-«# Doe mee, en win een prijs!! TYPISTES(N) ém RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE ADMINISTRATIEVE KRACHT (M/V) 7^'t UVc. Opmerkelijk initiatief vanuit de Leidse Binnenstad. Aan de Haarlemmerstraat, om precies te zijn op nummer 170, bevindt zich sinds enige tijd een meubelspeciaalzaak, welke zich toelegt op het brengen van massief-geloogd-eiken stijl meubelen. Om zoveel mogelijk de aandacht op het bijzondere van de massief-eiken meubelen te vestigen, werd de naam "De Dissel" gekozen. Een voor de hand liggende keuze, bij een produkt waaraan zoveel ambachtelijk handwerk te pas komt. Zó voor de hand liggend, dat wij in ons enthousiasme de mogelijkheid over het hoofd zagen, dat een ander ons vóór geweest zou kunnen zijn. En jawel hoor, wij bleken haantje de tweede. Goed, in zo'n geval gebiedt de kollegia liteit, dat je, na een hoofse verontschul diging, opnieuw aan het prakkizeren slaat. Win één van de aantrekkelijke prijzen. En hier is het, dat de inspraak van de Leidse Burgerij een rol gaat spelen. Onze gevel, en dus ook onze firmanaam, maken deel uit van het stadsbeeld. En dus vonden wij, dat u een woordje moet meespreken bij het vaststellen van een nieuwe naam (liefst zes letters). Wat vindt u ervan: Hoe moeten we De Dissel voortaan gaan noemen? Ho, wacht even: Voor wat hoort wat. Wij loven voor de aardigste inzendingen een aantal waardebonnen van fl. 500,-, fl. 250,- en fl. 100,- uit, welke in onze speciaalzaak te besteden zijn. Uiterste inzenddatum Om de zaak in de hand te houden, stellen we een termijn, waarbinnen uw inzending op onze massief geloogd-eiken tafel moet liggen. Tot en met 31 juli kunt u meedoen, op 1 augustus begint het jureren. Wij zijn zeer benieuwd, wat u voor ons gaat bedisselen. Inzendingen kunt u richten aan: Ridder Koning, reklamebureau b.v. Oude Rijn 98 - Leiden. Vergeet niet uw eigen naam en adres duidelijk te vermelden. HAMLAPPEN „„9,98 AFSLAG: kilo halskarbonade v°°r 8,98 I1U 7,48 200 gr. ham of 200 gr. tongworst of 4 F S% 200 gr. bacon I J SLAGERIJ BOLLE Hogewoerd 37 Leiden Tel. 122412 WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN "WINKELHOF" Met ingang van 24 juli 1978 zal gedurende twee weken ter gemeentesecretarie, bureau voorlichting, voor een ieder ter inzage liggen het ontwerp-besluit van burgemeester en wethouders van Leiderdorp tot wijziging van het bij raadsbesluit van 31 mei 1976, nr. 163, vastgestelde en bij besluit van Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland van 12 januari 1977, nr. B 19058, goedgekeurde bestemmingsplan "Winkelhof". Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden tegen dit ontwerp-besluit schriftelijk bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Leiderdorp. Toelichting: Het ontwerp-besluit heeft betrekking op wijziging i een der bestemmingen Bijzondere Doeleinden, klasse B, in de bestemming Bijzondere Doeleinden in 1 laag, met daarboven woningen in 3 en 4 lagen. Per direct gevraagd: ook voor schoolverlaters Tel.: 071-899323. gemeente alphen aan den rijrf Gemeentepolitie Alphen aan den Rijn. Bij de gemeentepolitie Alphen aan den Rijn is op korte termijn een vacature te vervullen voor de functie van: Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het ontvangen en verwijzen van bezoekers, het bedienen van de tele fooninstallatie, het verzorgen van de interne communi catie en het verrichten van lichte administratieve werk zaamheden. Vereisten: diploma Mavo-IV,. beschaafde omgangs vormen. Het bezit van een typediploma strekt tot aan beveling. Het salaris bedraagt maximaal 1854,- bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid bestaat er een uit loopmogelijkheid naar 2043 bruto per maand. Bij een leeftijd jonger dan 21 jaar geldt e Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan de Com missaris van politie. Postbus 230, 2400 AE te Alphen aan den Rijn. gemeente alphen aan den rijn\ Ter gemeentesecretarie, afdeling Bevolking, Burgerlij ke Stand en Militaire Zaken, kan worden geplaatst een die zal worden belast met verschillende op het Bureau Bevolking voorkomende werkzaamheden (loketdienst, het behandelen van aanvragen paspoorten, toeristen- kaarten, rijbewijzen en dergelijke). Voorkeur genieten zij, die een Havo-diploma of het diploma MEAO (bestuurlijk/administratieve richting) bezitten. Goede typevaardigheid is vereist. Het salaris bedraagt vanaf de leeftijd van 21 jaar ten minste: 1622 en ten hoogste 2043 bruto per maand. Beneden deze leeftijd wordt jeugdaftrek toegepast. De gemeente biedt ruime studiemogelijkheden. Nadere inlichtingen verstrekt desverlangd de chef van deze afdeling, de heer H. J. W. Koelman (telefoon 01720-74991, toestel 150). Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie bin nen twee weken na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders, Raadhuis, Alphen aan den Rijn. iedereen leest de krant altijd en overal. =50 Sl iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. '=□5 s ra|? 0

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12