuis met prachtige trapgevel op 450 m2 grond met grote stenen schuur, garage en tuin. Indeling: ruime woonkamer, moderne keuken, 2 slaapkamers, toilet, aparte zij-ing met hal, toilet, douche, 2e keuken, 1 e etage: 3 royale slaapkamers, grote bergkasten, 2e etage: ruime vliering. Schuur geschikt voor garage of kantoorruimte. Oplevering direct Vraagprijs f 325.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Zonnegaarde 79, in staat van nieuw verkerend landelijk gelegen semi-bun- galow, c.v.-gas, met blijvend vrij uitzicht over de weilanden. Ind: mooie hal met antieke waterput en groen-bruin geglazuurde Oudhollandse plavuizen (5x4), grote L-vormige woonkamer (45 m2) met open haard en balkenplafond, luxe hardh. keuken v.z.v. alle app. 1e etage: ouderslaapkamer 7.5 m lang, slaapkamer (4m lang) 1 logeer- c.q. hobby-ruimte, luxe blauwachtige badkamer v.z.v. ligbad, dub bele wastafel, 2e toilet en toiletkast. Bijz: hardh. kozijnen, ramen en deuren, radia toren met thermostaat kranen, veel Kerkdrielse plavuizen en grote garage. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 onroer in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684* Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en taxataties van onroerende goederen. Burg. Wapstraat. Perfect onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin op het zuiden, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met half open keuken en bar. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel, berg ruimte en c.v.-ruimte. Vraagprijs 198.000.- k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aange legde achtertuin (Z). Ind. beg. gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 206.000,- k.k. Burg. Brandstraat. Rustig gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met voor-, zij- en achtertuin, schuur, achterom en c.v.-gas. (totaal grondopp. 402 m2) Ind. beg.gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en elektr. kookplaat, toilet met fontein. 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasmachine, ruime berging. Vraagprijs 218.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met yoor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Vraagprijs 245.000 k.k. J.A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en cv-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T-vormige woonkamer met plavui- zenvioer (mog. voor open haard), half open keuken. 1e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: studeerkamer hobbyruimte. Vraagprijs 239.000.- k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer) keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000 k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T.-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 248.000,- k.k. J.A. de Gravenlaan. Riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdrive-in-herenh. met groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas, indeling begane grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer. 1 e verdieping: hal, ruime living, grote keuken. 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv-ruimte en veel berging. Vraagprijs 300.000 k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van dubbele themopane beglazing en bevat vele extra's. Vraagprijs 329.000,- k.k. Klaverwydenstraat. Twee onder 1 kap herenhuis met garage, voor- en achtertuin ,(W). Ind. beg. gr.: hal, L-vormige woonkamer, luxe American keuken, toilet met fontein. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 375.000 k.k. H^^make de vliel mviiltstedebv Brengt uitsluitend de opdracht gever 1,23 pet courtage in rekening ing. I ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Hoge Rijndijk. Klassiek vrijstaande woning met rondom tuin (grondopp. 