Bejaarden in Oegstgeest gaan -programma maken „Warmond heeft hand teveel op knip gehad J leic/sev agenda^ Flinke stem bij beheer tv-mast Gastarbeiders bij sloop nog niet uit Zijlkade-woonoord WETHOUDER VAN DUK NA Geen kabel-tv in Warmond? MAN UIT WASSENAAR: DRIE JAAR CEL VOOR DOODSLAG Burgerlijke stand Oegstgeest over plannen rond kabel-tv Dieven-groep roltbus... 1 DERTIEN JAAR UIT RAAD WOENSDAG 23 AUGUSTUS 197 LEIDERDORP - Als het oude woonoord voor gastarbeiders aan de Zijlkade op 1 oktober wordt afgebroken is de kans groot dat er nog steeds gast arbeiders zitten die er niet uit willen. De relatief hoge huur van de kamers in het nieuw gebouwde woonoord aan de Touwbaan is de buitenlandse werknemers zo tegengevallen dat velen waarschijnlijk lie ver in het oude woonoord wi- len blijven. Daar zijn de hu ren namelijk nog erg laag. Gebedsruimte Volgens wethouder Gordijndie deze kwestie gisteravond in de Leiderdorpse raadscom missie voor maatschappelijk welzijn aan de orde stelde, kan dit betekenen dat de ge meente Leiderdorp dan zal moeten optreden. "Weliswaar is een groot deel van de bewo ners van het woonoord uit Leiden afkomstig, maar ten slotte staat het op Leiderdorps grondgebied. Daarom moeten wij deze zaak zelf zien op te lossen." Ook het ontbreken van een ge bedsruimte bij het nieuwe woonoord droeg volgens de wethouder tot de problemen bij. "Er staat wel een houten gebouwtje, maar dat wordt voor verschillende doeleinden gebruikt. Deze mensen willen een eigen, geheiligde ruimte waarin zij hun godsdienst kunnen beoefenen. Misschien kunnen we een uitbouw ma ken die als moskee kan die nen." De wethouder vond het echter wel wat laat om nu nog met dergelijke zaken geconfron teerd te worden Makelaar Huisvesting stond in de com missievergadering van gis teravond centraal. Zo boog de commissie zich ook over de vraag of mensen met een in komen van 36200 gulden per jaar of meer zich nu wel of niet bij de gemeente moeten kun nen inschrijven als zij een huis willen hebben. De Alge- Het oude woonoord voor gastarbeiders (met beheerder hier op archieffoto) aan de Zijlkade in Leiderdorp, dat op 1 oktober moet worden gesloopt. Een deel van de gastarbeiders lijkt er echter liever te blijven zitten. mene Woningbouwvereni ging Leiderdorp schrijft deze woniningzoekenden niet in Zij vindt dat deze groep men sen wel via een makelaar aan een woning kan komen. De commissie voor maatschap pelijk welzijn vond het echter wenselijk dat ook deze wo ningzoekenden zich bij de gemeente kunnen inschrijven De gemeen te kan dan de toe wijzing van woonruimte bij de makelaars bevorderen Wethouder Gordijn had na een aantal gesprekken met makelaars de indruk gekre gen dat dezen er geen moeite mee zouden hebben bij de ge meente ingeschrevenen voor te laten gaan. Commissielid Verdier (KVP) vroeg zich ech ter af of dit niet te veel werk voor de gemeente met zich z meebrengen Maar volgens de wethouder zou dit wel mee vallen. Reeds nu doet de ge meente iets dergelijks, bij voorbeeld door zich in te spannen voor woonruimte voor leerkrachten van Lei derdorpse scholen. Beperkingen De commissie oordeelde voorts erg positief over het plan al te grote winst op de verkoop van huizen te voorkomen. Tot nu toe werd de verkoop van nieuw gebouwde huizen ge durende twee jaar aan beper kende regels gebonden. De AWL wil die beperkingen bij verkoop in de toekomst echter voor vijfjaar laten gelden. Woensdag OEGSTGEEST - De interne radio-omroep van het ver pleeghuis Van Wijcker- sloot en het Bejaardencen trum Rustenborch in Oegstgeest gaat in oktober of november