LEER LEER LEER Een Ford kannen we niet cadeau geven. Z'n extra's wel! Presburg Escort Taunus Rijnland Special Rijnland Special TAXI Uw meubels stofferen Hij is voor weekend en vakantie. En voor de bakker. En voor u. Voor f 14.885,- De Peugeot 304 break, momenteel proef te rijden bij Autobedrijf Devilee-Reizevoort BV. Ford.Onweerstaanbaar in opmars. 1 1 MIDDENSTANDSCURSUS B.V. Veilingbedrijf Van Leeuwen/Hoffmans Rl Laad maar in wat u wilt. De vlakke laadvloer biedtveel ruimte en ligt precies op comfortabele laadhoogte.Klap de achterbank naarvoren en u heefteen zee van ruimte (voor max. 465 kg gewicht, inclusief bestuurder). Comfort en ruimte, de 304 break combineert ze perfekt, in een sierlijk model met voorwielaandri|ving (benzine- of dieselmotor), onafhankelijk geveerde wielen en dubbel remcircuit met schijfremmen vóór. Keuze uit 3 typen: GL, GL Diesel, en SL (met 65 DIN pk motor) Levendaal 71-79 Leiden tel 071-140447* Werkplaats en Magazijn Zoeterwoudseweg 23 tel. 071-766700 Oegstgeest: Showroom en werkplaats Rhijngeesterstraatweg 42-46 tel 071-752945 Duur van de opleiding: 10 maanden!!! Inlichtingen en aanmelding: ELKE AVOND VAN 7-8.30 UUR. (De cursus start de eerste helft van september) Handelsopleiding AKKERMAN Officieel door de C.C.H. erkende opleiding. Witte Singel 57a, Leiden. Tel. 071-134057. boven er tussen in onder Alléén deze week met 15.- voordeel zwarte heren molière met komfortabele pasvorm geheel uit leer vervaardigd (bovenstuk, zool en tussenzool) Maten 39-46. leiden - donkersteeg 13-17 den haag - spuistraat 11 - v. zeggelenlaan 107 Ford Rijnland Ford Rijnland Ford Rijnland En dat doen we dan ook, zij het tijdelijk. U moet er wel snel bij zijn. Er worden namelijk maar 15 speciale Escorts en 11 speciale Taunussen vervaardigd. Exclusief voor Ford Rijnland. Een hele bijzondere Ford dus. De Ford Rijnland Specials zijn uit voorraad leverbaar. De Ford Escort is de gezinsauto bij uitstek. Met erg veel ruimte, zowel voor- als achterin. Het hele gezin en de vakantiebagage gaan er moeiteloos in. De Escort heeft zijn veiligheid en betrouwbaarheid bewezen. Hij levert prima prestaties maar is toch zuinig met benzine. Deze Escort is nu, tijdelijk ver krijgbaar als Ford Rijnland Special. Deze Special's zijn voorzien van een vinyldak, sier/stootstrips rondom en ML behandeling ten waarde van f. 841,-- Dit pakket krijgt u tijdelijk geheel gratis! De Taunus is de beste verkochte auto in z'n klasse van 1977. Dat gebeurt natuurlijk niet zomaar, net als u kiezen andere mensen weloverwogen een nieuwe auto. De Taunus is ook het antwoord op üw wensen. Een degelijke betrouwbare auto met vele standaard voorzieningen die bij andere extra zijn, zoals voorruit, van gelaagd glas, elektrische ruiten sproeiers (2 snelheden) en nog veel meer. Bovendien is de Taunus Rijnland Special zonder extra kosten, ter waarde'van f. 876,-- voorzien van een vinyldak, sier/stootstrips rondom en ML behan deling. Dat is toch maar mooi meegenomen. Voor beide Fords geldt: onderhoudsbeurt om de 20.000 km. en direkt leverbaar! Leiden Leiderdorp Katwijk Lammenschansplein 6 v.d. Valk Boumanweg 71 Kon Wilhelminastraat 16 Tel. 071 767206/767207 Tel. 071-899301 Tel. 01718-72744 A-l OCCASIONS SERVICE Leiden Oegstgeest Vijf Meilaan 7 Dahlialaan 2 Tel. 071-310031 Tel. 071-152476 SERVICE Noordwijk Beeklaan 5 Tel. 01719-14300 Ford Rijnland Ford Rijnland 1 '<®j Ford Rijnland m> Ford Rijnland \^m\ VEILING LEIDEN VEILING Hoogst belangrijke Kunst - Antiek - Schilderijen en Boedelveiling, welke zal worden gehouden op maandag 28 en dinsdag 29 augustus a.s. in de Utrecht zaal van het motel "Holiday Inn" gelegen