mwvwirMrMMmmrmmwE 9ÜL9?renagoea UIVKUtntWUuUtUoNRC MAKELAARDIJ van BEUKERING MAKELAARDIJ van BEUKERING A attcötra N3 leidaEo Gratis belangrijke koopinformatie onroerendgoed OEGSTGEEST MAKELAARDIJ van BEUKERING LEIDEN tel. 071-134341 LEIDEN Boerhaavelaan 14. Herenhuis met 9 kamers, keu ken, wijnkelder, douches. Zeergrote tuin en schuur. 460.000.- k.k. Bakkersteeg 11(Gerenoveerd woonhuis nabij het Rapenburg. 160.000.- k.k. Sophiastraat 61B. Winkelpand met dagverblijf en ruime bovenwoning. 280.000.- k.k. Haarlemmerstraat 50. Eenvoudig woonhuis met achtertuin. 83.000.- k.k. Rijnsburgerweg 31C. Herenhuis (praktijkhuis) met parterre praktijkruimte, 1e verd.: schitterende woon kamer, keuken en balkon. 3 slaapkamers en bad kamer. 495.000.- k.k. Forsitiadal 12. Modem, ruim hoekhuis met tuin, schuur en c.v., woonkamer en 4 slaapkamers. 248.000.- k.k. Westlanderwerf 17. Prima onderhouden tussen- huis met tuin, schuur, 4 slaapkamers, open keuken en ruime living. 219.000.- k.k. Paedtslaan 2. Royale bungalow met 5 slaapka mers, studeerkamer, grote woonkeuken en living met open haard. 875.000.- k.k. WOUBRUGGE Bateweg 37. Modern hoekhuis met garage, dak terras en c.v. 4 slaapkamers en ruime woonkamer met plavuizen vloer en open haard. 285.000.- k.k. VOORHOUT Willem Alexanderstraat 16. Gezellig woonhuis aan brede laan met plantsoen en vijver. Woonhuis heeft voor- en achtertuin, woonkamer, 4 slaapkamers en zolderberging. 250.000.- k.k. WIJ BEMIDDELEN BIJ DE VERKOOP VAN KATWIJK Conradstraat. Uitstekend onderhouden hoekeengezinswoning met voor- en achtertuin. Inrit naar grote garage en schuur. Ind.: hall, toilet, ruime keuken, doorzonkamer. 1 e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche. 2e et.: 1 slaapkamer en zolderberging. Alleen te koop voor Katwijks gezin. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 228.000.- k.k. Hoorneslaan 129. Leuke tussenmaisonette op 1 e woonlaag. Deze flat wordt incl. stoffering aangeboden. Ind. hal, wasgel., toilet, keuken, woonkamer met balkon. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, balkon dmv gaskachels verwarmd. Aanvaarding binnen 2 maanden. Vraagprijs 138.000.- k.k. Boulevard. Luxe tussenappartement. Ged. gemeubileerd en gestoffeerd. Het object is c.v.-gas verwarmd en heeft een fraai uitzicht over zee, strand en duinen. Ind.: ruime woonkamer, 3 slaapkamers, toilet en badkamer met ligbad. Aanv. in overleg. Huurprijs 1200.- per maand. Boulevard. Appartement met c.v.-gas verwarming. Achterplaats. Ind.: woonkamer, hal, keuken, toilet, badka mer met douche, 1 slaapkamer. Riant uitzicht op zee. Aanv. in overleg. Huurprijs 1500.- per maand. Fresiastraat. Goed onderhouden hoekeengezinswoning met voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.: fraaie entree, doorlopend naar ruime keuken, doorzonkamer met thermopane beglazing en geïsoleerde buitenmuur. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en toilet. Via de vaste trap komt U op de 2e etage: 1 slaapkamer/studeerkamer, zolderberging. De mogelijkheid bestaat om de woonkamer of keuken uitte bouwen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 249.000.- k.k. Schouthof. Mooi 3-kamer appartement op top etage met groot dakterras en zijbalkon. Berging in de onder bouw. Ind.: hal, werkkast, toilet, badkamer met douche, 2 ruime slaapkamers, grote woonkamer met open keuken. Het appartement is geheel c.v.-gas veiwarmd. Magnifiek uitzicht. Aanvaarding direkt. Vraagprijs 147.000.- k.k. Duinstraat. Een op goede stand gelegen tussenhuis met voortuin en plaats. Ind.: hal met schrootjeswanden en plavuizen, toilet, grote gemoderniseerde uitgebouwde keuken met bijkeuken, ruime doorzonkamer. 1e et.: 3 ruime slaapkamers, douche, 2e et.: 1 slaap/hobbyruimte en berging. