5 E M M E N I E LEIDEN GASEQUIP B.V. administratief assistente/secretaresse hoofd huishouding (vr) leidato Hou ze In de gaten! LEIDSCH DAGBLAD BEZORGERS (STERS) van de Meent makelaardij CÏ3 TE KOOP 3 ra TELEFONISTE RECEPTIONISTE Middenstands diploma koopt nü uw schoolartikelen Wij hebben nu in voorraad: 6 soorten schoolagenda's Alle multo artikelen Holly Hobbie schriften en kaftpapier Aristo rekenlinialen en Geo-driehoeken National semi conductor calculators Grote sortering schooletiketten ij -j |-j i.'-1 o F— - I'M]!} Speciale schoolprijzen voor: schriften, teken dozen, penetuis en multo-artikelen 22,50 De speciaalzaak voor schoolartikelen h a a rl e m m e r s t r a a t 167/171 telefoonnr: 071 - 146041 Wij zijn een internationaal georiënteerd technisch ver koop- en servicebedrijf met afnemers in de petrochemi sche en offshore industrie en wij zoeken een Haar taak zal onder meer bestaan uit: - Secretaresse-werkzaamheden voor de directeur - Assisteren van de administrateur Wij zoeken iemand met: - Ervaring in secretaresse-werk - Ervaring in en/of belangstelling voor boekhouden - Naast Nederlands een goede kennis van de Engelse taal Wij bieden: - Een prettige en afwisselende werkkring op een klein kantoor - Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse, richt dan uw sollicitatie aan Gasequip B.V., Touwbaan 22,2352 CZ Leiderdorp t.a.v. de heer A.G. van Zonne veld of bel 071-899364. POLANEN TWEEWIELERS Haarlemmerstraat 201 ACTIEVE MEDEWERKER Moet bereid zijn 1 dag vakon derwijs te willen volgen. Bouwkundig aannemingsbedrijf Ouwehand en Zoon b.v. KATWIJK Vraagt voor diverse werken in Katwijk en omgeving leerling timmerlieden en timmerlieden Interkerkelijk Verpleeghuis- en Reaktiveringscentrum "Leythenrode" Hoogmadeseweg 55, LEIDERDORP. Telefoon 071-899242 In ons verpleeghuis met 160 bedden komt eind 1978 vakant de functie van Deze functionaris heeft de leiding over de schoonmaakdienst, linnendienst, personeelsrestaurant. begeleiding van stagiaires en enkele nevenactiviteiten zoals uitgifte verband magazijn. Kandidaten voor deze functie dienen te voldoen aan de volgende vereisten: - minimaal diploma huishoudkundige voor inrichtingen, acte N 12 of daarmee vergelijkbare opleiding - minimum leeftijd 28 jaar - leidinggevende capaciteiten en ervaring in een soortgelijke functie Geboden wordt een aantrekkelijk salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de directrice, Mevr. M. Hoek-Nugteren. TE KOOP TE KATWIJK ACHTERWEG. Bedrijfsruimte met bovenliggend woonhuis. De ind. is als volgt: beg.grond: garage 23,5 m2, 2 werkruimten, beiden 18 m2. Woonhuis: woonkamer 3.75 x 7.50 met open haard en schrootjesplafond. 2 slp.krs. 2,75 x 5,00 m. Keuken met nieuw keukenblok, badkamer met ligbad. Tot. grondopp.: 103 m2. Oplevering z.s.m. Prijs n.o.tk. RIJNSBURG COLLEGIANTENSTRAAT 109. In rustige wijk gelegen drive-in woning met inpandige garage en berging. Ind. van dit goed onderhouden pand: grote woonkamer, keuken, hal, toilet en m.k. 1e verd.: ouderslaapkamer en balkon, 2 slaapkrs., badkamer met douche, 2e verd.: grote slaapk. zolderberging. Direkt te aanv. Vraagprijs 207.500,- k.k. GR. FLORISLAAN 44 „De Splitsing", 4-kamerflat. 1e woonlaag. Bouwjr. 1975. De ind. van dit uitst. onderh. pand is als volgt: roy. hal, ruime woonk. met L-vormige open keuken (35 m2), 3 slaapk. met veel kastruimte (1 m. balkon). Roy. badk. met douche. Berging in de onder bouw. Incl. geh. stoff. 1 zonnesch. C.V.-gas. Aanv. in overleg. Vraagprijs 175.000.