aan de Haagse Schouwweg 10 te Leiden, en zal geschieden t.o.v. van mejuffrouw P. M. C. Zeegers gerechtsdeurwaarder te Leiden. Geveild en verkocht zal worden aan de hoogste bieder een zeer fraaie collectie Kunst - Antiek - Schilderijen en Boedel goederen welke o.m. bestaat uit: Meubilair o.a. Divers Biedermeier zoals, tafels zowel rond als ovaal in mahonie en wortelnoten, stoelen in sets van 4 en 6 stuks, diverse kasten, speeltafels, naaitafeltje, werkta feltje, voltaires, breivoltaire, chaise lonque, complete suite, divers Mechels, zoals bonheur, kast met op stand, kast met glas in lood, stoelen, tafel, gestoken ridderfauteuil, lederen armfauteuil, lederen garnituur, lederen bankstel, deken- en halkisten, herenbureau, damesbureau, bureau-secretaire, verder zeer veel klein meubilair in verschillende stijlen enz. enz. enz. Porselein en aardewerk o.a. Kapitale collectie Chinees en Japans Imari zoals dek- selpotten en vazen, kraagvazen, puntvaasjes, borden, schalen en kommen met geschulpte rand, zeer fraaie jardinëre, 2 kapitale vazen, wandborden waarbij diverse met een doorsnee van ca. 50 cm, koran, verder Kanton, Famili verte en Rose, Famili Sun en Noir, Satsouma, Majolica, Chinees blauw, zoals vazen, kommen, scha len, kaststellen, serviesjes, kop en schotels, borden, thee en koffiepotjes, enz. enz. enz. Perzische tapijten o.a. Hamadan, Mori, B'ochara, Kaysereh, Kasghai, Tabriz, Kolay, Belouchd, alles in diverse maten en dessins zoals, lopers, halkleedjes, tafelkleden, bidkleedjes, pillows, figurale kleden, telefoonkleedjes, vloerkleden waarbij diverse van ca. 2 x 3 meter enz. enz. enz. Klokken o.a. Staande klokken in mahonie en eiken kast, koperen pendule, regulateurs, pubklok, stoelklok, wandklok enz. Koper-Tin-Brons-Kristal o.a. Koperen haardstellen, haardbokken, akers, hengsel- bak, doofpot, kandelaars, Tinnen dekselkan, terrine, snavelkan, borden, koffiekan, bronzen beelden, kristallen karaffen, enz. enz. enz. Schilderijen en aquarellen o.a. Wintertaferelen, boslandschap, stillevens, interieurs, stadsgezicht zowel van bekende als onbèkende meesters, enz. enz. enz. Zilverwerk o.a. 3 en 4 dig. serviesjes, sauskommen, schalen, cassette, couverts, lepeltjes, gebakvorkjes, horloges, slaven- banden, ringen, colliers, breidoppen, verder een zeer fraaie collectie miniaturen zoals, bierwagen, kaasdra gers, orgel, koets met paarden, engelenwagen, kruiwa gen enz. enz. enz. Goud en juwelen o.a. Rozetringen, allianceringen, solitairringen, tifnyringen, entourageringen, slagringen, armbanden, hangers, colliers, spelden, oorbellen, vele van deze stukken zijn bezet met briljanten en diamanten in antieke zetting (alles met certificaat) granaat armband en collier, enz. enz. enz. De goederen zijn te bezichtigen tijdens de kijkdagen en wel op: zondag 27 augustus a.s. van 10.00 tot 18.00 uur, en op maandagmorgen 28 augustus a.s. van 9.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze kijkdagen is er gelegenheid tot in schrijving welke zonder bijkomende kosten voor u wordt verzorgd. Aanvang der veiling maandagavond 28 augustus a.s. om 19.30 uur en dinsdagavond 29 augustus 19.30 uur. Balletschool Hendrichs Er is nog plaats voor: Klassiek: kinderen van 5-10 jaar beginners enkele da mes beginners plaatsen. Jazz: tieners van 10-16 jaar beginners en 2e jaars, da mes onder 20 jaar en enkele ouderen Modern Graham en conditietraining Inl. en inschr. tel. 071-130256 of Hoogl. Kerkgracht LOSSE KUSSENS. HOEZEN VOOR i BANKSTEL, BOOT v OF CARAVAN. Keuze uit honderden diverse meubelstoffen. MORSSTRAAT 41 LEIDEN. TEL: 071 - 124133

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22