rQSP~ï MENS a 1 ONROERENDGOED onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED MAKELAARDIJ B.V. de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP TE KOOP WOONARK bet. casco, met dicht-bij centrum Katwij- kerweg, Rijnsburg. Tel. 01718-23597. v.d. Plas b.v. Princestr. 31 Katwijk Postbus 513, Antw. nr. 513 Tel. (mak. Ass.) 73641 Tel. FBA 01718-74433 I Na kantoortijd Rijnsburg 01718-21580 Noordwijk 01719-11340 Aan- en verkoop huizen lid N.B.M.-M.C.C Hypotheken overbruggings kredieten, taxaties Alle verzekeringen voor brom fiets, auto, inboedel, brand, glas, w.a.p. etc. Financiering voor hoger beroepspersoneel én tophypotheken LEIDEN Klaproos 44, luxe herenhuis met groot dakterras, C.V. gas, mooi aangelegde tuin, garage met w. en k. stromend water. Ind.: hall, zeer royale L-vormige woonkamer met 2 zitgedeelten, open haard, schuifdeuren naar terras, via trapje naar verhoogd eetge- deelte met bar en volledige apparatuur, toilet met fontein. 1e etage: ruime overloop, 1 slaapkamer met direkte verbinding naar de badkamer waarin douche en toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en 1 kamer met dakterras. 2e etage: grote L-vormi ge kamer met balkon, zoldergedeelte met aparte C.V. ruimte. Vraagprijs 485.000,- k.k. Nieuwbouw, Kruisbes 31Herenhuis met voor- en achtertuin, cv-gas, rustig gelegen. Indeling: entree, fraaie ronde hal met spiltrap, grote L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, schuifdeur naar terras. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met groot dakterras, direkt te aanvaarden. Vraagprijs v.a. 385.000,- k.k. Lammenschansweg. In prima staat van onderhoud verkerend herenhuis met cv-gas, grote tuin (20m) en schuur. Indeling: ruime hal, toilet, kamer en suite met thermopane beglazing, grote keuken. 1e etage: overloop, kamer met mogelijkheid voor 2e keuken, badkamer met ligbad. 2e etage: 3 royale slaapkamers waarvan één met dakkapel, aparte 2e toilet en cv-ruimte. Vraagprijs n.o.t.k. Porceleinvlinder 1, zeer goed onderhouden hoek/patio bungalow met garage. Inde ling: hal met toilet en fontein, grote woonkamer met semi open keuken, totaal plm. 10x5 m., met prachtige plavuizenvloer, badkamer met ligbad en wastafel, bijkeuken, grote ouderslaapkamer 5x3.5,2 flinke slaapkamers van 3.70x2.50 m., waarvan 1 met vaste wastafel. Bijzonderheden: 1goede isolatie, 2. veel thermopane, 3. aluminium schuifpuien, 4. alle sanitair: bahama beige, 5. mooie patio tuin op zuiden met veel privacy. Vraagprijs 322.000 k.k. Vuurbloem 7, splitlevel woning met voor-en achtertuin met cv.-gas, aangebouw de schuur en oprijlaan. Nabij prachtig park, indeling: hal met plavuizen en gardero beruimte, toilet met fontein, woonkamer met hoek open haard, verhoogde woon/eet- keuken met plavuizen en verzonken verwarming, bijkeuken, via open trap en tussen deur naar 1 e etage: ouderslaapkamer met wastafel en grote kast, 2 slaapkamers (1 met balkon), luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche en aansluiting wasauto maat, vaste kast op de overloop, 2e etage: zeer grote zolder met mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Vraagprijs 315.000 k.k. Damloperwerf 2, hoekherenhuis met cv.-gas, voor- en achtertuin, 2 stenen schuren, indeling: hal, toilet, woon/eetkamer met moderne open keuken, 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: 1 grote slaapkamer met vaste wastafel, berging. Vraagprijs 259.000 k.k. Smaragdlaan 9, ruime tussenwoning met blijvend vrij uitzicht, cv.-gas, achtertuin en stenen schuur, indeling: entree, royale woonkamer, moderne keuken, 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e etage: overloop, slaapkamer met 2 dakkapellen, incl. diverse extra's. Vraagprijs n.o.t.k. Thorbeckestraat 29, hoekherenhuis met tuin en 10 kelderkast, toilet, woonkamer 10.50x3.70 m., serre 4x2 n douchekamer, 3 slaapkamers en alkoof. Vraagprijs 238.000 k.k. v.d. Waalsstraat, hoek Sitterlaan, riante bovenwoning met 2 balkons, indeling: trappenhuis, overloop, ruime L.