onroerendgoea ONROERE [UONRC MENS s rnÉFmL ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed MAKELAARDIJ B.V. mm make m de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP N Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 SASSENHEIM Friezenhorst 16. Moderne middenwoning met cv-gas. Tuin en 2 schuren. Indeling: entree met luxe hardhouten voordeur, keuken, toilet en woonkamer met parketvloer, 1e etage: 3 slaapkamers, douche, gehele 1e etage par ketvloer, vaste trap naar 2e etage, grote zolderkamer met dakkapel en verdere berging. Vraagprijs 208.000,- k.k. Lijsterlaan 22. Half vrijstaande villa met dubbele garage. Indeling: entree, ruime hal met leistenen vloer, toilet, woonkamer met open haard, zeer luxe eiken open keu ken met complete apparatuur, gehele living van ruim 50 m2 met parketvloer en thermopane, 1 e etage: 3 slaap kamers waarvan 1 over totale breedte van het huis, bal kon, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage: 1 grote kamer met dakkapel, 2 bergkamertjes, tuin voor- achter en opzij. Vraagprijs 479.000 k.k. NOORDWIJK Huis ter Duin "Martitima". Schitterende flat op 2e etage met riant uitzicht over de landzijde en veel zon op het balkon. Totale oppen/lakte van deze flat 180 m2 met grote L-vormige woonkamer van 57 m2. Erg luxe massie ve houten keuken met apparatuur, 3 slaapkamers, stu deerkamer, 2 badkamers met luxe sanitair en tegelwerk, cv., aparte berging. Vraagprijs 498.000 k.k. Van de Mortelstraat 208. Moderne drive-in-woning. Ind.: entree, grote hal met plavuizen vloer, toilet/douche, 2 kamers, garage. 1 e etage: grote L-kamer, grenzend aan balkon over de gehele breedte van het huis op z.w., open keuken, toilet. 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 3e toilet. Tuin voor en oprit naar garage achter. Vraagprijs 339.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT Sollasi 80. Vrijstaande gemeubileerde recreatiebunga low. Ind.: entree, hal, L-kamer, open haard, open keuken, toilet, badkamer met ligbad. 1e etage: 2 slaapkamers en berging, cv.-gas. Vraagprijs 175.000,- k.k. VOORHOUT Rooseveltlaan 3. L.-vormige bungalow met garage en vrij uitzicht over weilanden. Indeling: entree, toilet, luxe woonkamer van 60 m2 mat open haard, verzonken ra diatoren, granol- en schoonmetselwerkwanden, open keuken in leefkuil met rustieke eettafel en uitgebreide kostbare keukenmeubelen en volledige luxe douche. Veel extra's o.a. thermopane, zonneschermen. Vrije pa tio op het zuiden. Deze bungalow moet u van binnen komen bekijken. Vraagprijs 439.000 k.k. 3e Poellaan 64. Luxe villaatje, zeer luxueus ingericht, heeft alle moderne comfort* gelegen aan weilanden op 1800 m2 grond nabij open vaarwater. Indeling: paterre, met gedeeltelijk parket en plavuizen, open haard, granol- wanden, hal, open eikenhouten keuken met uitgebreide moderne apparatuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, complete badkamer met 2e toilet. 2e etage: gezellige zolderkamer, tuin met buitenverlichting, terrassen, barbecue en ber ging. Recent verbouwd aantrekkelijk huis, dat u van bin nen moet zien. Vraagprijs 610.000,- k.k. Barentszstraat 48. Goed onderhouden woonhuis met stenen schuur en tuin op zuiden. Indeling: entree, toilet, keuken, kelderkast en woonkamer met parketvloer, 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: grote zolder kamer en bergruimte, cv.-gas, gedeeltelijk dubbele beglazing. Vraagprijs 215.000 k.k. HILLEGOM Pr. Marijkestraat 95. Prachtig nieuwbouw herenhuis aan vijver op mooie centrale ligging, inpandige garage, inde ling: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, open keuken, 1 e etage: 3 slaapkamers, waarvan 2 met deur naar balkon en 1 in verbinding met ruime badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met ruime slaapkamer, berging cv-gas en boiler. Vraagprijs 375.000 k.k. Meerstraat 77 (nabij centrum). Half vrijstaand woonhuis met aangrenzende bedrijfsruimte van ca. 150 m2 (inrij- hoogte 4 m.). Indeling woonhuis: entree, grote woonka mer, grote keuken, toilet/douche, terras, 1e etage: 3 slaapkamers. Vraagprijs 329.000,- k.k. Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwoning met achtertuin op Z. en voor Vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en eetbar. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Vaste trap naar tweede etage: met mogelijkheden voor 4e slaapka mer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, cv.