onroerendgoea V romeyn bv W de vli MENS onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed Am make makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP IN RAND-GEMEENTE VAN LEIDEN TE HUUR MAKELAARDIJ B.V. a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed fSMfSSr in onroerer in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Oosterdwarsstraat. Subliem verbouwd en zeer goed onderhouden eengezinswoning met c.v.-gas, indeling begane grond: gang. toilet en fontein, ruime woonkamer met parket, open moderne keuken met bar en plavuizen, 1e verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en 1 met vaste wastafel w/k badkamer met ligbad en wastafel w/k, 2e verdieping: vliering. Vraagprijs 120.000,- k.k. Catharinastraat. Gestoff. hoekwoning, geheel vakkundig verbouwd, rustige ligging. Ind. beg.gr.: ruime woon kamer. keuken met alle app. (is inbegrepen) douche en toilet. 1 e verd.: 3 sl.kamers en groot balkon op het ZW Vraagprijs 128.500,- k.k. Meloenstraat. Goed onderhouden eengezinswoning, rustig aan plantsoen gelegen met vrije achtertuin, schuur en achteruitgang. Ind. beg. gr.: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet. 1e verd.: overloop, 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche en vaste wastafel. 2e verd.: ruime zolder. Koper moet een huurflat in Leiden kunnen aanbieden. Vraagprijs incl. div. roerende goederen 132.500,- k.k. Rijndijkstraat. Geheel modern verbouwde woning met leuke achtertuin en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: hal, grote woonkamer en moderne open keuken, betegelde douche en toilet. 1 e verd.: enorme grote slaap- en leefruimte (voor een gezin met kinderen kunnen eenvoudig enige kamers gecreëerd worden). Vraagprijs 143.000,- k.k. Goejestraat. Hoekeengezinswoning met schuur, voor- en achtertuin en achterom. Ind. beg. gr.: gang, kamer en suite, keuken, toilet. 1 e verd.: 2 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met zitbad en balkon. 2e verd.: vaste trap naar ruime 3e slaapkamer. Vraagprijs 157.000,- k.k. Decimastraat. Ruime boven- en benedenwoning. Bovenwoning is verhuurd voor 165,- per maand en heeft een aparte opgang. Benedenwoning leegte aanvaarden, indeling: gang, toilet, geheel betegelde douche, grote L-vormige woonkamer met schouw en schrootjesplafond, moderne open keuken en 2 ruime slaapkamers. Zonnige vrije achtertuin op ZO. Benedenverdieping ook apart te koop. Vraagprijs/ 119.000,-k.k. Vraagprijs voor het geheel 162.500,- k.k. Trompstraat. Hoekwoning met binnenplaats, grote stenen schuur, aparte berging en zonneterras. Ind beg. gr.: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 175.000,- k.k. Buys Ballotstraat (Prof.wijk). Goed onderhouden mooie tussenwoning met vrije achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: ruime woonkamer met open haard, moderne keuken, douche- en toiletruimte. 1 e verd.: dakterras, een grote en een kleinere slaapkamer met wastafels en vaste kasten. 2e verd.: L-vormige slaapka mer met dakkapel, bergruimte op de vliering. Vraagprijs 179.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Zeer ruim geheel verbouwd herenhuis met binnenplaats, voor- en achtertuin, ind.: hal, grote woonkamer, zeer grote slaapkamer met erker, keuken, badkamer met douche, toilet en wastafel. 1e verd.: 4 grote slaapkamers, 2e verd.: grote zolder (mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Kan door 2 gezinnen bewoond worden, aparte ingang aanwezig, ook zeer geschikt voor verhuur aan studenten. Vraagprijs 280.000,- k.k. Oude Singel. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenplaats en schuur, indeling begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang, toilet, keuken en bijkeuken. 1e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers, leeg te aanvaarden. Vraagprijs 335.000,- k.k. Weegbreetuin. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitzicht, zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het zuiden. Vraagprijs/410.000,- k.k. Krefeldlaan (Waardeiland) Ideaal voor watersporter. Zeer mooie moderne geschakelde villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie, ind. beg. gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. diverse extra's. 470.000,- k.k. ^makelaardij Brengt u geen advertentie- of de vlietstede b.v. kantoorkosten in rekening Geheel vrijstaande villa op plm. 900 m2 grond met prachtige tuin rondom, 2 paarden-boxen, schuur, stal en dubbele garage. Gelegen aan drukke doorgaande weg, indeling begane grond: ruime hal, gang met toilet, stook- en provisiekelder, grote woonkamer (60 m2) met klassieke open haard, verlaagd plafond en parketvloer, royale studeerkamer, grote moderne keuken met alle apparatuur, prachtig royaal trappenhuis, 1 e verdieping: 4 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels (2 met balkon), complete badkamer. 2e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, 2e badkamer met douche en aansluiting voor wasapparaten. Bergzolder over het gehele huis. Het pand is recentelijk geheel verbouwd, waarbij dure materialen zijn verwerkt, zoals hardhouten plafonds, stoffering en wandbekleding. Het dak is geisoleerd en de villa is zowel van binnen, als van buiten pas. geschilderd. Oplevering in overleg. Vraagprijs 695.000 k.k. LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (Z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 265.000,- k.k. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin en cv-gas. Indeling begane grond: hal. keuken, toilet, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verdieping: zolderruimte. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 198.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met cv-gas, rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1300 m2) en 3 garage-boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Prijs n.o.t.k. mW Makel, de vlie Makelaardij Berekent uitsluitend courtage de vlietstede b.v. bij geslaagde verhuur ZOETERWOUDE Johan Frisostraat. Gestoffeerd en perfect onderhouden dakterraswoning met grote inpandige garage, aparte schuur, royale achtertuin (ZW), achterom, cv-gas en boiler. Ind. beg.gr.: living (54 m2) met open haard, luxe American keuken met alle app.. ruime hal met toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte massage-douche en 2 wastafels, apart 2e toilet. 2e verd.4e grote slaapkamer met dakterras, aparte douche en wasruimte, c.v.-ruimte. Het perceel is voorzien van thermopane beglazing en zonwering. Vraaghuurprijs 1.900,-p.m. LEIDEN Oude Vest. Midden in het centrum, nieuw gebouwde kantoorruimte, voorzien van keuken met R.V.S.