NORHTGO mededelingen gemeentebestuur leiden 28aug.tjm1sept!78 CHEMICUS m kommercieel medewerker voor de verkoop binnendienst vraagt a ssl ste ii t~ a cco u ii ta 111 Jonge mensen zoeken kamers, Iaat ze niet in de kou staan! leiden HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND Bij het bureau Comptabiliteit, dat is belast met de financiële administratie van het hoogheemraadschap, bestaat een vacature voor een JEUGDIG MEDEWERKER die in teamverband voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de geauto matiseerde administratie zahgaan verrichten. Vereist: tenminste een opleiding op HAVO-niveau. Zij die studeren voor c.q. in het bezit zijn van het Praktijkdiploma Boekhouden genieten de voorkeur. Salaris bij in diensttreding,afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal f 2.268,-. Bij gebleken geschiktheid bestaat een uitloopmogelijkheid tot voor hands maximaal f2.533,-. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester van het hoogheemraadschap gerichte sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het Hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. AHMNORAM fabrikant van droogtransfers. vraagt voor haar afdeling laboratorium een Zijn taak bestaat uit het adviseren bij de fabrikage van drukinkten en drukgevoelige lijmen alsmede het verrichten van research Vereist zijn: Kennis van de zeefdruktechniek, een goede kennis van grondstoffen uit de lak- en drukinktchemie, beheersing van de Engelse en/of Franse taal. Leeftijd: tot 35 jaar Voor deze zelfstandige funktie is de honorering in overeenstemming met opleiding en verantwoordelijkheid. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan: MECANORMA-POLYVROOM B.V., SASSENHEIM Hoofdstraat 91-93. Telefoon 02522-10046. HARDHOUTEN DEUREN is een onderneming die zich bezig houdt met de fabricage van hardhouten binnen- en buitendeuren KATWIJK Zoekt voor zo spoedig mogelijk een Zijn werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het verzorgen van het telefonisch kontakt met kliënten, de daaraan verbonden korrespondentie. Instruktie en toezicht bij order en verkoop administratie. Een ambitieuze jongeman tussen 25 en 30 jaar bij voorkeur met een MAVO of MEAO opleiding bieden wij een aantrekkelijke baan Sollicitaties te richten aan. Houtindustrie Norhtgo B.V Industrieterrein 't Heen Katwijk Telefoon 01718-29322* Centrale Accountantsmaatschap Surinamestraat 18 - 's-Gravenhage (Registeraccountants) Taak Leiding bij controle- en balanswerkzaamheden bij kliënten, voornamelijk gevestigd in het Westen van het land. Vereisten: s.P.D. dan wel NIVRA-studie (gevorderd tot en met bedrijfseconomie) Controle-ervanng. Woonplaats: |n het Westen van het land. Arbeids- Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, voorwaarden: studjekostenrege||ng Premievrije pensioenregeling. Bij gebleken geschiktheid wordt auto ter beschikking gesteld. Gemeenteraad Agenda: Wijziging van de Verordening op het voortgezet onderwijs in de gemeente Leiden. Aanwijzing van Pancras-oost, het gebied tussen de Haven en de Zuidsingel, en de Camp tot stads vernieuwingsgebied, alsmede vaststelling van verbeteringsplannen voor deze drie gebieden. Afwijking van besluit nr. 249 uit 1976 over evt. te verhuren flatwoningen van Fraanje b.v. Deze te wijzigen in de premiekoop-sector. Uitgifte in erfpacht van gronden vóór de bouw van woningen in de gebieden Koppelstein en de Boekhorst. Advies van de Commissie van voorbereiding voor een eventueel extern onderzoek naar de perso nele situatie van het psychiatrisch ziekenhuis "Endegeest" c.a. Instellen van een commissie voor het psychia trisch ziekenhuis "Endegeest" c.a. en tot het vast stellen van een verordening, regelende de taak, de bevoegdheden, de samenstelling