-ketel. Parterre gedeeltelijk plavuizen. Koopsom 205.000,- k.k. BEINSDORP (Gem. Haarlemmermeer) Hillegommerdijk 335/337.4 nieuw te bouwen luxe he renhuizen met garage of berging. Ind.: ingang gesitueerd aan zijkant met hardhouten deur en luifel, hal, tojlet, L- kamer met open haard en aluminium schuifpui naar ter ras, keuken, bijkeuken, open hardhouten trap naar 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, open hard houten trap naar 2e etage: slaapkamer en berging. Diepe tuin, percelen ca. 300 m2 Uitzicht op het water met open verbinding naar De Kaag. Vraagprijzen v.a. 365.000,- v.o.n. NIEUW VENNEP Kinlozen 11. Prachtige drive-in-woning met flinke tuin op zuiden, aan grote vijver. Ind. parterre: garage, hobby/ studeerkamer, bijkeuken, entree, toilet. 1e etage: mooi woonkamer en luxe keuken, voor- en achterbalkon. 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 3e etage: grote slaapkamer en bergruimte, cv.-gas en 115 l.-boiler Prijs n.o.t.k. Kalslagering 68. Nagenoeg nieuwe schakelbungalow met flinke tuin op zuiden, ruime hal, 3 slaapkamers, stu deerkamer, luxe badkamer met ligbad en douche, grote L-kamer met open haard, schuifpui en luxe open keuken met eetbar, verder inpandige garage, veel luxe o.a. pla vuizen en gedeeltelijk dubbele beglazing. Deze bungalow moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs 459.000,- k.k. onroeren in onroerende goederen telefoon 01717-4684* Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen verzekeringen. Beheer en taxaties van onroerende goederen. IN RAND-GEMEENTE VAN LEIDEN Geheel vrijstaande villa op plm. 900 m2 eigen grond met prachtige tuin rondom, 2 paarden boxen, schuur, stal en dubbele garage, gelegen aan drukke doorgaande weg, indeling begane grond: ruime hal, gang met toilet, stook- en provisiekelder, grote woonkamer (60 m2) met klassieke open haard, verlaagd plafond en parketvloer, royale studeerkamer, grote moderne keuken met alle apparatuur, prachtig royaal trappenhuis, 1 e verdieping: 4 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels (2 met balkon), complete badkamer. 2e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, 2e badkamer met douche en aansluiting voor wasapparaten. Bergzolder over het gehele huis. Het pand is recentelijk geheel verbouwd, waarbij dure materialen zijn verwerkt, zoals hardhouten plafonds, stoffering en wandbekleding. Het dak is goed geïsoleerd en de villa is zowel van binnen, als van buiten pas geschilderd. Oplevering in overleg. Vraagprijs 695.000 k.k. "makelaardij de vlietstede b.v Brengt duidelijkheid LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (Z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 265.000,- k.k. mJWmakela ^m de vliet ADVERTEERT WEKELIJKS IN DE DAGBLADEN ZOETERWOUDE-Dorp Burg. Hemmingsonstraat. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (zuid), schuur en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en geiser, toilet met fontein, open trap naar de 1 e verdieping, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel en aansluiting wasmachine Vraagprijs 179.000,-k.k. Kerklaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aangeleg de achtertuin (Z). Ind. beg.gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 215.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging./. Vraagprijs 245.000 k.k. J. A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en cv-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T-vormige woonkamer met plavuizenvloer (mog. voor open haard), half open keuken. 1 e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: studeerkamer hobbyruimte. Vraagprijs 245.000 k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1 e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met velux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 248.000,- k.k. J. A. de Gravenlaan. Riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdrive-in-herenh. met groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas, indeling begane grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer. 1 e verdieping: hal, ruime living, grote keuken. 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv-ruimte en veel berging. Vraagprijs 300.000 k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1 e verd.2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van dubbele thermopane beglazing en bevat vele extra's. vraagprijs 329.000.- k.k. Klaverwydenstraat. Twee onder 1 kap met garage, voor- en achtertuin (W). Ind. beg. gr.: hal, L-vormige woonkamer, luxe American keuken, toilet fontein. 