-vormige woonkamer met balkon, moderne keuken, toilet, 2e etage: 2 royale slaapkamers, kabinet en badkamer met douche. Cesar Franckstraat 36, prachtig onderhouden 5-kamerflat op de 4e etage, cv.-gas, open haard, groot balkon, aparte berging, indeling: entree, ahl, grote woonkamer (10x4), open keuken, eetbar, ruime douche, bergkast, 3 royale slaapka mers met vaste kast en aparte eetkamer. Vraagprijs reëel Staalwijkstraat 1, tussenwoning met tuintje op ZW. Indeling: entree, woonkamer 10x4m.keuken 3.50x2.20 m., toilet, 1 e etage: overloop, douche met aansluiting wasau tomaat, 2 slaapkamers, waarvan 1 kamer met groot dakterras. Gardeniadal 11Zeer goed onderhouden hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin op het Z. met mogelijkheid voor garage op totaal 220 m2 grond, c.v. gas. Ind.-. woonkamer met semi open moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, douche, wastafel, apart 2e toilet. 2e etage: zeer grote slaapka mer. Bijz.: kozijnen en ramen hardhout. Vraagprijs 280.000,- Wolmaransstraat 11, goed gerenoveerd woonhuis met mooie achtertuin. Indeling: entree, hal met plavuizenvloer, woonkamer met nieuw gestucd plafond 7.40x4.60, ge deelte 3.50 m., nieuwe keuken met RVS aanrecht, toilet met douchegelegenheid, 1e etage: ruime overloop met wastafel, 1 kamer4x3 m., met veel kastruimte, 1 kamer3.50x3 m., 2e etage: ruime zolder. i Minimum eigen geld 15.000,- LEIDERDORP Spiegheldreef 4, prima onderhouden modern woonhuis met zonnige voor- en achtertuin, stenen schuur. Ind.: hall. toilet met fontein, kelderkast, woonkamer met open haard, open keuken. 1 e etage: badkamer met ligbad, douche, toilet en aansl. wasauto maat, 3 royale slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer en berging. Vraagprijs 293.000,- k.k. Anna van Burenstraat 8, in prima staat verkerend herenhuis met C.V. gas, voor- en grote achtertuin Z., stenen schuur en achterom. Ind.: moderne hall. gang met toilet en kelderkast, L-vormige woonkamer met open haard en gedeeltelijke plavuizenvloer, uitgebouwde keuken. 1 e et.: ouderslaapkamer met deur naar badkamer, waarin ligbad en 2e toilet, 2 slaapkamers, balkon. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel en wastafel, royale berging, apart hobbykamertje. Vraagprijs 247.500,- k.k. Wiihelminastraat 30, gemoderniseerd woonhuis met C.V. gas, voor- en achter tuin met achterom. Ind.: hall, toilet met fontein, moderne keuken met el. fornuis en oven, vaatwasser. 1e et.: 3 slaapkamers met vaste kasten. 2e et.: 1 kamer met dakkapel en wastafel, zoldergedeelte met Doka. Vraagprijs 245.000,- k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden. Tel. 071-149147 of 071-132732. Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 LISSE Heereweg 462. Centraal in de bollenstreek gelegen vrijstaande villa op grens van Lisse en Sassenheim gesitueerd op groot perceel ca. 1120 m2, met daarop vrijstaande bedrijfsruimtes, welke geschikt zijn voor klein bedrijf of praktijk maar ook ideaal voor aanleg van grote tuin. De indeling van deze wat bouwstijl betreft origineel gelaten villa: vestibule, hal, toilet, kamer en suite, grote keuken met kelderkast, 1e etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etage: zolder- berging, c.v.-gas. Vraagprijs 469.000,- k.k. Poelwaaidreef 9. Patio-bungalow in rustige omgeving tussen vijvers en plantsoenen. Ind.: entree met toilet, L-kamer van ca. 45 m2, half-open keuken (Tielsa), bij keuken en ruime verwarmde garage. Voorts flinke bad kamer met ligbad, douche en 2 wastafels en 3 of 4 slaapkamers. Veel kastruimte. 