OIMROERE UONRC A EVH ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendqoed ONRQERENDGOED mMmL mm make wF de vli makelaardij de vl ietstede b.v. TE KOOP LEIDEN m, HIEP VASTGOED B.V. GEHS23 I leidato TPNfLANDl DE LEEUW MAKELAARDIJ B.VT 111 Matser Makelaardij bv. ra onroerendgoed in onroeren in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Leidseweg 37 - Voorschoten Tel. 01717-4684* Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en taxataties van onroerende goederen. ZOETERWOUDE-DORP Burg. Hemmingsonstraat. Goed onderhouden her^O^j met voor- en achtertuin (zuid), schuur en c.v. gas. Ind. beg. gr. entree, woonkamer, open keujfQVM afzuigkap en geiser, toilet met fontein, open trap naar de 1 e verdieping, 3 slaapkamers, badk«flf«^7net douche en wastafel en aansluiting wasmachine. yftF Vraagprijs 179.000,- k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aange legde achtertuin (Z). Ind. beg. gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 206.000,- k.k. Burg. Brandstraat. Rustig gelegen goed onderhouden hoek-herenhuis met voor-, zij- en achtertuin, schuur, achterom en c.v.-gas. (totaal grondopp. 402 m2) Ind. beg.gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en elektr. kookplaat, toilet met fontein. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en aansl. wasmachine, ruime berging. Vraagprijs 218.000,- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging. Vraagprijs 245.000 k.k. J.A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en cv-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T-vormige woonkamer met plavui- zenvloer (mog. voor open haard), half open keuken. 1e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: studeerkamer hobbyruimte. Vraagprijs 239.000.- k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast 1e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000 k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T.-woonkamer met parketvloer en open haard, half opén keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapka mers. badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 248.000,- k.k. J.A. de Gravenlaan. Riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdrive-in-herenh. met groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas, indeling begane grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer. 1 e verdieping: hal, ruime living, grote keuken. 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv-ruimte en veel berging. Vraagprijs 300.000 k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden rpyaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van dubbele themopane beglazing en bevat vele extra's. Vraagprijs 329.000,- k.k. Klaverwydenstraat. Twee onder 1 kap herenhuis met garage, voor- en achtertuin (W). Ind. beg. gr.: hal, L-vormige woonkamer, luxe American keuken, toilet met fontein. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs f 375.000 k.k. I make de vliet mviteS b v Brengt uitsluitend de opdracht gever 1,23 pet courtage in rekening ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Johan Frisostraat. Perfect onderhouden dakterraswoning met grote inpandige garage, aparte schuur, royale achtertuin (ZW), achterom, c.v.-gas en boiler. Ind. beg.gr.: L-vormige living (54m2) met open haard, luxe American keuken met alle app., ruime hal met toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte massage douche en 2 wastafels, apart 2e toilet. 2e verd.: 4egrote slaapkamer met dakterras, aparte douche en wasruimte, c.v.-ruimte. Het perceel is voorzien van thermopane beglazing en zonwering. Vraagprijs 395.000.- k.k. Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap, grote living (40m2) met plavuizen vloer en aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, groot zonnebalkon (6x3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruimte. Het perceel is voorzien van vele extra's. Prijs n.o.t.k. Hm makela wm de vliel Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* Hartmanstraat 22 gang, woonkamer, WC, keu ken, 3 slaapkamers, douche, zolder met dakkapellen. Centr. verwarmd plus zon neterras. Tuin met achterom. Koopsom n.o.t.k. Poelgeeststraat 4/4a. Verheelde beneden- en boven woning, gedeeltelijk gemoderniseerd. Parterre: woon kamer 3.60x10, keuken 2.40x2.25. hal, plaats. 1e etage: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet, 2e etage: 2 slaapkamers, alsmede berging. Vraagprijs f 120.000,- k.k. Oegstgeest Hofdijck 28 Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin, terras op het zuiden, alsmede garage. Spouwmuren geïsoleerd, pand is gedeeltelijk voorzien van thermopane glas. Indeling parterre: ruime hal met toilet en berging. L.-vor- mige woon/eetkamer met open haard, ruime keuken, 1e etage: ruime overloop, badkamer met ligbad, toilet, vaste wastafel, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, was ruimte waar tevens de cv.-ketel is geplaatst, 2e etage- ruime zolder met veel berging en 1 slaapkamer. Vraagprijs 620.000 k.k. MAKELAARDIJ B.V. Rijnsburgersingel 56. Leiden, telefoon 071-122205. TE KOOP NOORDWIJK MODERNE HOEKWONING JOZEF BEUGELSDIJKSTRAAT 2 Indeling: hal, toilet, L-woonkamer met open haard, aan gebouwde moderne keuken, incl. apparatuur. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, ge kleurd s Wilhelminastraat 5, Noordwijk Telefoon 01719-14288 of 11929 Lange Mare (binnenstad), aantrekkelijk verbouwde en leuk gelegen bovenwoning met ondergelegen bedrijfs ruimte. Ind. bovenwoning woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, royaal en vrij dakterras, CV (gas). Ge heel leeg. Vraagprijs 169.000.- Bronkhorststraat. Dubbel woonhuis waarvan afz. bo venwoning leeg te aanvaarden, woonkamer, 4 slaapka mers, douche, toilet, balkon en zolder. Vraagprijs 62.000.- Pres. Steijnstraat. Dubbel woonhuis waarvan afz. bene denwoning leeg te aanvaarden. Ind. 2 kamers, keuken, toilet, plaats. Benedenwoning moet geheel opgeknapt worden Vraagprijs 39.000.- Makelaarskantoor Van der Hoogt TE KOOP OEGSTGEEST Menso Kamerlingh Onneslaan 8. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, uitzicht op plantsoen, c.v.-gas. Begane grond: ruime Z-woonkamer met open trap, hal met toilet en garderobe, keuken. 1 e etage: 3 slaapkamers, douchekamer, overloop, veel kastruimte. 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte even tueel geschikt voor het maken van extra kamer. 298.000.- k.k. LEIDEN Willemstraat 18. Middenwoning met achtertuin, schuur, cv-gas. Begane grond: woonkamer, keuken, douchecel, hal. toilet. 1 e etage: 3 kamers, overloop i.g.st. van onder houd. 115.000.- k.k. Verdamstraat 56. Royale middenwoning met voor- en grote achtertuin, achteruitgang, schuur, cv.-gas. Begane grond: royale woonkamer met parketvloer, keuken, vesti bule, gang, toilet en kelderkast, 1 e etage: 2 grote kamers, badkamer, toilet, overloop, 2e etage: 4 kamers, overloop en entresol, i.g.st. van onderhoud. Prijs n.o.t.k. Klipperwerf 3. Middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, cv.-gas, schuur, blijvend vrij uitzicht, woon kamer met open keuken, plavuizenvloer, hal, toilet en garderobe, 1e etage: 3 kamers, parketvloer, badkamer, toilet, overloop. 2e etage: 1 kamer, zolderruimte. 237.000.- k.k. Hofdijck 23. Half-vrijstaande woning met voor-, zij- en achtertuin, schuur, c.v. gas, rustige ligging, vrij uitzicht. Beg.gr.: woonkamer, keuken, hal, toilet. 1e et.: 3 kamers, - douchekamer, overloop. 2e et.: 1 kamer, zolderberging. 305.000.- k.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum TE KOOP IN LEIDEN Groot modern woonhuis met c.v. gas met voor- en achtertuin Lekstraat 10. Ruime brede woonkamer met vrij uitzicht, verhoogd zitgedeelte. Op 1e etage 3 slaap kamers en toilet met douche. Op zolder ruime kamer. Bouwjaar 1970. Prima aanbieding. Vraagprijs267.500.