1é verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 375.000,- k.k. B mmakel WW de makelaardij vlietstede b.v. Brengt uitsluitend de opdracht gever 1,23 pet courtage in rekening ing. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap, grote living (40 m2) met plavuizen vloer en aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, groot zonnebalkon (6 x 3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruimte. Het perceel is voorzien van vele extra's. Prijs n.o.t.k. makelaardij Berekent uitsluitend courtage de vlietstede b.v bij geslaagde verkoopt KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, en cv.-gas. Indeling begane grond: hal, keuken, toilet, ruime woonkamer, 1 e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verdieping: zolderruimte. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 198.000.- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met c.v.-gas, rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1300 m2) en 3 garage boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal, 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Prijs n.o.t.k. WASSENAAR Deijlerweg. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met schuur, voor-, zij- en achtertuin, cv.-gas en gasboiler. indeling begane grond: entree, gang, toilet en fontein, L.-vormige woonkamer met open haard, open keuken, gehele woning is voorzien van granolwanden en parketvloeren, 1e verdieping: 3 slaapkamers (1 met balkon), gang, badkamer met ligbad, wastafel en aparte 2e toilet, 2e verdieping: vaste trap naar ruime zolderkamer. Vraagprijs 395.000 k.k. wkmmakeU Wm de vlie makelaardij de vlietstede b.v Uw makelaars nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684" LEIDEN Klaproos 44, luxe herenhuis met groot dakterras, C.V. gas, mooi aangelegde tuin, garage met w. en k. stromend water. Ind.: hall, zeer royale L-vormige woonkamer met 2 zitgedeelten, open haard, schuifdeuren naar terras, via trapje naar verhoogd eetge- deelte met bar en volledige apparatuur, toilet met fontein. 1e etage: ruime overloop, 1 slaapkamer met direkte verbinding naar de badkamer waarin douche en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 kamer met dakterras. 2e etage: grote L-vormi- qe kamer met balkon, zoldergedeelte met aparte C.V. ruimte. Vraagprijs 485.000,- k.k. Nieuwbouw, Kruisbes 31Herenhuis met voor- en achtertuin, cv-gas, rustig gelegen. Indeling: entree, fraaie ronde hal met spiltrap, grote L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, schuifdeur naar terras. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met groot dakterras, direkt te aanvaarden. Vraagprijs v.a. 385.000,- k.k. Porceleinvlinder 1, zeer goed onderhouden hoek/patio bungalow met garage. Inde ling: hal met toilet en fontein, grote woonkamer met semi open keuken, totaal plm. 10x5 m., met prachtige plavuizenvloer, badkamer met ligbad en wastafel, bijkeuken, grote ouderslaapkamer 5x3.5,2 flinke slaapkamers van 3.70x2.50 m., waarvan 1 met vaste wastafel. Bijzonderheden: 1goede isolatie, 2. veel thermopane, 3. aluminium schuifpuien, 4. alle sanitair: bahama beige, 5. mooie patio tuin op zuiden met veel privacy. Vraagprijs 322.000 k.k. Vuurbloem 7, splitlevel woning met voor- en achtertuin met cv.-gas, aangebouw de schuur en oprijlaan. Nabij prachtig park, indeling: hal met plavuizen en gardero beruimte, toilet met fontein, woonkamer met hoek open haard, verhoogde woon/eet- keuken met plavuizen en verzonken verwarming, bijkeuken, via open trap en tussen deur naar 1 e etage: ouderslaapkamer met wastafel en grote kast, 2 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche en aansluiting wasauto maat, vaste kast op de overloop, 2e etage: zeer grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Vraagprijs 315.000 k.k. Gardeniadal 11Zeer goed onderhouden hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin op het Z. met mogelijkheid voor garage op totaal 220 m2 grond, c.v. gas. Ind.: woonkamer met semi open moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, douche, wastafel, apart 2e toilet. 2e etage: zeer grote slaapka mer. Bijz.: kozijnen en ramen hardhout. Vraagprijs 280.000,- Smaragdlaan 9, ruime tussenwoning met blijvend vrij uitzicht, cv.-gas, achtertuin en stenen schuur, indeling: entree, royale woonkamer, moderne keuken, 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e etage: overloop, slaapkamer met 2 dakkapellen, incl. diverse extra's. Vraagprijs n.o.t.k. Westlanderwerf 10, zeer luxe herenhuis met c.v.