Gsr walsers fier so bouwkundig medewerker administratieve medewerkers A ~\r randstad uitzendbureau Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden HOOGOVENS IJMUIDEN v ziekenverzorgsters o.k. verpleegkundige gedipl. bejaardenhelpster waarn. 1e verpleegkundige LEIDSCH DAGBLAD een KRAANMACHINIST verpleegkundigen verpleegkundigen radiodiagnostisch laborant m/v keukenassistent m/v huishoudelijk medewerkster verpleegkundigen Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 4-ploegendienst) Een walser is een goedbetaald vakman. Hoogovens leidt u er voor op. Als walser gaat u afwisselend en interessant werk in 4-ploegendienst verrichten. Samen met vakbekwame collega's bedient u een walsinstallatie waarmee plakken staal tot plaatstaal of blik worden uitgewalst. Het gaat in zo'n klein team om een goed samenspel. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walser en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het produkt dat geleverd wordt aan de afnemers van Hoogovens. Deze maken er auto's van, en koelkasten, conservenblikjes en al die andere produkten waarin staal is verwerkt. 2.405,bruto per maand Goede sociale voorzieningen Als walser in opleiding verdient u (vanaf 21 jaar) meteen circa 28.860,bruto per jaar 2.405,per maand), inclusief toeslagen, waaronder die voor de 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Veel promotiekansen Hoogovens verschaft de walser zekerheid van promotie. Wie zijn werk goed doet, weet van tevoren wat zijn doorgroeimogelijkheden zijn. Zo kunt u na anderhalf jaar en twee korte cursussen op circa 29.795,bruto per jaar komen. Na nog eens twee jaar ligt uw inkomen-bij gebleken geschiktheid- rond de 31.225,bruto per jaar (beide bedragen zijn exclusief vakantietoeslag en de uitkering aan het eind van het jaar). Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wie kan walser worden? Mannen van 18 tot 35 jaar, liefst met LTS, kunnen worden opgeleid tot walser. Gevoel voor techniek is een goede basis. Vakkennis en ervaring doet u op bij Hoogovens. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot walser? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel. Antwoordnummer 94000, 1970 GA IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen 02510 - 94000. Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd In de gemeente Leiden worden vele plannen van nieuwbouw en re novatie van woningen voorbereid en uitgevoerd. Bij de afdeling Volkshuisvesting van de Dienst van Gemeentewer ken, die zich o.a. bezighoudt met deze plannen, kan worden ge plaatst een Functie-informatie: - het coördineren van de technische voorbereiding van de woning bouwplannen; - het bewaken van de beschikbaar gestelde kredieten; - het onderhouden van de nodige schriftelijke en mondelinge con tacten binnen het gemeentelijke apparaat en met overheidsinstan ties, woningbouwcorporaties en bewonersgroepen; - het toetsen van de woningbouwplannen aan de geldende voor schriften en verordeningen. Vereist: - een bouwkundige opleiding op HTS- of gelijkwaardig niveau - ruime praktijkervaring op het gebied van de woningbouw; - enige kennis van de geldende financieringsregelingen op het ge bied van de woningbouw; - goede contactuele eigenschappen en organisatorische kwaliteiten - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: - aanstelling zal plaatsvinden in de rang van ten hoogste technisch hoofdambte naar, met een te bereiken salaris van 3874,— bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen met vermelding van het vacaturenummer GW 78014 op brief en enveloppe te richten aan Burgemeester en Wethouders van Lei den, postbus 148, 2300 AC Leiden. Braat Bouwstoffen N.V. groothandel in bouwmaterialen en specialiteiten met 13 bedrijven in Nederland zoekt voor haar hoofdkantoor te Den Haag die na een inwerkperiode zullen worden ingeschakeld bij: het controleren van de input- gegevens voor de computer de in- en verkoopadministratie het maken van nacalculaties van de verkopen het opstellen van resultaten- berekeningen Wij denken aan medewerkers van omstreeks 20-30 jaar met gevoel voor accuratesse, die tenminste in het bezit zijn van het Mavo-4 diploma, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. Interesse in deze zelfstandige en afwisselende job? Zend dan uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerige informatie over uw opleiding en eventuele ervaring, onder vermelding van de letters "am" in de linker-bovenhoek van de enveloppe, aan het hoofd personeelszaken van Braat Bouwstoffen N.V. Postbus 80520 2508 GM Den Haag Karrosseriefabriek THEO MULDER vraagt met spoed een AUT0SPUITER LEERLING AUTOSCHILDER Karrosseriefabriek THEO MULDER B.V. Herenweg 1, Rijnsburg, tel. 01718-21137 Hou je van techniek en werk je graag Wij zoeken een leerling voor de technische dienst, die z'n kennis wil uitbreiden. Hij heeft L.T.S. met diploma. Wie zijn wij: Wij zijn een bedrijf in de papier-verwerkende industrie. Heb je interesse? kom eens langs! wel eerst even bellen graag. Bron's Plasticeerinrichting B.V., direct (para)medisch werk voor: voor