- k.k. Leeg per medio oktober 1978. Professorenwijk. Leeg leuk woonhuis in de Bakhuis Rozenboomstraat 4. Grote achtertuin, dubb. kamers beneden en uitbouw-keuken. Op 1e etage 2 kamers en douchekamer alsmede ruime zolder, waar kamer ge maakt kan worden. Schilderwerk nieuw. Prijs n.o.t.k. Burgemeesterswijk. Leeg ruim middenhuis met lange achtertuin in Thorbeckestraat, Leiden. Indeling: 2 ka mers-parterre met serre, keuken en toilet. Op 1e woon laag 2 grote kamers en kabinet en 2e extra keuken met douche. Pand is geschikt voor dubbele bewoning. Vraagprijs 175.000.- k.k. Frans v. Mierisstraat 23. Groot verheeld woonhuis met lange achtertuin. Ruime woonkamer, c.v. gas en keuken. Op 1e woonlaag 3 slaapkamers en badkamer (ligbad) snel leeg. Huis is uitstekend verbouwd. Uniek aanbod. Prijs op aanvraag Regelmatig hebben wij diverse lege woonhui zen, of beneden/bovenhuizen te koop in ver schillende prijsklassen. Goede geldleningen mogelijk, met Gem. Garantie Leiden. Voor inlichtingen en informatie: EXPLOITATIE-KANTOOR ONROEREND GOED ASSURANTIËN Firma J.H. KEU en ZOON LAMMENSCHANSWEG 79-73 Leiden, Telefoon 071-123264 EXPLOITATIE VASTGOED HOLLAND BV In het uitbreidingsplan „Berkhout" (fase III) te Lisse is ge start met de bouw en de verkoop van 46 vrije sector wo ningen bestaande uit: O entree met toilet, luxe keuken met eethoek ruime woon kamer met open haard. 2 grote slaapkamers (met balkons), badkamer met lig bad, aparte douche, 2 wastafels, toilet. 2 grote slaapkamers, berging. De woningen worden v.v. CV-gas, hardhouten kozijnen, ged. dubbele beglazing, carport, tuin met schuur. De prijzen zijn v.a. f. 277.500,-- v.o.n. ig in de salonwagen op het MAKELAARSKANTOOR? «51 MAKELAARS IN ONROERENDE GOEDEREN LOEVESTEIN 37 - LEIDERDORP TEL. 071-890300 LID MCC KANT. TE LEIDEN VOORSCHOTEN - WADDINXVEEN. UW MAKELAAR HEEFT TE KOOP Hoogmade, De Bruynlaan. Tussenh.h. met tuin, c.v.-gas, schuur en incl. stoff. en zonwering. Ind.: woonkr., keuken, gang, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., douche, 2e et.: zolder met mogelijkheid tot kr. Vraagprijs 230.000.- k.k. Leiden, Pr. Hendrikstr. Tussenhuis met achterplaats. Ind.: ruime zit-eetkr. met plavuizen, aangeb. mod. keuken, gang, douche met toilet, 1e et.: 3 slp.krs. Vraagprijs 127.000.- k.k. Leiden, Javastr. Gemod. tussenwoning met achtertuin, c.v.-gas en incl. stoff. Ind.: woonkr., gemod. keuken, gang, toilet, 1 eet.: 3 slp.krs., luxe badkr., 2e et.: zolder met dakkapel. Vraagprijs 159.000.- k.k. Leiden, Mariënpoelstr. Tussenh.h. met tuin (Z). Rustig gelegen nabij sta tion. Ind.: kamer en suite, gang, keuken, toilet, 1e et.: 3 slp.krs.. balkon, badkr. met douche, 2e et.: 2 krs. en zolderruimte-. Vraagprijs 250.000.- k.k. Leiden, Merelstr. Tussenh.h. met achtertuin (Z), c.v.-gas, nieuwe leidingen. Incl.: stoff., Ind.: kamer en suite, keuken, gang, toilet, 1e et.: woonkr., keuken, badkr., 2e toilet, 2e et.: 3 slp.krs., dakterras. Vraagprijs 285.000.- k.k. Leiden, Valkenburgseweg. Vrijst. huis met tuin, schuur, carport, c.v.-gas, open haard. Incl. plavuizen, zonwering, thermophane begl. Ind.: woonkr. met serre, eet- en bijkeuken, gang, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., badkr., 2e toilet, balkon, 2e et.: zolder. Vraagprijs 395.000.- k.k. Leiderdorp, Camphuysendreef. Leuk gelegen hoekh.h. met tuin, garage, c.v.-gas. Incl. stoff. ged. keukenapp., thermopane begl. Ind.: woonkr. met parket, hal, keuken, toilet, 1 e et.: 3 slp.krs., badkr., 2e toilet. 2e et.: zolderkr. met berging. Vraagprijs 270.000.- k.k. Leiderdorp, Bernhardstr. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas, schuur, incl. stoff. en zonwering. Ind.: doorzonkr., keuken, gang, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., douche, 2e toilet, 2e et.: kr. met dakkapel. Vraagprijs 233.000.