600 m2). Ind. beg.gr.: hal, gang, woonkamer en suite, keuken, bijkeuken, kelderkast, toilet, badkamer met douche. 1e verd.: hal, 2 slaapka mers, waarvan 1 met balkon. 2e verd.: slaapkamer en zeer grote hobbyruimte. Vraagprijs 305.000.- k.k. Johan Frisostraat. Perfect onderhouden dakterraswoning met grote inpandige garage, aparte schuur, royale achtertuin (ZW), achterom, c.v.-gas en boiler. Ind. beg.gr.: L-vormige living (54m2) met open haard, luxe American keuken met alle app., ruime hal met toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte massage douche en 2 wastafels, apart 2e toilet. 2e verd.: 4e grote slaapkamer met dakterras, aparte douche en wasruimte, c.v.-ruimte. Het perceel is voorzien van thermopane beglazing en zonwering. Vraagprijs 395.000.- k.k. Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap, grote living (40m2) met plavuizen vloeren aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, groot zonnebalkon (6x3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruimte. Het perceel is voorzien van vele extra's. Prijs n.o.t.k. 0/W makel Wm de vlie makelaardij Uw makelaars nieuwe stijl de vlietstede b.v. Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* 0EGSTGEEST Nic. Maeslaan 7, Zeer goed onderhouden ruime tussen woning in leuke straat. B.j. '68. Ged.thermop.begl. Dak geïsoleerd. Ind.: entree, hal, woonk. met fraaie open haard, keuken. 1 e verd.: 3 slaapk., balkon, badkamer met bad, apart toilet. 2e verd.: grote 4e slaapk. met dakkapel, veel bergruimte, CV-gas, mooie voor- en achtertuin op Z.W., schuur. Prijs 339.000,- k.k. Incl. 2Vz jaar oude stoffering. Inl. 071-156823. Oegstgeest Hofdijck 28 Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin, terras op het zuiden, alsmede garage. Spouwmuren geïsoleerd, pand is gedeeltelijk thermopane glas. Indeling parterre: ruime hal met toilet en berging. L.-vor- mige woon/eetkamer met open haard, ruime keuken, 1 e etage: ruime overloop, badkamer met ligbad, toilet, vaste wastafel, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, was ruimte waar tevens de cv.-ketel is geplaatst, 2e etage: ruime zolder met veel berging en 1 slaapkamer. Koopsom n.o.t.k. MAKELAARDIJ B.V. Rijnsburgersingel 56, Leiden, telefoon 071-122205. Voor een industrie vragen wij een groot aantal KOOPWONINGEN IN DE PRIJSKLASSE VAN 95.000,- TOT 275.000,- Oplevertijd tot één jaar. Brieven onder nummer 66557 bur. v. d. blad. LEIDEN VAN DER WAALSTRAAT 22 Eengezinswoning, 4 kamers, ind.: woon/eetkamer, nieuwe keuken, douche, toilet, 1e etage: 2 grote slaap kamers, 1 kleine kamer, toilet, balkon. 2e Etage: vaste trap naar zolder over gehele huis. Zonnige achtertuin met uitgang en berging. Het geheel verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs f 197.500,- k.k. LINGESTRAAT 1 Hoekherenhuis. 4 kamers, ind.: parterre: woon/eetka mer, keuken, toilet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage:, zolder. Grote voor-, zij- en achter tuin, c.v.-gas, leuk gelegen in rustige woonwijk. Vraagprijs f 255.000,- k.k. FR1SIA GANGETJE 10 LEIOEN TEL: 071-144041 MAKELAARS OOK VESTIGINGEN II DEN HAAG EN DELFT TE KOOP KATWIJK Boulevard. Herenhuis met 2 garages, blijvend vrij uitz. op zee. Ind.: souterrain: 3 kamers, douche. Parterre: entree, grote woonk., eetkeuken, 1e verd.: 2 zeer roy. sik., roy. badk. met ligbad, 2e toilet en 2 wastafl. 2e verd.: 3e toilet, 3 ruime slaapk. met wast., douche. Te aanv. okt./november 1978. Prijs n.o.t.k. Valkenburgseweg. Hoekwon. met schuur, 3 zijden tuin, ind.: hal met toilet, woonk. met verlaagd houten plafond, keuken met tegelvloer, verd.: 3 royale slaapk. met kasten, badk. met douche en wast., grote zolder met aparte ber ging waar c.v. ketel staat, totale grondopp. 