starten met een uitzending voor en door bejaarden. De ouden van dagen kunnen dan zelf het programma samen stellen en presenteren. Het doel van deze uitzending is om naast het vermaak dat geboden wordt, de bejaarden (althans sommige) uit hun nog bestaande sociale isolement te halen. "De binding met en tussen de bewo- KlaSSiek ners van Van Wijckersloot en Rustenborch is erg belangrijk. En daar werken wij voor" zegt de heer Levy, voorzitter van het in terne station, die eraan toevoegt dat het juist het sociale isolement is dat steeds meer opdringt, voor al in de grote steden. rechtvaardigd wordt geacht om het aantal op te voeren. Met ingang van het nieuwe winter seizoen voor de interne radio start men vanaf 4 september elke maandagavond van 17.30 uur tot 19.00 uur met het Nederlandsta lig verzoekplatenprogramma "disco driekleur" genaamd, dat tot nu toe elke dinsdagavond wordt uitgezonden. Dinsdag avond is er van 18.00 uur tot 20.00 uur het programma "Laat eens wat van je horen". Een nieuw programma waarin familieleden en kennissen van zieken en be jaarden via de telefoon recht streeks in de uitzending kunnen komen om de groeten te doen en verzoekplaten aan te vragen. Een ander novum in de uitzendin gen is het programma "Etude" blijft in de klassieke sfeer en krijgt een leerzaam karakter. De ze uitzending is de enige die niet direct wordt uitgezonden maar van te voren op de band is opge nomen. Een deskundige op het gebied van de klassieke muziek zal commentaar geven. Het pro gramma van vrijdagavond blijft gehandhaafd. Dan is de "platen- coctail", een gevarieerd pro gramma met muziek en informa tie van 18.00 tot 19.00 uur. Niet alleen het aantal uitzendingen groeit, ook het aantal medewer kers dat inmiddels gestegen is van drie in het begin, tot negen. Wel bestaat er nog behoefte aan een elektronicus. Een uitbreiding van de platendiscotheek behoort ook nog tot de plannen voor de nabije toekomst. Geïnteresseer den kunnen altijd een bezoek aan de studio brengen, maar dan moeten ze wel eerst even contact opnemen met de heer Levy, 071-156956 toestel 221. "Radio Echo" Dit nieuwe programma dat "Radio Echo", zoals de omroep heet, nog in voorbereiding heeft is niet het enige dat de bejaarden geboden krijgen in het nieuwe seizoen. Komende maand worden de ac tiviteiten uitgebreid met twee programma's waardoor het totaal op vier uitzendingen per week te recht komt. Radio Echo" had haar eerste uit zending in mei van dit jaar, om precies te zijn op 12 mei, de dag van de verpleging. Na drie maan den van bestaan heeft het team dat de radio-uitzendingen twee keer per week het verpleeghuis en het bejaardencentrum in stuurde al zoveel positieve reac ties gehad, dat het nu ge- WARMOND - In Warmond is altijd teveel de hand op de knip gehouden". Dat zei burgemeester De Vreeze gister avond tegen een aantal leden van de commissie financiën, die wat aan zaten te hikken tegen de uitgave van 1.5 mil joen gulden vooi* de uitbreiding van het gemeentehuis Met name het commissielid Vree- kep had grote moeite met de uit gave en vond het verschil met het eerder geraamde bedrag van miljoen nauwelijks te verkrop pen. De Vreeze wilde echter niet veel waarde aan het oorspronke lijk genoemde bedrag toekennen "Dat was nattevinger werk." Te zwaar Het commissielid Heyl had vooral moeite met het tijdstip waarop over de uitgave besloten moet worden. Een uitgave van 1.5 mil joen op dit moment zou een te zware last zijn voor de nieuwe gemeenteraad waarvan Heyl ove rigens deel gaat uitmaken. Ook van deze tegenwerping was De Vreeze niet erg onder de