- k.k. Oegstgeest, Spaargarenstr./De Kempenaerstr. Garagebedrijf, ca. 250 m2 met 2 aparte bovenwoningen. Tevens een verhuurde winkel met aparte bovenwoning (verhuurd). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 525.000.- k.k. Oegstgeest, P. de Hooglaan. Royale mod. herenh. met voor- en achtertuin, schuur, c.v.-gas. Ind.: entree, royale woonkr. met gezellige open haard, open keuken, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., badkr. met bad, 2e toilet, balkons, 2e et: 2 slp.krs., zolderberging. Aanvaarding: spoedig. Vraagprijs 326.000.- k.k. Eventueel huurgarage mogelijk!! Noordwijk, Sus. v. Ettenstr. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas, incl. stoff. Ind.: zit-eetkr., keuken, gang, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., badkr. 2e toilet, 2e et.: zolderkr. met dakraam, zolderbergjng met boiler. Vraagprijs 282.000.- k.k. Reeuwijk, Armstronglaan. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas. Incl. par ket, zonwering, stoff.. keukenapp. Ind.: Z kamer met open haard, keuken, toilet, hal, 1e et.: 3 slp.krs., badkr., 2e toilet, balkons, 2e et.: zolderkr. met dakkapel, zolderberging. Vraagprijs 287.000.- k.k. Rijnsburg, Collegiantenstr. Drive-in-woning met tuin en eigen inrijbaan. Ind. garage, inp. berging, 1 e ét.: zit-eetkr., open keuken, mod. toilet, gang, 2e et.: 3 slp.krs., badkr., 3e et.: zolderkr. Vraagprijs 210.000.- k.k. Rijnsburg, Esdoornlaan. Tussenh.h. met tuin, c.v.-gas, gasboiler, schuur, stoff. Ind.: Z-vorm. kr., keuken, hal, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., badkr., 2e toilet, balkon, 2e et.: zolderkr. met berging. Vraagprijs 249.500.- k.k. Voorschoten, Leidseweg. Tussenh.h. met tuin. Ind.: woon-eetkr. met open haard, open keuken, gang, toilet. 1e et.: 3 slp.krs., douche, 2e toilet, 2e et.: vliering. Vraagprijs 247.500.- k.k. Voorschoten, Strausspltsn. Tussenh.h. met tuin, c.v.-gas, schuur, incl. stoff. en zonwering. Ind.: zit-eetkr. met open haard, keuken, gang, toilet, 1e et.: 3 slp.krs., badkr., 2e toilet, 2e et.: zolderkr. met dakkapel, zolderberging met boiler. Vraagprijs 365.000 - k.k. Woubrugge, Beatrixplantsoen. Schitterend hoekh.h. met tuin (Z), c.v.-gas, incl. stoff., zonwering, thermophane, keukenapp., plavuizen. Ind.: hal, toilet, L-kamer met open haard, open keuken, 1e et.: 3 slp.krs., douche met 2e toilet, 2e et.: kamer, dakterras (3x5). Vraagprijs 265.000.- k.k. Zoeterwoude, De Loethe. Tussenh.h. met tuin, schuur, c.v.-gas. Rustig gelegen. Ind.: L-vorm. woonkr., hal, toilet, keuken, 1e et.: 2 krs., badkr. met douche, 2e toilet. 2e et.: 2 krs. Vraagprijs 297.500.- k.k. Zoeterwoude, Nassau laan. Split-level/schakelbungalow met tuin (Z) en terras, c.v.-gas, garage met berging, tegelvloeren, thermophane begl., open haard in tuin. Ind.: hal, toilet, open keuken met app., zitkr. met open haardje et.: ouderslp.kr., 3 slp.krs., luxe badkr., douche, 2e toilet, balkons. Vraagprijs f 650.000.- k.k. Rijnsburgerweg 100, Rijnsburg Telefoon 01718-29301 Lid Makelaarsbeurs Den Haag.lid NBM, MCC, N.V.A. Te koop Leiden: Volmolengracht 25 Grachtenhuis met ondergelegen bedrijfsruimte, ook zeer geschikt voor garage of hobbyruimte. Indeling: 1e etage: woonkamer, keuken, serre, bad gelegenheid, balkon. 2e Etage: 2 slaapkamers en royale berging, vliering. Het geheel is uitstekend onderhouden; de woning heeft een nieuwe kap en nieuwe elektriciteitsbedra ding. Mogelijkheid tot overname stoffering. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs f 185.000,- k.k. O Inlichtingen en bemiddeling via: Vestiging Arnhem makelaardij in onroerende goederen C® Gamerslagplein 2-Arnhem Tel.085-615231 of via uweigen (NBM) makelaar Lid NBM

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 38