en de werkwijze van deze commissie. Gelden ten behoeve van het treffen van verschil lende voorzieningen in het psychiatrisch zieken huis "Endegeest" c.a. Aangaan van transacties met de Rijksuniversiteit te Leiden met betrekking tot het zogenaamde Witte Singelterrein en het zogenaamde Doelen terrein. Gelden ten behoeve van het bouwrijpmaken c.a van het Doelenterrein en het Witte Singelterrein Vaststelling bestemmingsplan Leiden-De Kooi. Nota van Burgemeester en Wethouders over het Promotiebeleid. Wijziging van de bijlagen van de Bezoldigingsre geling 1971. Herziening van de bezoldiging van de directeur Groenoordhallen. Nota "afspraak over inspraak" Doortrekking van de Dr. Lelylaan en aansluiting ervan op de Haagse Schouwweg. Verhoogd dienstsubsidie voor de huisvestings uitbreiding van de Schooladviesdienst. Het voeren van rechtsgedingen voor huuropzeg- ging en beëindiging gebruik van ruimten in de voormalige fabriekscomplexen van Van Wijk en Zaalberg, gelegen tussen de Vestestraat en de Ui terstegracht. Aankoop pand Breestraat 125 Aankoop pand Houtmarkt 10. Overplaatsing van de hoofden van de Jan Ligt- hartschool (openbare school voor g.l.o. aan de Damlaan) en de Willem de Zwijgerschool (open bare school voor g.l.o. aan de Willem de Zwijger laan). Commissie vergaderingen. Commissie voor Economische Aangelegenheden. Dinsdag 29 augustus a.s. te 20.00 uur, B W-ka mer, stadhuis. Agenda: Grondruil tussen de dienst Reiniging, Havens en Warenmarkten en de Gemeenschappelijke Vuil verwerking voor Leiden e.o. Stichting Studenten Huisvesting Rapenburg 31 Tel.: 13 33 66 Begroting van het V.V.V. over 1979. Huur accijnshuisje Hooglandsekerk t.b.v marktmeesters dienst R.H.W. Uitgifte perceel grond hoek Stationsplein-Schut- tersveldweg. Uitgifte perceel grond Rooseveltstraat. Verhuur perceel grond Mors weg aan De la Bije Watersport. Verlenging huurovereenkomst met I.B.B.-Kon- dor voor grond aan de Hoge Morsweg. Brief varkenshandelaren. Commissies voor het Stedelijk molenmuseum De Valk en het stedelijk museum De Lakenhal. Vrijdag 1 september a.s. in het administratiege bouw van de Lakenhal, Oude Singel 28. Aanvang: 15.00 uur (commissie De Valk), 16.00 uur (commissie Lakenhal). Behandeld worden o.m. de volgende punten: Toekomstige bestemming dienstwoning molen De Valk. Wijziging overeenkomst met de Vereniging De Hollandsche Molen inzake het beheer van het molenmuseum. Depotprobleem schilderijen. Intensivering tentoonstellingsfonds (afdoening motie nr. 27 begroting 1978). Reorganisatie kulturele sektor. Bovenstaande vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behande len agendapunten, kan daarover infor matie vragen in het informatiecentrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat het volgende verzoek om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend: G. Zwart, alhier. Oprichten van door elektromoto ren gedreven installaties ten behoeve <?an de ma chinale houtbewerking in het perceel St. Aagten- straat 24. Iedereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stad huis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende 'VIER WEKEN na dagtekening van de openbare kennisgeving, te weten: 25 augustus 1978 men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoor zitting, die zal worden gehouden op: dinsdag 12 september 1978, te 14.30 uur in kamer 210 van het Stadhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter inzage op het Stadhuis, afdeling V.O.W., kamer 330 (3e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden inge steld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Duizenden jongens en meisjes, die werken of studeren kunnen geen kamer, vinden. En 'n dak boven je hoofd is het minste wat je nodig hebt, vindt u ook niel' Als