-aan- rechtblad, afzuigkap, koelkast, toilet met voorportaal en wastafel. Het kantoor is voorzien van c.v., volledige stoffering en licht-armaturen. Vraaghuurprijs incl. gas, elektra en water 1000,- p.m. TE HUUR GEVRAAGD Luxe appartement of flat huuridee 900 p.m. SW makel devlic UW MAKELAARS NIEUWE STIJL Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684* Grachtweg 73 LisseTelefoon 02521-1005 o NOORDWIJK Oobbelmanduin 39. Op aantrekkelijk punt, bungalow met souterrain waarin grote garage en volledig appar tement met grote woonkamer, slaapkamer, keuken, douche en toilet, op parterre grote woonkamer met pla vuizen vloer en open haard, open keuken, 3 slaapka mers, badkamer en toilet, cv-olie, flinke tuin. Vraagprijs 540.000,- Huis ter Duin "Martitima". Schitterende flat op 2e et. met riant uitzicht over de landzijde en veel zon op het balkon. Totale oppervlakte van deze flat 180 m2 met grote L-vormige woonkamer van 57 m2. Erg luxe mas sieve houten keuken met apparatuur, 3 slaapkamers, studeerkamer, 2 badkamers met luxe sanitair en tegel werk, cv, aparte berging. Vraagprijs 498.000 k.k. LISSE Van Speijkstraat 14. Fraai verbouwde moderne hoek woning met ruime zonnige achtertuin, cv-gas en vrij staande stenen schuur. Ind.: entree, hal kelderkast, woonkamer m. open haard en parketvloer. Zeer com plete luxe eiken open keuken, waarin o.a. koel- en vrieskastcombinatie, eiken eetbar; 1e etage: 2 ruime sl.kamers, badkamer met douche en plaats voor was automaat. aparte luxe badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e etage ruime zolderkamer met dakkapel, parketvloer en bergingen. Vraagprijs 239.000,- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met cv- gas, oubbele garage en goed verzorgde voor- en ach tertuin. Indeling: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woonkamer, half open, zeer compléte keuken en eet bar, 1 e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs 265.000,- k.k. Mesdagstraat 29. Moderne eengezinswoning met cv- gas en uitzicht op plantsoen. Indeling: entree, kelder kast, toilet, woonkamer met mogelijkheid voor open haard, schrootjes toepassingen en granol, open keuken 1e etage: 3 slaapkamers, ruime badkamer met douche en 2e toilet, 2e etage: slaapkamer met dakkapel, don kere kamer en berging. Vraagprijs 225.000,- k.k. Zwanendreef 15. Vrijstaande praktijkwoning met gara ge, rondom tuin waarin 2 hobbykassen, c.v.-gas. Inde ling: entree, grote hal, toilet, kelder, L-kamer, keuken, praktijkruimte met eigen entree in verbinding met bad kamer en douche, 2 wastafels en bidet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, grote berging, 2e etage: zolderkamer. Vraagprijs f498.000,- k.k. Heereweg 462. Centraal in de bollenstreek gelegen vrijstaande villa op grens van Lisse en Sassenheim gesitueerd op groot perceel ca. 1120 m2, met daarop vrijstaande bedrijfsruimtes, welke geschikt zijn voor klein bedrijf of praktijk maar ook ideaal voor aanleg van grote tuin. De indeling van deze wat bouwstijl betreft origineel gelaten villa: vestibule, hal, toilet, kamer en suite, grote keuken met kelderkast, 1 e etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: zolder berging, c.v.-gas. Vraagprijs f469.000,- k.k. Poelwaaldreef 9. Patio-bungalow in rustige omgeving tussen vijvers en plantsoenen. Ind.: entree met toilet, L-kamer van ca. 45 m2, half-open keuken (Tielsa), bij keuken en ruime verwarmde garage. Voorts flinke bad kamer met ligbad, douche en 2 wastafels en 3 of 4 slaapkamers. Veel kastruimte, 1151. gasboiler, c.v. en veel thermopane, alsmede plavuizen vloer en open haard. Vraagprijs f 575.000,- k.k. HILLEGOM Mauritslaan 42. Flat over 2 etages met aparte berging, 1e etage: hal met schrootjesplafond, kelderkast, schoorsteen en balkenplafond, 2e etage: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, doucheruimte (lavet), geheel voorzien van nieuw behang (woonkamer linnen) en vloerbedekking. Vraagprijs f 129.500,- k.k. Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schitterend punt in Elsbroek met uitzicht over plantsoen en vijver. Indeling: hal, gang, toilet en exclusieve luxe keuken, overal fraaie plavuizen, flinke woonkamer met parketvloer en open haard, 1e etage: 3 grote slaapka- mers, badkamer met ligbad en 2e, toilet, fraai betimmer de 2e etage, alwaar 2 slaapkamers en diverse berg ruimten, centrale verwarming-gas en 115 liter gasboi ler, extra's o.a. thermopane op parterre, tegelwerk, ge kleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis. Perfect verzorgde woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs f419.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwo ning met achtertuin op Z. en voor vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en eet bar, 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Vaste trap naar tweede etage: met mogelijkheden voor 4e slaapkamer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v.-ketel. Parterre gedeeltelijk plavui- Koopsom f205.000,- k.k. ZWAANSHOEK (Haarlemmermeer) Bennebroekerweg 930. Vrijstaand herenhuis met ga rage op 400 m2 eigen grond, gelegen op ca. 150 m. van de Ringvaart, ind.: entree, hal, toilet, grote living met ruime'open keuken en eetbar, kelder en bijkeuken, 1e et.: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 in verbinding met badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon. 2e et.: zolder met mogelijkheid voor meerdere kamers, c.v.-olie, fraaie tuin achter op ZW. Het geheel zeer goed onder houden. Vraagprijs f 345.000,- k.k. NIEUW VENNEP Kinlozen 11Prachtige drive-in-woning met flinke tuin op zuiden, aan grote vijver. Ind. parterre: garage, hob by/studeerkamer, bijkeuken, entree, toilet, 1e etage: mooie woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbal kon, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, 3e etage: grote slaapkamer en bergruimte, c.v.-gas en 115 l.-boiler. Prijs n.o.t.k. BENNEBROEK Van Ittersumlaan 36. HaK vrijstaande villa met garage aan rustige laan met veel groen. Ind.: hal, toilet, grote L-kamer met open haard, schoonmetselwerkwanden en balkenplafond, verlaagde open houten keuken met alle apparatuur (Miele en Neff) met mozaiek tegelvloer, 1e et.: 2 ruime slaapkamers waarvan 1 grote ouder slaapkamer met verbinding naar badkamer met douche en 2e toilet, grote waskamer, 2e et.: 1 grote kamer met dakkapel en 2 bergkamertjes. Grote tuin voor-, zij- en achter (ZW). Incl. alle stofferingen, w.o. wollen vloerbe dekkingen en luxaflex. Vraagprijs f515.000,- k.k. HQ QQ QQ QD QQ QQ QQ flQ n QQ flD QD QQ QQ flQ CD (3D QQ HnnnnnnnnnHnnnnnnnn B B B B B B B 8 8 a LEIDEN, DRIEMASTERWAL 5. Luxe schakelvilla aan het water. Indeling: entree, ruime hal, toilet, L-vorm. woonkamer, CV-gas, open haard. Luxe open keuken met div. apparatuur, 1e etage: overloop, 4 slaapk., badk., 2e toilet, douche. 2e etage: 2 slaapkamers met balkon, hobbykamer/berging. Algemeen: veel hardhout, ge kleurd sanitair. Koopprijs 515.000,-v.o.n. LEIDEN, BRIKKEWAL 11. In aanbouw zijnde luxe schakelvilla voorzien van CV- gas met inpandige garage en grote achtertuin. Indeling: entree, ruime hal, gardero be, toilet, grote L-vormige woonkamer met een living van ca. 55 m2. Met open haard, luxe open keuken met diverse apparatuur en eetbar. 