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding oktober 1978. Prijs n.o.t.k. Helmbergweg. Luxueuse hoekeengezinswoning met voor- en achtertuin op het zuiden. Achter het huis bevindt zich de d.m.v. een brede inrit te bereiken garage en dubbele schuur. Bevat o.a. een grote doorzonkamer. Luxe moderne keuken. 1e et.: 4 slaapkamers, allen voorzien van tuimelramen, badkamer en douche. Via de vaste trap is de 5e kamer en zolderberging te bereiken. Bouwjaar 1965. Geheel c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Hoorneslaan. Prachtig gelegen 4-kamerhoekflat met berging in de onderbouw. Ind.: hal, toilet, badkamer met douche, 3 slaapkamers, ruime woonkamer met balkon, woonkeuken met balkon. Met gaskachels verwarmd. Aanvaarding september 1978. Vraagprijs 130.000.- k.k. Prins Bernhardlaan 27. Goed onderhouden 4-kamerflat met berging in de onderbouw. Ind.: hal, toilet, badkamer met douche, 3 slaapkamers, ruime woonkamer, keuken met balkon. Wordt geheel gestoffeerd opgeleverd. C.V.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 134.000.- k.k. VALKENBURG Van Giffenstraat. Moderne tusseneengezinswoning met voor- en achtertuin en schuur. Huurgarage beschik baar. Ind.: entree, hal, toilet, keuken, doorzonkamer. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e et. zolderberging, mog. voor 4e kamer. Aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. RIJNSBURG J. Frisoplantsoen. In prima staat van onderhoud verkerende tusseneengezinswoning met grote garage en schuur. Heihuis ligt aan een rustig hofje en is voorzien van een voor- en achtertuin. Ind.: part.: hal met granolwanAn, toilet, ruime doorzonkamer, royale keuken. 1e et.: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met douche, vaste trap naar 2e verd. met ruime zolderberging, evt. 4e slaapkamer. C.V.-gas verwarmd. Incl. ged. stoffering. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 255.000.- k.k. Schaapherdershoek. Modern, luxe herenhuis met voortuin en achtertuin op het zuiden. Het gehele pand is geïsoleerd, d.m.v. thermopane beglazing en spouwmuurisolatie. Het pand bevat een grote Z-vormige woonka mer, een moderne keuken, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: 4e kamer en zolderberqinq. C.V.-gas verwarmd. Rustig gelegen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 225.000.- k.k. OEGSTGEEST Juffermansstraat. Op goede stand gelegen herenhuis met grote living (35 m2) met parket en open haard, fraaie aangelegde tuin. Op de 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, via de vaste trap naar 2e et.: 4e slaapkamer met dakterras. Het totaal is c.v.-gas verwarmd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 288.000.- k.k. LEIDEN Oude Vest. Karakteristiek hoekgrachtenpand met klokgevel. Dit oude romantische huis bevat o.a. 2 woonka mers, 4 slaapkamers, veel bergingen, grote garage, etc. Geschikt voor dubbele bewoning. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs/ 198.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Gestoffeerd herenhuis met diepe achtertuin en c.v.-gas. Omvat o.a. grote doorzonkamer met open haard en schrootjesplafond, open keuken, 3 slaapkamers, zolderberging. Goed onderhouden. Aanvaar ding direkt. Vraagprijs 198.000.- k.k. Van alle aanbiedingen in de gehele omgeving zijn foto's met beschrijvingen aan- wezig. Bel 01718-16545 en U ontvangt zo'n handige "woningprisma" gratis thuis!! Inlichtingen Makelaardij o/g Dir. D. de Jager Zeeweg 165 2224 CE KATWIJK a/d RIJN tel. 01718-16545-14315 LEIDEN HOGE RIJNDIJK 174 Zeer groot tussenheren- huis, best. uit beneden- en bovenwoning. De bene denwoning wordt leeg op geleverd en heeft de vol gende indeling: gang, toilet, grote woonkamer, open haard, luxe keuken, bad kamer, grote slaapkamer. De bovenwoning is ver huurd en heeft als indeling: gang, toilet, grote woonka mer, badkamer, 4 royale slaapkamers, royale zolder. In de achtertuin 2 stenen bergingen. Totale grond- opp. 364 m2. Vraagprijs/212.500.