u een behoorlijke kamer of een etage-> 1 vrij hebt, bel of schrijf dan even. Doet u het wel direkt? Uw reaktie graag aan een van onderstaande adressen Stichting Huisvesting Werkende Jongeren Hooigracht 38 Tel.: 13 46 18 Leiden of een aangrenzende gemeente, waar de aanvraag om vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Tentoonstelling "Zwerfvuil en Milieu" Aanstaande zondag 27 augustus wordt de tentoon stelling "Zwerfvuil en milieu" die door de afdeling milieuzaken is samengesteld, geopend. Te zien zijn 'Tedere dag milieudag", een panelententoonstel ling van het ministerie van CRM over het mense lijk ingrijpen in het natuurlijke milieu; "Archeologie van de berm", een panelententoon stelling vervaardigd door Hans Ferrée. Deze be kende publicist en reklameman toont op ironi sche wijze aan, dat het onderzoeken van zwerfvuil net zo boeiend is als het onderzoeken van stoffe lijke overblijfselen uit voorbije culturen; "Objekten en machines van Henk Gosses"; deze Leidse beeldend kunstenaar werkt voornamelijk met sloop- en afvalmaterialen; "Expositie over de Gemeentereiniging"; detaken worden door middel van foto's in beeld gebracht Daarnaast worden er ook historische modellen van reinigings-materieel geëxposeerd; "Fototentoonstelling Projekt Zwerfvuil augustus '78"; de foto's die de eerstejaars studenten van Minerva maakten van het aangetroffen zwerfvuil tijdens hun onderzoek en schoonmaakaktie in de wijken; "Fotowedstrijd Zwerfvuil"; de ingezonden foto's worden alle tentoongesteld. Voor deze wedstrijd met als onderwerp het zwerfvuilprobjeem kunt u nog t/m 30 augustus uw foto('s) insturen aan het buro voorlichting stadhuis. De tentoonstelling in het gebouw aan het Rapen burg 48 is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 17.30 uur (ook op zondag) t/m zaterdag 9 september. De toegang is gratis. Afscheidsreceptie Wethouder Van Aken Op maandag 4 september a.s. zal van 20.00 tot 21.30 uur gelegenheid bestaan om afscheid te nemen van de heer M. van Aken, wethouder van economische zaken en van personeelszaken, die in verband met zijn vertrek uit de Leidse gemeenteraad met ingang van 5 september zijn flmctie zal neerleggen. De af scheidsreceptie vindt plaats in de burgerzaal van het Stadhuis, ingang Breestraat. Afdeling Welzijnsbevordering verhuist naar Botermarkt 20. Vrijdag 25 en maandag 28 augustus verhuist de af deling Welzijnsbevordering van de gemeentesecre tarie naar de begane grond van het v.m. pand van Gerzon aan de Botermarkt 20. In verband daarmee is deze afdeling op genoemde dagen niet bereikbaar voor het publiek. Vanaf dinsdag 29 augustus a.s. is de afdeling weer bereikbaar voor bezoekers (ingang Botermarkt). De telefoonnummers van de afdeling blijven onge wijzigd, d.w.z. 14 53 44, toestel 126 (chef), 246 (bu reau sport, jeugd en recreatie) 122 (bureau wijk- en samenlevingsopbouw) en 125 (bureau culturele za ken). Herbestrating Apollolaan. Maandag 28 augustus a.s. begint de aannemer met het herstraten van de Apollolaan. Het karwei ge beurt in gedeelten en zal naar alle waarschijnlijk heid drie maanden in beslag nemen. Indien nodig, zal het verkeer gedurende die periode worden om geleid door plaatsing van de gebruikelijke ver keersborden. Herbestrating Leeuwerikstraat. Maandag 28 augustus a.s. begint de aannemer met het herstraten van de Leeuwerikstraat. De straat zal dan worden afgesloten voor doorgaand verkeer, behalve voor voetgangers. Naar verwachting zullen de werkzaamheden zes weken in beslag nemen. Grofvuil- ophaaldienst. Volgende week zijn aan de beurt wijk 1 en 3 maandag 28 augustus wijk 2 en 8 woensdag 30 augustus wijk 5 en 7 donderdag 31 augustus wijk 4 en 6 vrijdag 1 september

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20