LEIDSE SPAARBANK S Geduld wordt betoond. Met een Bankgirorekening en bovendien gratis zo'n praktische opbergmap Drink je fit. (J) LEIDSCH DAGBLAD bezorgers en bezorgsters regelt u al uw geldzaken op de gemakkelijkste manier: uw salaris of pensioen uw betaalcheques en eurocheques uw betalingen, ook en vooral uw periodieke uw spaarplannen, vooral met systeemsparen óók voor een bankgirorekening telefoniste terminal-typiste typiste ned. typiste m.t. ponstypiste -ir randstad uitzendbureau Opel Rekord. De auto die uw wachten waard is. jfrtgS Dames grijp de winstAlléén augustus BONTMANTELS met 20% koritng; m. garantie. Nu nog eerste keus uit volledi ge kollektie 1978. Desgew. zeer soepele kredietservice. De grootste goedkoopste bont zaak v. Nederland: De Bontko ning, Hoogstraat 97, Rdam-C., tel. 010-117.117. Parkeren v. zaak. Bij koop reisgeld terug (ook benzine). Vrijdagavond tot De Griffier van de Arrondisse mentsrechtbank te 's-Graven- hage deelt mede, dat in de ont eigeningsprocedure: de Ne derlandse Spoorwegen N.V. te Utrecht eiseres, tegen: B.V. Exploitatiemaatschappij Voor hof-Warmond te Warmond, het proces-verbaal van het onder zoek met het advies van de deskundigen op 8 augustus 1978 te zijner griffie is neder- gd om ter inzage van par tijen en van derde belangheb benden te blijven. De Griffier. in plaats van 5.25 A betaalt u nu de V jubileumprijs van slechts Start het nieuwe breiseizoen met deze unieke 3 Suisses Jubileum-uitgave. 3 SUISSES handwerk-speciaalzaak botermarkt 13 LEIDEN julianastraat 80 ALPHEN A/D RIJN Het Leidsch Dagblad vraagt voor de vakantie-periode en in vaste dienst (15 jaar e.o.) plaatsen voor wijken in Leiden, Lei derdorp en Oegstgeest. Het betreft hier wijken welke zo zijn ingedeeld, dat ze snel en gemakkelijk te bereiken zijn. Voor de juiste personen betalen wij een ruime vergoeding. Aanmelden dagelijks Witte Singel 1 te Leiden of tel. 071-144941 tst. 141 en vragen naar dhr. J. Werk. Deze fraaie opbergmap vormt 'n complete privé-boekhouding. Voor uw rekeningafschriften en alle andere bankpapieren. deeluitmakende van de Nutsspaarbank In onze witte melk zit een bonte rij vitaminen, eiwitten, kalk en mineralen. Die hebben we hard nodig om fit te blijven. Daarom is het goed elke dag melk te drinken. Ook als je lekker buiten zit. Melk moet. Melk doet je goed. s. direct werk op kantoor voor: voor een bedrijf in Noordwijk. Bedienen van telefooncen trale van 62 lijnen. Goede spreekvaardigheid in de Mo derne talen is een vereiste. Hele dagen, voor een langere periode. vooreen ziekenhuis in Leiden. Hele dagen, voor 3 maan den. Ervaring is vereist. voor een bedrijf in het centrum van Leiden. Typen van brieven en verslagen. Hele dagen, voor enkele maanden. voor een bedrijf in Zoeterwoude. Typen van uittreksels en verslagen. Hele dagen, voor enkele maanden. voor een bedrijf in het centrum van Leiden. Ervaring is een vereiste. Hele dagen, voor een langere periode. Leiden Nieuwe Rijn 44. tel. 071 - 14 48 41 Leiden Kort Rapenburg 6. tel 071 - 14 95 41 Alphen: Groenoord 76. tel. 01720-4 55 00 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk: Cleyn Duynpark 12, tel 01718-7 12 15 (tussen 14 00 en 17 00 uur) Uhebt't misschien ook al gemerkt: Wie nu een nieuwe Opel Rekord bestelt, zal flink wat geduld moeten hebben tot de wagen wordt afgeleverd. Dit zit'm niet alleen in 't sukses van deze nieuwe Rekord. Dat heeft ook te maken met het feit dat steeds meer mensen die levertijd rustig afwachten, dan genoegen te nemen met een andere auto. En zo hebt u nu al kans zo'n drie maanden te moeten wachten voor u in uw nieuwe Rekord wegrijdt. Dat is jammer. Maar er staat wel tegenover dat u een auto krijgt die uw geduld de komende jaren niet meer op de proef zal stellen. Beter zo dan andersom. Een proefrit kunt u vandaag al maken. Bij ons staat de Opel Rekord klaar.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22