-k.k. TER LAAN vastgoed b.v. Voorhout, telefoon 02522-15585. Verberg financieringen snelle en discrete afwikkeling overname elders lopende leningen mogelijk. altijd de laagste rentetarieven Korevaarstraat 19 Leiden, tel. 143386 PATIO BUNGALOW Leiden-Merenwijk Ruime entree, open luxe keuken, huiskamer 50 m2 vloeren: steenbokplavui zen, 3 ruime slaapkamers, badkamer met luxe sanitair. Garage met inpandige vrije tuin. Prijs f310.000,- Tel. 071-211486. GEVRAAGD IN LEIDEN of OMSTRE KEN met SPOED door particulier ééngezins-wo- ning(en) in verhuurde staat, of voor latere zelfbewoning. Enig achterstallig onder houd geen bezwaar. Vlugge en contante afwik keling mogelijk. Graag Uw bericht met ver melding van adres en huur opbrengst ond. nr. 59562 bur. v. d. blad. "M'N KRAKTEN MOCrë? ZF HEBBEN^ MAA/S. VAN /A'N KLEREN MOETEN ZE AcFBUJ VEN bE BE20RQER De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540 Direktie: JN. Lancel, makelaar i.o.g. HAZERSWOUDE Chopinlaan 59. Modern hoekheren- huis met 3 zijden tuin, vrij en gezellig gelegen nabij vijver en sloot. Bevat grote L-vormige woonkamer met open haard, open eetkeuken, badka mer met ligbad en 2e toilet, 4 a 5 slaapkamers. Voorzien van CV-gas, thermopane beglazing. f 325.000,- LEIDEN Apollolaan. 3-kamer-appartement op de 2e etage met schitterend uitzicht. Ind. grote woonkamer, zitbalkon, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met gebouwde schuur. Woonkamer, in open verbinding met keuken (met. was- en vaatwasautompat), 4 slaap kamers, 2e toilet, badkamer, 2e et. 3 kamers, dakkapellen. CV-gas met moederhaard. f 298.000,- Buys Ballotstraat 31. Geheel gemo- ket en open haard, badkamer met lig bad, 3 slaapkamers, zonnebalkon le klas verbouwd. f 192.000,- chillende schuren. In "ruil met huurwoning of huurflat in Lei den of direkte omgeving. Ind. door gebroken woonkamer, serre, keuken, le et. 3 kamers, douche, balkon, 2e grote zolder. Prima s derhoud. f 139.000,- Aangeb. stenen berging. Parterre: entree, toilet, grote living (ca. 54 m2) met open haard en wengé par ket, open keuken, le et. 3 ruime slaapkamers, 1 met wastafel, bal kon, badkamer met ligbad, douche, wastafel, toilet. 2e et. overloop grote' kamer met dakraam, bergzol der. Gunstige ligging t.o.v. water sport en schoien. f 320.000,- plantsoen en tuinen. Voorzien CV-gas. Ind. woonkamer, keuken en gang met plavuizen, le et. 3 slaap kamers, badkamer met douche, be vloerde zolder. Incl. diversen. 215.000,- Noordeinde 52.Groot stadspand met royale zonnige achtertuin. Bevat o.m. kamer en suite 10,5x5, 2 ka mers, halfdiepe kelder, tussenetage: 1 kamer, le et. 4 grote kamers, 2e et. 5 kamers, keukentje, f 370.000,- Rijndijk ijk 254. Geheel gemoderniseerd bouwd hoekherenhuis (2 onder 1 kap), voor- en ruime achtertuin, grote schuur met zolder, CV-gas, prima in de verf, etc. Royale woon kamer, open haard, nieuwe keuken, bijkeuken, 3 grote slaapkamers, bad kamer met ligbad, zolder, f 298.000,- woon kamer, moderne keuken, toilet en douche» 3 slaap kamers en bergzolder. Alles in prima staat; nieuwe elektr. bedrading, pla fonds, etc. f 119.000,- Scholtenstraat 26. Parterre-apparte ment met eigen CV-gas. Ind. woon- en eetkamer, balkon aan de zonzijde, keuken, 2 slaapkamers, douchecel met wastafel, grote bergruimte onder het gebouw, ook geschikt voor om bouw tot hobby- of slaapkamer. f 148.000,- Scilladuin 8. Hoekwoonhuis ir zijden tuin, bijzonder vrij gelegen vrij uitzicht aan de voorzijde. CV-g t wastafel. f 258.500,- Spaamestraat 57. Modern hoekhuis, voor-, zij- en zonnige achtertuin met zitkuil en vijver. CV-gas. Ind. gang, toilet, kelderkast, ruime moderne keuken, woonkamer, ie et. overloop, douche, 3 slaapkamers, 2e et. royale kamer met dakkapel, zijkamer met dakkapel, veel bergruimte. Zolder geïsoleerd. f 232.000,- Vollersgracht 6a. Verheelde woning geschikt eventuele verhuur, le et. overloop, ruime woonkamer met parket, keu ken, kamer. 