1151. gasboiler. c.v. en veel thermopane, alsmede plavuizen vloer en open haard. Vraagprijs 575.000,- k.k. Mesdagstraat 29. Moderne eengezinswoning met cv- gas en uitzicht op plantsoen. Indeling: entree, kelder kast, toilet, woonkamer met mogelijkheid voor open haard, schrootjes toepassingen en granol, open keu ken, 1e etage: 3 slaapkamers, ruime badkamer met douche en 2e toilet, 2e etage: slaapkamer met dakka pel, donkere kamer en berging. Vraagprijs 225.000 k.k. In centrum nabij Julianastraat/Emmastraat 1620 m2 tuinbouwgrond, gedeeltelijk kassenbebouwing toe gestaan. Vraagprijs 75.000,- k.k. Jan Steenstraat 3. Prachtige meanderwoning met cv- gas, dubbele garage en goed verzorgde voor- en ach tertuin. Indeling: entree, toilet, garderobe, Z-vormige woonkamer, half open, zeer complete keuken en eet bar, 1e etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 2e etage: grote zolderkamer met berging, prima verzorgd huis. Vraagprijs 265.000,- k.k. Zwanendreef 15. Vrijstaande praktijkwoning met ga rage, rondom tuin waarin 2 hobbykassen, c.v.-gas. In deling: entree, grote hal, toilet, kelder, L-kamer, keuken, praktijkruimte met eigen entree in verbinding met bad kamer en douche, 2 wastafels en bidet, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, grote berging, 2e etage: zolderkamer. Vraagprijs 547.000,- k.k. Van Speijkstr. 14. Fraai verbouwde moderne hoek woning met ruime zonnige achtertuin, c.v.-gas en vrij staande stenen schuur. Ind.: entree, hal, kelderkast, woonkamer m. open haard en parketvloer. Zeer com plete luxe eiken open keuken, waarin o.a. koel- en vrieskastcombinatie, eiken eetbar: 1e etage: 2 ruime sl.kamers, badkamer met douche en plaats voor was automaat, aparte luxe badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e etage ruime zolderkamer met dakkapel, parketvloer en bergingen. Vraagprijs 239.000,- k.k. HILLEGOM Willem de Rijkelaan 74. Mooi verbouwde tussenwo ning met achtertuin op Z. en voor vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken en eet bar. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Vaste trap naar tweede etage: met mogelijkheden voor 4e slaapkamer en bergingen. Vrijstaande stenen schuur met gas, c.v.-ketel. Parterre gedeeltelijk plavui zen. Koopsom 205.000,- k.k. Trompenburg 1. Mooie bungalow met garage, achter Treslong. Bj. 1963, totaal bebouwde opp. 200 m2. Ind.: ruime entree, grote L-kamer op Z. met open haard en Kerkdrielplavuizenvloer, prachtige Allmilmö keuken (massief eiken) met alle apparatuur, grote badcel en 3 flinke slaapkamers, 2 toiletten, veel thermopane. Er zijn 3 terrassen en verder een schitterende tuin. Vraagprijs 630.000,- k.k. Vincent van Goghsingel 32. Pracht herenhuis op schitterend punt in Elsbroek met uitzicht over pantsoen en vijver. Indeling: hal, gang, toilet en exclusieve luxe kpuken, overal fraaie plavuizen, flinke woonkamer met parketvloer en open haard, 1e etage: 3 grote slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet, fraai betimmer de 2e etage, alwaar 2 slaapkamers en diverse berg ruimten, centrale verwarming-gas en 115 liter gasboi ler, extra's o.a. thermopane op parterre, tegelwerk, ge kleurd sanitair, zonneschermen en luxe deuren in huis. Perfect verzorgde woning met grote garage en aparte schuur, mooie zonnige tuin. Vraagprijs 419.000,- k.k. Mauritslaan 42. Flat over 2 etages met aparte berging, 1e etage: hal met schrootjesplafond, kelderkast, schoorsteen en balkenplafond, 2e etage: 1 grote en 2 kleinere slaapkamers, doucheruimte (lavet), geneei voorien van nieuw behang (woonkamer linnen) en vloerbedekking. Vraagprijs 129.500,- k.k. LEIMUIDEN Westerdijk 32a. Semi-bungalow, uniek aan groot vaar water naast de Braassemermeer, grondopp. 1800 m2 met ligplaats op eigen terrein. Ind.: ruim entree, woonkamer met open haard en luxe half-open keuken, 3 slaapkamers, badkamer en grote garage, alsmede stookkelder, 1 e etage: mogelijkheid voor meerdere ka mers, c.v.