rOp dit moment zoekt HetMotorhuis: HetMotorhuis HetMotorhuis lieeft u veel te bieden Het Motorhuis is in Leiden en wijde omgeving een begrip geworden. Eén van elke vijf nieuwe auto's in de regio Leiden wordt tegenwoordig bij Het Motorhuis gekocht. Dat wil zeggen dat jaarlijks honder den Motorhuis auto's het trotse bezit worden van tevreden Motorhuis klanten. Tevreden klanten omdat Het Motorhuis er werkelijk alles aan doet om haar goede en faam dagelijks te bewijzen Benzinestation Het Motorhuis heeft maar liefst 8 benzinestations. Aan de Plesmanlaan zelfs 2 stations met een uitgebreide Shell-shop. Het is een gezel lige winkel vol praktische auto benodigdheden voor hele kleine prijzen. Vooral accu's kunt u er zeer voordelig kopen. Nieuwe Opeis en Vauxhall's Opel is bet meest verkochte merk in Nederland. Als 5 sterren-dealer van General Motors verkoopt Het Motor- huis dan ook heel veel nieuwe auto's. Het belangrijkste daarbij is steeds dat iedereen bij Het Motorhuis altijd persoonlijke aandacht en service krijgt. Net als vroeger toen we een stuk kleiner waren. Grote keuze in zeer goede gebruikte auto's Eén van deze 11 vriendelijke verkopers van Het Motorhuis zal u graag uitgebreide inlich tingen verstrekken omtrent de tientallen goede gebruikte auto's. Al deze ingeruilde auto's zijn gekontroleerd en in een perfekte konditie gebracht. Ze worden voor een zo laag mogelijke prijs met BOVAG- en Motorhuis garantie verkocht. Het Motorhuis Autoverhuur Vanzelfsprekend kunt u bij Het Motorhuis ook voordelig een auto huren. Alleen nieuwe Opeis worden ver huurd. Allemaal met radio, automatisch of met hand- versnellingen, bestelwagens of personenwagens, een dag, een extra voordelig weekend of voor nog veel langer. Ook busjes voor personenvervoer verhuurd zonder chauffeur. Bij Het Motorhuis is het alle maal zeer voordelig. Auto's leasen Het Motorhuis is een specialist in leasen. Speciaal voor het leasen werd de dochteronderneming Multi- lease opgericht. Bij Multilease kunt u zeer voordelig terecht voor het leasen van elk merk auto. Vraag maarc offerte. Het telefoonnummer van Multilease is 071-76Q202. Onderhouds werkplaatsen en eigen schade-afdeling Bij onze showroom aan de Vondellaan én op twee ver schillende adressen aan de Hoge Rijndijk, hebben wij modern geoutilleerde werk plaatsen. Meer dan 60 specia listisch geschoolde monteurs werken hier dagelijks met veel persoonlijke inzet aan de auto's van onze klanten. De receptionisten die verant woordelijk zijn voor een perfekte uitvoering van de werkzaamheden, bieden u het vriendelijke persoonlijke kontakt dat nodig is om u toch prettig "thuis" te voelen in deze grote werkplaats. Het is ook prettig om bij Het Motorhuis te werken Het Motorhuis is ronduit een goede werkgever. Dat staat hier zwart op wit. Omdat het ook zo is. Er heerst een uit stekende sfeer onder de 183 medewerkers en een goede teamgeest. De ondernemings raad funktioneert volledig naar wens. Evenals de aktieve personeelsvereniging die met trips, feestjes, klaverjassen, zeevissen, zaalvoetbal en met tafeltennis in kompetitie verband de handen vol heeft. Een komplete organisatie Bij Het Motorhuis staat een persoonlijke en vriendelijke behandeling altijd voorop. Wij helpen waar we kunnen. De hele organisatie is zo op gebouwd, dat u zich overal thuis voelt. Maar mocht er toch nog iets zijn dat u eens extra onder de aandacht wilt brengen, vraag dan naar deze man. de heer J.H.C. Laman, algemene bedrijfsleider Hij zal u graag met raad en daad te woord staan. Het Motorhuis kent een winstdelingsregeling, uit stekende sociale voorzie ningen en een goed salaris systeem. Daarbij komt dat werken bij Het Motorhuis gewoon prettig is. Hou daar om de vakatures van Het Motorhuis in de gaten. medewerker zelftankstation Een man lussen de 20 en 35 jaar met een sterk kommercieel gevoel en goede kontaktuele eigen schappen. Iemand die met geld om kan gaan en die op den duur de volledige verantwoording voor ons all-round benzinestation aan de Plesmanlaan aandurft. part-time receptioniste Een charmant meisje met een duidelijke telefoonstem die prettig met mensen moet kunnen omgaan omdat ze de gastvrouw in onze showroom wordt. Er wordt af wisselend alleen 's morgens of 's middags gewerkt. Licht administratief werk behoort ook tot haar taak. leerling autoplaatwerker leerling autospuiter Jongens vanaf 17 jaar die op onze schade-afdeling aan de Hoge Rijndijk 5 volgens het leerling stelsel een goed vak leren en op geleid worden voor het officiële vakdiploma. vakbekwame automonteurs Vakmensen, ervaren auto monteurs, die minimaal over het 2e monteursdiploma moeten beschikken. In onze werkplaats aan de Hoge Rijndijk wacht er goed betaald prettig werk. Daar komt bij, dat er voor de juiste man voldoende promotiekansen liggen. administratieve medewerkers Zowel voor onze vestigingen te Voorschoten als voor Leidschen- dam, zoeken wij iemand die de administratie van de garage en de onderdelenafdeling gaat verzor gen. Het is zeer variërend werk waarbij u veel kontakt met klanten en kollega's heeft. Deze baan is een uitdaging voor iemand die zelf initiatieven durft te nemen. Bon voor sollicitatie: Wanneer één van de banen u aanspreekt, stuur dan de bon ingevuld en in een gefran keerde envelop aan: Het Motorhuis Vondellaan 80 2300 AA Leiden t.a.v. de heer J.H.C. Laman Wij sturen u dan omgaand een sollicitatie-formulier. Vondellaan 80 Leiden t/o de Ton Menken IJshal telefoon 071-769313 Onze showroom is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9,00-18.00 uur en op de donderdagse koopavond tot 21.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8