JSSêF Fasson vraagt programmeurs Rabobank \penso AI»LEItm assistent accountant aankomend assistent accountant rafBiMnRH bijstands- maatschappelijk werker (m/vr) lucoTHtfrm personeelp^m PERSOI\IEELreRSONEEL Lf^iiüonei ELECTRICIEN leiden randstad Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden telefoniste Fasson COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER Monteurs die naar de toekomst kijken moeten lucotherm even bellen MONTEURS PÉffflMElPtrsone*1 PEfiSO(,tElPe'soneel personeel PERSONEEL personeel Op de afdeling lessenvormgeving worden de lay-outs en illustraties van al het LOI-lesmateriaal verzorgd Wegens overplaatsing van enkele medewerkers van deze groep is op korte termijn plaats voor enkele lay-out medewerkers(sters) (leeftijd: 20-25 jaar) Na een ruime inwerkperiode zal hij/zij in staat moeten zijn: - zelfstandig zetaanwijzingen te geven bij tekst en illustraties. - de lay-out van speciale lessen te verzorgen. - het verrichten van Doka werkzaamheden. De werkzaamheden zullen in een goede samenwerking met docenten en produktiemedewerkers moeten geschieden. Voor deze funktie is enige grafische kennis en gevoel voor vormgeving gewenst. Zij, die een opleiding in deze richting volgen of reeds hebben afgemaakt, genieten de voorkeur. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan afdeling Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen Leidsedreef-Leiderdorp Telefoon(071) 8992 55* Nederlandse Adler Fabrieken BV Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfurt gevestigde Adlerwerke A.G. produceren schrijfmachines. In onze onderhoudsdienst komt binnenkort vakant de funktie van Deze medewerker, die bij voorkeur in het bezit is van het V.E.V.-di- ploma, zal worden belast met het opsporen en verhelpen van storin gen en het verrichten van onderhoud aan onze machines en installa- Sollicitaties aan onze personeelsafdeling, Rooseveltstraat 70, Leiden (tel. 071-769232 tst. 237). Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk [zh] bundelt een groep ondernemingen in utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore-activiteiten, betonfabricage, project ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Bij de Interne Accountantsdienst, die belast is met de controle van de jaarrekeningen zowel in binnen- als buitenland ,de budgettering, de interne verslaggeving en de advisering van de tot het concern behorende ondernemingen, is plaats voor een voor een succesvolle uitoefening van deze functie zijn vereist: - NIVRA-studie (gevorderd tot algemeen gedeelte) dan wel - SPD I of HEAO met aangevangen NIVRA-studie - controle-ervaring. Tevens is plaats voor een Gezocht wordt naar een medewerker met als vooropleiding Atheneum, dan wel HEAO (bedrijfseconomische richting). Ervaring is niet noodzakelijk. Voor beide functies zijn goede contactuele eigenschappen en bereidheid om verder te studeren, vereisten. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer H. J. 't Lam, telefoon: 070- 94 9340, toestel 425. Wij verzoeken u uw sollicitatie - die vertrouwelijk zal worden behandeld - te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG nv, Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zh]. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, afdeling Maatschappelijke Zorg, is plaats voor een Deze afdeling is belast met hulpverlening in het kader van de Alge mene Bijstands Wet. De afdeling is opgebouwd uit drie teams van elk 5 werkers. In aanmerking komen gegadigden die - het diploma M.B.O.-SD of gelijkwaardige opleiding bezitten; in teamverband willen werken maar ook zelfstandig kunnen funk- tioneren; beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en redaktionele vaardigheid. Praktische ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling Hét salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en kan bij indienst treding maximaal f 2941bruto per maand bedragen. Bij de selektie vervullen enkele leden van de afdeling een mede-beoordelende rol. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 78068 binnen 14 dagen te stu ren aan Burgemeester en Wethouders Stadhuis, Leiden. direct (para)medisch werk voor: o.k. verpleegkundige voor een ziekenhuis in de omgeving van Leiden. Al leen dagdiensten, voor een langere periode. bejaarden helpster gediplomeerd vooreen bejaardentehuis in Leiden. Alleen dagdien sten, voor een langere pe riode. verpleegkundige met CCU aantekening voor alle diensten in een zieken huis in Leiden, m.i.v. 1 september voor een maand. Bel ook onze banenlijn (071-130137) deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de be schikbare banen. uitzendbureau Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid vac. nr. 910.C.19.34.LD Taak: - ontvangen en doorverbinden van telefoon gesprekken uit binnen- en buitenland; - opgeven van telegrammen, verstrekken van inlichtingen over bezoekuren, ongevallen, diensten e.d.; - verrichten van administratief werk voor ojt. doctorenlijsten, roosters, adressenmo- len. Men dient bereid te zijn onregelmatige- en weekenddiensten te verrichten, hiervoor ont vangt men een toelage. Verlangd: diploma MULO/MAVO, ervaring als telefoniste en typevaardigheid. Duidelijke en beschaafde uitspraak van de Nederlandse taal. Salaris max. 1880 bruto per maand. Pro motiemogelijkheid aanwezig tot max. 2072 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van dc dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. STOMERIJ heeft nog VERZENDERS Voor informatie tel. 01717-4677. Telef. 071-131710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Fasson is een van de grote pro ducenten van zelfklevend mate riaal in de wereld. Het Europese hoofdkantoor staat in LEIDEN en van daaruit worden de aktivi- teiten van vijftien verkoopkanto ren en vijf fabrieken in Europa en daarbuiten gekoördineerd. Een aanzienlijk deel van de in ternationale koördinatie verloopt via Fasson's moderne computers (IBM 370-135 en PDP 11 (70 systemen). Onze plannen voor de toekomst maken uitbreiding van de ontwikkelingsgroep met enke le programmeurs noodzakelijk. Afhankelijk van ervaring en inte resse zullen zij worden ingezet op projekten ten behoeve van het hoofdkantoor dan wel ten behoe ve van de fabrieken. De werkzaamheden omvatten: De detailanalyse en het schrijven, testen en implementeren van de computerprogramma's, het be zoeken van onze fabrieken in Engeland en Frankrijk geeft wel licht een extra dimensie aan de baan. Bij Fasson wordt gewerkt in een informele sfeer en in kleine pro- jektteams. Kandidaten dienen te voldoen aan de volgende eisen: voltooide middelbare schoolop leiding circa twee jaar ervaring in Cob.ol bij voorkeur met On-Line toe passingen spreekvaardigheid in de Engelse taal geschiktheid om in teamver band te werken bereidheid zich verder te ont plooien door studie; Fasson biedt een goede salarië ring en uitstekende secundaire ar beidsvoorwaarden. Nadere informatie kunt u inwin nen bij de heer T. Lemstra, afd. Systems, 071-769230 toestel 313 (na 18.30 uur01856-3113). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Fasson Nederland B.V., ter atten tie van de afdeling Personeelsza ken, Postbus 28, Leiden. An Avery International Company J De Rabobank Voorschoten vraagt voor spoedige indiensttreding: De medewerk(st)er zal worden geplaatst op de afdeling Bank zaken, die contacten onderhoudt met cliënten inzake o.a. fi- nanciëringen, verzekeringen en vakantiereizen, alsmede een deel van de daaruit voortvloeiende administratie verzorgt. Bij de op te dragen werkzaamheden zal het accent vooral liggen op mondelinge en telefonische contacten met cliënten. Voor deze fuctie stellen wij de volgende eisen: 1Minimum-leeftijd 20 jaar 2. Liefst ervaring in soortgelijke functie 3. Voldoende opleidingsnivo Voor deze functie bieden wij: 1Uitstekend salaris 2. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden 3. Goede promotiemogelijkheden binnen eigen bank en Rabo- organisatie. Informaties en sollicitaties bij: Postbus 1812250 AD Voorschoten. Tel. 01717-6957. U kunt vragen naar de heer Broekhoven of de heer Westra. geld en goede raad gespecialiseerd in lBRINK Luchtverwarming een c.v.-systeem, dat de radiatoren meer en meer gaat vervangen. Goede toekomstmogelijkheden dus voor die hun kennis en ervaring willen gebruiken om luchtverwarmings- specialisten te worden. Een prima inkomen en goede sociale voorzieningen zijn vanzelfspre kend gegarandeerd. Rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. Bel direkt met: Lucotherm B.V. Tel. 01720-20300, of na kantooruren de heer K. C. van der Mark, tel. 01720-20644. installatiebedrijf Kalkovenweg 58, Postbus 337, 2400 AH Alphen a/d Rijn.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 16