- k.k. NOORDWIJKERHOUT SOLLAS1114. Luxe recreatiebungalow. Ind.: woonk., 2 slaapk., volledig inger. keuken, uitst. verhuurmogelijkhe- den. Gem. en gestoff. Erfpacht 2.000,- per jaar. Bouwjr. 1977. Vraagprijs 142.000,- k.k. HERENWEG. Riante 2-onder-1 -kap won. op 1200 m2 grond met blijvend vrij uitzicht over duinen en bollenvel den. Deze 2 j. oude woning is zeer solide gebouwd (o.a. uitst. geluid- en warmteïsolatie) en heeft vele ekstra's. Het souterrain b.v. is uitst. geschikt als praktijkruimte (en is als zodanig gebouwd), maar kan met evenveel gemak omgetoverd worden in een geriefelijke tuinkamer. Bo vendien kunt u naast een groot zonneterras genieten van een grote tuin met een boomgaard en moestuin. En als u geen liefhebber van tuinieren bent, kunt u altijd in die tuin nog een tennisbaan en/of zwembad projecteren. U ziet, een huis met vele mogelijkheden. Meer informatie over deze ruime en geriefelijke woning, kunt u verkrijgen op ons kantoor. Sociëteit Leiden vraagt te huur in Leiden 1 societeitsruimte ter grootte van 150 m2 Aanbiedingen aan het secretariaat de Gijselaar- straat 1 Leiden. Telefoon 071-134321. De V.P.B.C. voor Zuid-Holland is een dienstverle nende organisatie t.b.v. het Openbaar Biblio theekwerk in gemeenten met minder dan 30.000 inwoners in de provincie Zuid-Holland. De BIBLIOBUSDIENST zoekt m.i.v. 1 oktober 1978 voor de standplaats NIEUWKOOP een- PART-TIME BIBLIOTHECARIS (V/M) voor 6 1/4 uur per week op de bibliotrailer Taken: - het verrichten van uitleenwerkzaamheden- - toezichthouden tijdens de uitlening Funktie-eisen: - minimaal AB-diploma; - grote mate van zelfstandigheid; - sociale vaardigheid. De werkzaamheden worden verricht op de don derdag en wel van 14.00-17.30 uur en 18.30-21.15 uur. Het rooster geldt voorlopig tot 1 januari 1979. Als gevolg van de toekomstige uitbreiding van het aantal trailers en de eventueel daaruit voortvloeiende route-wijzigingen, dient men reke ning te houden met toekomstige roosterwijzigin- gen. Standplaats: Nieuwkoop. Inlichtingen: mevr. R. Smith, tel. 010-730033. Salariëring volgens rechtspositiereglement Open bare Bibliotheken. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vakaturenummer 018 te verrichten aan: Formatie- en Personeelszaken van de Ver enigde Provinciale Bibliotheekcentrales voor Zuid-Holland Westfrankelandsedijk 1 3115 HG Schiedam. Kindeten zijn kinderen. Vfoatschuwen is niet genoeg. Ure Rjblicafie aangeboden door du blad in samenwerking mei de Stichting Ideële Reclame De Verpleegkundige Academie Vronestein vraagt voor de Voortgezette Opleidingen, zo spoedig mogelijk een STAFDOCENT (E) agogiek in volledige betrekking - verzorgen van lessen agogiek en training sociale vaardigheden STAFDOCENT (E) organisatiekunde in volledige betrekking e.v. deelbetrekking taken: - verzorgen van lessen organisatieleer c.q. -kunde - mede vorm geven aan een thematische opzet, m.n. voor de kaderopleiding - in teamverband schrijven en uitvoeren van onderwijsprogramma's - begeleiden van groepjes kursisten in 'methodische werkbegeleiding' - begeleiden van kursisten bij het maken van werkstukken - mede vorm geven aan het beleid t.a.v. de opleidingen. Verlangde bevoegdheid en ervaring: - doktoraal eksamen psychologie of so ciologie (bij voorkeur met specialisatie arbeids- en organisatie-psychologie en/of organisatiekunde) - bij voorkeur ervaring in organisatie-ad vieswerk, het liefst in de gezondheids zorg - ervaring in persoons- en groepsgerichte begeleiding, bij voorkeur in beroepsge richt onderwijs. Salaris en rechtspositie volgens de schalen van de Wet op het Voortgezet Onderwijs. Telefonische inlichtingen over bovengenoemde funktie bij voorkeur tussen 8.30-10.00 uur bij Mevr. A. K. M. Bronswijk, coördinatrice V.O., tel. 070-694081 Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de direktie van de Verpleegkundige Akademie Vronestein, Oosteinde 14, 2271 EH te Voorburg, onder vermelding van 'vacature staftocht voortgezette opleidingen'. - doktoraal eksamen andragogiek, so ciale pedagogiek, M.O.