indruk. Hij betoogde dat "het goed was om van de wijsheid en de be- stuurservaring van de huidige raad te profiteren". Verder uitstel van de plannen vond De Vreeze met het oog op de huidige situatie voor het gemeentepersoneel niet aanvaardbaar. Het is dan ook waarschijnlijk dat de raad aanstaande donderdag een positieve beslissing zal nemen over de uitbreiding van het ge meentehuis. Eveneens zal de raad zich moeten uitspreken over de bouw van een nieuwe kleedruimte op sportveld „Overbosch" (met deze bouw, die in twee gedeelten zal worden uitgevoerd, is een bedrag van 50U.Q0O gulden gemoeid.) De commissie openbare werken, die gisteravond tezamen met de commissie financiën vergaderde, adviseerde positief over beide plannen. Uiteindelijk kwamen WARMOND - Het gemeentebe stuur van Warmond twijfelt eraan of de aanleg van kabeltelevisie te realiseren valt. Een enquête on der de bevolking heeft een zeer lage respons opgeleverd. Waar schijnlijk zullen de kosten voor een aansluiting nu te hoog wor den. ook de financiële deskundigen, zij het schoorvoetend, over de brug. Warmunda Inmiddels lijken de problemen rond de financiering van de nieuwe kleedkamers te zijn op gelost. In een gesprek tussen het college van B en W en de voetbal vereniging Warmunda is gister morgen overeenstemming be reikt over de bijdrage van War munda. Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de voetbalver eniging een jaarlijkse bijdrage van 10.000 gulden zou leveren. Dat bedrag is een gedeelte van de winst van het clubgebouw dat Warmunda exploiteert. Op voorstel van Warmunda is de bijdrage nu in huur omgezet. Het gemeentebestuur heeft toege zegd Warmunda niet meer ex ploitatiekosten in rekening te zullen brengen. Op donderdag middag. vlak voor de raadsver gadering, zal nog een afrondend gesprek over de problematiek plaatsvinden. Het gemeentehuis van Warmond: momenteel veel te klein voor het personeel. De uitbreiding zal 1,5 miljoen gaan kosten. Over die kosten is echter nogal wat kritiek gerezen DEN HAAG - De rechtbank in Den Haag heeft de 41-jarige J. O. uit Wassenaar gisteren conform de eis van de officier veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf. De rechtbank achtte bewezen dat O. op 9 mei de Hagenaar Tuine- breijer tijdens een vechtpartij van het leven had beroofd, door opzettelijk met een ijzeren voorwerp tegen en op het hoofd te slaan. De rechtbank verwierp, evenals de officier, het beroep op noodweer. Eerder had de officier er bij zijn eis rekening mee gehouden „dat O. door het kinderlijke en agres sieve gedrag van het slachoffe? gedurende een aantal jaren was lastig gevallen". Tuinebreijer zou onder meer enkele keren op hem zijn ingereden en hem schriftelijk hebben laten weten dat hij zou worden gedood. LEIDEN - Geboren: Eline dv A.A. van Hees en M.A. Grootes; Floris zv A.A. vn Hees en M.A. Grootes; Roel zv C.W.F.M. Driessen en D. Cordess; Brenda dv G.H.M. Boere en T.G. van der Kroft; Linda dv W. Pison en M.T. de Groot; Desiree dv D.W. Petit en H.C. Zandvliet; Aron zv M.W. Duindam en M. Ballego; Murat zv E. Telli en K. Karcili; Saskia dv W.B. v. Rijswijk en J.F. Moen; Patricia dv G.J.de Jong en W.C.M. Wolters; Syl via dv H.D. Hijneman en J. Korenhof; Sanne dv. P.S. Verver en J.C. van der Kamp; David zv A.J. Vlasveld en M.C.J. Zwetsloot; Nazama dv E.I.C. Booy en J.M. Volkers. Bart zv. A. Ouwerkerk en C. de Vrind; Femke dv A. Kerpershoek en E. Korenhof; Danny zv L.L. van Swie- ten en M.J. Hoogendam; Wouter zv M.v. Wijhe en E.M.A. Hoogendoorn; Johan nes zv J. van der Boon en C. Haasnoot; Christel dv. C.F. Schattevoet