2e et. overloop, grote slaapkamer (event. I Zinniadal 5. Modern woonhuis r voor- en achtertuin, gelegen aan i terpartij met vrij uitzicht. Ind. woi LEIDERDORP vrijwel direkt aan de Rijn gelegen. Ind. grote kamer en suite (9,5x4), ruime studeerkamer, grote woonkeu ken, bijkeuken, schuur, bordestrap, 3 flinke kamers, badkamer, 2e toi let, grote zolder. f 490.000,- Nijenrode 6. Hoekwoonhuis met ga rage, zeer vrij gelegen aan brede, mooie beplante laan. Voor- en be schutte achtertuin op zuid. Hal met natuurstenen vloer, woonkamer met open haard, le et. 3 kamers, badka- dakkapel. CV-gas. 2e toilet, 2e et. kamer, beide met f328.000,- Nijenrode 17. Modern herenhuis met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Ind. woonkamer, flinke (eet)keuken, le et. 3 slaap kamers met kasten, badkamer met ligbad, 2e toilet op de gang, 2e et. klein kamertje met dakkapel, grote kamer met dakkapel. f 278.000,- isje i praktijkruimte. Prachtig uitzicht c de Rijn en Vliet. CV-gas. Prachtige L-vormige woonkamer 50 m2, par ket, open haard, luxe open keuken met bar, bijkeuken, grote luxe bad kamer, 2e toilet, 4 slaapkamers, 2e et. vliering. f 490.000,- NOORDWIJK i 38. Vrijstaande, tig gelegen semi-bungalow met g aangebouwde garage, op ca. bebost duinterrein. CV-gas. royale woonkamer op zuiden, terras, open haard, luxe eetkeuken, 4 slaap kamers, badkamer met ligbad, le et. 2 .kamers, toilet met wasruimte, ge schikt voor douche. Veel berg ruimte. f695.000,. OEGSTGEEST Govert Flincklaan 28. Woonhuis met voor- en op het zuiden gelegen ach tertuin, volledig vrij uitzicht voor en achter. Schuur en achterom. Ind. woonkamer, keuken, le et. 2 a 3 ka mers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e et. flinke kamer met dakkapel en wastafel. f325.000,- Irenelaan 34. Hoekwoonhuis met voor-, zij- en achtertuin (zuid), zeer vrij gelegen aan groenstrook. Woon kamer, nieuwe keuken, le et. 3 ka mers en badkamer met ligbad en douche, 2e toilet, 2e et. grote kamer met dakkapel. CV-gas. f 296.000,- Korenbloemlaan 49. Uitstekend on derhouden woonhuis met voor- en zonnige achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Bevat: hal met an tieke kast, ruime nieuwe houten keuken, nieuwe badkamer met ligbad en div. accessoires, 2e toilet, 4 slaap kamers. Gedeeltelijk thermopane be- glaasd. Incl. div. roerende goederen. f 255.000,- zicht over plantsoenen. Ind. zij-ii gang, woonkamer met open haard, uitgebouwde gemoderniseerde keu ken, dubbele beglazing, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toi let, 2e et. grote kamer met dakkapel, veel kastruimte. f385.000,- Rhijngeesterstraatweg 33a. Hoe] met 3 zijden tuin. CV-gas. Ind. i i toilet, 3 kamers, badka- zolder met veel kastruimte, 2 kamers, dakka pellen, vliering. f 295.000,- legen aan een watertje (met aansl. naar de Kagerplassen). Sousterrain: garage voor 2 auto's, wasruimte, par terre: luxe keuken, grote kamer met open haard, mooi uitzicht, groot zonnebalkon, le et. 2 grote kamers, badkamer, 2e et. zolder geschikt voor 2 kamers. CV-gas. Incl. volle dige stoffering, keukenmeubel en apparatuur. f 258.000,- VOORSCHOTEN Molenlaan 83. Woonhuis met vrije ligging aan brede laan en water. Voor en achtertuin. CV-gas. Ind. woonka mer, keuken, le et. 3 kamers, bad kamer met douche, 2e toilet, 2e et. kamer met dakraam. CV-gas. Incl. zonnescherm, luxaflexen, etc. CV-gas. In perfecte derhoud. Bijzonder goede ligging aan breed plantsoen. Royale woonkamer, grote moderne keuken, le et. 3 ka mers, badkamer, 2e toilet, 2e et. grote kamer, met dakkapel. f 365.000,- ZOETERWOUDE Ind. woonkamer, keuken, le et. 3 kamers, badkamer met douche, 2e et. grote kamer met dakkapel, ach terkamer met dakkapel, zolderruimte de voorzijde. Div. betimme- Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een Jiandig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36