-olie, schitterende ligging. Vraagprijs 725.000,- k.k. NOORDWIJK Dobbelmanduin 39. Op aantrekkelijk punt bungalow met souterrain waarin grote g.arage en volledig apparte ment met grote woonkamer, slaapkamer, keuken, dou che en toilet, op parterre grote woonkamer met plavui zen vloer en open haard, open keuken, 3 slaapkamers, badkamer en toilet, c.v.-olie, flinke tuin. Vraagprijs 540.000,- k.k. ZWAANSHOEK/BENNEBROEK Bennebroekerdijk 37. Zeer luxe semi-bungalow aan het water gelegen te Zwaanshoek nabij Bennebroek. Indeling: entree, hal, toilet, zeer royale woonkamer van ca. 56 m2 met studeergedeelte, open haard, verzonken radiatoren en diverse luxe extra's. Ruime woonkeuken met eiken keukenmeubelen en alle apparatuur, aparte ontbijthoek, bijkeuken met aparte douche en wastafel, alsmede cv/warmwaterinstallatie, 1 e etage: ruime ou derslaapkamer met dakterras dat ook vanuit de tuin bereikbaar is, 2e slaapkamer en luxe badkamer met hoekbad, 2e etage: vliering. Dit unieke huis is geheel geïsoleerd en heeft dubbele beglazing en aangebouw de garage met carport en een eigen aanlegsteiger met vergunning. Dit huis moet u van binnen zien Koopsom 398.000,- k.k. onroeren in onroerende goederen telefoon 01717-4684' Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en verzekeringen. Beheer en taxaties van onroerende goederen. IN RAND-GEMEENTE VAN LEIDEN Geheel vrijstaande villa op plm. 900 m2 eigen grond met prachtige tuin rondom, 2 paarden boxen, schuur, stal en dubbele garage, gelegen aan drukke doorgaande weg, indeling begane grond: ruime hal, gang met toilet, stook- en provisiekelder, grote woonkamer (60 m2) met klassieke open haard, verlaagd plafond en parketvloer, royale studeerkamer, grote moderne keuken met alle apparatuur, prachtig royaal trappenhuis, 1 e verdieping: 4 ruime slaapkamers met vaste kasten en wastafels (2 met balkon), complete badkamer. 2e verdieping: 2 grote en 2 kleinere slaapkamers, 2e badkamer met douche en aansluiting voor wasapparaten. Bergzolder over het gehele huis. Het pand is recentelijk geheel verbouwd, waarbij dure materialen zijn verwerkt, zoals hardhouten plafonds, stoffering en wandbekleding. Het dak is goed geïsoleerd en de villa is zowel van binnen, als van buiten pas geschilderd. Oplevering in overleg. Vraagprijs 695.000 k.k. de vlietstede b.v LEIDERDORP Van Poelgeestlaan. Modern herenhuis met blijvend vrij uitzicht, voor- en achtertuin (zuiden), grote stenen schuur en cv-gas, indeling begane grond: ruime woonkamer, keuken, hal, gang en toilet. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, 2e verdieping: grote studeer/logeerkamer met geheel vrij ruim balkon om te zonnen (Z), vliering en veel bergruimte. Vraagprijs 265.000,- k.k. makela H&r de vliet ADVERTEERT WEKELIJKS IN DE DAGBLADEN ZOETERWOUDE-Dorp Burg. Hemmingsonstraat. Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (zuid), schuur en c.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, woonkamer, open keuken met afzuigkap en geiser, toilet met fontein, open trap naar de 1 e verdieping, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel en aansluiting wasmachine. Vraagprijs 179.000,- k.k. Kerkiaan. Goed onderhouden herenhuis met schuur, c.v.-gas, voor- en vrije zeer diepe (19 m) goed aangeleg de achtertuin (Z). Ind. beg.gr.: entree, toilet met fontein, woonkamer met open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 215.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, hal met plavuizen, toilet en fontein, moderne keuken met schrootjesplafond, woonkamer met open haard, 1 e verdieping: hal, 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, wastafel en douche, 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, hobbyruimte en veel berging.,. Vraagprijs 245.000 k.k. J. A. de Gravenlaan. In perfecte staat van onderhoud verkerend herenhuis met voor- en achtertuin (west), schuur en cv.-gas, indeling begane grond: entree, gang met toilet, T.