8 droogbloemen Voor stenen en pannen bent u goed onder dak bij Kruyt Katwijk. De nieuwe oogst DILLE KAMILL: is mimen.! Opleiding tot ovenbouwkundig vakman HART junior verkoper "'1 (Md «L A HOOGOVENS IJMUIDEN Bouwplannen? Verbouwplannen? Vemieuwbouwplannen? Bij Kruyt Katwijk bent u onder de pannen. Voor alles wat u nodig hebt. Binnen- en buitendeuren. Hefschuifdeuren en tuimeluitzetramen. Keukens. Badkamers. Parket. Wandbekleding. Tegels en plavuizen. Open haarden. Alles in een sortering waar je u tegen zegt. Stenen en dakpannen bijvoorbeeld. Misschien hebt u er nog nooit zo bij stilgestaan, maar ook daarin is veel variatie. En het aanzicht van uw huis wordt er in hoge mate door bepaald. Bij Kruyt Katwijk vindt u een uitgebreid assortiment metselstenen. Maar ook exclusieve handvormstenen En zeer fraaie, zelf geïmporteerde dakpannen. Kom u eens oriënteren. En ontdek in één middag een kompleet nieuwe woonwereld, met 1001 ideeën om uw huis nóg fijner, komfortabeler en gezelliger te maken. U bent welkom! Ambachtsweg 33 (Industrieterrein 't Heen) - Telefoon: 01718-29311 - Katwijk/Zee. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 -17.30 uur donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur Zaterdag 10.00-16.00 uur. Wij zijn een filiaalbedrijf met een groot en aantrekkelijk gepnjsd assor timent artikelen voor fiets, auto en caravan, nu al met 14 vestigingen in het gehele land. Voor ons filiaal in Leiden, Haarlemmerstraat 245, vragen wij: Aantrekkelijke kans voor aktieve jongeman v.a. 17 jaar, net van school en met een praktisch gerichte belangstelling voor verkoop, zich verder in ons bedrijf commercieel te ontwikkelen. 5-daagse werkweek, korting op eigen aankopen en branche met goede toe komst. Persoonlijk sollicitaties en telefoni- .sche inlichtingen: HALFORDS, Haarlemmerstraat 245, Leiden. S.v.p. vragen naar de heer W. Hart man, tel. (071) 122890. ~W Vanaf 17 augustus as. heefc Dille Kamille het meest gesorteerde droogbloemenaanbod meer dan 60 soorten en 80 variëteiten waaronder enkele voor Nederland geheel nieuwe zoals i* Den Haag - Rotterdam - Leiden - Utrecht - Arnhem - Nijmegen Een goed vak leren en meteen al flink verdienen. Do ovenbouwkundig vakman brengt vuurvaste bekledingen aan in verschillende soorten ovens. Daarnaast voorziet hij allerlei installaties van slijtvaste of zuurbestendige bekleding. Naast het traditionele metselen zijn nieuwe technieken als spuiten en gieten in ontwikkeling. Het werk wordt in kleine teams in 2- of 4-ploegendienst verricht. Opleiding en aanvangs salaris Hoogovens leidt ca. 21-35 jaar op tot ovenbouwkundig vakman. De opleiding geschiedt zowel in de praktijk als via cursussen, die door de afdeling Opleidingen van Hoogovens worden verzorgd. Een vooropleiding op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring b-gint u met 2.156,bruto per maand in 2-ploegendienst of 2.368,—; bruto per maand in 4-ploegendienst, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Met metselervaring begint u met respectievelijk 2.229,— of 2.441,bruto per maand. Uitgroeimogelijkheden Als ovenbouwkundig vakman in opleiding wordt uw scholing in de praktijk afgewisseld met cursussen in dagdienst; u behoudt daarbij het ploegendienstsalaris. Na de volledige opleiding en bij gebleken geschiktheid kan het bruto maand salaris (inclusief toeslagen) oplopen tot ruim 2.840,in 2-ploegendienst of 3.130,in 4-ploegendienst. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over.een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Meer weten over uw mogelijkheden? Hoogovens geeft u graag vrijblijvend meer informatie over het werk van de ovenbouwkundig vakman en over de opleiding voor dez$ functie. Stuur ondesstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel. Antwoordnummer 94000, 1970 CA IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen 02510-94000. Ik wil vrijblijvend meer weten over het werk vai de ovenbouwkundig vakman en de opleiding Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern VOORDEEL VAN UW VLEESCHMEESTER CORNED BEEF 150 gram XKT mager kilojBBT VARKENS BRAADSTUK kiloJ40OT

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12