1e etage: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met toilet en dubbele wastafel; douchekamer met toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met balkon; hobbykamer met grote berging. Bijzonderheden: veel hardhout, geïsoleerde spouwmuren, luxe tegelwerk en gekleurd sanitair. Vraagprijs 445.000,- k.k. LEIDEN, HAARLEMMERWEG 13. Hoekhuis met 2 aparte opgangen. Beneden leeg te aanvaarden. Indeling: gang, slaapkamer, woonkamer, verwarming d.m.v. gashaarden, keuken, douche, aansl. w/a, toilet, plaats, bijkeuken, „schuur. 1e ver dieping: (verhuurd), woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet. 2e verdieping: zolde retage. Vraagprijs 117.000,-k.k. LEIDEN, LAGE RIJNDIJK 21 /21 A. Tussenwoning met 2 aparte opgangen aan de rand van het centrum van Leiden. Indeling: entree, woonkamer, slaapkamer, keu ken, toilet, doucheruimte, bergruimte, binnenplaatsje. 1e etage: aparte opgang, overloop, woonkamer, zitkamer, keuken, douche, toilet. 2e etage: overloop, 2 slaapkamers, douche, toilet. Het geheel is voorzien van CV-gas. Vraagprijs 152.000,- k.k. LEIDEN, DE SITTERLAAN 66 A. Hoekbovenwoning met vrij uitzicht gelegen in de Professorenwijk van Leiden. Indeling: vrije opgang met berging voor fietsen. Entree, ruime woonkamer met erker (glas in lood ramen), keuken, toilet, balkon. 1 e etage: 3 slaapkamers, alle met dakkapel en vaste wastafel, hobbykamer, doucheruimte met aansl. w/a, 2e toilet. 2e etage:: zeer,grote zolderetage. Algemeen: woonkamer is voorzien van een balkenplafond en hét geheel wordt verwarmd d.m.v. CV-gas en thermostaatkranen. Vraagprijs 178.000,- k.k. LEIDEN (Merenwijk), KROMSTEVENWERF 30. Goed onderhouden herenhuis met carport, achtertuin en schuur. Indeling: hal, toilet, woonkamer met parketvloer, keuken, voorzien van CV-gas. 1 e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e verdieping: ruime slaapkamer met ramen over de gehele breedte, warm en koud, stromend water en veel zolderberging. Incl. stoffering. Vraagprijs 229.000,- k.k. LEIDEN, JACOB VAN CAMPENLAAN 48. Goed onderhouden ruime 3 (oorspr. 5) kamer-appartement op de 8e etage met riant uitzicht. Indeling: ruime hal, toilet, badkamer met ligbad, aansl. w/a, mod. keuken, ruime L-vormige woonkamer 47 m2., groot zonnebalkon, 2 slaapkamers. Berging op de begane grond. CV-olie. Vraagprijs 240.000,- k.k. Wilt U een broodjeszaak, snackbar of restaurant beginnen? Dan is dit Uw LEIDEN, VROUWENSTEEG 5. Een ruim woon- winkelpand in het koopkrachtige centrum van Leiden. Indeling: winkelruimte met diverse vries- en koelkasten, toilet, bergruimte, extra kookgelegenheid, binnenplaatsje. 1e etage: overloop, keuken, douche, toilet, zitkamer, woonkamer. 2e etage: overloop, berging, 3 slaapkamers. Vraagprijs 245.000,- k.k. LEIDERDORP, HEEMRAADLAAN 11,27,29 en 33(hoek). Diverse tussenwonin gen hoekw. met voor- en achtertuin 3/4 slaapkamers, douche. Ec. binding vereist. Vraagprijs 189.000,- LEIDERDORP, RESEDASTRAAT 53. Gezellig, goed onderhouden herenhuis, met voor- en zonn. achtertuin (vrij), stenen schuur. Ind.: entree, toilet, woonk./erker, ruime woon-eetkeuken, kelderkast. CV-gas. 1e verd.: 3 slaapkamers, 2e toilet, douche, balkon. 2e verd.: zolderkamer dakkapel. Prijs 198.000,- k.k. LEIDERDORP, RESEDASTRAAT 25. Modern herenhuis met voor- en achtertuin (ZW) en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open haard; kelder kast, keuken. 