-gas, voor- en achtertuin, blij vend vrij uitzicht, schuur aan voor- en achterzijde. Indeling: hal met plavuizen, moderne ruime keuken, royale woonkamer, voorzien van plavuizen, 1 e etage: grote ouderslaapkamer, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers met bergkasten. 2e etage: zolderkamer met wastafel en bergkast. Vraagprijs 239.000,- k.k. Thorbeckestraat 29, hoekherenhuis met tuin 10 m. diep. Indeling: entree, hal, kelderkast, toilet, woonkamer 10.50x3.70 m., serre 4x2 m., keuken. 1 e etage: overloop, douchekamer, 3 slaapkamers en alkoof. Vraagprijs 238.000,- k.k. Cesar Franckstraat 36, prachtig onderhouden 5-kamerflat op de 4e etage, cv-gas, open haard, groot balkon, aparte berging. Indeling: entree, hal, grote woonkamer (10x4), open keuken, eetbar, ruime douche, bergkast, 3 royale slaapkamers met vaste kast en aparte eetkamer. Staalwijkstraat 1, tussenwoning met tuintje op ZW. Indeling: entree, woonkamer 10x4m., keuken 3.50x2.20 m., toilet. 1e etage: overloop, douche met aansluiting wasautomaat, 2 slaapkamers, waarvan 1 kamer met groot dakterras. LEIDERDORP Gallaslaan 20, goed onderhouden tussenwoning met cv-gas, voor- en achtertuin, terras en schuur. Indeling: entree, toilet, ruime woonkamer met open keuken. 1 e etage: 3 royale slaapkamers met bergkasten. badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: overloop met grote slaapkamer en aparte cv-ruimte. Vraagprijs 355.000,- k.k. Coornhertdreef 19, riant herenhuis met zonnige tuin (Z) en schuur. Ind.: entree, hal met garderobe, mooie woonkamer en keuken. 1e et.: ruime ouderslaapkamer, 2 kleinere slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: slaapkamer (8.20x3.60m), aparte ruimte met c.v.-ketel en gasboiler, grote bergruimte. Vraagprijs 272.000,- k.k. Heemraadlaan 6, riante tussenwoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Indeling: entree, toilet, royale woonkamer en moderne keuken. 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en lavet. 2e etage: overloop, grote slaap kamer met dakterras, bergruimte. Vraagprijs incl. vloerbedekking, gordijnen en vitrage 240.000,- k.k. Wilhelminastraat 30, gemoderniseerd woonhuis met C.V. gas, voor- en achter tuin met achterom. Ind.: hal, toilet met fontein, moderne keuken met el. fornuis en oven, vaatwasser. 1 e et.: 3 slaapkamers met vaste kasten. 2e" et.: 1 kamer met dakkapel en wastafel, zoldergedeelte met Doka. Vraagprijs 245.000,- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Willem Kloosstraat, royale 5-kamerflat met cv-gas, groot balkon, gelegen op de 3e woonlaag, lift aanwezig, berging onder het gebouw. Indeling: entree, L-vormige woonkamer met groot balkon, 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet, ruime keuken. Staringstraat 2, goed onderhouden hoekherenhuis met zij-, voor- en achtertuin, stenen schuur. Indeling: hal, modern toilet met fontein, moderne woonkamer 8.50x4, gedeeltelijk 3 m, moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, waarvan 1 kamer met balkon, prachtige badkamer met ligbad (houten plafond en gekleurd sanitair). 2e etage: 1 slaapkamer met dakkapel, aparte werkruimte met groe zolder en vliering. Vraagprijs 205.000,- k.k. KOUDEKERK Burg. Verheullaan 7, nabij zwembad en winkelcentrum, een in zeer goede staat verkerend woonhuis met c.v. en garage, mooie tuin (11 m). Indeling: royale woon kamer met open haard, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e-toilet. 2e et.- grote slaapkamer met dakkapel. VALKENBURG Hoofdstraat 42, vrijstaand herenhuis op 450 m2 grond met stenen schuur, gara ge. Indeling: ruime woonkamer, moderne keuken, 2 slaapkamers, toilet, aparte zij-in gang met hal, toilet, douche, 2e keuken. 1e etage: 3 royale slaapkamers, grote berg kasten. 2e etage: ruime vliering. Schuur geschikt voor garage of kantoorruimte. Vraagprijs 325.000,- k.k. ZOETERWOUDE-DORP Zonnegaarde 79, in staat van nieuw verkerend landelijk gelegen semi-bungalow, cv-gas, met blijvend vrij uitzicht over de weilanden. Ind.: mooie hall met antieke waterput en groen-bruin geglazuurde oud-hollandse plavuizen (5x4), grote L-vormige woonkamer (45m2) met open haard en balken plafond, luxe hardh. keuken v.z.v. alle app. 1e etage: ouderslaapkamer 7,5 m lang), slaapkamer (4 m lang), 1 logeer- c.q. hobby-ruimte, luxe blauwachtige badkamer v.z.v. ligbad, dubbele wastafel, 2e toilet en toiletkast. Bijz.: hardh. kozijnen, ramen en deuren, radiatoren met thermostaat kranen, veel Kerkdrielse plavuizen en grote garage. Vraagprijs 515.000,- Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden. Tel. 071-149147 of 071-132732.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 34