-B sociale pe dagogiekof Sociale Akademie met V.O. -ervaring in persoons- en groepsgerichte training en begeleiding - bij voorkeur ervaring in de gezond heidszorg. gevraagd voor Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Boven de 15 jaar. Hoge beloning. Aanmelden bureau Leidsch Dagblad, Witte Singel 1 te Leiden of tel. 071-144941 tst. 141 en vragen naar Dhr. J. Werk. ALPHEN A/D RIJN GROENOORD 62. Excl. schakelwoning met garage en tuin op Z. Beg.grond: 75 m2 living m. plavuizen en thermopane. Verd.: 5 slaap kamers en luxe badk. m. ligbad, 2e toilet, 2 wastafels en aparte douche. Vr.pr.: 345.000,- k.k. Alphen aan den Rijn Haagwinde 4 Tel. 01720 - 29220 4 ha grasland Brieven onder nr. 61282 aan bur. v. d. blad. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) IMPORT/EXPORT Voor ogen staat een jonge man of vrouw van 20 - 25 jaar die op administratief gebied een on dersteuning gaat verlenen aan de dagelijkse ak- tiviteiten van onze Import/Export-afdeling. Hij zij gaat assisteren bij: - de planning van in- en uitgaande ladingen - het afwikkelen van problemen rond verscheepte ladingen - samenstellen van import-, exportdossiers - uittypen van douanedocumenten. De jonge medewerker (ster) die HAVO of verge lijkbare opleiding achter de rug heeft en over type-ervaring beschikt, vindt in deze baan allé mogelijkheden om door te groeien. Geïnteresseerd Neem dan even kontakt op, onder vermelding van LD 171, met 3M Nederland B.V. afdeling Personeelszaken, Rooseveltstraat 55 2321 BL Leiden. Tel071-769330 (tussen 9.00 en 17.00 uur). Gemeente Warmond i Warmond maken be- Burgemeester en Wethouders v kend dat voor de prijs van 235.000,- k.k. te koop is het woonhuis met onder- en bijbehorende grond, staande en gelegen aan de Vlietwei 201 te War- rnona, xaaastraai bekend gemeente Warmond, sectie D, nr. 3462, groot 1 are 97 centiare. Gedurende een termijn van tien dagen, die aanvangt op de datum van verschijning van dit blad, hebben War- mondse woningzoekenden voorkeur van koop. Degenen, die belangstelling voor de aankoop van deze woning hebben, kunnen zich binnen de hiervoor ge noemde termijn schriftelijk bij hun college aanmelden. Warmond, 25 augustus 1978. Burgemeester e de secretaris, C. Zoetemelk. i Warmond, de burgemeester, W. F. de Vreeze. Wij zoeken een ervaren en accurate telefoniste met Middelbare schoolopleiding, kennis der moderne talen, en goed kunnende typen. Sollicitaties schriftelijk aan: Direktie Metaan BV Postbus 12 Alphen a.d. Rijn INLICHTINGEN over de avondcursussen van de officiële I.M.O.-Middenstands-avondschool te Leiden Opleiding voor het Middenstandsexamen 5 uur les per week (2 lesavonden) de school heeft rijkssubsidie; schoolgeld slechts 130,- per jaar (200 lesuren) Geen toelatingseisen, iedereen is welkom De lessen beginnen al de volgende week Inlichtingen inschrijvingen: maandag t/m vrijdag van 9.00-18.00 uur-He rengracht 4. 2312 LD Leiden. Tel. 071-130660 en bovendien a.s. maandag en woensdagavond tus sen 7 en 8 uur inhei lesgebouw van de Rembrandt Scholengemeenschap - Schubertiaan 133, Lei den Zuid-West.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 26