iPEMWEEL/»^ Luba heeft volop banen in de gezondheidszorg. O Buret—* ib gestiditsnacliicr LubapQ Zoekt u tijdelijk werk? PERSONEEL pensi Uitzend intercedent KEUKENHULP TYPISTE (part-time) chef werkplaats HOOGOVENS IJMUIDEN v MAATSCHAPPELIJK WERKER(STER) randstad uitzendbureau sonee,™™^ PtBjONEEtpersonert PERSONEELPERSONEBL persont TEEl Verpleegkundigen A, B en Z. Ziekenverzorgsters. Bejaardenverzorgsters. Bejaardenhelpsters. Analistes. Doktersassistentes. Röntgenlaborantes. Medisch secretaresses. Groepsleiders(sters) Fysiotherapeuten. Enzovoort. Beloning en inschaling volgens de betreffende cao's. Kom eens praten over de mogelijkheden. Vestigingen te Leiden, Nieuwe Rijn 35, tel. 071-140341, Turfmarkt 11, tel. 071-149745, Alphen a/d Rijn, De Aarhof 67, tel. 01720-94645, Gouda, Lage Gouwe 12, tel. 01820-23311, Leidschendam, Winkel centrum Leidsenhage, Weigeliapassage 5, tel. 070-209361, Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein, Croesinckplein 19, tel. 079-311515. KINDERTEHUIS „RIJNSTROOM" Alphen aan den Rijn Voor het onderhoud van de centrale keuken vragen wij een (VR.) het betreft een full-time funktie, waaraan ook week-end diensten zijn verbonden. Informatie en sollicitatie kan men richten aan de direktie van „Rijnstroom", Raadhuisstraat 44, Alphen aan den Rijn, telefoon 01720-73655. stiditing voor maatschappelijke dienstveriening treek Callaoweg 12223 AS Katwijk ZH 1 Vraagt voor haar hoofdkantoor in Katwijk een De werktijden kunnen in onderling overleg worden vastgesteld. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De salarisgrenzen zijn 9,63 en 12,39 bruto per uur. De COAM-rechtspositieregeling is voor onze stichting van toepas sing. Nadere informatie kan tijdens kantoortijden telefonisch worden ver kregen bij de administrateur W. Opdam (01718-73344). Sollicitaties schriftelijk te richten aan de waarnemend directeur P. van Teeseling. LIDWINAHUIS te Leiden, internaat voor meisjes en jongens, vraagt een ASSISTENTE IN DE KEUKEN van 8.30-12.30 uur voor 3 dagen per week. Verzoek om nadere informaties en sollicitaties te richten aan het hoofd van de huishouding, Zoeter- woudsesingel 34, Leiden. Tel. 071-146141. laboratorium voor grondmechanica delft Het Laboratorium voor Grondmechanica - bestaande uit een adviesafdeling, een speurwerkafdeling en een technische dienst - voert opdrachten uit voor overheid en bedrijfsleven op het gebied van grondmechanica en funderingstechniek. Het Laboratorium is gesticht in 1934 en telt thans ca. 270 medewerkers. Voor de afdeling WERKTUIGBOUW, deel uitmakend van de Technische Dienst, wordt gevraagd een die leiding zal geven aan een zestal medewerkers. In deze werkplaats wordt apparatuur van zeer uiteenlopende aard vervaardigd. De gedachten gaan uit naar iemand van omstreeks 35 /aar met een opleiding optiet niveau M.T.S.-WERKTUIG- BOUWKUNDE, die beschikt over organisatorische kwaliteiten Kennis van de verspanende technieken en ervaring in een leidinggevende funktie strekken tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan de Personeelafdeling van het Laboratorium voor Grondmechanica, Postbus 69,2600 AB Delft Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht jonge mannen van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden vooi Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren 4) dienst doen bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring, Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris Wij vragen: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MULO/MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. Wij bieden: het aanvangssalaris bedraagt f 1734,- per maand voor bezitters van het diploma LTS en f 1826,- per maand voor bezitters van het diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f2401,- per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, die gemiddeld f 150,- netto per maand bedraagt. Na voltooide opleiding en bij goede dienst vervulling volgt na'2 jaar diensttijd aanstelling in vaste dienst. Carrièremogelijkheden: Bij de selectie van gestichtswachter wordt rekening gehouden met een doorstroming naar de functie van bewaarder (na voortgezette opleiding max f2533,- per maand); na een kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij de bewaking of bij de gestichtswacht (max. f2941,- per maand) mogelijk. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Hoe solliciteert u? Als u in deze functie geïnteresseerd bent, kunt u deelnemen aan één der voorlichtingsbijeenkomsten die gehouden zullen worden op 9 september 1978 te Breda en Den Haag. Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aan het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84 2517 AL Den Haag, waarna u een uitnodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voor lichtingsbijeenkomst. Naam: Straat: Geb.datum: Brilsterkte: vac. nr. 8-6280/1158 zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst wachter op 9 september 1978 te Breda of Den Haag. Wijnhandel de Gouden Leeuw Veurseweg 214, Voorschoten tel. 01717-3736' vraagt voor direct JONGE MEDEWERKER in bezit van rijbewijs voor onze centrale MAGAZIJNMEDEWERKERS Soil, te richten aan de heer Kempers. Gevraagd ervaren vertegenwoordiger Aanmelden: Jago Automaterialen WITZ SCHOONMAAK-EN ONDERHOUDSBEDRIJVEN B.V. vraagt voor één van haar objecten te Alphen a/d Rijn, EEN NETTE MEDEWERKSTER voor 2 ochtenden per week. Wij bieden goed loon. Telefonische aanmeldingen zien we gaarne tegemoet tijdens kantooruren onder nummer 05700-24144. Hoogovens kan mannelijk personeel voor fabriekswerk in tijdelijke dienst plaatsen. Voor 4 weken tot 5 maanden in ploegendienst. Leeftijd 18-50 jaar. U kunt direct beginnen. Salaris incl. toeslagen, afhankelijk van de soort ploegendienst, van 2.140,— tot 2.350,(vanaf 21 jaar) bruto per maand. Uitbetaling per week mogelijk. Melden: Wervingscentrum Hoogovens, Wijckermolen 202, Beverwijk. (150 meter van het station Beverwijk.) Elke werkdag van 8.30-16.00 uur en elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Tel. (02510) 94000. Van Wijckerslooth te Oegst- geest is een modern R.K. verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdeling. Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovéndien over een personeelsflat met 32 appartementen. venp|eegURN LLUCCSH 5LUQTM Ten behoeve van het verpleeghuis wordt in verband met het vertrek van de huidige maatschappelijk werker ge vraagd een De functie omvat - de intake verzorgen van patiënten die voor het ver pleeghuis worden aangemeld door o.a. ziekenhuizen, de huisartsen en andere instellingen - het begeleiden van de in het verpleeghuis verblijvende patiënten, die voor korte of langere termijn worden opgenomen - het op verzoek van de diverse disciplines, die werk zaam zijn in het verpleeghuis, of op eigen initiatief, in samenwerking met het team, overplaatsingen van pa tiënten verzorgen, naar o.a. eigen woning, verzor gingshuis, ander verpleeghuis. Gevraagd wordt - minimaal voltooide opleiding M.B.O. maatschappelijk werk of daarmee gelijk te stellen opleiding - ervaring in de maatschappelijke hulpverlening - bezit van rijbewijs en auto strekt tot aanbeveling in ver band met het bezoeken van de aangemelde patiënten. i de Nationale Zie- Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de heer H. A. M. M. v.d. Lugt, medisch directeur, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Nadere inlichtingen kunt u schappelijk werker de heer 071-156956, toestel 217. J Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sectoren. Voor een van onze vestigingen in Leiden zoeken wij met spoed een die zich als een gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selecteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch contact onderhouden met cliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening. Wij verwachten van hem: - leeftijd 21-25 jaar - middelbare school opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vacantiegeld - studiekosten vergoeding. Sollicitaties - bij voorkeur schriftelijk - met volledige personalia, opleiding, ervaring en bij voorkeur vergezeld van een recente pasfoto te richten aan N V. Randstad Uitzendbureau, t.a.v. de heer F. Farber, Nieuwe Rijn 44, 2312 JG LEIDEN. Tel. 071 -144841. ^^frand

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18