N\ Nedairco i JSW hoofduitvoerder meta-pro PERSONEEL soneel PERSONEEL Wij zoeken assistent-managers voor het nieuwe McDonald's Hamburger Restaurant dat binnenkort wordt geopend aan de Beestenmarkt in Leiden. U moet hard willen werken en de fut hebben om carrière te maken. McDonalds medewerker op de afdeling planning en werkvoorbereiding ticD— afdelingssecretaresse met HAVO-opleiding kraanmachinisten maatvoerders bekistingstelleurs ervaren timmerlieden ervaren metselaar werk- voorbereid(st)er operator Bij McDonald's is de assistent manager van vandaag de mana ger van morgen. Omdat we zo snel groeien. In enkele jaren zijn er nu meer dan tien McDonald's Restaurants in heel Nederland geopend. Binnenkort zullen het er twintig zijn. Daarzijn bekwame bedrijfsleiders voor nodig. Door en door getraind volgens het unieke McDonald's systeem. Wat gaat u doen? Als assistent-manager geeft u in principe leiding aan een team van ongeveer tien merendeels jonge mensen, die er gezamenlijk voor zorgen dat onze klanten snel en efficient op hun wenken worden bediend. Het is uw taak - zelf hard meewerkend - er op toe te zien dat dit altijd gebeurt. Wat verwachten wij van u? Wij verwachten van u dat u tus sen de 20 en 30 jaar oud bent, een opleiding op Mavo-niveau hebt voltooid en redelijk goed uit de weg kunt met Engels. U bent al in militaire dienst geweest en hebt gevoel voor ordelijke ver slaggeving aan de bedrijfslei ding. Voorts beschikt u overgrote kwaliteiten op organisatorisch gebied. Hoe solliciteert u? Door ons op te bellen voor het aanvragen van een sollicitatie formulier. Bel daarvoor ons kan toor in Amsterdam 020-229566. Wij zullen er dan voor zorgen dat u dit formulier per omgaande krijgf. Na uw inzending volgt spoedig bericht voor het maken van een afspraak. ongewoon goed voor je geld. Muntplein 9, Amsterdam Groeifunctie in de bouw Twijnstra Gudde nv zoekt voor één van zijn cliënten, een middelgroot bouwconcern met een groeiende jaaromzet (in 1977 circa ƒ150 miljoen), actief in de sectoren woningbouw (gietbouw) en utiliteitsbouw (kantoren, winkelcentra e.d.) een Dit dynamische bedrijf is gevestigd in Midden-Nederland, terwijl het werkgebied zich vooral bevindt in het centrale, westel ijke en zuidelijke deel van Nederland, alsmede in de IJsselmeerpolders. Momenteel heeft dit bedrijf enkele interessante woningbouwprojecten in de regio Noord- en Zuid-Holland in voorbereiding, welke zowel in eigen ontwikkeling als in bouwteam worden uitgevoerd. Voor deze projecten bestaan vacatures. Functie-informatie De in dit bedrijf werkende hoofduitvoerder staat rechtstreeks onder een projectleider/ bedrijfsleider en is volledig verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken bij de uitvoering van bouw projecten (met een gemiddelde grootte van ƒ10 miljoen). Hij wordt daarbij ondersteund door (deel)uitvoerders, organisatie-assistenten en op het hoofdkantoor door o.a. de stafafdeling bedrijfsbureau Vereisten Voor deze functie is een middelbaar- technische opleiding of daarmee Twijnstra Gudde nv vergelijkbare scholing in de praktijk noodzakelijk. Verder dient de kandidaat over een ruime ervaring te beschikken met zelfstandige uitvoering van grote bouwprojecten. Ook commerciële eigen schappen, kosteninzicht, overtuigings kracht en organisatietalent zijn belangrijk. Leeftijd: 30-45 jaar. Algemeen Aan de kandidaat wordt een modern pakket aan secundaire arbeidsvoor waarden geboden, terwijl de salariëring overeenkomstig het niveau van de functie en de ervaring van de kandidaat zal zijn Binnen het bedrijf zijn uitstekende perspectieven tot doorgroei aanwezig. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Twijnstra Gudde nv, postbus 271, 7400 AG Deventer, telefoon 05700-15970, ter attentie van Drs. J.W.D. Peters die ook nadere inlichtingen kan verstrekken. Bij diens afwezigheid zal Mevr. A. Slettenhaar voor het nadere contact zorg dragen. Vertrouwelijke behandeling wordt gegarandeerd. management consultants Meta-pro b.v. Oegstgeest vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Hij moet bij afwezigheid van het hoofd van de afdeling diens taak geheel kunnen overnemen,, j en organisatorische Leeftijd: ca. 20 jaar. Geïnteresseerden worden verzocht een eigenhandig geschreven brief met vermelding van opleiding en erva ring ter richten aan de Directie van Meta-Pro b.v., Post bus 38, 2340 AA Oegstgeest. Stalen dak-, wand- en vloerconstrukties, scheidingswanden Langevoort 13D, Postbus 38,2340 AA Oegst geest. nederlands instituut voor praeventieve gezondheidszorg Het Nederlands Instituut voor Preaventieve Gezondheids zorg TNO, Wassenaarseweg 56, Leiden vraagt ten behoeve van het project „Gedragsproblemen in het voortgezet on derwijs" een RESEARCH-ASSISTENT (m. of v.) Tot de werkzaamheden zullen o.a. behoren: - assistentie bij literatuuronderzoek en bij analyse en rap portage van verzamelde gegevens - zgn. veldwerkzaamheden, waarbij contact gelegd wordt met scholen, leerlingen en ouders - administratieve taken ten behoeve van de projectmede werkers. Gedacht wordt aan personen met een diploma HBO-MW, pedagogische- of sociale academie en met belangstelling voor de problemen van jongeren van ca. 13-18 jaar en voor het onderwijs. Kennis of ervaring op het gebied van de om gang met genoemde jongeren, (voortgezet) onderwijs en (sociaal wetenschappelijk) onderzoek strekt tot aanbeveling. Aanstelling voor de duur van twee jaar. Nadere informatie is te verkrijgen bij drs. R. J. van Alphen de Veer of mw. dr. C. M. Kuiper (telefoon 071-150940). Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directeur van het NIPG/TNO, postbus 124, 2300 AC Leiden. Stichting Centrum voor Secretariaten Op ons kleine moderne kantoor hebben wij plaats voor ASSISTENT BOEKHOUDER wij denken aan een aktieve jongeman van on geveer 21 jaar. die in het bezit is van het prak tijkdiploma boekhouden of hiervoor nog stu deert en die over capaciteiten beschikt om in de toekomst op een breder vlak te worden in gezet. Zij die voor deze funktie - met toekomst - belangstelling hebben, nodigen wij uit hun sollicitatie te zenden aan: SCS, postbus 175,2200 AD Noordwijk, ter attentie van de heer A. A. M. van den Berg, die tot het verstrekken van telefonische informatie vooraf, desgewenst gaarne be reid is (na 19.00 uur 01719-15695). In verband met de beëindiging van het dienstverband van onze huidige secretaresse op de afdeling Technische Dienst, zoeken wij op korte termijn iemand in de leeftijd van 25-30 jaar met ervaring in een soortgelijke functie. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - het typen van correspondentie, verband houdend met in behandeling zijnde opdrachten - het bijhouden van de financiële administratie van door de service-afdeling afgesloten inspectie-overeenkomsten. - het typen van servicerapporten t.b.v. onze cliënten bij uitgebreide reparaties. Naast de reeds vermelde ervaring is een goede kennis van de Engelse taal vereist. Ons nieuwe kantoorpand, uiteraard airconditioned, is in oktober gereed. Via openbaar vervoer is ons bedrijf uitstekend bereikbaar. Heeft u interesse in deze functie op een afdeling met voor het merendeel jonge mensen, neem dan telefonisch contact op met de heer F. Schram of richt uw sollicitatie aan de afdeling Technische Dienst. Nedairco is een vooraanstaande handelsonderneming op het ge bied van airconditioning en koeling. Het wereldbekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons vertegenwoordigd. We zijn een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 75 medewerkers. Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. Smit's Bouwbedrijf bv te Beverwijk is een werk maatschappij van de S.B.B. bouwgroep, die vesti gingen heelt in Beverwijk, Maastricht, Spanje en België. Binnen deze groep vormen wij een middelgroot bouwbedrijf met 400 medewerkers en zijn gespecia liseerd op het gebied van woningbouw en de reali satie van utiiiteitswerken. ?/*- _J In verband mét uitbreiding van de bouwaktiviteiten vragen wij voor diverse bouwplaatsen in het bezityan een hijsbewijs Tevens vragen wij een met gedegen opleiding die tot taak krijgt 5 leerling-metselaars die een opleiding op een leerlingenbouwplaats achter de rug hebben, verder te begeleiden. Naast een goed loon bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid toe te treden tot een bedrijfsspaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken,Parallelweg 8 te Beverwijk.Telefoon (02510) 29041. Na 20.00 uur: (02513) 10664, de heer A. van Veen. smit's bouwbedrijf bv Parallelweg 8, Beverwijk Telefoon (02510) 29041* Hollandsche Beton Groep n.v., gevestigd te Rijswijk [zh] bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg-en water bouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore-activiteiten, betonprefabricage, projectontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. 1 Het Rekencentrum van Hollandsche Beton Groep n.v. verzorgt de ontwikkeling en de produktie van informatiesystemen van de werkmaatschappijen en dochterondernemingen van het concern. De afdeling produktie heeft ten behoeve van de grote verscheidenheid van gebruikers, de beschikking over een IBM 370/125, een HARRIS/ 4 systeem, diverse terminals en minicomputers. Gepland zijn een overgang van DOS naar OS en uitbreiding van de terminal activiteiten op beide systemen. Hiermee zal aanpassing en verandering van de produktie-organisatie gelijke tred houden. Voor de versterking van ons produktieteam zoeken wij een: Hij/zij krijgt o.a tot taak: - Zelfstandig opzetten en aanpassen van de werkplanning - Adviseren en assisteren van de gebruikers - Oplossen van „ad hoe" vragen, waarbij hij/zij de beschikking krijgt over een retrieval programma. Hiervoor komt in aanmerking de man of vrouw met een gedegen ervaring als operator voor wie DOS Job Control Language geen geheimen heeft en die zijn of haar praktische kennis heeft aangevuld met een aantal AMBI modules. Na een inwerkperiode zal hij het zelfstandig bedienen van de IBM 370 en de HARRIS computer tot taak krijgen. Voor deze functie komt in aanmerking iemand met opleiding HAVO wiskunde of MTS, die bereid is in twee ploegen te werken en zo mogelijk enige ervaring heeft, of reeds theoretische computerkennis heeft verworven. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer I r. J. Maat, telefoon070 - 94 93 40, toestel 231 Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan de afdeling Sociale Zaken van HBG n.v., Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zh].

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14