267 m2. Mo- gelijkh. voor bouw van garage. Vraagprijs 255.000.- k.k. RIJNSBURG Noordwijkerweg. Landelijk gelegen vrijst. bungalow met garage, geheel beveiligd, rondom volop tuin, grondopp. 2170 m2 inh. 1100 m3, ind.: entree met garderobe, roy. L.woonk. met o.a. open haard, kompl. inger. keuken, luxe badk. 3 ruime slaapk. met wast. Boven deze slaapk. nog 2 slaapk. onder de kap. Grote inpandige garage/berging, 91 m2 en koelcel en vliering. Incl. stoff., cv-gas (evt. olie). Aanv. en oplev. i.o. Oegstgeesterweg. Nieuwbouw! Binnenkort wordt er t.o. de Valkenburgerweg een geschakelde villa met gara ge gebouwd op 300 m2 grond. Ind.: royaal entree, woonk. met open haard, ged. open keuken 55 m2, bijkeu ken, garage binnendoor bereikbaar via hal, verd.: ou- dersl.k. 4x4 m, met balkon, 3 ruime sik. badk. met ligb. douche, dubb. wast., aparte toiletruimte, boven de gara ge: speelzolder, c.v.-ruimte, berging, e.e.a. te bereiken via slaapetage, zolder over geh. huis. Inh. 700 m3. Oplev. medio '79. Prijs n.o.t.k. NOORDWIJK Witte de Withstraat. Centraal en nabij strand gelegen, hoekherenhuis met vrijstaand zomerhuis. Bj. 1950. Ind royale T-woonk. met parketvloer (ca 45 m2), keuken. 1e et.: 3 slaapk. toilet, overloop, badk. met ligb. Op de zolder vindt u 2 slaapk. en zolderberging. Gunstig gelegen tuin op Z.O. Zomerhuis: woonk. met open keuken. Etage: slaapk., douche, toilet en gevelkachel, mogelijkh. voor garage. Opl. in overleg. Vraagprijs 425.000.- k.k. Schoolstraat. Op mooi punt gelegen vrijstaand heren huis met gr. schuur. Ind.: hal, royale gang met toilet, gr. kelder, woonkeuken, kamer-ensuite, 1e verd.: overloop, douche, 3 slaapk. met balkon en vaste wastafel, 2e verd.: bergzolder. Dit goed onderhouden pand is direkt te aanv. Vraagprijs 350.000.- k.k. VOORHOUT Boekenburghlaan. Recent gebouwde vrijst. villa met garage en carparking. Goede situering, fraai aangelegde tuin op ca. 480 m2 eigen grond. Ind.: royale woonk. met open keuken, open hal, tot.opp. 81 m2. Woonk. is v.v. open haard, parketvl., schrootjesplafond en schoonmet- selwerk, alum, schuifpui naar tuin. De Poggenpohl-keu- ken heeft een heteluchtoven, koelkast, kookplaat, vaat wasser, indirecte verlichting. Douche, toilet en studeerk. verd.: overloop, 2 zeer royale slaapk. met mogelijkh. voor 4, 2 luxe badkamer. Oplevering en prijs i.o. Schoonoord. Leuk gelegen tussenwoning met schuur, bj 1969. Woonkamer en parketvloer, keuken, verd.: 3 slaapk. douche, 2e toilet, 2e verd.: berging, grote zolder met dakkapel, tuin c.v. gas. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs 260.000.- k.k. VOORSCHOTEN Richard Wagnerlaan. Herenhuis met tussenliggende garage, bj plm 1964. Met magnifiek uitzicht over vijver partij, ind.: gang met toilet, doorzonkamer 36 m2, keuken met kast. Verd.: overloop en toilet, 3 ruime sl.kamers met kasten, badkamer met ligbad. Zolderkamer met berging en dakkapel. Direkt te aanv. Prijs n.o.t.k. LEIDERDORP Groot, 8 jaar oud, kantoorgebouw, woning, grote bedrijfs hal, 200 m2 grond die bebouwd mag worden. Veel parkeerruimte. 850.000.- k.k. KOUDEKERK a/d RIJN Beneluxstraat. Groot, modern hoek herenhuis met aan 3 zijden tuin, grote garage. Grote woonkamer, 3 slaapka mers, badkamer, grote zolder, CV-gas. 198.000,- k.k LEIDERDORP/LEIDEN Hier hebben wij nog enige geschakelde semi-bungalows te koop, bij de Rijn gelegen. Gelegenheid om boot te meren, directe verbinding met Kager- en Braassemer- plassen. Vanaf 352.000.- te huur Leiderdorp Louise de Colignystraat 23 m2 moderne kantoorruimte 417 per maand. Op de meeste woningen is 108% financiering mogelijk. b.v. Hoofdstraat 248, Leiderdorp, telefoon 071-892551.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28