M.B.A. -er teiilon \b PERSONEEL terreinmeester DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: medewerk(st)er voor de sector Verkeer sa sonee,™pK[ persor 'Kiüt .PERSOI\IEELP£RSCNEa - perse uitvoerder Fasson secretaresse secretaresse voor de hoogleraar secretaresse beheerster centrale archieven gediplomeerd verpleegkundige TOKHEIM B.V. de rijksoverheid vraagt administratief medewerker (mnl./vrl.) assistent van de bibliothecaris (mnl./vrl.) PBffl)N£ElP*rsone•, P*rsooe*1 PERSONEEL petsoneel person* j Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bos bouwkundige projecten. Zij zoekt voor haar afdeling Bosbouw en Groenvoor zieningen in de provincie Zuid-Holland een die zal worden ingeschakeld bij de aanleg en het onderhoud van landschappelijke, recreatieve en stedelijke beplantingen en voorts bij het onderhoud van sportvelden, tuinen en plantsoenen. De taken bestaan o.m. uit: - het maken van de uitvoeringsbegroting en werkplanning - het regelen van de inzet van materiaal en materieel - het uitzetten van het werk - dagelijkse leiding - bijhouden van de projectadministratie. Voor deze functie vragen wij kandidaten met een Middelbare Tuin bouwschool of MBCS opleiding, richting Bosbouw. Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Reacties kunt u richten aan: Heidemij Nederland BV, Ceylon 21-23 te Haarlem, afdeling personeelszaken, tel.: 023-33 91 00. adviseur/ontworper/pertner/uitvoerder/beheerder Bij de Sportstichting Leiden ontstaat binnenkort een vaca ture voor de functie van Functie-inhoud: Onderhoudswerkzaamheden aan sportvelden, tennisbanen en beplanting, alsmede eenvoudig onderhoudswerk aan opstallen welke bij de Sportstichting in beheer zijn. Functie-eisen: - bekendheid met betrekking tot het onderhoud van buiten- sportaccomodaties alsmede hovenierservaring strekt tot aanbeveling, - ervaring met bediening van tractoren, maaimachines e.d., - bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten. Zij die recent voor deze functie solliciteerden behoeven dit niet weer opnieuw te doen Salariëring: Het salaris bedraagt afhankelijk van de leeftijd van f 1646,— tot f 2072,— bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid tot f 2268,- per maand. Premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de Gemeente Leiden. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan Burgemeester en Wethouders, Stad huis, Leiden met vermelding van vaca turenummer: 78065 Fasson is één van 's werels grote producenten van zelfklevend materiaal. De onderneming heeft fabrieken en verkoopvestigingen in tal van landen in en buiten Europa. Het hoofdkantoor van Fasson Europa is gevestigd in LEIDEN. Op dit hoofdkantoor is op de afdeling Finance Control plaats voor een: Als administratief assistent maakt hij deel uit van de Fasson Europe Administration Group. Oe taken van deze groep zijn: het consolideren van de resultaten van Europese vestigingen (met behulp van het eigen automati seringssysteem); de follow-up van consolidatieboekingen in deze vestigingen; het onderhoud van (Amerikaanse) accounting principes van Fasson Europe; het instrueren van de vestigingen; de verzorging van de administratie van het Multi Currency Center; het onderhouden van ons European Product Code System. Kandidaten dienen naast de M.B.A. opleiding over enige jaren administratieve ervaring te beschikken, bij voorkeur opgedaan in een internationaal bedrijf. Goede kennis van Engels is een „must". Leeftijd tot 30 jaar. Geïnteresseerden kunnen schrijven naar Fasson (Nederland) B.V., Afdeling Personeelszaken, Lammenschansweg 140, 2321 JX Leiden. An Avtfy International Company Voor deze nieuwe vestiging zoeken wij: FILIAALHOUDER/STER hem of haar kunnen wij o.m. bieden: - een grote zelfstandigheid - een prettige werksfeer - een goede salariëring; wij verwachten o.m. van hem/haar: - dat hij/zij het nodige enthousiasme en de juiste instelling bezit om dit. boeiende vak op correcte wijze uit te oefenen; - leiding kan geven; - verantwoordelijkheid kan dragen; - in het bezit is van het vakdiploma of stude rend daarvoor of bereid is om op onze kos ten voor dit diploma te gaan studeren; Heeft u interesse en wilt u meer inlichtingen belt u dan na 19.00 uur: 071-140657 t.a.v. de heer B. Schippers of schrijft u ons: Haarlemmerstraat 190 te Leiden. Onderafdeling E.E.G. van de afdeling Psychiatrie I vaitrffe Jelgersmakliniek (halve dagtaak) vak.nr. 8-294/1158 Taak: het verzorgen van wetenschappelijke rapporten, artikelen en correspondentie; het verlenen van assistentie bij de verwerking van onderzoeksgegevens en bij de samenstelling van documentatie. Vereist: middelbare schoolopleiding, diploma steno, goede typevaardigheid en redelijke kennis van de Engelse taal en bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke funktie. Salaris: maximaal 1.101,bruto per maand. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door dr. R. H. C. Janssen, psycholoog, telefoon (071) -14 83 33. toestel 4170 of 4190. vak.nr. 8-295/1158 Taak: het organisatorisch en administratief terzijde staan van de hoogleraar in de long ziekten. Het betreft hier een drukke en afwisselende werkkring. Vereist: middelbare scnoolopleiding, secreta resse-opleiding of ervaring in een soortgelijke funktie, goede typevaardigheid en bekendheid met het werken vanaf een dictafoon en goede beheersing van de Engelse taal. Van belang stellenden wordt tevens verwacht dat zij beschik ken over een grote mete van accuratesse. Salaris: maximaal 2.401,bruto per maand. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door prof. dr. J. H. Dijkman, telefoon f071) -14 72 22, toestel 2688. Afdeling Burgerlijk Recht in de Faculteit der Rechtsgeleerdheid (halve dagtaak) vak.nr. 8-299/1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende secretaressewerkzaamheden t.b.v de weten schappelijke staf. Vereist: diploma MULO/MAVO, typediploma en enige administratieve ervaring. Het vermogen om te kunnen stenograferen in de Nederlandse taal strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen over deze funktie worden desgewenst verstrekt door mej. J. Th. M. de Wolff telefoon (071) -14 83 33, toestel 7276. Anatomisch-Embryologisch Laboratorium vak.nr. 8-297/1158 Taak: het beheren van de wetenschappelijke documentatie- en materiaalarchieven, waaronder vallen: uitlenen materiaal, inschrijven nieuw materiaal, bijhouden kaartsysteem, etiketteren etc. Vereist: opleiding op HAVO-niveau en ervaring in archiefwerkzaamheden. Leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 30 jaar. Salaris: maximaal 2.202,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Lelden, onder ver melding van het vakaturenummer op brief en envelop. kan worden geplaatst e voor de binnendienst. Sollicitaties te richten aan de administrateur van de Stich ting Trombosedienst p/a Rijnsburgerweg 10, Kamer 69 Splinterlaan 152, LEIDERDORP vraagt: AFDELINGS SECRETARESSE voor de binnendienst van de sales departement. Haar taak omvat onder meer: - het uittypen van alle sales-correspondentie, hoofdzakelijk in het Engels. - het verzenden van telexen naar alle delen van de wereld. - het verzorgen van de uitgaande post. - tevens dient zij bereid te zijn alle voorkomende werkzaamheden t.b.v. de sales department te verrichten en eventueel bij te Springen bij de administratie en facturering. Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw tot plm. 20 jaar. I.v.m. de te verrichten werkzaamheden is enige jaren kantoorervaring en een goede kennis van de Engelse taal absoluut vereist. Voor een goede kracht bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een goed salaris. Datum van indiensttreding indien mogelijk per 1 oktober Sollicitaties te richten aan: de heer W. A. Bik kers, TOKHEIM B.V. Postbus 143, 2350 AC LEIDERDORP of telefonisch: 071-89.93.45. vac. nr. 8-6504/1158 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Directie Kunsten, Afdeling Toneel en Letteren, Sector Toneel De afdeling is o.m. belast met de subsidiëring van toneel- en mime-gezelschappen en andere instellingen en manifestaties op het gebied van toneel en letterkunde. Taak: o.m. bijhouden van de voor de uitvoering van het toneelbeleid noodzakelijke administratie; administratief-financiële voorbereiding en afwik keling van subsidie-aanvragen. Vereist: tenminste diploma MAVO-4; Praktijk diploma Boekhouden of een hiermee vergelijk bare opleiding c.q. (ambtelijke) ervaring. Standplaats: Rijswijk. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 2665,- per maand. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Rijksmuseum van Oudheden Taak: sorteren en inschrijven van boeken, tijd schriften en overdrukken; bijhouden van kaart systemen; opbergen van boeken en tijdschriften*., verzorgen van de uitleen; maken van foto- copieën; versturen van publicaties. Vereist: diploma MAVO-4 met talen in het pakket. Type-ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2072,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het bureau Binnenstad en Verkeer van de secretarie-afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken zoeken wij een De sector Verkeer houdt zich bezig met juridische en administratieve werkzaamheden op het gebied van verkeer en openbaar vervoer. De nieuwe medewerklstler zal belast worden met - het uitvoeren van diverse parkeerontheffingsregelingen (o.a. voor invaliden, binnenstadsbewoners) - secretariaatswerkzaamheden t.b.v. werkgroepen (w.o. verslagleg ging, agenda) - het opstellen van brieven en nota's Deze taken zullen voorlopig onder begeleiding van de overige mede werkers vgn de sector worden verricht. In de toekomst is het mogelijk dat de nieuwe medewerklstler ook andere taken gaat uitvoeren. Voor deze functie denken wij aan iemand met een MEAO-of HAVO- opleiding, die, in verband met de genoemde groeimogelijkheid, be reid is de opleiding Gemeente-Administratie te volgen. Het te bieden salaris is afhankelijk van de leeftijd en kan variëren van f 1214,— tot f 1604,— (jeugdsalarisschaal t/m 20 jaarl of vanaf f 1734, (21 jaar en ouder). Inlichtingen over de functie kunnen wor den verstrekt door de heer Ch. F. van der Weijden, chef van het bureau Verkeer en Binnenstad, tel. 071 - 145344, toestel 247 of door de heer M. Kuzee, medewerker van de sector Verkeer, toestel 357. Zij die belangstelling hebben voor deze functie kunnen binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad hun sollicitatie richten aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 78067.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14