bejaarden- en verpleegtehuizen in Voorschoten en Katwijk. Nachtdiensten voor langere periode. voor een ziekenhuis in de directe omgeving van Leiden. Dagdiensten, voor langere periode. voor een bejaardentehuis in Leiden. Alle diensten, geen nachtdiensten voor enkele maanden. Eventueel voor een kortere periode. voor een ziekenhuis in Leiden, voor enkele weken. Leideh: Kort Rapenburg 6, tel.: (071) -14 95 41 Zin in een zelfstandige job Daar wij op korte termijn onze 50.000ste abonnee hopen te verwelkomen, worden niet-abonnees in het verspreidingsge bied van het Leidsch/Alphens Dagblad, nadat zij de krant enkele weken gratis in de bus hebben gekregen, benaderd om abonnee te worden. Hiervoor zoeken wij representatieve VERTEGENW00RDIGERS/STERS Leeftijd boven de 30 jaar; goede omgangsvormen. Het Leidsch/Alphens Dagblad biedt aan de juiste personen de mogelijkheid om een aantrekkelijk salaris te verdienen. Voor ons woningbouwplan "Grashoek" te Noord- wijk vragen wij voor spoedige indiensttreding VOOR EEN HYDRAULISCHE MOBIELE KRAAN, IN HET BEZIT VAN HET HIJSDIPLOMA. Belangstellenden kunnen zich melden bij: Hoofduitvoerder A. Wendt plan "Grashoek", Tel. 01719-15586, of kantooradres Pickéstraat 62, Noordwijk, tel. 01719-19317 Bouw- en Aannemersbedrijf M. de Raad Zoon cv. R.K. SCHOLENGEMEENSCHAP "DE NOORDERWIEK" Zo spoedig mogelijk gevraagd: toezichthoudster op overblijvende leerlingen voor maandag t/m vrijdag van 11.30- 13.00 uur. Geen dienst tijdens de schoolvakanties. Inlichtingen bij het hoofd van de administratie. Op de afdeling voor Praematuren en zieke pasgeborenen kunnen binnenkort enkele vac. nr. 644.F.53.33.LD geplaatst worden. Deze afdeling is binnen de Vrouwenkliniek gelegen en bestaat uit één unit intensive care met 8 couveuses en één unit voor wiegen- verpleging. Er wordt in teamverband gewerkt. Begeleiding bij deze gespecialiseerde vorm van verpleging geschiedt op de afdeling door middel van een ruime inwerkperiode en klinische lessen. Verlangd: diploma A-verpleegkundige, ter wijl de aantekening kinderverpleging en/of ervaring op een intensive care eenheid voor pasgeborenen wenselijk is. Salariëring max. 2401 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot verpleegkundige-A (max. salaris 2533 bruto per maand) is aanwezig. Informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. N. A. Holtzappel, coördinerend hoofd verpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2860 of mevr. J. A. Traag, personeelsconsulente. toestel 2762. Algemene Heelkunde vac. nr. 213.A.53.33.LD Op deze afdeling worden algemeen chirur gische patiënten verpleegd. De afdeling omvat 26 bedden en is in 2 units verdeeld. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, bij voorkeur enige heelkundige ervaring. Men dient na een inwerkperiode in staat te zijn leiding te geven over een der units. Salaris max. 2401 bruto per maand. Pro motiemogelijkheid tot verpleegkundige-A is aanwezig. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door zr. A. Mol-v. d. Luyt, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2337. kan op deze afdeling Radiotherapie Per 1 november geplaatst worden t vac. nr. 110.D.62.33.LD voor de opleiding tot radiotherapeutisch laborant(e). De afdeling beschikt over o.a. telecobalt- apparatuur, lineaire versneller en simulator. Salaris max. 2401 bruto per maand Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. M. Tonino, tel. 071 -14 72 22, tst. 3470 (full-time of part-time) vac. nr. 020.D.22.33.LD. De werkzaamheden zullen bestaan uit het - assisteren bij het voedselverdeelsysteem: - verrichten van werkzaamheden in de cen trale afwaskeuken (afwasmachine aan wezig); - schoonmaken/onderhoud van het keuken complex; - assisteren bij de diverse bereidingsfasen van de maaltijd. Sollicitanten moeten bereid zijn onregel matige diensten te verrichten, tevens de be reidheid tot het werken op zaterdag en zondag. De werktijd voor part-timers zal liggen tussen 16.00-20.30 uur gedurende 4 dagen per week Salaris max. 1880 bruto per maand bij vol ledige dienst. Na inwerkperiode en gebleken geschiktheid mogelijkheid tot bevordering. Toeslag voor onregelmatige diensten. Inlichtingen worden u gaarne gegeven door G. M. W. Beckers, Catering Manager tel. 071 - 14 72 22, toestel 2764. Dermatologie vac. nr. 563.D.15.33.LD Taak: - onderhoud van de afdelingskeuken, - serveren van maaltijden aan patiënten, - verrichten van andere voorkomende huis houdelijke werkzaamheden Salaris max. 1880 bruto per maand. Algemene Heelkunde Heelkunde - Kinderen Op deze afdeling van 20 bedden worden kinderen verpleegd vanuit de specialismen orthopedie, urologie, plastische chirurgie en algemene Heelkunde. Leeftijd variërend van 0 tot 14 jaar. vac. nr. 210.A.53.33.LD. Verlangd: diploma ziekenverpleging-A, oij voorkeur ook certificaat - aantekening Kin derverpleging. Heelkundige belangstelling en/of ervaring. Salaris max. 2401 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevr. zr A. Mol-v. d. Luyt. tel. 071 - 14 72 22, toestel 2337. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 21