-vormige woonkamer met plavuizenvloer, half open keuken, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet, 2e verdieping: zolderkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 245.000 k.k. Burg. Hemmingsonstraat. Uitstekend onderhouden herenhuis met z.g.a.n. stoffering, stenen schuur, c.v.-gas, voor- en achtertuin. Ind. beg. gr.: entree, ruime woonkamer (beide voorzien van parketvloer), keuken, toilet met fontein, kelderkast. 1e verdieping: hal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: overloop, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met veiux dakraam en veel bergruimte. Vraagprijs 245.000.- k.k. Ambachtsherenweg. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, c.v.-gas. Ind. beg. grond: T-woonkamer met parketvloer en open haard, half open keuken, hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en berging. Vraagprijs 248.000,- k.k. J. A. de Gravenlaan. Zeer geschikt voor paardenliefhebber, riant aan water gelegen goed onderhouden hoekdrive-in-herenh. met groot stuk grond 600 m2 en c.v.-gas, indeling begane grond: hal, garage, toilet en fontein, hobbykamer, 1e verdieping: hal, ruime living, grote keuken, 2e verdieping: 3 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon), badkamer met ligbad en 2e toilet en vaste wastafel, cv.-ruimte en veel berging. Vraagprijs 300.000 k.k. Loethe. Rustig gelegen, subliem onderhouden royaal herenhuis met garage, voor- en achtertuin pal op het zuiden en c.v.-gas. Ind. beg. grond: ruime woonkamer, eetkeuken met alle apparatuur, gang en toilet. 1 e verd.2 grote slaapkamers, prachtig betegelde badkamer met ligbad, bidet en 2e toilet. 2e verd.: 2 grote slaapkamers. Het gehele huis is voorzien van dubbele thermopane beglazing en bevat vele extra's. Vraagprijs 329.000.- k.k. HJW makela WBW de vliet Brengt uitsluitend de opdracht gever 1,23 pet courtage in rekening. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Servatiusstraat. Uitstekend onderhouden, landelijk gelegen hoekherenhuis met 2 garages, grote stenen schuur (6x4), voor- en achtertuin met groot terras (ZW) en c.v.-gas. Ind. beg. grond: hal met open hard houten trap, grote living (40 m2) met plavuizen vloer en aluminium schuifpui (thermopane), open luxe keuken met complete apparatuur en parketvloer, toilet en wastafel. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, 2e toilet, groot zonnebalkon (6 x 3,5), badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: 2 slaapkamers met dakkapel en veel bergruimte. Het perceel is voorzien van vele extra's. Prijs n.o.t.k. makelaardij Berekent uitsluitend courtage de vlietstede b.v bjj ges|aagt|e verkoopt KOUDEKERK AAN DEN RIJN Prinses Marijkestraat. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, en cv.-gas. Indeling begane grond: hal, keuken, toilet, ruime woonkamer, 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e verdieping: zolderruimte. Vrije vestiging mogelijk. Vraagprijs 198.000.- k.k. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk. Karakteristiek vrijstaand herenhuis met c.v.-gas, rondom tuin (grondoppervlakte ruim 1300 m2) en 3 garage boxen, indeling beg.gr.: entree, 4 kamers, kelderkast, keuken, bijkeuken, toilet, 1e verdieping: hal, 4 kamers, keuken, douche met toilet, groot zonnebalkon en veel bergruimte. Prijs n.o.t.k. WASSENAAR Deijlerweg. Uitstekend onderhouden hoekherenhuis met schuur, voor-, zij- en achtertuin, cv.-gas en gasboiler, indeling begane grond: entree, gang, toilet en fontein, L.-vormige woonkamer met open haard, open keuken, gehele woning is voorzien van granolwanden en parketvloeren. 1e verdieping: 3 slaapkamers (1 met balkon), gang, badkamer met ligbad, wastafel en aparte 2e toilet, 2e verdieping: vaste trap naar ruime zolderkamer. Vraagprijs 395.000 k.k. n^^makelc WÊT de vlie makelaardij de vlietstede b.v. Uw makelaars nieuwe stijl Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684*

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24