AlllilKEB afdelings secretaresse/ assistente inkoop adminstratief assistente Elektronici en werkluigbouwers(MTS) om de fabricage van moderne telefooncentrales te begeleiden. zelfstandig uitvoerder personeel™»» PERSONEF' msc"EEL ««■-=»- r- ->rS< SEKRETARESSE DEMONSTRATRICE mmWKÏÏF boekhouder m.b.a. typiste nederlands ~>r randstad uitzendbureau —ir-O-JTL PHILIPS i P^fsow^PERSttKL personeel De afdeling Vormgeving van de Leidse Onderwijsinstellingen ontwerpt velerlei soort drukwerk Zij bepaalt het "gezicht" van onder meer de LOI-studiegidsen, brochures, mailings, advertenties. Op deze actieve afdeling is op korte termijn plaats voor een ontwerper/werktekenaar (leeftijd plm, 25 jaar) Hij krijgt te maken met een gevarieerd pakket reclame- en publiciteits- drukwerk. Dus vragen wij van hem een redelijke grafische kennis en een tenminste gedeeltelijk voltooide opleiding aan een Academie voor Beel dende Kunsten. Hij moet nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken, "sluitende" werktekeningen kunnen maken en de lay-out van periodieken kunnen verzorgen. Belangstellenden wordt verzocht hgn schriftelijke sollicitatie te richten aan afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen V Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon(071) 89 92 55* Nederlandse Adler Fabrieken BV Via onze verkooporganisatie worden mechanische en elektrische schrijfmachines en een groot assortiment elektronische rekenmachines op de Nederlandse markt gebracht, terwijl binnenkort het verkooppakket zal worden uitgebreid met een elektrische schrijfmachine met geheugen. Binnen deze organisatie komt vakant de funktie van Zij is in de eerste plaats sekretaresse van het hoofd van de verkoop organisatie, waarbij zij sekretaressewerkzaamheden verricht als korrespondentie. bijhouden van agenda, files e.d. en daarbij veel telefonische kontakten heeft. In de funktie van demonstratrice ontvangt zij afnemers en relaties in onze showroom of op beurzen e.d., waarbij zij diverse typen schrijf machines op funktionaliteit demonstreert. Voor deze afwisselende funktie denken wij aan éen representatieve jonge vrouw (22 - 35 jaar), die een algemene ontwikkeling heeft op tenminste H AVO-niveau, een redelijke kennis van de Duitse taal bezit en over een uitstekende type-vaardigheid beschikt. Het bedrijf: Intervam [opgericht in 1929] is een werkmaatschappij van het grote bouwconcern Hollandsche Beton Groep en legt zich toe op "het bouwen van woningen, terwijl het bedrijf daarnaast ook utiliteitswerken uitvoert. De functie: Een zelfstandig uitvoerder ten behoeve van éér van onze uitvoerende rayons, gevestigd te Rijswijk [zh]. De functie-inhoud: - de zelfstandig uitvoerder voert zelfstandig een project uit en heeft de dagelijkse leiding over het project; - hij draagt zorg voor een efficiënte organisatie op de bouwplaats; - hij geeft leiding aan assistent-uitvoerders/ voorlieden en specialisten; - hij draagt zorg voor de naleving van de veiligheidsvoorschriften op de bouwplaats Wie zoeken wij? Onze gedachten gaan uit naar een man in de leeftijd van ca. 35 jaar, die: - in het bezit is van een MTS-diploma of een opleiding op gelijkwaardig niveau heeft genoten; - beschikt over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; - ervaring in een soortgelijke functie heeft opgedaan. Bent u onze man? Schrijf dan een brief onder nr. 29 naar de afdeling Personeelszaken van Intervam bv. Postbus 83, 2280 AB Rijswijk. nnwMMB werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Gevraagd steunzolen vervaardiger Leeftijd 35-45 jaar Sollicitaties na telefonische afspraak. Orthopaedische fabriek VAN LIEROP BV Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt voor de afdeling ANAESTHESIE een ANAESTHESIE VERPLEEGKUNDIGE die in het bezit is van het diploma A-ziekenverpleging. De werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats binnen het operatiekamer-kompiex (6 kamers). Aanstelling in de rang van verpleegkundige A tot maximaal f 2700,33 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen C.A.O.-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp direct werk op kantoor voor: voor een bedrijf in Katwijk. Hele dagen voor langere pe riode. zeer geroutineerde kracht voor het uittypen van een ver slag bij een instelling in- Leiden, voor 1 week. Leiden: Nieuwe Rijn 44. tel, 071 - 14 48 41 Leiden: Kort Rapenburg 6. tel. 071 - 14 95 41 Alphen: Groenoord 76. tel 01720-4 55 00 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk: Cleyn Duynpark 12. tel. 01718 - 7'12 75 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Shultcn zcekt voor spoedige indiensttreding: Haar werkzaamheden zullen bestaan uit: Het bestellen van grondstbffen en verpakkingsmaterialen d.m.v. schriftelijke orders. Registratie en follow-up van de inkoopgegevens. Kontrole op tijdige uitvoering van de bestellingen en rechtstreekse reklamatie bij de leveranciers bij afwijkingen Het uitwerken en typen van de correspondentie in de Nederlandse-, Engelse- en Duitse taal. Wij zoeken iemand met verantwoordelijkheidsgevoel die zelfstandig wil werken, flexibel Is en gewoon logisch denkt en doet. Maakt u s.v.p. een telefonische afspraak met Mevr. v. d. Kolk. Overdag 071 - 769231 of "s avonds 071 -141327. Voor onze afdeling Leerlingen- en examenadministratie zoeken wij een die in teamverband voor computerverwerking diverse administratieve gegevens codeert en daarnaast eenvoudige typewerkzaamheden verricht. Enkele jaren MAVO, een typediploma en een enthousiaste instelling zijn al voldoende. Ml je meer weten Bel of schrijf dan naar de heer D. Meyvogel van afdeling Personeelszaken van de Stichting VAM, Papelaan 85, 2250 AJ Voorschoten, tel. 01717-4141 (toestel 133). De Stichting VAM verzorgt de vakopleiding voor het automobiel-, motor rijwiel- en aanverwant bedrijf en is gevestigd in een modern gebouw op nog geen 200 meter afstand van het station Voorschoten/Wassenaar Philips Telecommunicatie Industrie in Den Haag (Televisiestraat/Fruitweg) produceert telefooncentrales die door computers worden gestuurd. Deze centrales worden overal ter wereld geïnstalleerd. In de voorbereiding en begeleiding van de fabricage zijn enkele boeiende vacatures voor MTS-ers Elektronica en Werktuig bouw. De elektronici gaan programma's maken voor meetaütomaten waarop de elektronische componenten volledig automatisch worden gemeten. Voor een opleiding wordt gezorgd. De werktuigbouwers gaan assisteren bij het maken van lay-outs in de productie, bij het maken van fabricage-voorschriften en bij het opstarten van nieuwe fabricage processen. Voor beide functies geldt dat er nauw samengewerkt wordt met de productie, zowel met de leiding als met de uitvoerders. We zoeken contact met jonge, MTS-ers die de militaire dienst al achter de rug hebben of daarvan zijn vrijgesteld. Richt de sollicitatie aan mevrouw M.W. Witteman, Personeeldienst Philips Telecommunicatie, Televisiestraat 16-18, 2525 KB Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18