1 e verdieping: 3 slaapkamers, douche, 2e toilet en balkon. CV-gas. 2e verdieping: 4e slaapkamer met achter dakkapel en voor lichtkoepel. Incl. div.. stoffering en vloerbedekking, etc. Vraagprijs 235.000,- k.k. LEIDERDORP, ANNA VAN SAKSENSTRAAT 16. Goed onderhouden herenhuis, met voor-en achtertuin (Z), ca. 15 m. diep, stenen schuur, CV-gas. Ind.: entree, toi let, kelderkast, keuken, woonkamer met open haard van schoonmetselwerk en ge- granolde wanden. Hardh. ramen. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer, 2e verdieping: grote zolderkamer met dakkapel. Veel bergruimte. Incl. div. stoff. en vloerbedekkingen. Vraagprijs 238.000,- k.k. LEIDERDORP, NIJENRODE. In rustige omgev., mod. herenhuis,- 5 kamers, voor- en besloten achtertuin. Incl. alle stoff.vloerbedekkingen. Prijs 249.000,- k.k. HAZERSWOUDE, JAC. REVIUSSTRAAT 34. Goed onderhouden tussenwoning in rustiqe buitenwijk, grote achtertuin, 5 kamers. Vraagprijs 175.000,- ZOETERWOUDE, 5-MEILAAN 4. Mod. tussenwoning CV-gas, 6 kamers. Vraagprijs 230.000,- WASSENAAR, TER WEERLAAN 100. 3/4 k.appartement, zeer goed onderhou den, met vrij uitzicht, 2 balk. in rustige buitenwijk, vrije vestiging Vraagprijs 159.000,- LISSE, JOZEF ISRAËLSSTRAAT 55. Moderne doorzonwoning met vrij uitzicht. Vier ruime slaapkamers, e.e.a. afgewerkt met hout; badkamer met douche en 2e toilet. Diepe tuin op het zuidoosten. Vraagprijs 229.000,- k.k. LISSE, KIEVITSTRAAT 14. Modern herenhuis met garage. Indwoonkamer met parket, 4 ruime slaapkamers, douchekamer metvaste wastafel. Tuin op het zuiden. Vraagprijs n.o.t.k. LISSE, VAN OSTADESTRAAT 60. Modem herenhuis met vrij uitzicht. Ind.: woon kamer met parket, open keuken met eetbar, 4 slaapkamers, badkamer, aparte douchekamer met 2e toilet. Veel berging; tuin op het zuiden. Vraagprijs 249.000,- k.k. LISSE, VINCENT VAN GOGHSTRAAT 30. Rustig gelegen meanderwoning m. tuin op het zuiden. Ind.: Z-vormige woonkamer, moderne keuken, 4 slaapkamers, badkamer en aparte douchekamer met 2e toilet. Incl. vele extra's. Vraagprijs 249.000,- k.k. LISSE, VINCENT VAN GOGHSTRAAT 31. Ruime meanderwoning met 14 m. diepe achtertuin op het zuiden. Ind.: Z-vormige woonk., 4' slaapkamers, douche kamer met 2e toilet, badkamer, berging. Incl. stoffering. Vraagprijs 262.500,- k.k. LISSE, MESDAGSTRAAT 25. Modern hoekherenhuis met garage en grote tuin. Ind.: woonkamer met parket; 4 slaapkamers, badkamer met 2e toilet; berging, incl. div. extra's. Vraagprijs 279.000,- k.k. LISSE, VAN HEEMSKERKPLEIN 14. Uitstekend verzorgd herenhuis in rustige omgeving. Ind.: sfeervolle woonkamer, eikenhouten keuken; 4 slaapkamers met parket, badkamer. Incl. vele extra's. Vraagprijs 325.000,- k.k. LISSE, LOOSTER WEG ZUID 16. Geheel verbouwde boerderij nabij het Reigers bos. Grondopp. 4.000 m2. Ind.: woonkamer (85 m2), 3 grote slaapkamers, 2 fraai badkamers op de begane grond en 1 e verd. Grote zolder. Grote schuur en aparte paardenstal. Vraagprijs 745.000,- k.k. SASSENHEIM, KAGERVOORDE11Modern hoekherenhuis met garage en afge sloten tuin. Ind.: grote woonkamer .open keuken, 4 ruime slaapkamers, doucheka mer met 2e toilet, badkamer, berging. Incl. stoffering en zonneschermen. Koopsom 279.000,- k.k. NIEUWBOUWPROJECTEN LISSE. Van de 36 splitlevelwoningen/herenhuizen/bungalows zijn momenteel nog te koop: 1 herenhuis, 6 splitlevel, 2 bungalows. Prijs vanaf 393.000,- v.o.n. HILLEGOM. Van de kapitale herenhuizen zijn 8 8 B 8 B B 8 B 8 B B 8 8 B B B 8 B B B B B B 8 8 B B B B 8 B 8 B B B 8 8 B B B B 8 B B 8 8 B B B B 8 8 8 B B makelaardij Steenstraat 43, Leiden. Telefoon 071-140845*

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 32