en P.M.L. Hoogduin; Masja dv P.G.M. Nievaart en M. van Steijn; Matthijs zv C.J. Zorn en A. Hoek; Vanessa dv J.T. Hoekema en C. van Vliet; Tamara dv D. Wetselaar en J.M. Siebert; Relinde dv P.A. Gaemers en J.A. Swen; Susanne dv R.J. Schoop en K. Heinrich; Roderik zvF.W. Stravers en M. van den Arend; Miranda dv H.W.B. Koelewijn en J. W. van der Nier; David zv B.L. Schut en M.J. Hessen; Elizabeth dv P.T. Schouten en C.J.M. Halvemaan; Edwin zv W. J. van Winsen en B. van den Eijkel; Geert zv. F.J. Groot en J.A.M. De Groot; Adriana dv V.J.C. Alkemade en P.L.E. de Ridder; Ludwina dv. H. Schuur en L. van Leeuwen; Karin dv G. Oppelaar en M. J. Verdonsch'ot; Jannetje dv L. Guijt en J van der Plas; Simone dv C van Beveren en D.J. van der Sluijs. Overleden: M. Haasnoot (1912) gehuwd met D. Zwitser; T.J. van Leenen (1917); H. Mieloo (1906); A. van Muijen (1910) gehuwd geweest met T. de Roode; H.P.G. Lutte (1902); C. Hoek (1926) ge huwd met K. Vooijs; C. van der Plas (1900); A. Schornagel (1884) gehuwd ge weest met H.G. van Luyken; M.E. van der Veer (1906) gehuwd met A.L. van de Giezen; A. Pronk (1904); J.C. Frauenfel- der (1897) gehuwd geweest met T. Kor- tekaas; J.G. Toelrooij (1920) gehuwd met P.L. Jonker; (C de Feij (1903) gehuwd met G.v.d. Vijverij A.H. van der Kwartel (1904) gehuwd geweest met P.J. Vlas veld; C. Doelman (1901); J. Langezaal 1890) gehuwd geweest J. de Roode; C.J. Koolaard (1877) gehuwd geweest met A. Boddery; C. Bokkers (1941); J. Faas (1896) gehuwd geweest met w. Dubbel- deman; H. van der Waals (1926); N.H.M. Kromhout (1907); E.I. Veerman (1960) dv W.L. Veerman en G. Brandhorst; W. Wijnhout (1905); J.C. Laterveer (1904); L. Vergunst (1917); J.H.L. Wennekers (1905); A. Piket (1889) Ondertrouw. D.W. Gideonse en J. Pel ster; M.S.M. Eshak en M. van den Bos; C.J.A. Kooloos en C.J. van Putten; J.W. Groeneweg en M. Bokma; H. Schalkers der Wel; J. Zwaan en A.M. Meeuws; C.B. van Ommen en I. Melaard; A.G.M. Driessen en E.C.M. van der Geest; J.M. Brandt en J. Tegelaar; B.A. van Alphen en W.E. Schipper; M.I.A. El Shafei en E.J.C. van Meijgaarden; P.W van der Klaauw en E.P.R. de Roode LEIDERDORP - De Haagse ro- zenkoningin brengt morgen een bezoek aan de Leiderdorpse markt. Ze wordt daar om onge veer twaalf uur ontvangen door de burgemeester, M.A. van der Have. wel op staan is dat, als de gemeenschappelijke /an de antennemast er door is, Oegstgeest op het dagelijks bestuur van deze regeling wordt OEGSTGEEST - "Waar w regeling voor het behee een behoorlijke manier i vertegenwoordigd". Met deze woorden becommentarieerde raadslid Van Veen (CDA) gister avond tijdens de vergadering van de raadscommissie voor intergemeen telijke zaken het voorstel om samen met negen andere gemeenten in de regio een beheersorgaan voor de antennemast in Oegstgeest in het leven te roepen. Nadat de deelnemende gemeenten jarenlang met de voorbereidingen hiertoe bezig waren geweest, keurde 14 augustus j.l. deLeidse gemeen teraad, zij het met enkele wijzigingen, de grondtekst voor de regeling goed. Voorzitter burgemeester Van Eijsinga merkte op „dat de aangebrachte wijzigingen door Leiden niet het fundament van de al eerder door deze commissie goedgekeurde tekst aantasten". Van Veen vond vooral dat in het kader van het regionaal denken het belangrijk is aan de gemeenschappelijke regeling deel te nemen ook al zal hij niet direct belang voor Oegstgeest in deze. „Gelukkig is in het voorstel opgenomen dat voor de uit zes televisiekanalen kiezende abon nee uit het opgaan in de regeling geen tariefverhoging voortvloeit", zo zie hij. Verder vond hij het een daad van behoorlijk bestuur de behandeling van deze zaak nog in de 'oude' raad te doen plaatsvinden. „Zeker wil ik hiermee niet zeggen de per september optredende 'nieuwe' raad incom petent te achten", verduidelijkte hij. „Maar vooral deze commissieleden hebben zich in de afgelopen jaren behoorlijk in de complexe materie kunnen inwerken en als we nu uitstellen zouden weer anderen er moe ten induiken". Raadslid Kohlbeck (PvdA) was het vooral met deze laat ste opmerking van zijn collega eens. „De wijziging die Leiden in de grondtekst ten behoeve van eventuele goedkeuring aan een plaatselijk omroepkanaal aanbracht, kan ik goed begrijpen", zo zei hij. „Zeker met het oog op de toekomst, denk aan Amerikaanse toestanden met vele lokale televisiestations, is het goed dat de gemeenten zelf daarover het eerst te beslissen hebben en niet, zoals in de vorige tekst stond, het algemeen bestuur van de Regeling In het algemeen bestuur van de gemeenschappelijke regeling antenne energievoorziening Leiden en omgeving zullen Leiden 7. Katwijk en Voorschoten ieder 3 en Leiderdorp en Oegstgeest, Rijnsburg, Valken burg, Warmond en Zoeterwoude elk twee zetels bezetten. LEIDEN - Een groep van vijf of zes mensen heeft gisteren een aantal deelnemers aan een bustocht bestolen. De slacht offers maakten deel uit van een reisgezelschap dat op het punt stond het Antonius Clubhuis aan de Mare binnen te gaan voor een etentje. Het gezelschap had nauwelijks de bus verlaten of een groep mengde zich onder hen. Links en rechts werden hand tasjes weggegrist en porte- monees gerold. Juist op dat moment kwam er een hoofdagent voorbij die onmiddellijk werd aangeroe pen. De daders gingen er ver volgens in een auto vandoor maar de agent zag nog juist kans een moeder en haar dochter, beiden afkomstig uit Colombia, op te pakken. Uit woning aan de Hansen straat is maandagnacht een bedrag van 1100 gulden ge stolen. In diezelfde nacht zijn uit een woning aan de Van Poelgeeststraat 750 gulden en enkele betaalkaarten ont vreemd. Twee kascheques met een gezamelijke waarde van 1000 gulden en sieraden ter waarde van 2000 gulden tenslotte zijn gestolen uit een woning aan de Ten Kate- straat. In Zoeterwoude-Dorp zijn gis teren en eergisteren vernie lingen aangebracht door nog onbekende personen. In de Dorpsstraat werd een ver keersbord vernield, aan de Schenkelweg een lichtmast omver gereden en schade werd aangebracht bij een buswachtershuisje eveneens in de Dorpsstraat. De politie zoekt nog naar de daders van deze baldadigheden. Kennedylaan 11, Oegstgeest, informat avond Baha'i gem., 20 uur. Vijfhovenhuis, Hoflaan 169, spreekuJ^I Alg. Ned. Invalidenbond, do. van 9-K-'J uur; open huis bejaarden, do. vj 14-16.30 uur. Witte Poort kazerne. Noordeinde 2, tt 120833 adviescentrum voor werkloze do. van 10.30-12.30 uur. Nieuwe Rijn 20 a, vrouwencafé, vaVY 14-17 en 21-24 uur. Stadhuis, cie. algemene en bestuurlij! aangelegenheden, 16 uur; cie. samen] vingsopbouw, maatschappelijke aa gelegenheden en cultuur, 18.30 uur. Kantine VTL, start avondwandeltocl 18-19 uur. Leiderdorp, gemeentehuis, cie. centra antenne inrichting, 20 uur. Donderdag Troef, Noordeinde 2a, werkgrot dienstweigeren, tot sept. tel. 140866. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofili> open café avond, 21-24 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidsew» 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreei uur Alg. Ned. Invalidenbond, 19-20 uu Architektenwinkel, Hooglandse Kerl WASSENAAR - Aan het slot van de vergadering van de Wassenaarse gemeenteraad heeft burgemeester Staab van Wassenaar afscheid geno men van wethouder Van Dijk en van vijf andere raadsleden, die in september niet meer terug zullen keren in de nieuwe gemeenteraad. Wethouder Van Dijk was al eerder lid van de raad van 1958 tot 1962. Hij werd in 1969 tussentijds opnieuw benoemd en werd in 1970 als wethou der gekozen. De eerste vier jaar beheerde hij de portefeuille van sociale en aanverwante zaken, van 1974 tot gisteren was hij wethouder voor de technische dien sten. Hij verzette met name veel werk op het gebied van de planologie: tal van bestemmingsplannen kwamen onder zijn bestuur aan de orde. Als aandenken bood de burgemeester hem twee zilveren pauwtjes aan en de gegraveerde kristallen bokaal, 'een traditioneel afscheidsgeschenk voor scheidende leden van de raad. Verder kregen mevrouw E. van Katwijk-De Jong en de heren Breukers, Cocheret de la Morinière, Kel der en Schuyer ook nog een herinneringsbokaal overreikt voor hun werkzaamheden in de raad. Mr. Van Vuure kreeg nog een boek overhandigd omdat hij maar liefst 25 jaar geleden zijn intrede in de Wassenaarse raad deed. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst d« apotheken in de regio Leiden, wordT)e waargenomen van 18 tot 25 augustus door Apotheek Tot Hulp der Menscl heid. Rosmolen 13, Leiden, te 071-121060; Apotheek Voorschotel Le_idse_weg 66, Voorschoten, te 11 t hc Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp - Gezondheidszorg Leidei dorp, tel. 140131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641. 1 Warmond - zr. B. Wennekers, Oude Rijr 91a, Leiden, tel. 071-141889. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren of informatie nodig heb ben. Dag en nacht bereikbaar. Vertrou welijk. Burgerraadsman Koorn brugsteeg 7, Telefoon 14317] (kantooruren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 uur, do, 18.30-20.00 uur Rechtswinkel Juridisch Adviesbureau, Noordeinde 2a (voormalig marinecomplex), tel. 130775, Geopend: ma. en woe. van 10-12.30 uur, ma. di. en do. van 18.30-20.30 uur. Van Hogendorpstraat 36, geopend ma. van 19-21 uur. In de maanden juli en augus tus uitsluitend di. en do. geopend. Dierenhulpdienst Anna Paulownastraat 15, Leiden. Voor hulpverleningen aan verongelukte kat ten, vogels e.d. in de gemeenten Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. Dag en n bereikbaar, tel. 134687. Gezinsverzorging Stichting gezinsverzorging Leiden. Rembrandtstraat 21, aanvragen hulp voor bejaarden en langdurig zieken en gezinsverzorging. Telefoon 149441 (maandag t/m vrijdag 9-10 en 1-2 uur). Maatschappelijk Werk -Bureau Maatschappelijk werk. Oude Rijn 44c, spreekuur dagelijks 14.00-15.00 uur. Maandag en dinsdag 19.00-20.00 uur, telefoon 142144. Sociale raadsvrouw Spreekuren sociale raadsvrouw. Bin nenstad: Gerecht 10, woe. 17.00-18.00 uur, Noord: Van Hogendorpstraat 36, ma. 10.30-11.30 uur. Kooi' Driftstraat 49a, di. 10.30-11.30 uur, Morskwartier: Buurthuis Morskwartier, Topaaslaan 10.30-11.30 L LEIOSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Redactie randgemeenten: Tel.: 071-144941 toestel 219 Ingrid Cramer 01718-16289 Charles Lennartz, Maredijk 33A, Leiden. Tel. 071-133202. Correspondenten: Leiderdorp: Roel Zaadnoor- dijk. Tel. 071-133202. Oegstgeest: Hans Sonders 071- 155854. Voorschoten: Joop Peeters 071-769935. Warmond: Jan Bonjer 01711- 10390. Wassenaar Piet Zonneveld, 01751-13387. Zoeterwoude: Rob Janssen, 01715-1021. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f155,50 J aarabonnement per post £226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2